Jump to content

Αξεσουάρ για LG Android (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


EOL
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια καλημερα. εχουμε κανενα νεο με καμια μπαταρια για το 3D; το εχω εδω και ενα μηνα περιπου και το φορτιζω 2 φορες τη μερα και καμια φορα τρεις. δεν τη παλευω. πρεπει κατι να κανουμε.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 57
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • Administrators
παιδια καλημερα. εχουμε κανενα νεο με καμια μπαταρια για το 3D; το εχω εδω και ενα μηνα περιπου και το φορτιζω 2 φορες τη μερα και καμια φορα τρεις. δεν τη παλευω. πρεπει κατι να κανουμε.

 

Μπορείς να βρεις της Mugen, αλλά έχουν τσιμπημένη τιμή.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
θα πρεπει ομως να αλλαξω και καπακι με αυτη? αλλη λυση δεν υπαρχει ε?

 

Η extended battery της mugen συνοδεύεται και με το αντίστοιχο καπάκι που μεγαλώνει σε πάχος τη συσκευή. Λένε ότι διπλασιάζει την αυτονομία της συσκευής.

 

Υπάρχουν και άλλες λύσεις με κινέζικες μπαταρίες από το ebay αλλά αμφιβόλου ποιότητας και αποτελέσματος.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 years later...

Καλησπέρα, νέος στο φόρουμ οπότε καλώς σας βρήκα.

 

Πριν μερικές μέρες αγόρασα ένα LG optimus L7 ii p710. Είναι το πρώτο μου smartphone. Αφού κάπως εξοικειώθηκα με το smartphone σκέφτηκα να αγοράσω μία κάρτα μνήμης.

 

Θα ήθελα να μου προτείνετε μία χωρητικότητας 8GB. Αν υπάρχει κάποια εταιρία καρτών μνήμης η οποία συνεργάζεται "καλά" με το συγκεκριμένο κινητό θα προτιμηθεί ασχέτως τιμής (και αν βέβαια ισχύει το "καλά" ;) ).

 

Επίσης διάβασα εδώ: http://www.phonearena.com/phones/compare/LG-Lucid-2,LG-Optimus-L7-II/phones/7768,7714 ότι το συγκεκριμένο κινητό υποστηρίζει μνήμες "microSD, microSDHC up to 32 GB.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων. Αν κάτι από αυτό που έχω γράψει είναι λάθος ενημερώστε με.

 

Φιλικά, HeavySmok

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...