Jump to content

[S II] Διαθεσιμότητα και αγορά


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια εδω. http://www.wap5.gr/product_info.php?products_id=9248&s=1 διαβασα για διαθεσιμοτητα 10 Ιουνη απο samsung hellas.Παιζειτετοια παλιοκατασταση?:worry:

Εγω γιατι βλεπω 25/5/2011

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Link to comment
Share on other sites

Μας έσκασε το plaisio...τελευταια ενημερωση ειναι οτι εχουν δωσει demo σε 2 καταστηματα στην αθηνα....και οτι και καλα αυριο θα έχουν ολα demo και 1-2 κομματια για πουλημα :p

 

Μίλησα με το πλαίσιο Αγίας Παρασκευής και μου είπαν ότι δεν έχουν ιδέα πότε θα έρθει. Δεν έχουν καμιά ενημέρωση.

Link to comment
Share on other sites

εγω τυχαια ρωρησα στην wind και ειναι ηδη διαθεσιμο κατοπιν παραγγελιας. ειναι ηδη στις αποθηκες, οποιος το παραγγελει σε 1-2 με εργασιμες μερες στο χερι. καταστημα wind αγιος δημητριος
Ειμαι gadgetakias και ειμαι καλα :lol:
Link to comment
Share on other sites

εγω τυχαια ρωρησα στην wind και ειναι ηδη διαθεσιμο κατοπιν παραγγελιας. ειναι ηδη στις αποθηκες, οποιος το παραγγελει σε 1-2 με εργασιμες μερες στο χερι. καταστημα wind αγιος δημητριος

 

Το άλλο με τον τοτό το ξέρουν στον Αγιο Δημήτριο?

 

Εγω πάντως στο ίδιο μαγαζί έκανα παραγγελία το Galaxy S3 το οποίο περιμένουν στο τέλος του μήνα.

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

Μίλησα με το πλαίσιο Αγίας Παρασκευής και μου είπαν ότι δεν έχουν ιδέα πότε θα έρθει. Δεν έχουν καμιά ενημέρωση.

Επρεπε να του πεις να μπει στο συστημα ωστε να σου πει σε ποια απο τα καταστηματα εχουν στειλει demo :)

Link to comment
Share on other sites

εγω τυχαια ρωρησα στην wind και ειναι ηδη διαθεσιμο κατοπιν παραγγελιας. ειναι ηδη στις αποθηκες, οποιος το παραγγελει σε 1-2 με εργασιμες μερες στο χερι. καταστημα wind αγιος δημητριος

 

Τώρα τι λογική είναι αυτή. Δηλαδή το έχουμε στις αποθήκες μας αλλά δεν το βγάζουμε στα καταστήματα να το πουλήσουμε και να κονομήσουμε αλλά περιμένουμε να μας το παραγγείλουν και τότε να το βγάλουμε έξω. Απλά παιδιά σας κρατάνε σε ετοιμότητα για να μην πάτε αλλού μέχρι να το φέρουνε και οι υπόλοιποι.

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Στον Γερμανό επίσης μου είπαν σήμερα απο 30 Μαιου και μετα....

Πραγματικά είναι όλοι στην Ελλάδα τόσο σιχαμεροί και αναξιοπιστοι που σκεφτομαι να παρω από το εξωτερικό , μόνο και μόνο για να μην δώσω σε αυτούς τα λεφτά μου.

Link to comment
Share on other sites

Στον Γερμανό επίσης μου είπαν σήμερα απο 30 Μαιου και μετα....

Πραγματικά είναι όλοι στην Ελλάδα τόσο σιχαμεροί και αναξιοπιστοι που σκεφτομαι να παρω από το εξωτερικό , μόνο και μόνο για να μην δώσω σε αυτούς τα λεφτά μου.

:dance::dance:έτσι έτσι

Link to comment
Share on other sites

Στον Γερμανό επίσης μου είπαν σήμερα απο 30 Μαιου και μετα....

Πραγματικά είναι όλοι στην Ελλάδα τόσο σιχαμεροί και αναξιοπιστοι που σκεφτομαι να παρω από το εξωτερικό , μόνο και μόνο για να μην δώσω σε αυτούς τα λεφτά μου.

:dance::dance:έτσι έτσι

Τα τελευταία 2 ποστ - η επιτομή του αποτυχημένου ελληνικού επιχειρείν! Θέλουν και ανάπτυξη τρομάρα τους! Πώς λένε τα αμερικανάκια εκ δυσμάς:

L O O S E R S ! ! !

Philips Savvy->Panasonic GD93->Ericsson T20e->Motorola T2288 Talkabout->Mitsubishi M342i->Nokia N70->LG KS20->HTC P3470 Pharos->Samsung B7610 OMNIA PRO->Samsung i9000 Galaxy S->Samsung i9100 Galaxy SII->NOKIA LUMIA 930>LG G6+HUAWEI WATCH 2 LTE>Xiaomi Mi 9
Link to comment
Share on other sites

Εν μεσω κρισης να παραρακαλας να τουςκανεις τζιρο.και αυτοι να σε κοροιδευουν.:mad:

 

Κριμα ομως να μας αναγκαζουν να ψωνιζουμε.απ'εξω γιατι χανονται θεσεις εργασιας.

Current mobile devices : iPhone 6s Plus,iPad Air 2,Nexus 6
Link to comment
Share on other sites

Εν μεσω κρισης να παραρακαλας να τουςκανεις τζιρο.και αυτοι να σε κοροιδευουν.:mad:

 

Κριμα ομως να μας αναγκαζουν να ψωνιζουμε.απ'εξω γιατι χανονται θεσεις εργασιας.

 

+1 Δεν έμπορο να το καταλάβω με τίποτα.Αντί να το κυνηγήσουν να είναι νωρίτερα εδώ αλλάζουν τις ημερομηνίες...

Link to comment
Share on other sites

Στη samsung που κάλεσα εγώ μου είπαν ότι οι συσκευές είναι διαθέσιμες...ότι υπάρχουν ήδη στις αποθήκες τους...:angry:
Xiaomi Mi5 White 32GB
Link to comment
Share on other sites

Στη samsung που κάλεσα εγώ μου είπαν ότι οι συσκευές είναι διαθέσιμες...ότι υπάρχουν ήδη στις αποθήκες τους...:angry:

 

μπορεις να μου δωσεις το τηλ της samsung που καλεσες?

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

2130163800 Το τηλέφωνο στο οποίο κάλεσα....και για την ακρίβεια μου είπαν ότι έχουν παραδώσει στο πλαίσιο.

Άντε βγάλε άκρη.............

Xiaomi Mi5 White 32GB
Link to comment
Share on other sites

2130163800 Το τηλέφωνο στο οποίο κάλεσα....και για την ακρίβεια μου είπαν ότι έχουν παραδώσει στο πλαίσιο.

Άντε βγάλε άκρη.............

 

σε αυτο παιρνω αλλα δεν το σηκωνουν μαμο το στανιο μου....πανω απο 5 φορες προσπαθησα....

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Πως να το σηκωσουν.Ειναι κλειστα η αντιπροσωπειες τετοια ωρα.

Απο Δευτερα παλι.

Current mobile devices : iPhone 6s Plus,iPad Air 2,Nexus 6
Link to comment
Share on other sites

Πως να το σηκωσουν.Ειναι κλειστα η αντιπροσωπειες τετοια ωρα.

Απο Δευτερα παλι.

 

δοκιμαζω απο το πρωι....

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Στην vodafone (εξυπηρέτηση πελατών)το απόγευμα που μίλησα μαζί τους μου είπαν απο Δευτέρα διαθέσιμο.
Link to comment
Share on other sites

αυτο που βλεπω εγω παντως ειναι οτι ο καθενας λεει οτι θελει και οτι του κατεβει..

αλλα θα μου πειτε..τι δουλευει σωστα στην Ελλαδα για να εχουμε και απαιτησεις εεε??

Beauty Lies In The Eyes Of The Beholder
Link to comment
Share on other sites

Είχα σκεφτεί να το πάρω απ΄ έξω.

Αλλά το θέμα αναγνώρισης εγγύησης και τα πιθανά τρεχάματα με έκαναν να το μετανοιώσω.

Μετά που μίλησα με expansys και μιά ακόμα εταιρία και όλοι μου έλεγαν για Αγγλία ή Γερμανία ή δεν ξέρω γώ τι ήμουν σίγουρος ότι πήρα την σωστή απόφαση για να μην δώσω τα λεφτά μου κάπου έξω από την Ελλάδα έστω και αν δώσω κάτι παραπάνω.

Συμφωνώ για το ότι λένε άλλα αντ' άλλων αλλά μήπως φταίει λίγο ή πολύ και η samsung γι αυτό πέραν της ανοργανωσιάς που μας δέρνει σαν λαό?

Αν πάρει και δέκα μέρες παραπάνω δεν χάθηκε ο κόσμος, δεν περιμένουμε και κανά φάρμακο που θα μας σώσει, ένα τηλεφωνο περιμένουμε... σε κανά χρόνο πάλι τα ίδια θα λέμε για κάποιο άλλο τηλέφωνο...

Χαλαρώστε και θα το πάρουμε :cool:

Link to comment
Share on other sites

η αληθεια ειναι..οτι μακαρι ολα μας τα προβληματα να ηταν τετοιου ειδους...απλα ξερεις πως ειναι..σε κατι τετοιες περιπτωσεις,προσωπικα νομιζω οτι ειμαι παιδι και περιμενω την Πρωτοχρονια για να παρω το δωρο απο τον Αι Βασιλη:p

επισης δεν ειμαι ανθρωπος της υπομονης..και επειδη εργαζομαι στο χωρο του εμποριου,ξερω τι παιζει με διαθεσιμοτητες,ημερομηνιες παραλαβης κλπ...απλα στη συγκεκριμενη περιπτωση το εχουν παρακανει λιγο!!

Beauty Lies In The Eyes Of The Beholder
Link to comment
Share on other sites

η αληθεια ειναι..οτι μακαρι ολα μας τα προβληματα να ηταν τετοιου ειδους...απλα ξερεις πως ειναι..σε κατι τετοιες περιπτωσεις,προσωπικα νομιζω οτι ειμαι παιδι και περιμενω την Πρωτοχρονια για να παρω το δωρο απο τον Αι Βασιλη:p

επισης δεν ειμαι ανθρωπος της υπομονης..και επειδη εργαζομαι στο χωρο του εμποριου,ξερω τι παιζει με διαθεσιμοτητες,ημερομηνιες παραλαβης κλπ...απλα στη συγκεκριμενη περιπτωση το εχουν παρακανει λιγο!!

 

Ναί αλλά όταν περιμένεις τον Αη-Βασίλη δεν πάς Νοέμβριο να πάρεις το δώρο περιμένεις τον Δεκέμβρη.

Εφ όσον ξέρεις από αυτά ξέρεις ότι είναι και λίγο μαρκετίστικο και τό ότι το έχουν παρακάνει μπορεί να είναι και επίτηδες, γιατί να χαλιόμαστε...

Καλυτερα να συζητάμε τι θα κάνουμε και πως θα ευχαριστηθούμε περισσότερο το νέο μας "παιχνίδι" ;)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S II] Διαθεσιμότητα και αγορά
  • The topic was unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...