Jump to content

[Επίσημο] HTC Wildfire S


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα.

Θα ήθελα να ρωτήσω το εξής (δε ξέρω αν έχει ξαναρωτηθεί). Το κινητό έχει ενσωματωμένη μνήμη 150Mbs αν δε κάνω λάθος. Το μαμήσιο λειτουργικό της HTC πιάνει περίπου τα 80Mbs (αν θυμάμαι καλά επειδή το έχω 5 μήνες τώρα). Υπάρχει το εξής πρόβλημα. Πολλά από τα applications ή δεν πάνε καθόλου στην SD ή αφήνουν αρκετά δεδομένα στην ενσωματωμένη μνήμη. Από την άλλη έχω ένα κινέζικο ZTE που με το λειτουργικό του android και κάποια άλλα application πιάνει το πολύ 70Mbs χώρο. Να φανταστείτε στο κινέζικο δεν έχω καμία εφαρμογή σε SD γιατί δε χρειάζεται.

Λοιπόν, υπάρχει τρόπος να μη πιάνει το πρόγραμμα/android της HTC τόσο χώρο. Υπάρχει τρόπος να σβήσω τίποτα από το πρόγραμμά της που να είναι "άχρηστο" ; Στην ενσωματωμένη μνήμη έχω μόνο 10 εφαρμογές τον 200-300 Kbs το πολύ η κάθε μία.

Έχω και μένω συνέχει με 15Mbs ελεύθερα και όλο μου πετάει μηνύματα ότι πρέπει να ελευθερώσω τον χώρο μου. (θα το ήθελα αλλά κάποιες εφαρμογές όπως του facebook και το whatsapp δεν μπορούν να πάνε στην SD, εκτός και μου πείτε εσείς τρόπο να πάνε στην SD).

ΥΓ.: Το κινητό είναι απείραχτο. Δεν έχω βρει τρόπο να το κάνω root και ούτε το έχω δοκιμάσει.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς χωρίς root δεν μπορείς να κάνεις τίποτα. Βέβαια έχε υπόψιν ότι βγάζοντας προεγκατεστημένες εφαρμογές του κινητού ΔΕ θα κερδίσεις χώρο, μιας και ο χώρος κατανέμεται σταθερά πχ 100 mb για το λειτουργικό και άλλα 100 για το χρήστη. Για να αλλάξεις τα partitions θα πρέπει να έχει "φτιάξει" κάποιος developer τα απαραίτητα αρχεία, απλά λόγω του ότι το wildfire s δεν έχει αποκτήσει "εύκολο" τρόπο για root, οι developers δεν έχουν ασχοληθεί τόσο ;)
Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Άρα απλά παρακαλάω να μην είναι μεγάλου όγκου η εφαρμογή που κατεβάζω. οκ! Ευχαριστώ για το χρόνο σας. Ελπίζω να βγει σύντομα τρόπος για root γιατί αλλιώς με βλέπω να το χαιρετάω αυτό το κινητό.
Link to comment
Share on other sites

γεια σας! εχει καποιος αυτη την θηκη και να μου πει αν ειναι καλη? εχετε καποια αλλη να προτεινετε?

 

http://www.youtube.com/watch?v=LLkSnIyNuO0

 

επισης μπορειτε να μου προτεινετε μια καρτα μνημης 16gb?

 

ευχαριστω!!!

Link to comment
Share on other sites

Άρα απλά παρακαλάω να μην είναι μεγάλου όγκου η εφαρμογή που κατεβάζω. οκ! Ευχαριστώ για το χρόνο σας. Ελπίζω να βγει σύντομα τρόπος για root γιατί αλλιώς με βλέπω να το χαιρετάω αυτό το κινητό.

Ή απλά να ελπίζεις ότι η εφαρμογή θα περνιέται στην κάρτα μνήμης. Α! Και μη μου μιλάς σε παρακαλώ στον πληθυντικό :p

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να βγει σύντομα τρόπος για root γιατί αλλιώς με βλέπω να το χαιρετάω αυτό το κινητό.

 

root...δες ΕΔΩ

και ΕΔΩ

Edited by UNIQUE
[sIGPIC][/sIGPIC]Ericsson 197,337,388,768,688,788,T39,T68_SE P900,K500,P910,K750,W800,K800,W910,T650,C905,X1,X10mini+pro_Nokia 6150,3210,8210,7110,6510,3650,6100,6600,6680,9500_Motorola MicroTac 7500,StarTac130,V3x,K1_Panasonic G500,GD90,GD92_Siemens C25,SL45,SX1,S65_Sharp GX20,GX30_Samsung D600,B2100,Galaxy SIII, Sonim XP1, Qtek8010,2020i,S100,9100,8310_iPAQ 6515,hx4700_O2 XDA IIs_Dell Axim X51V_FSC N560_MIO A701_SONY Xperia S,J,T,,Z,Z2_Z5_iPhone 3GS,4,5.6,7
Link to comment
Share on other sites

root...δες ΕΔΩ

και ΕΔΩ

Η διαδικασία αυτή απαιτεί αρχικά s-off (μέσω του xtc clip), οπότε για όσους δεν το έχουν...

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ορισμένες φορές το κινητό μου ανταποκρίνεται παρα πολυ αργά στις εντολές μου... μετά απο επανεκκίνηση στρώνει... τι μπορεί να φταίει?
Link to comment
Share on other sites

Kαμιά φορά κολλάει κάποια εφαρμογή. Ούτως ή άλλως καλό θα είναι να κάνεις κανα restart στη συσκευή σου ανά τακτά διαστήματα... Για τι συχνότητα μιλάμε;
Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

γεια σας... ειμαι νεος κατοχος android και wildfire S. και δεν ξερω που πανε τα 4. θελω βοηθεια.... ξεκιναω σιγα σιγα...

 

1)οταν συνδεω το κινητο με το pc μεσω usb μπορω να μην φορτιζει ?

2)χθες εστειλα ενα sms και διαπιστωσα οτι δεν στελνει 160 χαρακτηρες αλλα 70. επισης μετα το μνμ μου ειπε οτι βρηκε 3 matches και μου εδιεξε κατι φιλους μου μe email kai foto. πως γινεται αυτο και τι ειναι αυτο ???

 

 

αυτα για αρχη...και θα συνεχισω...

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/6396my_car.jpg

 

https://www.facebook.com/JpaulsCarWash?ref=hl

^^Autoglym Detail Center^^

βιολογικοί καθαρισμοί, γυάλισμα-κέρωμα

Link to comment
Share on other sites

Kαμιά φορά κολλάει κάποια εφαρμογή. Ούτως ή άλλως καλό θα είναι να κάνεις κανα restart στη συσκευή σου ανά τακτά διαστήματα... Για τι συχνότητα μιλάμε;

 

Άνα δυο τρεις μέρες περίπου φίλε μου

Link to comment
Share on other sites

γεια σας... ειμαι νεος κατοχος android και wildfire S. και δεν ξερω που πανε τα 4. θελω βοηθεια.... ξεκιναω σιγα σιγα...

 

1)οταν συνδεω το κινητο με το pc μεσω usb μπορω να μην φορτιζει ?

2)χθες εστειλα ενα sms και διαπιστωσα οτι δεν στελνει 160 χαρακτηρες αλλα 70. επισης μετα το μνμ μου ειπε οτι βρηκε 3 matches και μου εδιεξε κατι φιλους μου μe email kai foto. πως γινεται αυτο και τι ειναι αυτο ???

 

 

αυτα για αρχη...και θα συνεχισω...

1) δε γίνεται! Αλλά γιατί σε πειράζει;

2) Δεν ξέρω τι είναι αυτό, αλλά δε νομίζω να μην πάτησες τίποτα και να στο έδειξε... Για 160 χαρακτήρες στα sms, χρησιμοποίησε την εφαρμογή go sms ή handcent sms!

 

Άνα δυο τρεις μέρες περίπου φίλε μου

Δεν είναι μεγάλο διάστημα... Μήπως έχεις βάλει αρκετές εφαρμογές;

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

1) δε γίνεται! Αλλά γιατί σε πειράζει;

 

 

γιατι αν το συνδεω για να περασω απλα μια εφαρμογη ή μονο γι ανα κανω update η μπαταρια δεν θα φλιπαρει ολη την ωρα φορτισε ασε φορτισε ασε.. ?

και τωρα που ειπα μπαταρια...μπορω να δω ακαπου το ποσοστο ακριβως και οχι στο περιποθ πανω πανω απο την μπαρα ?

επισης πως μπορω να κανω shortcut για τις ασυρματες συνδεσεις στο home page ? κραταω παρατατεμανα αλλα δεν βρισκω πουθενα τις ασυρματες συνδεσεις για να τις βαλω...

 

Κατέβασαν το gosms.πως μπορώ να βλέπω τα sms όχι σε γκρουπ αλλά το καθένα ξεχωριστά?

Edited by Villis
Μην κάνεις συνεχόμενα posts. Χρησιμοποίησε το κουμπί "τροποποίηση" ενναλλακτικά!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/6396my_car.jpg

 

https://www.facebook.com/JpaulsCarWash?ref=hl

^^Autoglym Detail Center^^

βιολογικοί καθαρισμοί, γυάλισμα-κέρωμα

Link to comment
Share on other sites

Πω πω... πολλές απορίες βρε παιδάκι μου! :rolleyes: Για να τις δούμε σιγά σιγά...

 

γεια σας... ειμαι νεος κατοχος android και wildfire S. και δεν ξερω που πανε τα 4. θελω βοηθεια.... ξεκιναω σιγα σιγα...

 

1)οταν συνδεω το κινητο με το pc μεσω usb μπορω να μην φορτιζει ?

2)χθες εστειλα ενα sms και διαπιστωσα οτι δεν στελνει 160 χαρακτηρες αλλα 70. επισης μετα το μνμ μου ειπε οτι βρηκε 3 matches και μου εδιεξε κατι φιλους μου μe email kai foto. πως γινεται αυτο και τι ειναι αυτο ???

 

1) Υπάρχει μια εφαρμογή, το "JuiceDefender" η οποία προσπαθεί να εξοικονομήσει μπαταρία (και κατά την γνώμη μου το καταφέρνει). Κάπου μέσα στις πολλές επιλογές που έχει, έχει και αυτό που ζητάς.

 

2) Στην original εφαρμογή για SMS θα πας στις Ρυθμίσεις > Μηνύματα κειμένου(SMS) > Ελληνική κωδικοποίηση και θα επιλέξεις 7bit για να στέλνεις 160 χαρακτήρες (θα τα μετατρέπει αυτόματα σε κεφαλαία) ή 16Βit για 70 χαρακτήρες (για μικρά και τονισμένα γράμματα).

 

Όσο για τα 3 matches είναι άσχετο με τα SMS και απλά έτυχε να σου το εμφανίσει εκείνη την στιγμή. Λογικά, όταν πρωτο-άνοιξες το κινητό σου, έφτιαξες λογαριασμούς για facebook, email, gmail και διάφορα τέτοια. Ε, λοιπόν αυτό που κάνει είναι να βρίσκει τις επαφές τηλεφώνου που έχεις και να τις αντιστοιχεί με αυτές του facebook ή κάποιου άλλου λογαριασμού ώστε να έχεις σε μία μόνο επαφή π.χ. το όνομα και το τηλέφωνο (από τις επαφές σου), την φωτό και το email (απο το facebook) κ.ο.κ.

Επομένως απλά ζητάει επιβαιβέωση για τις αντιστοιχίες που είναι να κάνει.

 

 

και τωρα που ειπα μπαταρια...μπορω να δω ακαπου το ποσοστο ακριβως και οχι στο περιποθ πανω πανω απο την μπαρα ?

επισης πως μπορω να κανω shortcut για τις ασυρματες συνδεσεις στο home page ? κραταω παρατατεμανα αλλα δεν βρισκω πουθενα τις ασυρματες συνδεσεις για να τις βαλω...

 

Για το ποσοστό της μπαταρίας... στην μπάρα θα το βλέπεις πάντα στο περίπου. Για να το δεις ακριβώς, υπάρχουν εφαρμογές απο το market που το κάνουν αλλά αυτήν την στιγμή μου διαφεύγουν ονόματα οπότε δεν μπορώ να προτείνω :O

 

Shortcut για όλο το μενου "Ασύρματα δίκτυα" νομίζω πως δεν υπάρχει. Υπάρχει όμως ξεχωριστά για τις "Ρυθμίσεις Wi-Fi" και το "Ρυθμίσεις Bluetooth" (αν σε ενδιαφέρει): κρατάς παρατεταμένα και επιλέγεις Συντόμευση>Ρυθμίσεις>Bluetooth (ή WiFi).

Κι επειδή φαντάζομαι πως εσύ ψάχνεις κάτι για να ανοίγεις και να κλείνεις το wifi με "ενα κλικ", βάλε αυτό: πάτα παρατεταμένα και βάλε Γραφικό στοιχείο>Ρυθμίσεις>Wi-Fi (ή bluetooth) ή εναλλακτικά Γραφικό στοιχείο>Έλεγχος τροφοδοσίας (αυτό σου βάζει στην οθόνη ένα στοιχείο για να ανοιγο-κλείνεις wifi/bluetooth/και άλλα με "ένα κλικ")

 

Κατέβασαν το gosms.πως μπορώ να βλέπω τα sms όχι σε γκρουπ αλλά το καθένα ξεχωριστά?

 

Εννοείς να βλέπεις ένα-ένα τα μηνύματα, σε Εισαρχόμενα/Εξερχόμενα όπως γινόταν στα παλιά τηλέφωνα, και όχι ομαδοποιημένα ανα επαφές (σε μορφή συζήτησης), σωστά? Δεν έχω χρησιμοποιήσει καθόλου το gosms αλλά νομίζω πως αυτό δεν γίνεται γιατί είναι περιορισμός γενικότερα του Android (αν κάνω λάθος εδω, πείτε μου!).

Link to comment
Share on other sites

Πω πω... πολλές απορίες βρε παιδάκι μου! :rolleyes: Για να τις δούμε σιγά σιγά...

 

 

 

1) Υπάρχει μια εφαρμογή, το "JuiceDefender" η οποία προσπαθεί να εξοικονομήσει μπαταρία (και κατά την γνώμη μου το καταφέρνει). Κάπου μέσα στις πολλές επιλογές που έχει, έχει και αυτό που ζητάς.

 

2) Στην original εφαρμογή για SMS θα πας στις Ρυθμίσεις > Μηνύματα κειμένου(SMS) > Ελληνική κωδικοποίηση και θα επιλέξεις 7bit για να στέλνεις 160 χαρακτήρες (θα τα μετατρέπει αυτόματα σε κεφαλαία) ή 16Βit για 70 χαρακτήρες (για μικρά και τονισμένα γράμματα).

 

Όσο για τα 3 matches είναι άσχετο με τα SMS και απλά έτυχε να σου το εμφανίσει εκείνη την στιγμή. Λογικά, όταν πρωτο-άνοιξες το κινητό σου, έφτιαξες λογαριασμούς για facebook, email, gmail και διάφορα τέτοια. Ε, λοιπόν αυτό που κάνει είναι να βρίσκει τις επαφές τηλεφώνου που έχεις και να τις αντιστοιχεί με αυτές του facebook ή κάποιου άλλου λογαριασμού ώστε να έχεις σε μία μόνο επαφή π.χ. το όνομα και το τηλέφωνο (από τις επαφές σου), την φωτό και το email (απο το facebook) κ.ο.κ.

Επομένως απλά ζητάει επιβαιβέωση για τις αντιστοιχίες που είναι να κάνει.

 

 

 

 

Για το ποσοστό της μπαταρίας... στην μπάρα θα το βλέπεις πάντα στο περίπου. Για να το δεις ακριβώς, υπάρχουν εφαρμογές απο το market που το κάνουν αλλά αυτήν την στιγμή μου διαφεύγουν ονόματα οπότε δεν μπορώ να προτείνω :O

 

Shortcut για όλο το μενου "Ασύρματα δίκτυα" νομίζω πως δεν υπάρχει. Υπάρχει όμως ξεχωριστά για τις "Ρυθμίσεις Wi-Fi" και το "Ρυθμίσεις Bluetooth" (αν σε ενδιαφέρει): κρατάς παρατεταμένα και επιλέγεις Συντόμευση>Ρυθμίσεις>Bluetooth (ή WiFi).

Κι επειδή φαντάζομαι πως εσύ ψάχνεις κάτι για να ανοίγεις και να κλείνεις το wifi με "ενα κλικ", βάλε αυτό: πάτα παρατεταμένα και βάλε Γραφικό στοιχείο>Ρυθμίσεις>Wi-Fi (ή bluetooth) ή εναλλακτικά Γραφικό στοιχείο>Έλεγχος τροφοδοσίας (αυτό σου βάζει στην οθόνη ένα στοιχείο για να ανοιγο-κλείνεις wifi/bluetooth/και άλλα με "ένα κλικ")

 

 

 

Εννοείς να βλέπεις ένα-ένα τα μηνύματα, σε Εισαρχόμενα/Εξερχόμενα όπως γινόταν στα παλιά τηλέφωνα, και όχι ομαδοποιημένα ανα επαφές (σε μορφή συζήτησης), σωστά? Δεν έχω χρησιμοποιήσει καθόλου το gosms αλλά νομίζω πως αυτό δεν γίνεται γιατί είναι περιορισμός γενικότερα του Android (αν κάνω λάθος εδω, πείτε μου!).

 

 

 

πολυ καλο ποστ. σε ευχαριστω./ τα βρηκα ολα εκτος απο αυτο που λες για το ΣΜΣ. δεν μου εχει την επιλογη αυτη που λες. μονο το κεντρο μνμ. αναφορα παραδοσης βλεπω εκει

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/6396my_car.jpg

 

https://www.facebook.com/JpaulsCarWash?ref=hl

^^Autoglym Detail Center^^

βιολογικοί καθαρισμοί, γυάλισμα-κέρωμα

Link to comment
Share on other sites

μηπως μπορει να μου καποιος γιατι δεν κατεβαζει το wfs τους χαρτες της google? και κατι αλλο. κατεβασα το mireo dont panic το οποιο δουλευει μια χαρα εδω, αλλα οταν πηγα στο βελγιο τιποτα. ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

γιατι αν το συνδεω για να περασω απλα μια εφαρμογη ή μονο γι ανα κανω update η μπαταρια δεν θα φλιπαρει ολη την ωρα φορτισε ασε φορτισε ασε.. ?

και τωρα που ειπα μπαταρια...μπορω να δω ακαπου το ποσοστο ακριβως και οχι στο περιποθ πανω πανω απο την μπαρα ?

επισης πως μπορω να κανω shortcut για τις ασυρματες συνδεσεις στο home page ? κραταω παρατατεμανα αλλα δεν βρισκω πουθενα τις ασυρματες συνδεσεις για να τις βαλω...

 

Κατέβασαν το gosms.πως μπορώ να βλέπω τα sms όχι σε γκρουπ αλλά το καθένα ξεχωριστά?

Δεν παθαίνει κάτι η μπαταρία αν το βάζεις/βγάζεις καμιά φορά...

Επίσης για να δεις το ποσοστό, πήγαινε ρυθμίσεις->σχετικά με το τηλέφωνο κι εκεί λέει το ποσοστό. Αλλά καλύτερα όπως σου είπε ο φίλος πριν να χρησιμοποιήσεις κάποια άλλη εφαρμογή για να το βλέπεις πιο "live".

Για το shortcut που λες, νομίζω έλεγχος ισχύος λέγεται...

Τέλος για το go sms απλά σύρε το δάχτυλο δεξιά ή αριστερά στη βασική οθόνη και θα δεις τα μηνύματά σου όπως τα έβλεπες και σε παλι΄τοερα τηλέφωνα (πχ εισερχόμενα, απεσταλμένα κλπ)

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

όταν πατάω τα γνωστά πλήκτρα για να με βάλει στη boot screen το κινητό απλώς ανοίγει. Που μπορεί να οφείλεται και τι σημαίνει αυτό ???
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

 

Τελευταία αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα με το htc μου: ενώ όλες μου οι εφαρμογές είναι στην κάρτα SD όταν πάω να κατεβάσω μια νέα εφαρμογή από το Market μου βγάζει μήνυμα ότι δεν έχω διαθέσιμη εσωτερική μνήμη στο τηλέφωνο μου. Όταν πηγαίνω και ελέγχω την εσωτερική μου μνήμη όντως είναι κατειλημμένη, χωρίς όμως να καταλαβαίνω το γιατί. Επίσης, πολύ συχνά διαγράφω χειροκίνητα την προσωρινή μνήμη και πάλι έχω το ίδιο πρόβλημα.

 

Δεν ξέρω ποιο είναι το πρόβλημα, αν ξέρει κάποιος ας με βοηθήσει plz! :)

Διακόσμηση σπιτιού - www.homeguide.gr
Link to comment
Share on other sites

Και μένα μου βγάζει συχνά πυκνά τέτοια προβλήματα με την εσωτερική μνήμη, χωρίς μάλιστα να την έχω φορτώσει.

 

Έχω όμως ένα σημαντικότερο πρόβλημα σε σημείο που μου σπάει τα νεύρα και θα ήθελα να μου πείτε αν αντιμετωπίζετε κι εσείς κάτι ανάλογο ή φταίει το δικό μου κινητό. Το πρόβλημα έχει να κάνει με την touch screen. Πολύ συχνά αρνείται να πατηθούν συγκεκριμένα κουμπιά. Ειδικά αν πάω να ξαναπατήσω το ίδιο.

 

Για παράδειγμα. Αν πατήσω κλήση και το μετανιώσω και πάω να πατήσω το ίδιο πλήκτρο (που πλέον γράφει τερματισμός κλήσης) συχνά δεν υπακούει. Πρέπει να πατήσω πρώτα κάπου άσχετα στην οθόνη, σε άλλο πλήκτρο για παράδειγμα και μετά να επανέλθω και να τερματίσω τη κλήση.

 

Δεν το κάνει πάντα, αλλά το κάνει πολύ συχνά. Άλλες φορές πάω να μπω στη gallery και δεν πατιέται με τίποτα. Πρέπει πάλι να πατήσω κάτι άλλο και μετά τη gallery. Γενικώς το κάνει με όλα τα κουμπιά, όποτε του κατέβει...

 

Έχετε ανάλογα προβλήματα?

 

γεια σας! εχει καποιος αυτη την θηκη και να μου πει αν ειναι καλη? εχετε καποια αλλη να προτεινετε?

 

http://www.youtube.com/watch?v=LLkSnIyNuO0

 

επισης μπορειτε να μου προτεινετε μια καρτα μνημης 16gb?

 

ευχαριστω!!!

 

Αυτή τη θήκη έχω κι εγώ, πολύ καλή και διακριτική, το προστατεύει άψογα. Την είχα πάρει από Multirama (το Πλαίσιο δεν την είχε πουθενά!)

Edited by Villis
Συνένωση συνεχόμενων post!
Link to comment
Share on other sites

ποση μνημη εχει το κινητο τελικα για να εγκαθιστω εφαρμογες μεσα ?

 

επισης γιατι ορισμενες δε σου επιτρεπουν να μεταφερθουν στην καρτα ? π.χ. igo ?

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/6396my_car.jpg

 

https://www.facebook.com/JpaulsCarWash?ref=hl

^^Autoglym Detail Center^^

βιολογικοί καθαρισμοί, γυάλισμα-κέρωμα

Link to comment
Share on other sites

ποση μνημη εχει το κινητο τελικα για να εγκαθιστω εφαρμογες μεσα ?

 

επισης γιατι ορισμενες δε σου επιτρεπουν να μεταφερθουν στην καρτα ? π.χ. igo ?

 

Είναι θέμα developer. Κάποιοι δεν έχουν βάλει αυτή την δυνατότητα (μεταφορά σε sd) είτε χωρίς λόγο, είτε γιατί δουλεύει καλύτερα με το να είναι στην μνήμη τηλεφώνου αντί της SD. Χαρακτηριστικό παράδειγμα τα widgets, τα οποία δεν δουλεύουν σωστά αν γίνει μεταφορά τους στην SD.

 

Βρε παιδιά, εμείς που τρέχουμε στα 600mhz θα το δούμε το παγωτό σάντουιτς τελικά..?

 

Επίσημα δεν υπάρχει περίπτωση κατ' εμέ. Ανεπίσημα.. μάλλον δύσκολο αλλά σίγουρα κάποιοι θα προσπαθήσουν.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...