Jump to content

Sony Ericsson Xperia mini και mini Pro


itsosse
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν ειμαι σιγουρος αλλα ισως με αναβαθμιση απο το Sony ericsson update service να γινει.

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δεν ειμαι σιγουρος αλλα ισως με αναβαθμιση απο το Sony ericsson update service να γινει.

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Δεν μπορώ να κάνω τιπότα μονο χαρντρεσετ

Ευχαριστώ πολύ για τη απαντηση

Apple Iphone 11 Black/Ipad mini 4 space gray
Link to comment
Share on other sites

Ice cream sandwich? Αναβάθμιση ήρθε.... Xperia mini pro.... 4.0.2.A.0.62

 

δεν ειναι ρε παιδια η ice cream αυτη!!!!!!!!!!!

το εχουμε πει πολλες φορες οτι θα ερθει απριλη-μαι

απλη αναβαθμιση της 2,3 ειναι

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι ρε παιδια η ice cream αυτη!!!!!!!!!!!

το εχουμε πει πολλες φορες οτι θα ερθει απριλη-μαι

απλη αναβαθμιση της 2,3 ειναι

 

Α καλά.... Δίκιο έχεις... Δεν ξέρω πως μου ήρθε.... :-S

Link to comment
Share on other sites

Μπερδεύει επειδη ξεκινάει από 4

 

sent εύκολα και γρήγορα via my hardware keyboard...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα !! Εχω το xperia mini st15 και θα ήθελα να του κάνω hard reset γιατί του έβαλα κωδικό ασφαλείας(ξεκλειδώματος) αλλα τον ξέχασα !!!Πως γινεται το hard reset ??

Ευχαριστώ πολύ !!!

 

από ότι ξέρω γίνεται με hard reset (στο st15 πρέπει να είναι: κλείνεις (ή βγάζεις μπαταρία να έχει κολήσει), κρατάς πατημένο το home και πατάς power on) αλλά είχα διαβάσει σε φορουμ εξωτερικού οτι αν το βάλεις λάθος 5 φορές, θα σε ρωτήσει αν θες να ξεκλειδώσεις με το gmail account σου, οπότε αν το τηλέφωνο είναι ενεργοποιημένο με το δικό σου λογαριασμό gmail, αποφεύγεις το hard reset....

Link to comment
Share on other sites

από ότι ξέρω γίνεται με hard reset (στο st15 πρέπει να είναι: κλείνεις (ή βγάζεις μπαταρία να έχει κολήσει), κρατάς πατημένο το home και πατάς power on) αλλά είχα διαβάσει σε φορουμ εξωτερικού οτι αν το βάλεις λάθος 5 φορές, θα σε ρωτήσει αν θες να ξεκλειδώσεις με το gmail account σου, οπότε αν το τηλέφωνο είναι ενεργοποιημένο με το δικό σου λογαριασμό gmail, αποφεύγεις το hard reset....

Δεν γινεται τίποτα το εβαλα λαθος 20 φορές αλλα τίποτα ...( (ή βγάζεις μπαταρία να έχει κολήσει), κρατάς πατημένο το home και πατάς power on)Εκανα και αυτο αλλα πάλι τίποτα !!!

Apple Iphone 11 Black/Ipad mini 4 space gray
Link to comment
Share on other sites

Δεν γινεται τίποτα το εβαλα λαθος 20 φορές αλλα τίποτα ...( (ή βγάζεις μπαταρία να έχει κολήσει), κρατάς πατημένο το home και πατάς power on)Εκανα και αυτο αλλα πάλι τίποτα !!!

 

για δοκιμασε και αυτο

Hold the Left and right buttons located beneath the display

Press and release the Power button

Follow the on-screen instructions to hard reset your phone

Link to comment
Share on other sites

Φλασάρισμα σε SEUS και επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων τότε.... Δεν βλέπω άλλη λύση φίλε spyrossss. Δυστυχώς...
Link to comment
Share on other sites

...δηλαδή τώρα που συνδέθηκα με wifi και μου ήρθε η ειδοποίηση για αναβάθμιση στην 0.62, εγώ θα πρέπει να ανέχομαι το εικονίδιο πάνω αριστερά μέχρι να την κάνω; Κι αν έχω κάνει root και θέλω να παραμείνω στη 0.42 μέχρι να έρθει και το root της καινούργιας;:p
Link to comment
Share on other sites

...δηλαδή τώρα που συνδέθηκα με wifi και μου ήρθε η ειδοποίηση για αναβάθμιση στην 0.62, εγώ θα πρέπει να ανέχομαι το εικονίδιο πάνω αριστερά μέχρι να την κάνω; Κι αν έχω κάνει root και θέλω να παραμείνω στη 0.42 μέχρι να έρθει και το root της καινούργιας;:p

 

αστο φιλε μη το κανεις εαν θελεις να εισαι ρουτ , ετσι κι αλλιος δεν κερδιζεις κατι

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, εγώ πήρα την Παρασκευή το mini pro και παρατήρησα ότι το μαύρο καπάκι δεν κουμπώνει καλά στην κάτω αριστερή μεριά. Συγκρίνοντάς το με το τιρκουάζ που δίνεται μαζί, παρατήρησα ότι λείπει ένα δοντάκι στο μαύρο... Ωστόσο, δεν είναι ότι το έχω σπάσει ή ότι είναι σπασμένο, γιατί είναι τελείως λείο.. Βγήκε έτσι απ' το εργοστάσιο.. Εμένα τώρα ποια είναι τα δικαιώματά μου? Καλύπτεται αυτό το πρόβλημα απ' την εγγύηση? Το κινητό είναι τριών ημερών....!
Link to comment
Share on other sites

αστο φιλε μη το κανεις εαν θελεις να εισαι ρουτ , ετσι κι αλλιος δεν κερδιζεις κατι

 

Δεν θέλω να το κάνω απλά ρωτάω μήπως υπάρχει κάποιος τρόπος να εξαφανίσω το εικονίδιο της ειδοποίησης..:D

Edited by makis206
Link to comment
Share on other sites

Φλασάρισμα σε SEUS και επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων τότε.... Δεν βλέπω άλλη λύση φίλε spyrossss. Δυστυχώς...
Το πρόβλημα ειναι ότι δεν μπορώ να κανω αυτό http://img13.imageshack.us/img13/8271/311027576e744577bee454e.png γιατι θελει ξεκλείδωμα για να κάνω (σύνδεση τηλεφώνου ) Δεν ξέρω τι άλλο να κάνω !!! Μου έρχεται να το κοπανήσω στον τοιχο...:angry::angry::angry::angry: Edited by spyrossss
Apple Iphone 11 Black/Ipad mini 4 space gray
Link to comment
Share on other sites

...δηλαδή τώρα που συνδέθηκα με wifi και μου ήρθε η ειδοποίηση για αναβάθμιση στην 0.62, εγώ θα πρέπει να ανέχομαι το εικονίδιο πάνω αριστερά μέχρι να την κάνω; Κι αν έχω κάνει root και θέλω να παραμείνω στη 0.42 μέχρι να έρθει και το root της καινούργιας;:p

Freeze το update center, restart και γειά σας!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα ειναι ότι δεν μπορώ να κανω αυτό http://img13.imageshack.us/img13/8271/311027576e744577bee454e.png γιατι θελει ξεκλείδωμα για να κάνω (σύνδεση τηλεφώνου ) Δεν ξέρω τι άλλο να κάνω !!! Μου έρχεται να το κοπανήσω στον τοιχο...:angry::angry::angry::angry:

 

http://www.sonyericsson.com/cws/support/mobilephones/downloads/subject/updateservice/satio?cc=gr&lc=el για δοκιμασε και αυτο φιλε

 

edit δεξια διαλεξε το κινητο που εχεις η κατεβασε αυτο απευθειας το αρχειο που εχει ανεβασει ο Konstantinos http://www.box.com/s/4n7al2mt91vy7r1f9qr5

Edited by dimtz
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξερει κανεις αν υπαρχει κανενα προγραμα που το touch της οθονης να αντικαθηστατε με ενα κουμπι του πλυκτρολογιου...κατι σαν το sixaxis μονο που σε αυτο γινετε με του ps3 το control :\
Link to comment
Share on other sites

...δηλαδή τώρα που συνδέθηκα με wifi και μου ήρθε η ειδοποίηση για αναβάθμιση στην 0.62, εγώ θα πρέπει να ανέχομαι το εικονίδιο πάνω αριστερά μέχρι να την κάνω; Κι αν έχω κάνει root και θέλω να παραμείνω στη 0.42 μέχρι να έρθει και το root της καινούργιας;:p

 

Το ίδιο ακριβώς σκεφτόμουν κι εγώ σήμερα που μου βγήκε η ενημέρωση. ;)

 

Freeze το update center, restart και γειά σας!

 

Thanx zxr. Για την ακρίβεια και η "εκκαθάριση δεδομένων" αρκεί απ' ό, τι είδα. ;)

Link to comment
Share on other sites

Freeze το update center, restart και γειά σας!

Τέλος! Ευχαριστώ!:D

Thanx zxr. Για την ακρίβεια και η "εκκαθάριση δεδομένων" αρκεί απ' ό, τι είδα. ;)

Λογικά με την "εκκαθάριση" δεν θα σου ξαναφέρει όμως την ειδοποίηση μόλις συνδεθείς στο δίκτυο;:)

Edited by makis206
Link to comment
Share on other sites

http://www.sonyericsson.com/cws/support/mobilephones/downloads/subject/updateservice/satio?cc=gr&lc=el για δοκιμασε και αυτο φιλε

 

edit δεξια διαλεξε το κινητο που εχεις η κατεβασε αυτο απευθειας το αρχειο που εχει ανεβασει ο Konstantinos http://www.box.com/s/4n7al2mt91vy7r1f9qr5

Ευχαριστώ παρα πολύ με έσωσες να είσαι καλα !!!Οποιος αντιμετωπήσει το ιδιο προβλημα με εμενα να κατεβάσει αυτόhttp://www.box.com/s/4n7al2mt91vy7r1f9qr5 Edited by spyrossss
Apple Iphone 11 Black/Ipad mini 4 space gray
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παρα πολύ με έσωσες να είσαι καλα !!!Οποιος αντιμετωπήσει το ιδιο προβλημα με εμενα να κατεβάσει αυτόhttp://www.box.com/s/4n7al2mt91vy7r1f9qr5

 

Αυτό εννοούσα κι εγώ φίλε spyrossss, SEUS όπως σου είπα παραπάνω. Άλλο το SEUS και άλλο το PC Companion.

Θα σου έδινα και το link αλλά είχα μπεί από το Tapatalk. :)

Καλή συνέχεια!!!

Link to comment
Share on other sites

Αυτό εννοούσα κι εγώ φίλε spyrossss, SEUS όπως σου είπα παραπάνω. Άλλο το SEUS και άλλο το PC Companion.

Θα σου έδινα και το link αλλά είχα μπεί από το Tapatalk. :)

Καλή συνέχεια!!!

Ευχαριστώ πολύ και εσένα !!! Edited by spyrossss
Apple Iphone 11 Black/Ipad mini 4 space gray
Link to comment
Share on other sites

Τέλος! Ευχαριστώ!:D

 

Λογικά με την "εκκαθάριση" δεν θα σου ξαναφέρει όμως την ειδοποίηση μόλις συνδεθείς στο δίκτυο;:)

 

Γιατί αν κάνεις διακοπή εφαρμογής μόνιμα την κάνει; Όχι, απλά απενεργοποιείς την αυτόματη ενημέρωση.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia mini και mini Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...