Jump to content

[S II] Διαθεσιμότητα και αγορά


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι έγινε παιδιά, γιατί δεν κινείται το νήμα; Πήγα σήμερα από ομόνοια και μου είπαν τιμή, για μένα σαν γνωστός, γύρω στα 430, δεν ξέρω για ελληνικό ή ευρωπαϊκό, σφραγισμένο βέβαια ετσι. Δυστυχώς λεφτά καπούτ, από τόσα κινητά που έχω αλλάξει, από βλακεία μου, τελικά το sii είναι το πιο πλήρες, όχι τέλειο σε όλα, αλλά πλήρες.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Desktop.

Ultrabook Samsung Ativ Book 7.

Samsung Galaxy Note 3.

LG G2.

Link to comment
Share on other sites

είναι μεταχειρισμένα... (gebraucht).

Link to comment
Share on other sites

Ναι τωρα το προσεξα. Μου ηρθε σαν διαφημιστικο στα μαιλ και προσεξα μονο την τιμη.

Desktop.

Ultrabook Samsung Ativ Book 7.

Samsung Galaxy Note 3.

LG G2.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Αγγελίες αποκλειστικά και μόνο στο buy&sell, παρακαλώ να γίνει κατανοητό από όλους.

 

Επίσης να θυμίσω ότι βρισκόμαστε σε forum και όχι σε chat room.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ναι και στον κωτσοβολο καi στο multirama και στο electroword και πηγα και πηρα ενα απο multirama.μαλλον επειδη θα το αλλαξη σε i9100G αρχισαν τις εκπτωσεις
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το αυτί μου πήρε ότι η Wind θα το βγάλει σε πολύ καλή τιμή άμεσα.:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Πήρα τηλέφωνο σήμερα στον κωτσόβολο για να μου πουν που υπάρχει σε άσπρο και μου είπαν οτι δεν υπάρχει στην αποθήκη μόνο σε μερικά καταστήματα γιατι καταργείται... Ξερει κανείς τι παίζει;;;
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Υπηρχε για λιγες μερες και προσφορα της Eurobank (για την νεα εφαρμογη της Επιστροφης) μεσω του Γερμανου, οπου επαιρνες το SII με €499 και σου διναν δωρο ενα Galaxy Tab 10.1' 16GB WiFi...

Το δωρο ισχυε και για αγορα Note ή Nexus!

Ειχα κανει κρατηση και περιμενω τωρα να δω εαν τα φερουν και ποτε...

Samsung Galaxy S23 Ultra (8/256) Black

Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm

Link to comment
Share on other sites

από expansys

Το best-seller αυτής της εποχής είναι διαθέσιμο σε 3 εκδόσεις σύμφωνα με τις ανάγκες σας. Μικρή βοηθητική ανακεφαλαίωση για να επιλέξετε σύμφωνα με τον προϋπολογισμό που διαθέτετε .

 

• I9100 : Η κλασσική έκδοση που είχε μεγάλη επιτυχία στην τιμή των 499.99€

• I9100G : Το ίδιο μοντέλο με την προηγούμενη έκδοση με λίγο μικρότερο επεξεργαστή και σε οικονομικότερη τιμή : μόνο 474.99€

• I9100P : Η πιο διάσημη έκδοση του Galaxy S II, διαθέτει τεχνολογία NFC (Nier Field Communications : τεχνολογία που επιτρέπει πρόσβαση σε υπηρεσίες χωρίς αφή της συσκευής), και πωλείται στην τιμή των 534.99€

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, σήμερα πήγε ένας φίλος και το πήρε από ομόνοια. Το πήρε με ανταλλάγη οπότε τιμή ακριβώς δεν ξέρω σκέτο, πάντως όχι 500, γύρω στα 450. Ήταν ευρωπαϊκο, από αγγλία, μας έβαλε αμέσως να διαλέξουμε γλώσσα και μέχρι τώρα όλα οκ μου πε. Να ξέρετε ότι ομόνοια έχουν κομμάτια, λέω για σφραγισμένο, μόνο προσοχή μην σας δώσουν κανένα made in vietnam, δεν ξέρω μήπως ήταν ασιατικό. Είχε και άσπρο. Κι εγώ πιστεύω και έχω πεί πολλές φορές ότι είναι το πιο πλήρες κινητό ακόμα. Δεν θα με χάλαγε καθόλου αν το ξανάχα. :happy:
Link to comment
Share on other sites

Υπηρχε για λιγες μερες και προσφορα της Eurobank (για την νεα εφαρμογη της Επιστροφης) μεσω του Γερμανου, οπου επαιρνες το SII με €499 και σου διναν δωρο ενα Galaxy Tab 10.1' 16GB WiFi...

Το δωρο ισχυε και για αγορα Note ή Nexus!

Ειχα κανει κρατηση και περιμενω τωρα να δω εαν τα φερουν και ποτε...

 

Και εγώ έτσι το αγόρασα

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έτσι το αγόρασα

 

Το εχεις παρει ηδη ή ακομη περιμενεις παραδοση ?

Σε αφησαν να επιλεξεις χρωμα ??

Samsung Galaxy S23 Ultra (8/256) Black

Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm

Link to comment
Share on other sites

το G θα αντικαταστισει το original; ή θα υπαρχουν παραλληλα;

γιατι το G ειναι υποδεεστερο απο το original.

 

εκτος και αν το προοθουν σαν πιο φτηνη εναλλακτικη μπροστα στο νεο S3

Link to comment
Share on other sites

το G θα αντικαταστισει το original; ή θα υπαρχουν παραλληλα;

γιατι το G ειναι υποδεεστερο απο το original.

 

εκτος και αν το προοθουν σαν πιο φτηνη εναλλακτικη μπροστα στο νεο S3

 

Προφανώς αυτό κάνουν . Επιδη δέν θά μπορούν νά κατεβάσουν την τιμή τού 9100 κάτω από κάποιο επίπεδο καί ειδικά άν η ραμ στό s3 είναι 1γιγα δέν θά έχει την διαφορά πού είχε τό s1 μέ τό s2.

 

Sent from my GT-I9100

Link to comment
Share on other sites

Το εχεις παρει ηδη ή ακομη περιμενεις παραδοση ?

Σε αφησαν να επιλεξεις χρωμα ??

 

υποτιθεεται θα παρελαμβανα σημερα αλλα στο καταστημα κ στα κεντρικα που καλεσα δεν ειχαν ιδεα.θα καλεσω κ αυριο.αν εχω κατι νεοτερο θα σου πω.για χρωμα δεν εχω ιδεα.αν κ πιστευω πως δεν θα. ειναι δυσκολο στο καταστημα σε περιπτωση που εχει στοκ να στο αλλαξει,αν παραλλαβεις ενημερωσε με. σε ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

υποτιθεεται θα παρελαμβανα σημερα αλλα στο καταστημα κ στα κεντρικα που καλεσα δεν ειχαν ιδεα.θα καλεσω κ αυριο.αν εχω κατι νεοτερο θα σου πω.για χρωμα δεν εχω ιδεα.αν κ πιστευω πως δεν θα. ειναι δυσκολο στο καταστημα σε περιπτωση που εχει στοκ να στο αλλαξει,αν παραλλαβεις ενημερωσε με. σε ευχαριστω

ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΑΡΕΛΑΒΕ ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΓΕΡΜΑΝΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.. ΠΑΝΤΩΣ ΗΤΑΝ ΜΑΥΡΑ.. ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΤΟ ΤΑΜΠΛΕΤΑΚΙ..

 

:!: Από Ομάδα Διαχείρισης

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις και απαγορεύεται από τους Ο.Π.Χ.

Link to comment
Share on other sites

ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΑΡΕΛΑΒΕ ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΓΕΡΜΑΝΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.. ΠΑΝΤΩΣ ΗΤΑΝ ΜΑΥΡΑ.. ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΤΟ ΤΑΜΠΛΕΤΑΚΙ..

 

:!: Από Ομάδα Διαχείρισης

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις και απαγορεύεται από τους Ο.Π.Χ.

 

Tι ακριβως συνεβαινε με τον Γερμανο, το GS2 και το 10ρι tablet ; Ισχυει ακομα ;

Link to comment
Share on other sites

έχει λήξει η συγκεκριμένη προσφορά. ήταν μέσα από την εφαρμογή Επιστροφη της eurobank για android και iphone. χρειαζεται χρεωστικη ή πιστωτικη καρτα και οι πρωτοι 5000 κερδιζουν 10 ευρω. θα υπαρξουν και αλλες ενδιαφερουσες προσφορες. κατεβαστε την για να γνωριζετε που εχετε επιστροφη.
Link to comment
Share on other sites

υποτιθεεται θα παρελαμβανα σημερα αλλα στο καταστημα κ στα κεντρικα που καλεσα δεν ειχαν ιδεα.θα καλεσω κ αυριο.αν εχω κατι νεοτερο θα σου πω.για χρωμα δεν εχω ιδεα.αν κ πιστευω πως δεν θα. ειναι δυσκολο στο καταστημα σε περιπτωση που εχει στοκ να στο αλλαξει,αν παραλλαβεις ενημερωσε με. σε ευχαριστω

 

Τελικα το παρελαβες ή ακομη?? Ποτε ειχες κανει την κρατηση.... εγω Τριτη, κι ακομη δεν το εχουν στειλει.

Υπομονη εχω, αλλα ελπιζω να μην μας ριξουν ακυρο...

Samsung Galaxy S23 Ultra (8/256) Black

Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S II] Διαθεσιμότητα και αγορά
  • The topic was unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...