Jump to content

[MULTI] Pro Evolution Soccer 2012


Nagata
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παντως πολλοι λενε,που υποσηριζαν παντα το pro,οτι εχει μειωσει παρα πολυ τη μεταξυ τους διαφορα το fifa...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 65
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παντως πολλοι λενε,που υποσηριζαν παντα το pro,οτι εχει μειωσει παρα πολυ τη μεταξυ τους διαφορα το fifa...

 

ισχυει

 

το φιφα εχει βελτιωθει απιστευτα τα τελευταια 3-4 χρονια.

πλεον ειναι πιο ρεαλιστικο και δυσκολο απο το προ.

 

ΑΛΛΑ... κατα την ταπεινη μου αποψη, το Pro 11 και το 12 (παιζω το demo) ειναι και αυτα απιστευτα διασκεδαστικα

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

ισχυει

 

το φιφα εχει βελτιωθει απιστευτα τα τελευταια 3-4 χρονια.

πλεον ειναι πιο ρεαλιστικο και δυσκολο απο το προ.

 

ΑΛΛΑ... κατα την ταπεινη μου αποψη, το Pro 11 και το 12 (παιζω το demo) ειναι και αυτα απιστευτα διασκεδαστικα

 

gameplay του fifa ποτε δεν μου αρεσε και δεν νομιζω να μου αρεσει..κατι με χαλαει..εγω επιμενω οτι το προ ειναι αρκετες φορες καλυτερο απο το fifa..

Link to comment
Share on other sites

gameplay του fifa ποτε δεν μου αρεσε και δεν νομιζω να μου αρεσει..κατι με χαλαει..εγω επιμενω οτι το προ ειναι αρκετες φορες καλυτερο απο το fifa..

 

παντως σχεδον ΟΛΑ τα reviews (ελλαδας/εξωτερικου) τα τελευταια 2-3 χρονια λενε το αντιθετο.

 

παντως και εγω, παρ'ολα αυτα, pro evo παιζω

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

σε εναν τομεα που θα δυσκολευτει να κερδισει το φιφα το προ ειναι τα γραφικα;)

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

σε εναν τομεα που θα δυσκολευτει να κερδισει το φιφα το προ ειναι τα γραφικα;)

πιστος υπηρετης του προ απο την εποχη iss με βλεπω να αλλαξοπιστω...λιγο καλυτερο απο το χαλι το περσινο αλλα κ παλι

δεν με πειθει...τι να τα κανεις τα γραφικα οταν εχουμε σκοτωσει το gameplay και το εχουνε ξυλινο εντελως...Konami τα κανες μανταρα...

Link to comment
Share on other sites

πιστος υπηρετης του προ απο την εποχη iss με βλεπω να αλλαξοπιστω...λιγο καλυτερο απο το χαλι το περσινο αλλα κ παλι

δεν με πειθει...τι να τα κανεις τα γραφικα οταν εχουμε σκοτωσει το gameplay και το εχουνε ξυλινο εντελως...Konami τα κανες μανταρα...

 

εχει γινει μεγαλη βελτιωση στο 12 παντως σε ολα...;)

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Παίζω εδώ και δέκα μέρες το νέο PES.Δεν μπορώ να πω ότι με τρελαίνει, κάτι δε μου κάθεται καλά, θυμάμαι τα παλιότερα ήταν πολύ πιο διασκεδαστικά, χαιρόσουν να παίζεις... :O:(
Link to comment
Share on other sites

Παίζω εδώ και δέκα μέρες το νέο PES.Δεν μπορώ να πω ότι με τρελαίνει, κάτι δε μου κάθεται καλά, θυμάμαι τα παλιότερα ήταν πολύ πιο διασκεδαστικά, χαιρόσουν να παίζεις... :O:(

 

και εγω..προσωπικα τωρα δεν φανατιζομαι οπως φανατιζομουν στο 10...ειχα σπασει πληκτρολογιο εξαιτιας του μεσσι:lol:

σε θεμα γραφικων τροπο παιχνιδιου και περιγραφης υπαρχει βελτιωση

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Επειδή η δικιά μου με τρώει να παίζουμε pro αλλά δεν μου αρέσει καθόλου, υπάρχει κανένας οδηγός για τρίπλες, τεχνικές και τι άλλο μπορεί να χρειαστώ? Μπας και μου αρέσει λίγο περισσότερο και πάψει να είναι τόσο μαρτύριο για μένα....
Link to comment
Share on other sites

Ξέρουμε κάτι για patch με ελληνικές ομάδες;

 

κατι θα εχει βγει..ριξε μια ματια στο wehellas.gr:)

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

pro 2012,γηπεδο ΑΕΚ, νεα φιλαδελφεια!

Βιντεο του γηπεδου:

Aρχειο:

http://www.megaupload.com/?d=74DE6EWL (σε εγγραφα/κοναμι/προ2012/save)

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

pro 2012,γηπεδο ΑΕΚ, νεα φιλαδελφεια!

Βιντεο του γηπεδου:

Aρχειο:

http://www.megaupload.com/?d=74DE6EWL (σε εγγραφα/κοναμι/προ2012/save)

 

πως το εφτιαξες?

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

pro 2012,γηπεδο ΑΕΚ, νεα φιλαδελφεια!

Βιντεο του γηπεδου:

Aρχειο:

http://www.megaupload.com/?d=74DE6EWL (σε εγγραφα/κοναμι/προ2012/save)

 

Προσκυνώ!! :dance::up::yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι δυσκολο,μεσα στο pro υπαρχει το προγραμμα απλα θελει λιγο χρονο,οποτε για οσους βαριουνται το εφτιαξα(καραισκακη δεν σου φτιαχνω με την καμμια :lol::lol::lol: )

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι δυσκολο,μεσα στο pro υπαρχει το προγραμμα απλα θελει λιγο χρονο,οποτε για οσους βαριουνται το εφτιαξα(καραισκακη δεν σου φτιαχνω με την καμμια :lol::lol::lol: )

 

ελααα φτιαξεεεεεεεεε..πλιζ...εχω φτιαξει ενα προχειρο αλλα βαριεμαι οπως ειπες..πλιζζζζζζζζ:lol::lol:

ειναι ευκολο να φτιαξεις σταδιο..απλααα εσυ εχεις καλυτεχνικη φλεβα...δεν ειμαι ο μονος ολυμπιακος εδω μεσα:p

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Καραισκακη(το γηπεδο που προοριζοτανε να φτιαχτει νεα φιλαδελφεια,αλλα ειχε αλλη γνωμη ο ....σωκρατης :lol: :lol: :lol: )

Μαζι και η φιλαδελφεια:

http://www.megaupload.com/?d=O9YIPE7I

Να προσεξεις στο ενα πεταλο,εχει πρασινα.....λαβαρα,τωρα ...λαφυρα ειναι,φιλαθλοι του παο,ποιος ξερει!:lol::lol::lol:

Edited by isolove

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

Καραισκακη(το γηπεδο που προοριζοτανε να φτιαχτει νεα φιλαδελφεια,αλλα ειχε αλλη γνωμη ο ....σωκρατης :lol: :lol: :lol: )

Μαζι και η φιλαδελφεια:

http://www.megaupload.com/?d=O9YIPE7I

Να προσεξεις στο ενα πεταλο,εχει πρασινα.....λαβαρα,τωρα ...λαφυρα ειναι,φιλαθλοι του παο,ποιος ξερει!:lol::lol::lol:

 

μου λεει δεν ειναι διαθεσιμο...ωραιο το εκανες...εμενα ηταν χειροτερο...ευχαριστω..επισης πως τα περναω μεσα στο παιχνιδι??

και κατι αλλο..μου δινει η konami ενα οφισιαλ πατσ πχ για να παιξω ονλινε το 1.02..πως το παιρναω στο παιχνιδι???αμα ειναι σπασμενο το παιχνιδι περναει(δεν ειναι το δικο μου γενικα ρωταω)..

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

παιδιά εχω το εξής πρόβλημα κ θελω τη βοήθεια σας... παίζω online με ενα φιλο μου και το παιχνιδι κολλάει παρα πολυ...παιζω με άλλους αγνωστους και παιζει μια χαρα...!! επίσης κ ο φιλος μου οταν παιζει με αλλους παιζει μια χαρα..!! τι φταίει..??? ααα εγω παιζω με entherment...μηπως πρεπει να βγαλω το firewall απο το router..?? μου το ειπαν κ αυτο !!!
Link to comment
Share on other sites

παιδιά εχω το εξής πρόβλημα κ θελω τη βοήθεια σας... παίζω online με ενα φιλο μου και το παιχνιδι κολλάει παρα πολυ...παιζω με άλλους αγνωστους και παιζει μια χαρα...!! επίσης κ ο φιλος μου οταν παιζει με αλλους παιζει μια χαρα..!! τι φταίει..??? ααα εγω παιζω με entherment...μηπως πρεπει να βγαλω το firewall απο το router..?? μου το ειπαν κ αυτο !!!

 

εννοειται πως πρεπει να το βγαλεις...πρεπει το προγραμμα να εχει προσβαση στο ιντερνετ...

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

μπορει να μου πει καποιος ποιο πληκτρο αντιστοιχει σε καθε ενεργεια;

(εκει που διχνει το χειρηστηριο του xbox)

Link to comment
Share on other sites

μπορει να μου πει καποιος ποιο πληκτρο αντιστοιχει σε καθε ενεργεια;

(εκει που διχνει το χειρηστηριο του xbox)

 

Α σουτ/πιεση ολη η ομαδα

Ε τρεξιμο

D σεντρα / τακλιν

Χ πασα/πιεση

W πρωθημενη μπαλια

αλλα δεν χρησημοποιω

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

παιδια επιστρεφω στο θεμα μετα απο πολυ καψιμο...το pc που εχω το προ ψηλοκολλαει καποιες φορες και σβηνει...εσβησε σημερα μονο του και μετα απο πολυ ωρα οταν πηγα να ξαναβαλω το παιχνιδι ανοιγει κανονικα αλλα μου λεει δεδομενα συστηματος η φορτωση απετυχε..τι κανω?

πριν το ανοιξω ειχα προσπαθησει να βαλω το league of legends αλλα βαρεθηκα την εγκατασταση και το εκλεισα

αυτο φταιει?

Edited by giothesuper

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...