Jump to content

Sony Ericsson Xperia mini και mini Pro


itsosse
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το ειδες ανοιχτο???τι λεει η οθονη?

μεγαλο το s2 αλλα και καμια σχεση με οτιδηποτε αλλο:)

 

δεν το ειδα!!

γουρουνι στο σακι πηρα

με ενδιεφερε να ειναι μικρο και android για βασικα πραγματακια

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ρε παιδια πειτε μου καμια τραπεζα που να βγαζει οσο πιο αμεσα γινεται πιστωτικη να το βαλω σε δοσεις το κινητο..πηγα εθνικη και επειδη δεν δουλευεω μου ριξε ακυρο..ο κολλητος μου ακυρωσε την δικια του και στην οικογενεια δεν εχει κανεις..:confused:

παιζει καμια για φοιτητες??

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια πειτε μου καμια τραπεζα που να βγαζει οσο πιο αμεσα γινεται πιστωτικη να το βαλω σε δοσεις το κινητο..πηγα εθνικη και επειδη δεν δουλευεω μου ριξε ακυρο..ο κολλητος μου ακυρωσε την δικια του και στην οικογενεια δεν εχει κανεις..:confused:

παιζει καμια για φοιτητες??

Ρωτα για student card της τράπεζας Κύπρου. Εγω έχω αλλά την έκανα Κύπρο . Δικαιούσε να τραβήξεις περισσότερα απ'οτι έχεις.

Link to comment
Share on other sites

δε προκειται να μπορεσεις να βγαλεις πουθενα. παντου ακυρο θα σου ριξουν.δε δινουν πουθενα.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το κινητο σε ποια καταστηματα ηρθε???

 

πλαισιο και μουλτιραμμα εδω στο ηρακλειο μαλλον θα εχουν εως τελος της εβδομαδας

χτες λεει παρελαβαν στις αποθηκες τους

Link to comment
Share on other sites

το έχει και η KINITOMANIA σε λευκό με πληκτρολόγιο QWERTY και 2 χρόνια εγγύηση από SONY ERICSSON στην τίμη των 245€....τώρα πως γίνεται και έχουν τόση διαφορά από τα άλλα μαγαζιά....δεν ξέρω. Πήρα τηλέφωνο και το τσέκαρα πάντως.

 

http://www.kinitomania.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage-ask.tpl&product_id=1154&category_id=1&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=1

 

:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρωτα για student card της τράπεζας Κύπρου. Εγω έχω αλλά την έκανα Κύπρο . Δικαιούσε να τραβήξεις περισσότερα απ'οτι έχεις.

 

δε προκειται να μπορεσεις να βγαλεις πουθενα. παντου ακυρο θα σου ριξουν.δε δινουν πουθενα.

 

παιδες γουγλαρα λιγο και ειδα αυτο http://www.millenniumbank.gr/MillenniumVB/MillenniumGR/TopMenu1_GR/Individuals_GR/Cards_GR/CreditCards_GR/VisaUniversity_GR/visauniversity.htm

δεν φαινεται ασχημη καρτουλα...αν τελικα την δινουν..

 

πλαισιο και μουλτιραμμα εδω στο ηρακλειο μαλλον θα εχουν εως τελος της εβδομαδας

χτες λεει παρελαβαν στις αποθηκες τους

 

σε λιγο παω mall και θα περασω απο ολα τα καταστηματα να δω ποιος το χει φερει..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι? Αν το κιν είναι παραεισαγωγής τι πρόβλημα θα έχω? (για nokia ξέρω το ίδιο είναι και με android?)
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι? Αν το κιν είναι παραεισαγωγής τι πρόβλημα θα έχω? (για nokia ξέρω το ίδιο είναι και με android?)

 

δεν θα χεις προβλημα.αν ξερεις οτι ειναι αυθεντικο.στο συγκεκριμενο κινητο (προ) το μονο κακο ειναι το QWERTZ πληκτρολογιο και το οτι για οτιδηποτε χρειαστεις σε θεμα εγγυησης θα τα βρεις με το καταστημα οχι με την επισημη SE..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δεν θα χεις προβλημα.αν ξερεις οτι ειναι αυθεντικο.στο συγκεκριμενο κινητο (προ) το μονο κακο ειναι το QWERTZ πληκτρολογιο και το οτι για οτιδηποτε χρειαστεις σε θεμα εγγυησης θα τα βρεις με το καταστημα οχι με την επισημη SE..

 

ευχαριστώ! έτσι και αλλιώς με ενδιαφέρει το mini, δλδ αυτό εδώ http://www.kinitomania.com/products/details/1153/39/%CE%9A%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CF%84%CE%AC/sony-ericsson/sony-ericsson-xperia-mini λες να ειναι απομίμηση?

Link to comment
Share on other sites

Μεταξύ Mini και Mini pro υπάρχει μια διαφορά στους επεξργαστές ? Qualcomm MSM8255 Snapdragon , Qualcomm QSD8255 Snapdragon

Τι παίζει με αυτά ? Είναι πολύ καλύτερος κάποιος ?

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ! έτσι και αλλιώς με ενδιαφέρει το mini, δλδ αυτό εδώ http://www.kinitomania.com/products/details/1153/39/%CE%9A%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CF%84%CE%AC/sony-ericsson/sony-ericsson-xperia-mini λες να ειναι απομίμηση?

 

δεν νομιζω..αν και γενικα τα ηλεκτρονικα καταστηματα δεν τα εμπιστευομαι..θελω να το παιρνω απο καποιον που εκτος του οτι χαιρει εκτιμησης απο μεγαλη μεριδα κοσμου,θα μπορω αν εχω προβλημα να τον βρισω/απειλησω ανα πασα στιγμη..και απο κοντα..:lol:

που να μπλεκεις με τηλεφωνα και email και ιστοριες?ασε που μια στο εκατομμυριο ναναι απαταιωνια το κινητο,τι κανεις?πως βρισκεις το δικιο σου.επισης,βαζεις την πιστωτικη σου σε τετοιο μαγαζι?

γενικα παιδια να κοιτατε τις αξιολογησεις των χρηστων για το καθε καταστημα γιατι κυκλοφορουν πολλοι απαταιωνες!

αν εχει πολλες και καλες αξιολογησεις ισως και να το αγοραζα απο καποιο τετοιο ιντερνετικο μαγαζακι.

αν και νομιζω το κινητομανια δεν ειναι ιντερνετικο.αλλα υπαρχει καταστημα που το αγοραζεις επιτοπου

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ! έτσι και αλλιώς με ενδιαφέρει το mini, δλδ αυτό εδώ http://www.kinitomania.com/products/details/1153/39/%CE%9A%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CF%84%CE%AC/sony-ericsson/sony-ericsson-xperia-mini λες να ειναι απομίμηση?

 

απομιμηση σιγουρα δεν ειναι

θα ειναι παραεισαγωγης αλλα δεν νομιζω να εχεις προβλημα

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη το πλασιο τις θεσσαλονικης 8α το εχει?????

 

Αμα πας ενημέρωσε με γιατί ενδιαφέρομε και εγώ.!!!

Link to comment
Share on other sites

Αμα πας ενημέρωσε με γιατί ενδιαφέρομε και εγώ.!!!

 

παρε τηλεφωνο ρε φιλτατε και ρωτα!εχει καλο κεντρο εξυπρετησης..σου λεει σε ποιο καταστημα το χει!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

πηρα εγω στο κινητομανια και μου ειπαν οτι εχουν μονο 1 κομματι εισαγωγης...

Απο Δευτερα ειπε να παρω τηλεφωνο να μου πουν ποτε και αν θα ερθει...

Link to comment
Share on other sites

παρε τηλεφωνο ρε φιλτατε και ρωτα!εχει καλο κεντρο εξυπρετησης..σου λεει σε ποιο καταστημα το χει!

 

Aπλη ενημέρωση: Στο Πλαισιο Θεσσαλονίκης είπαν ότι θα το φέρουν τέλος της βδομάδας και στα multirama Θεσσαλονίκης είπαν την άλλη βδομάδα. !!!

Link to comment
Share on other sites

Eμαι μολ.το ειδα απο κοντα....ειναι τελειο ρε ****το..ο,τι χρειαζομαι..

Κοιταξα το γουαιφαι και δεν με πεταξε καθολου.φορτωσε με την μια.το multitouch πολυ καλο!η οθονη με ξετρελανε.η μπροστινη καμερα ο,τι πρεπει για βιντεοκλησεις.πολυ καθαρη αν και vga.

Και τωρα τα κακα.μουλτιραμα μονο σε μαυρο τιρκουαζ και λευκο ροζ.πλαισιο εχει ενα τελευταιο λευκο λευκο π θελω αλλα δεν μπορει να μου το κρατησει μεχρι να βγαλω πιστωτικη.καμια δεκαρια μερες δηλαδη.μαλιστα μου πε οτι τα χουν παρει ολα σημερα τα λευκα εκτος απο αυτο!κ της μεινανε μονο μαυρο-μαυρο.

Αα και παμπλικ θα το φερει οκτωβριο...ο,τι ναναι...

 

εσταλη απο το κ*λοφτιαγμενο μου xperia X10 mini pro

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Eμαι μολ.το ειδα απο κοντα....ειναι τελειο ρε ****το..ο,τι χρειαζομαι..

Κοιταξα το γουαιφαι και δεν με πεταξε καθολου.φορτωσε με την μια.το multitouch πολυ καλο!η οθονη με ξετρελανε.η μπροστινη καμερα ο,τι πρεπει για βιντεοκλησεις.πολυ καθαρη αν και vga.

Και τωρα τα κακα.μουλτιραμα μονο σε μαυρο τιρκουαζ και λευκο ροζ.πλαισιο εχει ενα τελευταιο λευκο λευκο π θελω αλλα δεν μπορει να μου το κρατησει μεχρι να βγαλω πιστωτικη.καμια δεκαρια μερες δηλαδη.μαλιστα μου πε οτι τα χουν παρει ολα σημερα τα λευκα εκτος απο αυτο!κ της μεινανε μονο μαυρο-μαυρο.

Αα και παμπλικ θα το φερει οκτωβριο...ο,τι ναναι...

 

εσταλη απο το κ*λοφτιαγμενο μου xperia X10 mini pro

 

Η οθόνη στα χρώματα σε σχέση με το wildfire s είδες αν είναι καλύτερη? Πάντως από του x8 φαντάζομαι πως ναι

 

Sent from my LT15i using Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Το Mediamarkt στη Θεσσαλονίκη παρέλαβε σημερα και τα έχει στα 269.

 

Σε αυτό στα τρένα ή το άλλο που είναι εκτός κέντρου το είδες ?

Το έχει εκεί για να το δείς ?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω το εχω στα χερια μου απο το μεσημερι... Το πηρα σε μαυρο απο το Πλαισιο Περιστεριου...Απ'οτι ειδα το εχει και σε λευκο.Παρτε τηλεφωνο και ρωτηστε αν εχουν μεινει κομματια

Πρωτη εντυπωση καταπληκτικη!!! Ειναι απιστευτα γρηγορο ,Πολυ πιο γρηγορο απο το Desire(αυτο ειχα πριν)..Το multitouch κανενα προβλημα, WiFi επισης κανενα προβλημα( το ειχα μονιμα ανοιχτο και δεν ειχα καμια αποσυνδεση) δοκιμασα Skype για την μπροστινη καμερα με το νετμπουκ μου και δουλευει μια χαρα. Το εχω βαλει για φορτηση τωρα, πιο μετα το βραδυ 8α το ψαξω περισσοτερο και θα σας πω. Μονα μειονεκτιματα, ενας ανεπαισθητος θορυβος που ακουγετε στα βιντεο που εχεις τραβηξει(ευτυχως το παρατηρεις μονο στην ΑΠΟΛΥΤΗ ησυχια) και το οτι δειχνει σε χαμηλη αναλυση τις φωτο στην εκθεση οταν κανεις ζουμ, αν και αυτο ηταν μονιμο προβλημα της default gallery του android που χρησιμοποιει και το Mini Pro

Οποιοσ εχει καποια ερωτηση η θελει να μαθει κατι ας στειλει

CURRENT DEVICES: ONEPLUS 3 64GB, Nexus 5X 32GB, iPad 2, Macbook Pro 13'' (Early 2015)
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω το εχω στα χερια μου απο το μεσημερι... Το πηρα σε μαυρο απο το Πλαισιο Περιστεριου...Απ'οτι ειδα το εχει και σε λευκο.Παρτε τηλεφωνο και ρωτηστε αν εχουν μεινει κομματια

Πρωτη εντυπωση καταπληκτικη!!! Ειναι απιστευτα γρηγορο ,Πολυ πιο γρηγορο απο το Desire(αυτο ειχα πριν)..Το multitouch κανενα προβλημα, WiFi επισης κανενα προβλημα( το ειχα μονιμα ανοιχτο και δεν ειχα καμια αποσυνδεση) δοκιμασα Skype για την μπροστινη καμερα με το νετμπουκ μου και δουλευει μια χαρα. Το εχω βαλει για φορτηση τωρα, πιο μετα το βραδυ 8α το ψαξω περισσοτερο και θα σας πω. Μονα μειονεκτιματα, ενας ανεπαισθητος θορυβος που ακουγετε στα βιντεο που εχεις τραβηξει(ευτυχως το παρατηρεις μονο στην ΑΠΟΛΥΤΗ ησυχια) και το οτι δειχνει σε χαμηλη αναλυση τις φωτο στην εκθεση οταν κανεις ζουμ, αν και αυτο ηταν μονιμο προβλημα της default gallery του android που χρησιμοποιει και το Mini Pro

Οποιοσ εχει καποια ερωτηση η θελει να μαθει κατι ας στειλει

 

Δηλαδή απο κινητο με skype με wi-fi σε pc έκανες βίντεο κλήση και όλα οκ ε ? :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω το εχω στα χερια μου απο το μεσημερι... Το πηρα σε μαυρο απο το Πλαισιο Περιστεριου...Απ'οτι ειδα το εχει και σε λευκο.Παρτε τηλεφωνο και ρωτηστε αν εχουν μεινει κομματια

Πρωτη εντυπωση καταπληκτικη!!! Ειναι απιστευτα γρηγορο ,Πολυ πιο γρηγορο απο το Desire(αυτο ειχα πριν)..Το multitouch κανενα προβλημα, WiFi επισης κανενα προβλημα( το ειχα μονιμα ανοιχτο και δεν ειχα καμια αποσυνδεση) δοκιμασα Skype για την μπροστινη καμερα με το νετμπουκ μου και δουλευει μια χαρα. Το εχω βαλει για φορτηση τωρα, πιο μετα το βραδυ 8α το ψαξω περισσοτερο και θα σας πω. Μονα μειονεκτιματα, ενας ανεπαισθητος θορυβος που ακουγετε στα βιντεο που εχεις τραβηξει(ευτυχως το παρατηρεις μονο στην ΑΠΟΛΥΤΗ ησυχια) και το οτι δειχνει σε χαμηλη αναλυση τις φωτο στην εκθεση οταν κανεις ζουμ, αν και αυτο ηταν μονιμο προβλημα της default gallery του android που χρησιμοποιει και το Mini Pro

Οποιοσ εχει καποια ερωτηση η θελει να μαθει κατι ας στειλει

 

Τα χρώματα της οθόνης και γενικά σε απεικόνιση τι λέει σε σχέση με το desire που είχες

 

Sent from my LT15i using Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia mini και mini Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...