Jump to content

Sony Ericsson Xperia mini και mini Pro


itsosse
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα υπαρχουν στην μπαρα ειδοποιησεων κουμπια , οπως wifi , bluetooth, συνδεση δεδομενων κτλ ?

Αυτα ψαχνω ποιο πολυ γιατι ειναι πολυ χρησιμα

Πράγματι είναι πολύ εύχρηστα, αλλά θα σε απογοητεύσω... :(

"And more, much more than this, I did it my way...", είπε ο θείος Φρανκ!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ρε παιδιά όσοι κάνατε την αναβάθμιση κι έχετε συνδέσει τους λογαριασμούς σας Gmail και Facebook τα avatar των επαφών σας στις "Επαφές" σας τα βγάζει;
Link to comment
Share on other sites

θελω να κανω μια λιγο ασχετη ερωτηση! ( ολοι περιμενετε το update βλεπω)

Ωταν ανοιγω την κινηση δεδομενων και μπαινω με τον μαμισιο browser δεν υπαρχει κανενα προβλημα! ωταν ομως προσπαθω να μπω απο opera mini (για μικροτερη χρηση δεδομενων ) εμφανιζει προβλημα δικτιου! τι να κανω?

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον θα διαβασε την αγωνια μας για το 4252 η SONY και το εβγαλε το Si και δε δουλευειιιιι το update..:p:p:p

 

ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙ ΓΙΝΕΤΑΙ...ΟΛΟΙ ΦΑΓΑΝ ΠΑΓΩΤΑΚΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΜΑΣ ΕΛΕΟΣ....

 

:!:Θα σε παρακαλούσα θερμά να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις και απαγορεύεται από τους Ο.Π.Χ.:!:

Edited by zxr
Link to comment
Share on other sites

Μολις εγινε το πολυποθητο update σε 4.0.4 ...

με το seus μολις το συνδεσα μου ειπε οτι υπαρχει Update (ενω εχτες ελεγε το αντιθετο)

Να πω επισης οτι εκανα update και οχι clean install...

Σαν πρωτη γνωριμια μια χαρα μου φαινεται.....Περισσοτερες εντυπωσεις αυριο μιας και θα το εξαντλησω....Φιλοι μου με το neo v Μου λενε οτι εχει μεγαλη διαφορα στην μπαταρια...θα δειξει...

 

YΓ : Διαβαζω το φορουμ τοσα χρονια και τωρα καταφερα να κανω το πρωτο μου ποστ... :P :P :P

Ειμαι νιντζα και το κεφι μου θα κανω... :ninja:
Link to comment
Share on other sites

4252 your phone is up to date λεει. :@@@@@
θέλουνε πολλές κλωτσές εκεί στη Sony!!!:X
Link to comment
Share on other sites

Εμενα δεν μου εβγαζε το update και το SΙ μου ηταν πρωτο στην λιστα..Εκανα την αναβαθμιση με Wotan και ετοιμο το παγωτακι χωρις μπερδεματα :) .
Link to comment
Share on other sites

Εσείς που βάλατε το παγωτό τι CDA έχετε?

Το βλέπετε αν μπείτε στο service menu>Service info>Software info εκεί που λέει customization settings

Για να μπείτε στο service menu *#*#7378423#*#*

Η σιωπή είναι χρυσός :X
Link to comment
Share on other sites

Εσείς που βάλατε το παγωτό τι CDA έχετε?

Το βλέπετε αν μπείτε στο service menu>Service info>Software info εκεί που λέει customization settings

Για να μπείτε στο service menu *#*#7378423#*#*

 

εμένα εκεί που λες δεν έχει customization settings αλλα customization version, στο πιο πίσω βήμα έχει το customization settings αλλά σκιάζομαι να το πατήσω γιατί μετά λέει reset customization :):)

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

εμένα εκεί που λες δεν έχει customization settings αλλα customization version, στο πιο πίσω βήμα έχει το customization settings αλλά σκιάζομαι να το πατήσω γιατί μετά λέει reset customization :):)

 

Την customization version εννοω.sorry

 

Αυτό είναι από Cosmote cda

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Η σιωπή είναι χρυσός :X
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. τπ χπιρια προ εχει κι αυτο το προβλημα με την υπερθερμανση που εχει και το απλο το μινι? ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. τπ χπιρια προ εχει κι αυτο το προβλημα με την υπερθερμανση που εχει και το απλο το μινι? ευχαριστω.

 

Οχι δεν το εχει

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Να ενημερώσω γι'αυτό που έκανα σήμερα σχετικά με αυτό:...

 

Πάντως ρε παιδιά αυτό με την "καθαρή εγκατάσταση" (την "επιδιόρθωση με το SEUS δηλαδή) αν ήταν τόσο απαραίτητο δεν θα το έλεγε κάπου και η Sony; Δεν παρατήρησα κάποιο πρόβλημα περνώντας την ICS από πάνω, εκτός βέβαια κι αν μένουν μέσα της άχρηστα αρχεία απ'ότι "περάσαμε" στο παρελθόν μέσα στην 2.3.4.. και πάλι πιστεύω όμως ότι αν ήταν απαραίτητο θα γινόταν αυτόματα από μόνο του, είτε απ'το SEUS είτε απ'το Pc Companion προκειμένου να εγκατασταθεί η νέα rom σωστά..ε;:)

 

...κι επειδή είχα κάτι μικροκολληματάκια στην ICS όσο βρισκόμουν συνδεδεμένος με wifi ενώ υπέθεσα ότι έφταιξε αυτό:...

 

ΜΗΝ βάλετε το widget του accuweather, κάνει το τηλέφωνο να κολλάει σχεδόν παντού! Αν θυμάμαι καλά είχα το ίδιο θέμα και στο Galaxy S2..:)

 

...αφού όμως έσβησα το widget και τα κολληματάκια συνέχιζαν κάθε φορά που έκανα σύνδεση σε wifi, υπέθεσα ότι δεν ευθυνόταν αυτό τελικά -και βέβαια τσέκαρα αν έτρεχε και κάποιο άλλο πρόγραμμα όσο ήμουν συνδεδεμένος-... τελικά προχώρησα κι εγώ σε "καθαρή εγκατάσταση" με SEUS. Έχω το τηλέφωνο στα χέρια μου για πάνω από 3 ώρες απ'τη στιγμή που έκανα ξανά την "καθαρή" εγκατάσταση της ICS, έφτιαξα απ'την αρχή τα πάντα. Επαφές, λογαριασμούς, εφαρμογές... το τηλέφωνο δεν κόλλησε στιγμή ενώ ήμουν συνεχώς συνδεδεμένος σε wifi και USB, μέσα στη ζέστη του μεσημεριού και με παλάμη ιδρωμένη ..:lol:

 

Όλα τέλεια! Σε περίπτωση που κάνατε απλώς update και αν βέβαια αντιμετωπίσετε τυχόν "κολληματάκια" (σε κανέναν δεν το εύχομαι), έχετε υπόψιν..;)

 

:)

Edited by makis206
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια πριν λιγες σελιδες ειχα διαβασει ενα παιδι που ελεγε για το arc του οτι δεν του την εβγαζε και οτι εκανε επιδιορθωση και του την εβαλε (ενω ειχε βγει και το δικο του si) λετε να γινει ετσι και σε μας?

 

ρε παιδια πριν λιγες σελιδες ειχα διαβασει ενα παιδι που ελεγε για το arc του οτι δεν του την εβγαζε και οτι εκανε επιδιορθωση και του την εβαλε (ενω ειχε βγει και το δικο του si) λετε να γινει ετσι και σε μας?

 

βασικα προσπαθησα αυτο που ειπα παραπανω αλλα μου βγαζει μηνυμα οτι δεν υπαρχει διαθεσιμο λογισμικο για επιδιορθωση!

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει guys χαλαρώστε πια... Χαλασμένο είναι το τηλέφωνο σας με την 2.3 ? Μην πνίγεστε για τέτοια θέματα..
http://farm3.static.flickr.com/2691/4355497255_7c56e0d919_m.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia mini και mini Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...