Jump to content

Sony Ericsson Xperia mini και mini Pro


itsosse
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι αδερφε, απλα εννοουσα αν υπαρχει κατι πιο συγκεκριμενο. Τελος παντων. θα ψαξω

 

http://www.ebay.com/itm/MOMAX-Screen-Protector-for-Sony-Ericsson-Xperia-Mini-Crystal-Clear-/170714408836?pt=PDA_Accessories&hash=item27bf5f2784

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει ασφαλής οδηγός για downgrade? έχει τρελαθεί το έρμο στις αποσυνδέσεις αν μπαίνει στο ίντερνετ... με την τελευταία. μιλάω για το mini. στο διπλανό δωμάτιο από το ρούτερ... και πάει να τρελάνει κόσμο.
Link to comment
Share on other sites

υπάρχει ασφαλής οδηγός για downgrade? έχει τρελαθεί το έρμο στις αποσυνδέσεις αν μπαίνει στο ίντερνετ... με την τελευταία. μιλάω για το mini. στο διπλανό δωμάτιο από το ρούτερ... και πάει να τρελάνει κόσμο.

 

Δοκίμασε ν'αλλάξεις κανάλι στο ρούτερ σου. Εγω το έχω στο 6 και δεν έχω κανένα πρόβλημα...

Μάθε να περιμένεις και περίμενε για να μάθεις....
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε ν'αλλάξεις κανάλι στο ρούτερ σου. Εγω το έχω στο 6 και δεν έχω κανένα πρόβλημα...

 

έχεις την τελευταία έκδοση;;; γιατί κι άλλοι έχουν γράψει εδώ πως τους γίνεται το ίδιο... συν άλλα προβλήματα. έχει ακούσει κανείς για νέα αναβάθμιση ή διόρθωση;

Link to comment
Share on other sites

έχεις την τελευταία έκδοση;;; γιατί κι άλλοι έχουν γράψει εδώ πως τους γίνεται το ίδιο... συν άλλα προβλήματα. έχει ακούσει κανείς για νέα αναβάθμιση ή διόρθωση;

 

Ναι την τελευταία και δεν είχα ποτέ πρόβλημα...άλλαξε το κανάλι στο ρούτερ,μπες στις ρυθμίσεις του κινητού σου και διέγραψε το ρούτερ σου και άστο να ψάξει να το βρει από την αρχή...λογικά σε κάποιο κανάλι θα πρέπει να σου δουλεύει σωστά....

Μάθε να περιμένεις και περίμενε για να μάθεις....
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξερει κανεις που μπορω να βρω προσοψεις για το xperia mini pro μου?? στα καταστήματα της περιοχής μου δεν υπάρχουν,γίνεται να τα παραγγείλω από καπου αλλου? χωρίς να χρειαστεί πιστωτικη ομως γιατι δεν εχω/ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξερει κανεις που μπορω να βρω προσοψεις για το xperia mini pro μου?? στα καταστήματα της περιοχής μου δεν υπάρχουν,γίνεται να τα παραγγείλω από καπου αλλου? χωρίς να χρειαστεί πιστωτικη ομως γιατι δεν εχω/ευχαριστώ εκ των προτέρων!

 

η προσοψη δυστυχως δεν αλλαζει μονο τα καπακια αλλαζουν..

ευτυχής κάτοχος Xperia Z5 compact

 

Success doesn't come to you... you go to it.

Link to comment
Share on other sites

βασικα ναι,καπακια :lol:εγω εκφραστηκα λαθος,γιατι εγραφα βιαστηκα,χιλια σορι!!

 

http://www.mobilehellas.com/index.php?dispatch=categories.view&category_id=576

 

μπορεις να κοιταξεις και στο skroutz.gr για να βρεις καποιο καταστημα κοντα σε σενα που να τα εχει

ευτυχής κάτοχος Xperia Z5 compact

 

Success doesn't come to you... you go to it.

Link to comment
Share on other sites

Ναι την τελευταία και δεν είχα ποτέ πρόβλημα...άλλαξε το κανάλι στο ρούτερ,μπες στις ρυθμίσεις του κινητού σου και διέγραψε το ρούτερ σου και άστο να ψάξει να το βρει από την αρχή...λογικά σε κάποιο κανάλι θα πρέπει να σου δουλεύει σωστά....

 

η 41β0587 κάνει σε αρκετούς προβλήματα και όχι μόνο στο wifi... γι αυτό ρωτάω για downgrade. ας κατέβει και στην 4.1.b.0.431 καλύτερα θα είναι. υπάρχουν και θέματα με την κάμερα.

Edited by notisjunior
Link to comment
Share on other sites

η 41β0587 κάνει σε αρκετούς προβλήματα και όχι μόνο στο wifi... γι αυτό ρωτάω για downgrade. ας κατέβει και στην 4.1.b.0.431 καλύτερα θα είναι. υπάρχουν και θέματα με την κάμερα.

 

Τι να σου πω...με τη 587 είμαι και δεν έχω πρόβλημα πουθενά...

Μάθε να περιμένεις και περίμενε για να μάθεις....
Link to comment
Share on other sites

την 431 έχω

 

υπάρχει μεταβολή του φωτισμού ανάλογα

με τον φωτισμό. αλλά όχι πολύ μεγάλη

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα SE Χperia Mini (ST15i) , ενω ολα δουλευαν μια χαρα, εβαλα μια εφαρμογη απο το play store για "ζωντανη ταπετσαρια".

Απο εκεινη τη στιγμη το κινητο δεν κανει περιστροφη της οθονη, ουτε στην αρχικη οθονη (που εμφανιζεται αυτη η ταπετσαρια που περασα ειτε και με οποιαδιποτε αλλη προεγκατεστιμενη), ουτε επισεις και στο μενου (δλδ οπου εμφανιζεται η ταπετσαρια παθαινει το κολλημα). αν μπω στις ρυθμισεις η σε οποιαδιποτε αλλη εφαρμογη εκει κανει κανονικα την περιστροφη... εκανα απεγκατασταση της εφαρμογης αμεσως αλλα το προβλημα συνεχιζεται, έκανα ενημερωση λογισμικου απο το Sony PC Companion (παρολο που ειχα την εκδοση 4.0.4) καθως και απο SEUS αλλα εξακολουθει να εχει το ιδιο προβλημα....

 

Ελπιζω να μπορεσει καποιος να βοηθησει... Ευχαριστω παιδια.....

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν είναι εύκολο να βρεθεί το Earth Live wallpaper που εχει το κινητο στο βιντεακι? Θέλω αυτό το συγκεκριμένο.

Στην δικη μου συσλευή δεν υπήρχε όταν την πήρε. Θα έπρεπε? Έτσι κατάλαβα

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν είναι εύκολο να βρεθεί το Earth Live wallpaper που εχει το κινητο στο βιντεακι? Θέλω αυτό το συγκεκριμένο.

Στην δικη μου συσλευή δεν υπήρχε όταν την πήρε. Θα έπρεπε? Έτσι κατάλαβα

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.seb.SLWP&hl=en

 

Αυτό εννοείς?

 

 

Παίδες να ρωτήσω κάτι ακόμη.

Μήπως ξέρετε πώς μπορούμε να έχουμε καλλιγραφικό ελληνικό φόντο στο mini?

Το font changer που δοκίμασα έχει πολύ ωραίες γραμματοσειρές αλλά οι περισσότερες όμορφες δεν έχουν τους ελληνικούς χαρακτήρες (πχ ς, π...)

Link to comment
Share on other sites

 

Δεν νομίζω οτι είναι αυτό. Αν θές, δές το βίντεο που έβαλα. σε κάποια φάση, σχολιάζουν το συγκεκριμένο wallpaper.

Link to comment
Share on other sites

 

Το ξερω οτι υπαρχουν αρκετα στο play και στο internet γενικα, απλα μου κανει εντυπωση οτι δεν ειχε το δικο μου, το συγκεκριμενο wallpaper που υπαρχει στο review.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν είναι εύκολο να βρεθεί το Earth Live wallpaper που εχει το κινητο στο βιντεακι? Θέλω αυτό το συγκεκριμένο.

Στην δικη μου συσλευή δεν υπήρχε όταν την πήρε. Θα έπρεπε? Έτσι κατάλαβα

 

Αυτο το live wallpaper καταζητείται εδω και καιρο (απο την αρχη που πρωτοβγηκε το ψαχναμε) δεν νομιζω οτι κυκλοφορει στο market

ευτυχής κάτοχος Xperia Z5 compact

 

Success doesn't come to you... you go to it.

Link to comment
Share on other sites

T300 > K500 > K700 > K800 > K810 > C905 > Xperia Mini > Xperia S > Xperia Z1 Compact

More than 10 years loyal Sony (Ericsson) user!

Link to comment
Share on other sites

 

Είσαι ωραίος :)

 

Μια χαρα δουλεύει, αλλά δεν μ'αφήνει να ανοίξω τις ρυθμίσεις το LWP γιατί θέλει licency αλλά δεν κατάλαβα πώς το παίρνεις

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει settings. Όταν πατάς τις ρυθμίσεις του σου βγάζει απλά κάποιες πληροφορίες για licence agreement κλπ.

T300 > K500 > K700 > K800 > K810 > C905 > Xperia Mini > Xperia S > Xperia Z1 Compact

More than 10 years loyal Sony (Ericsson) user!

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση, είμαι root και θέλω να μην εμφανίζεται στην πάνω μπάρα η νέα διαθέσιμη ενημέρωση συστήματος.

Γνωρίζει κάποιος τον τρόπο;

 

 

Νομίζω πως το βρήκα, έκανα freeze το update service.

Edited by john_who
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia mini και mini Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...