Jump to content

Sony Ericsson Xperia mini και mini Pro


itsosse
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδιά, πείτε μου τον καλύτερο πλοηγό για το μίνι. Επίσης, όταν εγκαθιστώ εφαρμογές/παιχνίδια αυτά κάνουν εγκατάσταση στο τηλέφωνο ή στην κάρτα; Γιατί με βγάζει μύνημα ότι δεν υπάρχει χώρος. Τέλος, μήπως ξέρει κανείς γιατί δεν μπορώ αν δω από το κινητό στο μάρκετ, το mau mau online;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ρε παιδιά, πείτε μου τον καλύτερο πλοηγό για το μίνι. Επίσης, όταν εγκαθιστώ εφαρμογές/παιχνίδια αυτά κάνουν εγκατάσταση στο τηλέφωνο ή στην κάρτα; Γιατί με βγάζει μύνημα ότι δεν υπάρχει χώρος. Τέλος, μήπως ξέρει κανείς γιατί δεν μπορώ αν δω από το κινητό στο μάρκετ, το mau mau online;

 

τσεκαρε για το ndrive ή το sygic.ειναι και αλλα βεβαια.αλλα αυτα εχω δοκιμασει εγω.

αναλογως.υπαρχουν εφαρμογες/παιχνιδια που μπορουν να εγκατασταθουν στην καρτα μνημης.αυτο πρεπει να το κανεις εσυ.γιατι απο τη φυση τους,ολα τα προγραμματα κανουν εγκατασταση στην εσωτερικη μνημη.

κατεβασε το app2sd και δες ποιες μπορεις να μεταφερεις στην καρτα μνημης. :) ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, πείτε μου τον καλύτερο πλοηγό για το μίνι. Επίσης, όταν εγκαθιστώ εφαρμογές/παιχνίδια αυτά κάνουν εγκατάσταση στο τηλέφωνο ή στην κάρτα; Γιατί με βγάζει μύνημα ότι δεν υπάρχει χώρος. Τέλος, μήπως ξέρει κανείς γιατί δεν μπορώ αν δω από το κινητό στο μάρκετ, το mau mau online;

 

 

οι εφαρμογες και τα παιχνιδια εγκαθισταντε στο τηλ αλλα αν εχεις εφαρμογη app 2 sd τα στελνει στην καρτα μνημης αλλα δευσμευει και παλι ενα πολυ μικρο κομματι απο την μνημη του κινητου, για το mau mau δεν ξερω το δοκιμασα σε μενα και μου το βγαζει κανονικα

 

edit: φιλε κωστα πως γινετε καθε φορα που θα απαντησω να με προλαβαινεις? χεχε

Edited by cool_pipis

ευτυχής κάτοχος Xperia Z5 compact

 

Success doesn't come to you... you go to it.

Link to comment
Share on other sites

edit: φιλε κωστα πως γινετε καθε φορα που θα απαντησω να με προλαβαινεις? χεχε

 

ειναι θεμα παλαιοτητας απο,τι βλεπεις απο τις ημερομηνιες εγγραφης μας..;) :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μιας και το αναφερατε στο widget App 2 sd εχει 2 αριθμους, ο δευτερος αριθμος ( ο απο κατω) σου λεει την ελευθερη μνημη τηλεφωνου ο πρωτος τι δειχνει????????????:wacko:
Link to comment
Share on other sites

γιατι δεν βλεπω widget για το app2sd???

 

αυτο εδω εχω κατεβασει εγω https://market.android.com/details?id=com.a0soft.gphone.app2sd&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5hMHNvZnQuZ3Bob25lLmFwcDJzZCJd

Link to comment
Share on other sites

και γω αυτο εχω.αλλα οταν μπαινω να προσθεσω γραφικο στοιχειο,δεν μου βγαζει καποιο widget για να βαλω στην αρχικη οθονη.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

και γω αυτο εχω.αλλα οταν μπαινω να προσθεσω γραφικο στοιχειο,δεν μου βγαζει καποιο widget για να βαλω στην αρχικη οθονη.

 

μαλλον γιατι εχεις το go launcher

Link to comment
Share on other sites

και παλι τιποτα..:/

 

χαχαχαχα τι να πω??????????????? κανε μια ενημερωση το προγραμμα εγω μολις το κατεβασα και εχει widget :)

Link to comment
Share on other sites

εχω την full εκδοση μαλιστα! :@

 

μαλλον σου βρηκα τι φταιει..............μετεφερε το στη μνημη τηλεφωνου και oxi στην sd

Link to comment
Share on other sites

μαλλον σου βρηκα τι φταιει..............μετεφερε το στη μνημη τηλεφωνου και oxi στην sd

 

εχεις δικιο φιλτατε.πως δεν το σκεφτηκαμε νωριτερα...; :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εχεις δικιο φιλτατε.πως δεν το σκεφτηκαμε νωριτερα...; :lol:

 

εμ??????? ενα μυαλο χειμωνα καλοκαιρι εχουμε κολλαει και αυτο τι να κανει???????????????? :D ........................για πες μου λοιπον το πρωτο νουμερο καταλαβες τι σημαινει??????????

Link to comment
Share on other sites

στις γιορτες εκανα ρεκορ με το κινητο μου στην διαρκεια της μπαταριας με μιση ωρα περιπου ομιλια αλλα 25 λεπτα angry birds, μερικα μυνηματα και ενα δυομισαωρο προβολη χωρις να βαλω το κινητο σε λειτουργια πτησης αντεξε 4 μερες!

ευτυχής κάτοχος Xperia Z5 compact

 

Success doesn't come to you... you go to it.

Link to comment
Share on other sites

στις γιορτες εκανα ρεκορ με το κινητο μου στην διαρκεια της μπαταριας με μιση ωρα περιπου ομιλια αλλα 25 λεπτα angry birds, μερικα μυνηματα και ενα δυομισαωρο προβολη χωρις να βαλω το κινητο σε λειτουργια πτησης αντεξε 4 μερες!

 

ωραιος πολυ καλα σου κρατησε, εμενα κρατα περιπου 3 μερες χρησιμοποιωντας καπου καπου το προγραμμα fast reboot (3 φορες την ημερα............πολυ καλο προγραμμα) https://market.android.com/details?id=com.greatbytes.fastreboot&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5ncmVhdGJ5dGVzLmZhc3RyZWJvb3QiXQ..

Link to comment
Share on other sites

εμ??????? ενα μυαλο χειμωνα καλοκαιρι εχουμε κολλαει και αυτο τι να κανει???????????????? :D ........................για πες μου λοιπον το πρωτο νουμερο καταλαβες τι σημαινει??????????

 

πες το ψεματα..αλλα ρε συ αν δεν πεταξω στην sd την εφαρμογη που πεταει τις αλλες εφαρμογες στην sd,ποια θα πεταξω;; :lol::lol:

το πρωτο νουμερο δειχνει ποση cache εχεις για σβησιμο..;)

 

στις γιορτες εκανα ρεκορ με το κινητο μου στην διαρκεια της μπαταριας με μιση ωρα περιπου ομιλια αλλα 25 λεπτα angry birds, μερικα μυνηματα και ενα δυομισαωρο προβολη χωρις να βαλω το κινητο σε λειτουργια πτησης αντεξε 4 μερες!

 

πολυ καλο..εμενα εχει φτασει 3 μερες αλλα το βραδυ το εβαζα σε flight mode

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

πες το ψεματα..αλλα ρε συ αν δεν πεταξω στην sd την εφαρμογη που πεταει τις αλλες εφαρμογες στην sd,ποια θα πεταξω;; :lol::lol:

το πρωτο νουμερο δειχνει ποση cache εχεις για σβησιμο..;)

 

λες???????? πατω clear cashe μετα refresh και παλι το ιδιο νουμερο βλεπω

Link to comment
Share on other sites

λες???????? πατω clear cashe μετα refresh και παλι το ιδιο νουμερο βλεπω

 

μπες μεσα στην εφαρμογη και καθαρισε την απο κει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μπες μεσα στην εφαρμογη και καθαρισε την απο κει.

 

μπα δε γινετε τιποτα μαλλον βρηκα παλι τι φταιει .................εσυ εχεις την προ εκδοση και εγω την free :lol:, τεσπα εχει σβησει αρκετα αλλα οχι ολα δε μας πειραζει καθολου

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιώντας έναν file manager μπορείς να κάνεις ότι θέλεις...

ευχαριστώ πολύ φίλε μου..

κ κατι τελευταίο γιατί αρκετά σας κούρασα..:p

έχεις να μου προτείνεις κάποιον συγκεκριμένο file manager..?

Link to comment
Share on other sites

μπα δε γινετε τιποτα μαλλον βρηκα παλι τι φταιει .................εσυ εχεις την προ εκδοση και εγω την free :lol:, τεσπα εχει σβησει αρκετα αλλα οχι ολα δε μας πειραζει καθολου

 

απο,τι θυμαμαι και στην free εκδοση,εσβηνα κανονικα την cache.

 

ευχαριστώ πολύ φίλε μου..

κ κατι τελευταίο γιατί αρκετά σας κούρασα..:p

έχεις να μου προτείνεις κάποιον συγκεκριμένο file manager..?

 

δοκιμασε τον astro file manager.για μενα ειναι best

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

απο,τι θυμαμαι και στην free εκδοση,εσβηνα κανονικα την cache.

 

 

 

δοκιμασε τον astro file manager.για μενα ειναι best

ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια..!!! :)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia mini και mini Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...