Jump to content

[S II] Διαθεσιμότητα και αγορά


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εφοσον μας ειπαν για αυριο θα ειναι πολυ στοκοι αν κανουν καμια πουστι-α και δεν ισχύσουν αυτα που μας ειπαν...

κοιτα...αν σου πουνε οτι τα κομματια που παρελαβαν δεν εφτασαν για να εξυπηρετησουν τι ζητηση...τι θα κανεις??γι'αυτο ειπα και πριν..148 κομματια εχουν stock οι αποθηκες του multirama..θα φτασουν για ολους?δεν νομιζω..

Beauty Lies In The Eyes Of The Beholder
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μου φαίνεται ότι απλά πρέπει να πάρουμε καμια βαλεριάνα να χαλαρώσουμε μέχρι να το δούμε με τα μάτια μας να κυκλοφορεί γιατί είτε το φέρουν είτε όχι, πάλι μέχρι να ηρεμήσει το πρώτο "κύμα", θα αναρωτιόμαστε τσιτωμένοι πότε θα το αγγίξουν και τα δικά μας τα χεράκια...
Link to comment
Share on other sites

κοιτα...αν σου πουνε οτι τα κομματια που παρελαβαν δεν εφτασαν για να εξυπηρετησουν τι ζητηση...τι θα κανεις??γι'αυτο ειπα και πριν..148 κομματια εχουν stock οι αποθηκες του multirama..θα φτασουν για ολους?δεν νομιζω..

δεν ξερω ακριβως πως γινετε αλλα νομιζω οτι τα multirama με το που δεν εχουν stock το βγαζουν κατευθειαν απο αμεσα διαθεσιμο!εξαλλου ρε παιδια ποσοι ειμαστε εδω μεσα και ποσοι ειχαν προπαραγγελει απο multirama?143 κομματια stock εχουν...ισως τις προπαραγγελιες να τις εχουν ηδη κανονισει και αυτα ειναι που διαθετουν σε μαγαζια και ιντερνετ!!!

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω ακριβως πως γινετε αλλα νομιζω οτι τα multirama με το που δεν εχουν stock το βγαζουν κατευθειαν απο αμεσα διαθεσιμο!εξαλλου ρε παιδια ποσοι ειμαστε εδω μεσα και ποσοι ειχαν προπαραγγελει απο multirama?143 κομματια stock εχουν...ισως τις προπαραγγελιες να τις εχουν ηδη κανονισει και αυτα ειναι που διαθετουν σε μαγαζια και ιντερνετ!!!

 

μακαρι να ειναι ετσι..ωστε αυριο τετοια ωρα..να γραφουμε εντυπωσεις στο αλλο thread του forum:)

Beauty Lies In The Eyes Of The Beholder
Link to comment
Share on other sites

Π@π@ρια. Έχω κάνει σίγουρα από τις πρωτες προπαραγγελίες στα multirama απο 10/05.

 

Αν το δω σφυράτε μου ...

 

Αλλά έχω μάθει πλέον στα 33 μου να μην χαλιέμαι για τέτοια. Εξάλλου το S2 το κράτησα στα χέρια μου 24 ώρες και το πούλησα επομένως η κ...λα μου έχει φύγει

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

Π@π@ρια. Έχω κάνει σίγουρα από τις πρωτες προπαραγγελίες στα multirama απο 10/05.

 

Αν το δω σφυράτε μου ...

 

Αλλά έχω μάθει πλέον στα 33 μου να μην χαλιέμαι για τέτοια. Εξάλλου το S2 το κράτησα στα χέρια μου 24 ώρες και το πούλησα επομένως η κ...λα μου έχει φύγει

αλλοιμονο να χαλιομασταν για τετοια πραγματα...υπαρχουν αλλα σοβαροτερα!!απλα ειναι ενα θεμα οταν θες κατι και θα ηθελες να το εχεις "χθες" :p

κουβεντα να γινεται..

Beauty Lies In The Eyes Of The Beholder
Link to comment
Share on other sites

κοιτα...αν σου πουνε οτι τα κομματια που παρελαβαν δεν εφτασαν για να εξυπηρετησουν τι ζητηση...τι θα κανεις??γι'αυτο ειπα και πριν..148 κομματια εχουν stock οι αποθηκες του multirama..θα φτασουν για ολους?δεν νομιζω..

 

ρωτησα και μου ειπαν οτι πριν απο εμενα κανανε κρατηση αλλοι τρεις....και οτι τα στοιχεία μου τα εδωσα για να μου κρατησει ενα και να περασω αυριο οποια στιγμη θελω για να το παρω....τωρα κατα ποσο ισχύουν ολα αυτα θα μαθω αυριο...

να κ ενα βιντεο που ποσταρε ενα παλικαρι σε ενα αλλο forum http://www.youtube.com/watch?v=OcHzulyWapY&feature=player_embedded

Edited by parafron4

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Όταν ήμουν μικρός πολλές φορές τα βράδια δεν κοιμόμουν από την αγωνία το πρωί να πάω να πάρω κάποιο παιχνίδι , κινητό κτλ.

 

Πλέον έχω υπομονή η οποία σου αποφέρει αρκετά ευρώ στην τσέπη.

 

Στον κόσμο της τεχνολογίας 5-6 μήνες μετά την κυκλοφορία μια συσκευής σημαίνει και 50% κάτω από την αρχική τιμή.

 

Αλλά με το συγκεκριμένο κινητό μάλλον θα τα δώσω.

 

ρωτησα και μου ειπαν οτι πριν απο εμενα κανανε κρατηση αλλοι τρεις....και οτι τα στοιχεία μου τα εδωσα για να μου κρατησει ενα και να περασω αυριο οποια στιγμη θελω για να το παρω....τωρα κατα ποσο ισχύουν ολα αυτα θα μαθω αυριο...

να κ ενα βιντεο που ποσταρε ενα παλικαρι σε ενα αλλο forum http://www.youtube.com/watch?v=OcHzulyWapY&feature=player_embedded

 

Το βίντεο αυτό είναι τραβηγμένο από την οδό Ελευθερίου Βενιζέλου στην Αγια Βαρβάρα-Αιγάλεω δίπλα από το praktiker.

 

Μένω στην διπλανή περιοχή και αναγνώροσα αμέσως το σημείο

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

Λίγες ώρες μείνανε...

Θα ξέρουμε....

Η πλάκα είναι ότι αύριο στα Βριλήσσια υπάρχει προγραμματισμένη διακοπή ρεύματος 7:30 με 17:00 και ακόμα και αν το έχω νωρίτερα δεν θα μπορώ να το φορτίσω :!:

 

 

:angry::angry::angry::angry:

 

:dash::dash::dash:

Link to comment
Share on other sites

ρωτησα και μου ειπαν οτι πριν απο εμενα κανανε κρατηση αλλοι τρεις....και οτι τα στοιχεία μου τα εδωσα για να μου κρατησει ενα και να περασω αυριο οποια στιγμη θελω για να το παρω....τωρα κατα ποσο ισχύουν ολα αυτα θα μαθω αυριο...

να κ ενα βιντεο που ποσταρε ενα παλικαρι σε ενα αλλο forum http://www.youtube.com/watch?v=OcHzulyWapY&feature=player_embedded

τραβαει παρα πολυ καλα , για κινητο τηλεφωνο ειδικα

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Εξάλλου το S2 το κράτησα στα χέρια μου 24 ώρες και το πούλησα επομένως η κ...λα μου έχει φύγει

 

Αν δεν γινομαι αδιακριτος ,ειμαι πολυ περιεργος να μαθω γιατι το εδωσες .:)

Current mobile devices : iPhone 6s Plus,iPad Air 2,Nexus 6
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν γινομαι αδιακριτος ,ειμαι πολυ περιεργος να μαθω γιατι το εδωσες .:)

Νομιζω οτι το πιο παραξενο ειναι γιατι το ξαναγοραζει.:alien:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά πήγα σήμερα και παρήγγειλα το κινητάκι στο Πλαίσιο Ευκαρπίας(Θεσ/νικη) και η πολύ εξυπηρετική ομολογουμένως κοπέλα στο μαγαζί,είδε στον υπολογιστή και μου είπε ότι το κινητό θα είναι στις αποθήκες τους σήμερα πλέον 25/5,και κατά πάσα πιθανότητα θα με πάρουν τηλέφωνο να πάω να το παραλάβω αύριο 26/5,μαζί με το handsfree turbox :)Όσο για την vodafone που αναφέρθηκε από κάποιον φίλο πιο πριν ότι το κινητό θα είναι στις αποθήκες της εταιρίας στις 10/6,σε επικοινωνία μου πριν ακριβώς από μια εβδομάδα στο 13830 για διαπραγμάτευση επιδότησης,η κοπέλα μου είπε ότι το κινητό θα είναι στις αποθήκες της vodafone στις 21/5!!!Τον λόγο που καθυστερεί η vodafone να προωθήσει στην αγορά ένα τόσο δημοφιλές προοιον πάντως,ενώ το έχει στις αποθήκες της από 21/5 σύμφωνα με την εξυπηρέτηση πελατών της,δεν μπορώ να τον καταλάβω...
Ericsson T28/Nokia8210/Nokia6600/Sony Ericsson k800i/Nokia N95/ Samsung Galaxy Sii/Huawei Honor 6:D
Link to comment
Share on other sites

Ενώ έχω κάνει προπαραγγελεία από Γερμανό θα κάνω μια επίσκεψη στο Multirama Cosmos Θεσσαλονίκη. Ίσως να είμαι τυχερός.
Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Ενημέρωση για Πλαίσιο, Θεσσαλονίκη:

Πήρα στην Καλαμαριά. Μου είπαν ότι δεν ήρθε. Τους λέω ότι άκουσα πως στην Ευκαρπία ήρθε. Μου είπε, μια στιγμή να δω στον υπολογιστή. Μου λέει ότι σήμερα παραλαμβάνουν στα κεντρικά, και ότι αύριο και μέχρι μεθάυριο θα έχει ολοκληρωθεί η τροφοδοσία. Μου είπε πάρτε αύριο να δείτε αν ήρθε.

Οπότε παιδιά, αύριο στις 8.30 ουρά στο Πλαίσιο! Έρχεται!!!

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν γινομαι αδιακριτος ,ειμαι πολυ περιεργος να μαθω γιατι το εδωσες .:)

 

Γιατί ήταν από expansys και θέλω το Ελληνικό.

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τηλεφώνησα στο κατάστημα Multirama που είχα κάνει την κράτηση και μου είπαν ότι το έχουν ήδη εκεί στο όνομα μου αλλά πρέπει να περιμένω να πάει 3 που σχολάω για να πάω να το πάρω....:O
Xiaomi Mi5 White 32GB
Link to comment
Share on other sites

Μίλησα και με πλαίσιο το οποίο παραλαμβάνει σήμερα.

 

Τους είπα ότι είναι η δεύτερη φορά που τους τρώει το multirama (μετά τα ipad όπου το πήρα από εκεί) και αν δεν μου πουν αν θα το πάρω σίγουρα αύριο πάω και το παίρνω από multirama.

 

Μέχρι το μεσημέρι θα με ενημερώσουν για 100% είπαν

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

το multirama καβαλας δεν εχει παραλαβει ακομα :(

 

Και τα μαγαζιά της Αθήνας σήμερα το πρωί παραλάβανε, οπότε μην ανησυχείς αύριο σίγουρα θα τα έχετε και στην επαρχία :D

Xiaomi Mi5 White 32GB
Link to comment
Share on other sites

Το πλαίσιο παραλαμβάνει σήμερα 300 κομμάτια.

 

Πληροφορία σίγουρη από μέσα.

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

και τα public διαθεσιμο το εχουν μαγκες....βουρ...

 

Public Θεσσαλονίκη στο Cosmos, δεν το έχουν.

Ούτε Multirama Καλαμαριάς.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S II] Διαθεσιμότητα και αγορά
  • The topic was unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...