Jump to content

Sony Ericsson Xperia mini και mini Pro


itsosse
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πιο ειναι το antivirus?

νομιζω δεν εχει

 

Είναι στο μενου. Το είδα όταν έψαχνα το κινητό στο κατάστημα. Και μου έκανε εντύπωση.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παιδια αρχισαν σιγα σιγα οι πωλητες στο ebay Ν α βαζουν πραγματακια για το κινητο......
Εμενα μου ηρθε σημερα η παραγγελια που ειχα κανει πριν μια βδομαδα απο το amazon.co.uk.

16 μεμβρανες και 2 θηκουλες...

Μου εφυγε ενα βαρος γιατι μια βδομαδα ηταν εντελως ''γυμνο''...ηταν μονο με την ασπρη ας την πουμε ''θηκη'' της SE.:O

Link to comment
Share on other sites

εμενα δεν ειχε ή το εσβησα και δεν το θυμαμε

 

πολυ πιθανον να μην ειχε..εδω μεσα στο κουτι εχουν διαφορετικα μεταξυ τους,δεν θα χουν στο λογισμικο?:lol::lol:

παντως οι περισσοτερες εφαρμογες που ειναι προεγκατεστημενες δεν σβηνονται χωρις ρουτ.μακαρι αυτο να σβηνεται γιατι ειναι πολυ ενοχλητικο καθε φορα που θελω να κατεβασω κατι να μου πεταει ειδοποιηση και γενικα να μου αργει το κινητο εξαιτιας του.μα και αυτοι το McAfee??που στα πισι ειναι απο τα πιο βαρια?

γιατι δεν βαλαν και kaspersky??:p

 

Εμενα μου ηρθε σημερα η παραγγελια που ειχα κανει πριν μια βδομαδα απο το amazon.co.uk.

16 μεμβρανες και 2 θηκουλες...

Μου εφυγε ενα βαρος γιατι μια βδομαδα ηταν εντελως ''γυμνο''...ηταν μονο με την ασπρη ας την πουμε ''θηκη'' της SE.:O

 

φιλε που μενεις?να ρθω για μια μεμβρανη??:lol:

αληθεια ποια μεμβρανη να κανει αραγε για το μινι προ που εχει καμερα?

 

 

σημερα ηρθε η πιστωτικη!!ακριβως μια βδομαδα,οπως μου χαν πει.

πηρα τηλ στο πλαισιο του μολ και εκανα κρατηση ενα mini pro σε λευκο.το απογευμα θα το χω στα χερακια μου!

ρωτησα μαλιστα την κοπελα αν ειναι καινουρια παραλαβη και μου ειπε αυτα φευγουν συνεχεια.καθε βδομαδα ερχονται καινουρια.οποτε μπορει ναμαι τυχερος και να μην εχουν προβλημα.οχι οτι θα κλαψω κιολας.επιτειδες,παντως,επελεξα πλαισιο mall γιατι εκει εχει πολυ κοσμο και "κινουνται" τα κινητα.αρα ανανεωνονται..θα δουμε το απογευμα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μαρουσι μενω..ελα να παρεις αν θες!;)

Απλα θα εχει μια τρυπουλα λιγοτερη λογω της καμερας που εχει το προ.

Αντε καλομιλητο το μικρουλη!!:D

Link to comment
Share on other sites

Μαρουσι μενω..ελα να παρεις αν θες!;)

Απλα θα εχει μια τρυπουλα λιγοτερη λογω της καμερας που εχει το προ.

Αντε καλομιλητο το μικρουλη!!:D

 

α ωραια!απο μαρουσι θα το παρω ουτως ή αλλως!ραντεβου εξω απο το πλαισιο!χεχε!

ευχαριστω φιλε μου! (εν τω μεταξυ λογω καταλυψης αργεις και τους οδηγους που μου χεις ταξει ε?? )

 

δηλαδη θα βρω πιστευεις ειδικα για το μινι προ?

καταρχην δεν καλυπτει μονο την οθονη?καλυπτει και πιο πανω που ειναι η front face cam?

απο αποκριση πως παμε?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

http://gofortech.wordpress.com/

Μάθε για την τεχνολογία, Μίλα για την τεχνολογία, Πήγαινε για την τεχνολογία.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι πάρα πολύ απογοητευμένη...

Πάνω που απέρριψα το mini pro λόγω του προβλήματος με τον ήχο, βγαίνει το Ray σε κυκλοφορία με τιμή ...395€. Απορρίπτεται...

Παίρνω τηλ σήμερα στη SE Hellas να ρωτήσω πότε βγαίνουν τα Active και Live with walkman (όπως έχω πει θα πάρω 2 συσκευές από 2 διαφορετικές επιδοτήσεις) και μου λένε το Active Νοέμβριο και το Live with walkman τέλη Οκτωβρίου...

Το mini σκέτο το είχα απορρίψει εξ'αρχής γιατί ήθελα την μπροστινή κάμερα όπου όλα τα προαναφερθέντα μοντέλα διαθέτουν..

Και το θέμα είναι ότι από τις υπόλοιπες εταιρείες (για να μην είμαι κολλημένη στη SE) δεν υπάρχουν μοντέλα στην τιμή των 300€ με αυτά τα χαρακτηριστικά.

Τι να κάνω? Βοηθήστε ρε παιδιά... Έχω τόσα νεύρα τώρα... :mad::mad:

Να το πάρω το mini pro και να το δοκιμάσω? Και θέλω και 2 συσκευές. Πως να βρω 2 συσκευές χωρίς πρόβλημα?

Αλλίως θα πρέπει να περιμένω άλλους 2+ μήνες..

.

Asteroshouse.gr ...................

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτησω λιγο.Υπαρχει κανεις εδω μεσα που να εχει το μινι και να εχει προβλημα με το θορυβο η να εχει ακουσει οτι τα μινι εχουν καποιο προβλημα?Αν δηλαδη τα μινι ειναι οκ γινεται στο πλαισιο να ζητησω αντικατασταση για ενα απλο κι οχι το προ εφ οσον δεν εχει κανενα προβλημα?

 

Μηπως ξερει καποιος να μου απαντησιε γιατι αυριο παραλαμβανω το κινητο?

Link to comment
Share on other sites

 

Απο οτι βλεπω δεν το φερνουν Ελλαδα..

ευτυχής κάτοχος Xperia Z5 compact

 

Success doesn't come to you... you go to it.

Link to comment
Share on other sites

α ωραια!απο μαρουσι θα το παρω ουτως ή αλλως!ραντεβου εξω απο το πλαισιο!χεχε!

ευχαριστω φιλε μου! (εν τω μεταξυ λογω καταλυψης αργεις και τους οδηγους που μου χεις ταξει ε?? )

 

δηλαδη θα βρω πιστευεις ειδικα για το μινι προ?

καταρχην δεν καλυπτει μονο την οθονη?καλυπτει και πιο πανω που ειναι η front face cam?

απο αποκριση πως παμε?

Καλυπτει ολο το εμπρος μερος. Δεν αφηνει ακαλυπτο τιποτα,μονο το κουμπακι κατω.;)

Δεν νομιζω παντως να εχει φερει μεμβρανες το πλαισιο και γενικα ακομα νομιζω ειναι νωρις να βρεις.

Εγω για τις 16 πληρωσα 10 ευρω...εδω η μια θα εχει 8 ευρω!

 

Μηπως ξερει καποιος να μου απαντησιε γιατι αυριο παραλαμβανω το κινητο?

Εγω που εχω το μινι εβδομαδας 30 δεν εχω κανενα απολυτως προβλημα ουτε με τους ηχους ουτε τιποτα.

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

@panathare:ωραιο.....

Δεν ειναι σαν να το παιρνεις απο καποιο ελληνικο ιντερνετικο καταστημα που το χει στα 240.καπου εκει δεν ειναι η λιρα;

 

@kooky: ετσι οπως τα λες οντως εισαι σε τελμα.

Σε ενοχλει τοσο πολυ αυτος ο θορυβος στα βιντεο;αν οχι,δεν εχει καποιο αλλο προβλημα.

Οποτε ή μπορεις να το ρισκαρεις,ή να περνας απο μαγαζια,να τους λες να στο ανοιγουν και να βλεπεις την εβδομαδα παραγωγης

 

@BMW116i: ισχυει φιλε!θα με κλεψουν!και το να παρω καμια μεγαλυτερη και να την κοψω δεν αξιζει..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μόλις πήρα τη Vodafone και το έχουνε πλέον διαθέσιμο. Μίλησα με τον υπεύθυνο του καταστήματος από όπου έχω την επιδότηση και τον ρώτησα αν γίνεται να δοκιμάσω το τηλέφωνο και αν έχει πρόβλημα να μην το πάρω. Του είπα ότι θα το δω μέσα στο κατάστημα γιατί μου έλεγε στην αρχή ότι είναι λίγο ζόρικο να επιστραφεί κλπ. Αύριο μετά τη 1 το μεσημέρι θα πάω και θα ανοίξουμε μαζί το κουτί μέσα στο κατάστημα για να το δούμε...

Δεν ξέρω. Μόνο να ελπίζω μπορώ...

.

Asteroshouse.gr ...................

Link to comment
Share on other sites

@panathare:ωραιο.....

Δεν ειναι σαν να το παιρνεις απο καποιο ελληνικο ιντερνετικο καταστημα που το χει στα 240.καπου εκει δεν ειναι η λιρα;

 

@kooky: ετσι οπως τα λες οντως εισαι σε τελμα.

Σε ενοχλει τοσο πολυ αυτος ο θορυβος στα βιντεο;αν οχι,δεν εχει καποιο αλλο προβλημα.

Οποτε ή μπορεις να το ρισκαρεις,ή να περνας απο μαγαζια,να τους λες να στο ανοιγουν και να βλεπεις την εβδομαδα παραγωγης

 

@BMW116i: ισχυει φιλε!θα με κλεψουν!και το να παρω καμια μεγαλυτερη και να την κοψω δεν αξιζει..

 

Περιμένω εντυπώσεις σήμερα:) (και στο msn) στείλε μου και κανένα βίντεο να το ελέξουμε

Link to comment
Share on other sites

Kαλα εννοειται μην παρεις αλλη για να την κοψεις...δεν θα σου βγει με τιποτα το σχεδιο...
Link to comment
Share on other sites

@panathare:ωραιο.....

Δεν ειναι σαν να το παιρνεις απο καποιο ελληνικο ιντερνετικο καταστημα που το χει στα 240.καπου εκει δεν ειναι η λιρα;

 

Έχεις δίκιο...227.49 ευρω...

http://gofortech.wordpress.com/

Μάθε για την τεχνολογία, Μίλα για την τεχνολογία, Πήγαινε για την τεχνολογία.

Link to comment
Share on other sites

@Kyprianou: θα το βαλω να φορτισει και μετα θα του πεταξω τα ματια οξω!το βραδακι αν εισαι μεσα,θα σου πω εντυπωσεις!

Θα τσιμπησω και μια 8αρα μνημη γιατι με native app2sd και 720p βιντεο,τα 2γιγα ειναι ελαχιστα νομιζω..

 

@BMW116i: και τι να κνω φιλτατε;να το αφησω απροστατευτο το μικρο;;

 

@panathare: ε ναι μωρε.αντε να γλειτωνεις κανα 10ρικακι.αξιζει να χεις την αγωνια αν θα σουρθει και πως θα σουρθει;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

@Kyprianou: θα το βαλω να φορτισει και μετα θα του πεταξω τα ματια οξω!το βραδακι αν εισαι μεσα,θα σου πω εντυπωσεις!

Θα τσιμπησω και μια 8αρα μνημη γιατι με native app2sd και 720p βιντεο,τα 2γιγα ειναι ελαχιστα νομιζω..

 

Είμαι μέχρι αργα συνήθως.

Link to comment
Share on other sites

@Kyprianou: θα το βαλω να φορτισει και μετα θα του πεταξω τα ματια οξω!το βραδακι αν εισαι μεσα,θα σου πω εντυπωσεις!

Θα τσιμπησω και μια 8αρα μνημη γιατι με native app2sd και 720p βιντεο,τα 2γιγα ειναι ελαχιστα νομιζω..

 

@BMW116i: και τι να κνω φιλτατε;να το αφησω απροστατευτο το μικρο;;

 

@panathare: ε ναι μωρε.αντε να γλειτωνεις κανα 10ρικακι.αξιζει να χεις την αγωνια αν θα σουρθει και πως θα σουρθει;

Tι ωρα θα πας πλαισιο αν προλαβω να πεταχτω να σου δωσω 2 να εχεις?

Link to comment
Share on other sites

Tι ωρα θα πας πλαισιο αν προλαβω να πεταχτω να σου δωσω 2 να εχεις?

 

oχι φιλαρακι μου!να σαι καλα..ουτε να σε βαλω σε κοπο θελω ουτε τιποτα..

με συγκινεις παρολα αυτα..:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

oχι φιλαρακι μου!να σαι καλα..ουτε να σε βαλω σε κοπο θελω ουτε τιποτα..

με συγκινεις παρολα αυτα..:)

 

Φιλε μου δεν εχω προβλημα να ερθω,δεν με βαζεις σε κοπο...θα εβλεπα και κανα ρουχο! :P

Αν θες πες μου παντως! Να σαι καλα!:)

Link to comment
Share on other sites

Μόλις πήρα τη Vodafone και το έχουνε πλέον διαθέσιμο. Μίλησα με τον υπεύθυνο του καταστήματος από όπου έχω την επιδότηση και τον ρώτησα αν γίνεται να δοκιμάσω το τηλέφωνο και αν έχει πρόβλημα να μην το πάρω. Του είπα ότι θα το δω μέσα στο κατάστημα γιατί μου έλεγε στην αρχή ότι είναι λίγο ζόρικο να επιστραφεί κλπ. Αύριο μετά τη 1 το μεσημέρι θα πάω και θα ανοίξουμε μαζί το κουτί μέσα στο κατάστημα για να το δούμε...

Δεν ξέρω. Μόνο να ελπίζω μπορώ...

kooky είμαι 99% σίγουρος ότι δεν θα έχει πρόβλημα η συσκευή σου. ;) Αγόρασέ την με το καλό και ενημέρωσέ μας.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

kooky είμαι 99% σίγουρος ότι δεν θα έχει πρόβλημα η συσκευή σου. ;) Αγόρασέ την με το καλό και ενημέρωσέ μας.

 

Πως εισαι τοσο σιγουρος?

Link to comment
Share on other sites

Θα το βαλω να φορτισει και μετα θα του πεταξω τα ματια οξω!

Θα τσιμπησω και μια 8αρα μνημη γιατι με native app2sd και 720p βιντεο,τα 2γιγα ειναι ελαχιστα νομιζω..

 

Περιμένω να μου πεις κι εμένα για το τηλέφωνο. Σου δίνω προθεσμία :rolleyes: μέχρι αύριο το πρωι γιατί το μεσημέρι θα πάω για το δικό μου.

Πιο πολύ για το πρόβλημα θέλω γιατί για το τηλέφωνο είμαι σίγουρη ότι θα ενθουσιαστείς.... :shifty:

.

Asteroshouse.gr ...................

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia mini και mini Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...