Jump to content

[MULTI] Pro Evolution Soccer 2012


Nagata
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 65
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σβήνει; Για τσέκαρε τις θερμοκρασίες που ανεβάζει όταν ανοίγεις το παιχνίδι..

ειναι υψηλες..με το παιχνιδι τι φταει?

γενικαα οι θερμοκρασιες ειναι υψηλες του λαπτοπ

προγραμμα για να ελεγξω θερμοκρασια?

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι υψηλές, τότε πιθανότατα αυτό φταίει και κλείνει. Για δες εδώ..

 

ναι το ξερωω...απλα θελω να μαθω τι φταει με το παιχνιδι και δεν μπορει να ανοιξει τα αρχεια μου που ειναι αποθηκευμενα...λεει σφαλμα αναγνωσης...και με παει σε παραθυρο να τα αρχισω ολα μα ολα απο την αρχη:wacko:

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς έγινε αυτό που γίνεται αρκετά συχνά και στο FM όταν crashαρει το παιχνίδι. Κάποιο αρχείο στο save καταστράφηκε και δεν υπάρχει για να αναγνώσει ο υπολογιστής και να το φορτώσει. Μου έχει συμβεί και εμένα σε μια καριέρα μου στο Become A Legend. Έκλεισε ο αδερφός μου το pc καταλάθος από το κουμπί και μόλις πήγα να μπώ για να συνεχίσω το save, μου έβγαλε αυτό που βγάζει και σε εσένα..
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς έγινε αυτό που γίνεται αρκετά συχνά και στο FM όταν crashαρει το παιχνίδι. Κάποιο αρχείο στο save καταστράφηκε και δεν υπάρχει για να αναγνώσει ο υπολογιστής και να το φορτώσει. Μου έχει συμβεί και εμένα σε μια καριέρα μου στο Become A Legend. Έκλεισε ο αδερφός μου το pc καταλάθος από το κουμπί και μόλις πήγα να μπώ για να συνεχίσω το save, μου έβγαλε αυτό που βγάζει και σε εσένα..

 

εμενα μου το βγαζει πριν ξεκινησει το παιχνιδι...και με παει στην αρχη...για νεο χρηστη..τα save εχουν μεινει..τι μπορω να κανω

εσυ τοτε τι εκανες με το αρχειο?

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Σου εμφανίζει την οθόνη που επιλέγεις επίπεδο κλπ έτσι; Και εμένα αυτό μου εμφάνισε..

Τίποτα. Δε νομίζω να μπορείς να κάνεις κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Σου εμφανίζει την οθόνη που επιλέγεις επίπεδο κλπ έτσι; Και εμένα αυτό μου εμφάνισε..

Τίποτα. Δε νομίζω να μπορείς να κάνεις κάτι.

 

ακριβως αυτο..εσυ ξανααρχισες απο την αρχη το παιχνιδι?

πφφ....καλα θα προσπαθησω να το βαλω σε αλλο πισι και αν δεν δουλεψει παμε για το 13...μου φαινεται καπως δυσκολο να τα κανω ολα απο την αρχη..ειχα φτιαξει ομαδα ειχα παρει τιτλους...Καριερα ημουν σε ρεαλ με θητεια σε μεγαλες ομαδες..πφφ

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Σε καταλαβαίνω. Ξενέρωμα.. Είχα και εγώ τον παίκτη μου στη Ρεάλ με το 10αρι στη πλάτη και πρώτος σκόρερ σε πρωτάθλημα και Τσου Λου με θητεία σε Μίλαν, Άγιαξ και Χέρακλες απ όπου ξεκίνησα. Το παράτησα και από τότε δεν έχω ξαναπαίξει Become A Legend. Μόνο με τον κολλητό παίζουμε ματσάκια για να βγάζουμε τα νεύρα μας!!;)

(Το γραφείο του τη πληρώνει πάντα. Έχει φάει άπειρο ξύλο και από τους δύο. Από μένα στις ηρωικές εξόδους του Valdes από το τέρμα για να δει πως είναι το χόρτο και παραμέσα στο γήπεδο και από εκείνον στις τρελές άμυνες του Van Buyten ή του Sergio Ramos.:p:p:p)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

αλλη μια ερωτηση απο φιλο

αγορασε το προ απο το πλαισιο

το εγκατεστησε κανονικα και του λεει οτι θελει το αυθεντικο cd..τι παιζει?

μπορει να το λυσει η θελει απεγκατασταση?

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

1) έχει βάλει το (σωστο) κλειδί;

2) μήπως απλά του ζητάει το cd για να τρέξει το game;

 

το 1ο δεν το ξερω...δεν τον εχω ρωτησει

το 2ο μου ειπε οτι ειχε μεσα το cd...αλλα πως θα γινοταν η εγκατασταση αν δεν ειχε σωστο κωδικο?

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
καλη χρονια παιδια...εχω το προ12 στο xbox κ θελω ν βρω το patch με τις ομαδες κ τις μεταγραφεσ τις καινουργιες..εχει βγει κατι τετοιο κ αν ναι πως τ κανω?
Link to comment
Share on other sites

Λογικά θα βγάλει επίσημο patch η Konami μόλις τελειώσει η χειμερινή περίοδος των μεταγραφών..
Link to comment
Share on other sites

Λογικά θα βγάλει επίσημο patch η Konami μόλις τελειώσει η χειμερινή περίοδος των μεταγραφών..

 

φεβρουαριο δηλαδη...αντε να δουμε τι θα γινει ..σε ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Γεια σας.Υπαρχει καποιο official patch με τις μεταγραφες του καλοκαιριου 2012 η σταματησαν οι αναβαθμισεις τον ιανουαριο του 2012?ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...