Jump to content

Sony Ericsson Xperia mini και mini Pro


itsosse
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ναιιι αυτο ειναι!!σε ευχαριστω πολυ!!!

το gokeyboard ηταν ωραιο αλλα ζητουσε στην εγκατασταση οτι ειχε την δυνατοτητα να καταγραψει κωδικους και μηνυματα που τυχων θα πληκτρολογησεις :rolleyes:

 

και παλι σε ευχαριστωωω :)

 

p.s.: ισχυει και για το handsent!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Οπα???ποτε βγηκε ?πως το αναβαθμιζουμε?καποιο guide καπου??????

 

Εχθες την εβαλα.. απλα συνδεσα το mini xperia και το pc companion μου εβγαλε ενημερωμενη εκδοση.

Link to comment
Share on other sites

Εχθες την εβαλα.. απλα συνδεσα το mini xperia και το pc companion μου εβγαλε ενημερωμενη εκδοση.

 

Έχασες δεδομένα, προγράμματα, ρυθμίσεις κλπ; Πρέπει να εγκατασταθούν όλα από την αρχή πάλι;

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Απο την νεα αναβαθμιση του mini xperia

 

Από την Nordic??

 

edit:τωρα ειδα τις απαντησεις με το companion.να φανταστω για μινι προ ουτε λογος ακομα??

αντε βρε!!με την μια στην 2.3.5 εμεις!χεχεχε!

 

 

sent from Xperia mini proooooo! :)

Edited by konstantinoslp
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Όντως παιδιά, με το pc companion που συνδέθηκα, μου έβγαλε μήνυμα αναβάθμισης!!!!!!! Τώρα μόλις ξεκίνησα!!! με ειδοποίησε ότι δέν θα χάσω δεδομένα!!!! Προσεχώς εντυπώσεις απο την 2.3.4!! Μπράβο ρε s.e.!! Τώρα πλέον περιμένουμε τήν ice cream sanduits (4.0) ;-)
Link to comment
Share on other sites

Όντως παιδιά, με το pc companion που συνδέθηκα, μου έβγαλε μήνυμα αναβάθμισης!!!!!!! Τώρα μόλις ξεκίνησα!!! με ειδοποίησε ότι δέν θα χάσω δεδομένα!!!! Προσεχώς εντυπώσεις απο την 2.3.4!! Μπράβο ρε s.e.!! Τώρα πλέον περιμένουμε τήν ice cream sanduits (4.0) ;-)

 

πες μας και αν εχασες τιποτα!!απο εφαρμογες μεχρι μηνυματα!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

And yeah!!! Είμαι επίσημα σε 2.3.4! δέν έχασα τίποτα απολύτος:):) Εντυπώσεις προσεχώς.....Πάω να βγάλω 3D φωτογραφίες!!! Α, μετά τήν εγκατάσταση, μπήκε στο κινητό μου και το mcafee security.....δέν ξέρω γιατί...
Link to comment
Share on other sites

And yeah!!! Είμαι επίσημα σε 2.3.4! δέν έχασα τίποτα απολύτος:):) Εντυπώσεις προσεχώς.....Πάω να βγάλω 3D φωτογραφίες!!! Α, μετά τήν εγκατάσταση, μπήκε στο κινητό μου και το mcafee security.....δέν ξέρω γιατί...

 

εχεις 3d τηλεοραση???:lol::lol::p

 

καλοριζικη η αναβαθμιση!τετοια θελω να βλεπω απο την SE για να την αγαπαω!

οσο για το mc afee ειναι πολλα τα λεφτα φιλε..;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το σύνδεσα με PC Companion, το οποίο λέει ότι δε χρειάζεται αναβάθμιση.

Είναι θέμα παρόχου;

Link to comment
Share on other sites

εχεις 3d τηλεοραση???:lol::lol::p

 

Τώρα που τραβάει το mini 3d φωτογραφίες λέω να πάρω μία....:p:p

Εμφανείς διαφορές δέν έχω βρεί ακόμα... πάντως έχει προστεθεί η δυνατότητα για screen capture απο το κουμπί έναρξης... μπράβο στήν s.e. Εγώ περίμενα το update απο Νοέμβρη!

Edited by zxr
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το σύνδεσα με PC Companion, το οποίο λέει ότι δε χρειάζεται αναβάθμιση.

Είναι θέμα παρόχου;

 

ειναι θεμα συσκευης.προς το παρον αποσο ξερω μονο τα μινι θα παρουν την αναβαθμιση.και τον νοεμβρη τα προ.(τα οποια ισως παρουν απευθειας την 2.3.5)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ειναι θεμα συσκευης.προς το παρον αποσο ξερω μονο τα μινι θα παρουν την αναβαθμιση.και τον νοεμβρη τα προ.(τα οποια ισως παρουν απευθειας την 2.3.5)

 

Η δικιά μου είναι mini.

Link to comment
Share on other sites

Η δικιά μου είναι mini.

 

σωστα!το γραφεις και στην υπογραφη!!:lol:

απλα ειδα το avatar και μπερδευτηκα..:rolleyes:

δοκιμασε και μεσω OTA

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά και εγώ mini έχω και δεν μου έβγαλε κάποια ενημέρωση...
Link to comment
Share on other sites

εμενα μου εβγαλε αναβαθμηση αλλα μου βγαζει σφαλμα στα μισα :mad:

 

τωρα το φορτισα πληρως να δω τι θα κανει..πριν ηταν στο 83%

 

edit: παλι δεν το κανει και δεν ξερω τι πρεπει να κανω!μου λεει οτι πρεπει να το βγαλω απο usb ,να δω ειναι πανω απο 50% (που ειναι),να το κλεισω και σε 5sec να πατησω την μειωση ηχου και να το ξανασυνδεσω...αλλα παλι δεν κανει τιποτα..τι πρεπει να κανω??heeelp!!!

Link to comment
Share on other sites

παιδες λογικα,οπως ξερω απο αλλες συσκευες,δεν ερχονται σε ολους την ιδια στιγμη τα updates.αλλα μπορει να υπαρχει αποκλιση μερικων ημερων!δοκιμαστε αυριο μεθαυριο παλι.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πάντως, κοίταξα λίγο σε reviews που είχανε βγεί πριν λίγο καιρό και δεν φαίνεται να έχει τελικά ούτε καινούργιο widget για αναλογικό ρολόι, ούτε world clock, ούτε καινούργιο ημερολόγιο αλλά ούτε και χρονόμετρο......Επίσης ενώ υπάρχει σαν επιλογή η Swipe text input είναι "γκρι" και δεν με αφήνει να την ενεργοποιήσω. Ότι να ναι δηλαδή!

Άν θέλετε ρίξτε κι εσείς μια ματιά http://www.xperiablog.net/2011/09/24/xperia-android-2-3-4-firmware-4-0-1-a-0-283-review/

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia mini και mini Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...