Jump to content

Sony Ericsson Xperia mini και mini Pro


itsosse
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έγινε κι αυτό! Να αναφέρω κάτι πολύ ευχάριστο που δεν το περίμενα, οι ρυθμίσεις που είχαμε κάνει στη συσκευή μας παραμένουν ως έχουν όπως και οι εφαρμογές που είχαμε εγκατεστημένες, δεν χρειάζονται καν νέες καταχωρίσεις σε κωδικούς λογαριασμών κλπ κλπ.

 

Όμορφα ξεκινήσαμε, για ότι νεότερο ενημερώνω :)

 

 

edit: Πρέπει να ξαναπεράσουμε τις επαφές. Εγώ τις είχα κάνει backup στο gmail και μπήκαν αμέσως.

 

Φίλε μου, έχεις διαπιστώσει αν το περιεχόμενο της SD κάρτας παραμένει άθικτο?

"And more, much more than this, I did it my way...", είπε ο θείος Φρανκ!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Φίλε μου, έχεις διαπιστώσει αν το περιεχόμενο της SD κάρτας παραμένει άθικτο?

 

Μέχρι στιγμής ναι! Δεν είδα να έχει αλλάξει κάτι δηλαδή :)

Edited by makis206
Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος και εγώ "παγωτού" πλέον, επιβεβαιώνω τα όσα ανέφερε νωρίτερα ο φίλος makis206. Πρώτη αίσθηση αρκετά θετική ως προς το UI (σα να ...φρεσκαρίστηκε ρε παιδί μου:lol:) και την ταχύτητα απόκρισης στις εντολές. Μόλις τελειώσει η φόρτιση, το μικρό θα υποβληθεί σε εξαντλητικό τεστ.
"And more, much more than this, I did it my way...", είπε ο θείος Φρανκ!
Link to comment
Share on other sites

Ισως καλο θα ηταν να κανατε clean install.

Ποια εκδοση σας περασε; 4.0.4;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ισως καλο θα ηταν να κανατε clean install.

Ποια εκδοση σας περασε; 4.0.4;

Θετικόν...! "Clean install" λέγοντας...????:confused:

"And more, much more than this, I did it my way...", είπε ο θείος Φρανκ!
Link to comment
Share on other sites

παίδες ξεκίνησα και εγώ εγκατάσταση της 4αρας μέσω seus. άντε να δούμε..!
SE k700i - w810i, NOKIA 5310 express music, HTC TynII (Kaiser), SE Xperia mini, Google Nexus S, Nokia Lumia 930, HTC One M8 (Gunmetal Gray), MS Lumia 950 XL White, HTC 10, LG G6, Samsung Galaxy S9
Link to comment
Share on other sites

SEUS και επιδιόρθωση. Σβήνονται τα πάντα οπότε δεν θα συμβεί αυτό που έγινε τώρα με σένα. Το να μείνουν δηλαδή όλα άθικτα.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια

τωρα και εμενα μου εβαλνε μνμ για ενημερωση και εχω το 1249-4259

:D

 

Α, nice! Το ίδιο έχω κι εγώ αν θυμάμαι καλά.. οπότε θα πάω να του περάσω κι εγώ το παγωτάκι του αν το βγάλει..

Το πιο ενδιαφέρον είναι να δούμε αν λύθηκε το θέμα της υπερθέρμανσης..

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Α, nice! Το ίδιο έχω κι εγώ αν θυμάμαι καλά.. οπότε θα πάω να του περάσω κι εγώ το παγωτάκι του αν το βγάλει..

Το πιο ενδιαφέρον είναι να δούμε αν λύθηκε το θέμα της υπερθέρμανσης..

 

Πείτε για το πρόβλημα ASAP! το λένε ice αλλά οι πρώτες πληροφορίες λενε service απαραίτητο

Lenovo IdeaPad5@4500U@8GB@Dell U2421HE@Edifier 1700BT

Link to comment
Share on other sites

τιποτα ακομα και εγω 4252 εχω ...μου εχουν σπασει τα νευρα με την υπερθερμανση και περιμενω πωs και πωs το παγωτο μπασ και λυθει...
Link to comment
Share on other sites

τιποτα ακομα και εγω 4252 εχω ...μου εχουν σπασει τα νευρα με την υπερθερμανση και περιμενω πωs και πωs το παγωτο μπασ και λυθει...

 

Πάντως, δυστυχώς, με ένα search που έκανα τώρα, το πρόβλημα λένε ότι παραμένει κ στην ics κ μόνο με service λύνεται.

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

1249-4252 κανεις???
Μόλις δοκίμασα και γω και έφαγα πόρτα! :wacko:
Link to comment
Share on other sites

Θετικόν...! "Clean install" λέγοντας...????:confused:

 

Οπως τα λεει ο zxr.καθαριζει το κινητο ωστε να περασει πιο ομαλα την τεσσαρα.θεωρητικα ολα αυτα.εννοειται οτι δεν επηρεαζει την sd και με ενα μπακ απ των εφαρμογων ειναι θεμα λεπτων να χεις τις εφαρμογες σου πισω!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑΜΕ ΔΗΛΑΔΗ..ΤΟ SERVICE ΠΟΣΟ ΚΟΣΤΙΖΕΙ ΠΑΙΔΙΑ? ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ? ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΕΓΓΥΗΣΗ.

 

:!:Θα σε παρακαλούσα θερμά να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις και απαγορεύεται από τους Ο.Π.Χ.:!:

Edited by zxr
Link to comment
Share on other sites

ακομα αυτη η 4252..ελεος..

 

Oποιος εχει βαλει την 4αρα ας μας πει σε μινι πως ειναι διαφορες επιδοσειςςς!!:):):p

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

οποτε λογικα εμεις θα την παρουμε αυριο ε?Δε νομιζω σημερα να παρουμε και μεις το παγωτακι..
Πιστεύω πώς αύριο θα την πάρετε ...

Μου φαίνεται ότι λύθηκε το πρόβλημα με την υπερθέρμανση λίγο που το δούλεψα δεν μου έκανε τίποτα όπως μου έκανε με την 2,3 !!!

Apple Iphone 11 Black/Ipad mini 4 space gray
Link to comment
Share on other sites

Μου φαίνεται ότι λύθηκε το πρόβλημα με την υπερθέρμανση λίγο που το δούλεψα δεν μου έκανε τίποτα όπως μου έκανε με την 2,3 !!!

Προς την ίδια άποψη συγκλίνω και εγώ. Ασφαλές συμπέρασμα, ωστόσο, θεωρώ πως θα βγάλω αύριο, ως το μεσημέρι, οπότε και η θερμοκρασία περιβάλλοντος θα είναι στα ύψη. Τις πρώτες 3 περίπου ώρες πάντως, το μικρό -με χρήση πάντα ίδια με πριν- φαίνεται να μην ανεβάζει θερμοκρασία με την ίδια ευκολία. Μπορεί και να είναι απλά ιδέα μου. Οψόμεθα...

"And more, much more than this, I did it my way...", είπε ο θείος Φρανκ!
Link to comment
Share on other sites

Η 4.0.3 ICS δεν θα ερθει για το mini ?

Εαν οχι μπορω να την περασω εγω με καποιο ευκολο τροπο , γιατι ειμαι αρχαριος με android?

Χρήστος

Νοκια Ν70 -> Νοκια Ν73 -> Νοκια Ν86 -> Νοκια Ε7 ->Nokia Lumia 930 + Nexus 6 - > Pixel 4a

E7 : 31/8/2011 930 : 2/2/2015 Nexus 6 : 12/8/2016

Link to comment
Share on other sites

δεν θα ερθει γιατι ηρθε η 4.0.4 για ολα τα μοντελα xperia 2011 - 2012 ! στο διαδίκτυο υπαρχουν τα original ftf files για αναβαθμιση αν θες να την κανεις τωρα .
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia mini και mini Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...