Jump to content

Sony Ericsson Xperia mini και mini Pro


itsosse
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αν το pc companion δεν δινει την 2.3.4 το seus παιζει να την δωσει?και αν ναι καποιος εχει καποιο λινκ να μου δωσει γιατι δεν το βρισκω πουθενα

http://www.sonyericsson.com/cws/support/mobilephones/downloads/subject/updateservice/satio?cc=gr&lc=el

 

ρε παιδια...το εχει παρει κανεις απο κινητομανια(το προ) και αν ναι εχει qwerty ή qwertz...Επισης εχει screen protector?

Εγώ είχα πάρει το δικό μου από kinitomania αλλά το απλό και όχι το προ. Απλά το αναφέρω διότι στην συσκευασία δεν είχε screen protector. Όμως το καλό είναι ότι με άφησαν να το τσεκάρω το κινητό πριν το αγοράσω. Μέχρι και βίντεο τράβηξα φοβούμενος το "τριζόνι" που ακούγεται στο προ. Αφού ήταν όλα καλά, το αγόρασα.

Για qwerty και qwertz δεν μπορώ να σε βοηθήσω. Ίσως με μια βόλτα από το μαγαζί να σου λυθεί η απορία.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Eδω δυο τυχαιες.έχω και αλλες.ειναι στο αυτόματο η φωτογραφική.διαλέγει το κινητό,δηλαδη,μόνο του κάτω από ποιες συνθήκες θα τραβήξει.

 

Εχω παρατηρησει οτι το κανει αυτο οταν το φως της λαμπας ειναι κιτρινο..

 

Ειναι λογικο οταν η λαμπα ειναι κιτρινη να κιτρινιζει την φωτογραφια .

 

Καλυτερα νομιζω ειναι αν οπως λενε το φλας δν ειναι καλο να μην το χρησιμοποιεις , αμα εχει καλο φως θα ναι καλυτερα .

 

Τωρα προτιμω να ρυθμιζω το περιβαλλον ληψης μονος μου γιατι το αυτοματο δεν τα παει και τοσο καλα ( τουλαχιστον στο w995)

My third beast Xiaomi Mi 9

My second mini Sony Z3 Compact : stock

Μy first android phone LG Optimus 2x Rom : CM10.1 - tonyp - T-Build 05 with kk M1

Link to comment
Share on other sites

Ειναι λογικο οταν η λαμπα ειναι κιτρινη να κιτρινιζει την φωτογραφια .

 

Καλυτερα νομιζω ειναι αν οπως λενε το φλας δν ειναι καλο να μην το χρησιμοποιεις , αμα εχει καλο φως θα ναι καλυτερα .

 

Τωρα προτιμω να ρυθμιζω το περιβαλλον ληψης μονος μου γιατι το αυτοματο δεν τα παει και τοσο καλα ( τουλαχιστον στο w995)

 

Το βαζω στο αυτοματο για ευκολια και ταχυτητα..αντε τωρα να θελω να τραβηξω μια φωτο με τα φιλαρακια μου και να τους λεω περιμεντε δυο λεπτα να το ρυθμισω!

 

 

Sent from my iPod touch ξάπλα στον καναπέ ή στο κρεβάτι....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το βαζω στο αυτοματο για ευκολια και ταχυτητα..αντε τωρα να θελω να τραβηξω μια φωτο με τα φιλαρακια μου και να τους λεω περιμεντε δυο λεπτα να το ρυθμισω!

Σωστός. Και όχι μόνον. :)

Link to comment
Share on other sites

Το βαζω στο αυτοματο για ευκολια και ταχυτητα..αντε τωρα να θελω να τραβηξω μια φωτο με τα φιλαρακια μου και να τους λεω περιμεντε δυο λεπτα να το ρυθμισω!

 

 

Sent from my iPod touch ξάπλα στον καναπέ ή στο κρεβάτι....

 

Συμφωνω . Αλλα αμα δεις οτι δεν σ αρεσει μπορεις να τ αλλαξεις και να ξαναβγαλεις , 15 δευτερα υποθεση ειναι

My third beast Xiaomi Mi 9

My second mini Sony Z3 Compact : stock

Μy first android phone LG Optimus 2x Rom : CM10.1 - tonyp - T-Build 05 with kk M1

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μετά σχεδόν μισό μήνα πήρα το κιν πίσω από το σέρβις που το είχα δώσει για το πρόβλημα με τα κουμπιά... Όλα μέχρι στιγμής βαίνουν μια χαρά, και το κιν το έχω λιώσει. Και φυσικά έγινε και η αναβάθμιση με το pc companion.

Να ρωτήσω κάτι? Όταν πηγαίνετε να τραβήξετε φωτο με το πανόραμα δεν είναι σαν να σκοτεινιάζουν οι φωτο?

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μετά σχεδόν μισό μήνα πήρα το κιν πίσω από το σέρβις που το είχα δώσει για το πρόβλημα με τα κουμπιά... Όλα μέχρι στιγμής βαίνουν μια χαρά, και το κιν το έχω λιώσει. Και φυσικά έγινε και η αναβάθμιση με το pc companion.

Να ρωτήσω κάτι? Όταν πηγαίνετε να τραβήξετε φωτο με το πανόραμα δεν είναι σαν να σκοτεινιάζουν οι φωτο?

 

Ωραία , ελπιζω να πάει καλα το κινητό σου στη συνέχεια.

Απ' όσο ξέρω στα πανοραμικά αλλάζει η ανάλυση. Γιαυτό ίσως σου φαίνετε να σκοτεινιάζει, εγώ δέν παρατηρώ κάτι τέτοιο 'σοβαρό' θέμα.

Το κόλημα με τα κουμπάκια στις πόσες μέρες χρήσης απο την μέρα που το πείρες στο έκανε? (συγνώμη , σίγουρα θα μας το είπες παλιά αλλα έχει περάσει καιρός. )

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μετά σχεδόν μισό μήνα πήρα το κιν πίσω από το σέρβις που το είχα δώσει για το πρόβλημα με τα κουμπιά... Όλα μέχρι στιγμής βαίνουν μια χαρά, και το κιν το έχω λιώσει. Και φυσικά έγινε και η αναβάθμιση με το pc companion.

Να ρωτήσω κάτι? Όταν πηγαίνετε να τραβήξετε φωτο με το πανόραμα δεν είναι σαν να σκοτεινιάζουν οι φωτο?

 

Ωραία ελπίζω να μην έχεις κανένα άλλο πρόβλημα, αλλα για πες μας στο σέρβις τη κάνανε;; δηλαδή τη αλλάξανε;;

Link to comment
Share on other sites

Στην απόδειξη τα έλεγε με εντολές και δεν καταλαβαίνεις και πολλά . Δλδ Α582819 και τέτοια όμως είχα στείλεi mail στην Ericsson και αυτοί επικοινώνησαν μαζί μου ττηλεφωνικά και μου είπαν ότι έγινε βαθμονομηση της οθόνης και των κουμπιών και ότι μου έκαναν αναβάθμιση λογισμικού(το ίδιο που είχα και πριν τεσπα ). Εγώ όμως διαβάζοντας και το επίσημο φόρουμ λένε ότι περνάνε και καινούργιους οδηγούς για τα κουμπιά. Γενικά από ότι κατάλαβα είναι θέμα. Software. Δεν άλλαξαν τπτ άλλο. Μακάρι να μην ξανά παρουσιαστεί πάντως. Μέχρι τώρα όλα πάνε καλά. Το λατρεύω το κινητακι. Θα θέλετε να πούμε τι ποιες εφαρμογές θεωρείται ότι πρέπει να Εχει το κινητό μας?
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι τώρα όλα πάνε καλά. Το λατρεύω το κινητακι. Θα θέλετε να πούμε τι ποιες εφαρμογές θεωρείται ότι πρέπει να Εχει το κινητό μας?

Είναι πολύ υποκειμενικό. Αν είσαι νέος χρήστης android ίσως θες κάποια βοήθεια, αλλά καλύτερα να ποστάρεις σε ποιο γενικό θέμα.

Το Must της συσκευής θα έλεγα ότι είναι το blink(για τα LED ειναι αυτο) αλλά και αυτό δέν δουλεύει και τόσο σωστα. Δεν χρειάζετε κάτι η συσκευή επειγόντως .

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω με τον Μαριο.ειναι υποκειμενικο αυτο.πες μας τι χρειαζεσαι και θα σου πουμε
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Θα θέλετε να πούμε τι ποιες εφαρμογές θεωρείται ότι πρέπει να Εχει το κινητό μας?

 

Business Calendar (free)

Silent Time Lite

AK Notepad

StopWatch & Timer

Call Meter 3G (beta)

Nexus Torch

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω με τον Μαριο.ειναι υποκειμενικο αυτο.πες μας τι χρειαζεσαι και θα σου πουμε

Δεν εννοούσα τι χρειάζεται το κιν. Απλα ποιες εφαρμογές έχετε κατεβάσει για να πάρω και έγω ιδέες. ειναι πολλλες και δεν ξέρω πια να πρωτοκατεβάσω!:lol:( βλέπεται πρώτο smartphone: nokia 5800) αν θεωρειται άτοπο σε αυτό το θέμα το καταλαβαινω!

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω με τον Μαριο.ειναι υποκειμενικο αυτο.πες μας τι χρειαζεσαι και θα σου πουμε

 

Εγώ είμαι αυτός :rolleyes:

 

Βασικά σαν πιο βάσικες και απλές λειτουργίες ενός κινητου θα έλεγα λείπει το χρονόμετρο( εγώ χρησιμοποιώ αυτό που είπε και ο φίλος πιο πάνω το StopWatch & Timer έχει και laps αν κάνεις γυμναστική ) , μια ηχογράφιση (χρησιμοποιώ το HiFiCorder μετατρέπει κατευθείαν σε .mp3) και κανένα προγραματάκι για σημειώσεις

( χρησιμοποιώ το ColorNote ) . Αυτα σαν πολύ πολύ βασικά που έχουν και τα java κινητά και εδώ απλά λειπουν απο το κινητό σαν λειτουργίες.

Πλέον αναλογα τι θές, μπορείς να κατεβάσεις και εφαρμογές για την πλάκα σου, Δήθεν καρδιογραφήματα μέσω κάμερας κτλ.

 

Δεν εννοούσα τι χρειάζεται το κιν. Απλα ποιες εφαρμογές έχετε κατεβάσει για να πάρω και έγω ιδέες. ειναι πολλλες και δεν ξέρω πια να πρωτοκατεβάσω!:lol:( βλέπεται πρώτο smartphone: nokia 5800) αν θεωρειται άτοπο σε αυτό το θέμα το καταλαβαινω!

 

Όπως το είπες αυτό καταλάβαμε όλοι βλέπω.

Θα μάθεις σιγά σιγά, δές κανένα πιο γενικό θέμα για Android νομίζω. Οι εφαρμογές είναι πάρα πολλες. Οι μισές σχεδον είναι δωρεάν. ( άν δέν είναι googlare το όνομα με .apk :) )

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Δεν εννοούσα τι χρειάζεται το κιν. Απλα ποιες εφαρμογές έχετε κατεβάσει για να πάρω και έγω ιδέες. ειναι πολλλες και δεν ξέρω πια να πρωτοκατεβάσω!:lol:( βλέπεται πρώτο smartphone: nokia 5800) αν θεωρειται άτοπο σε αυτό το θέμα το καταλαβαινω!

Δες την Κατηγοριοποιημένη λίστα εφαρμογών Android για να πάρεις μια ιδέα και να αρχίσεις από κάπου.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα μου εξακολουθεί να υφίσταται. Όταν συνδέω το κινητό στον υπολογιστή ανοίγει το PC Companion και λέει για την υπάρχουσα αναβάθμιση. Όταν πατάω να γίνει στην προετοιμασία μου βγάζει μήνυμα ότι ο server είναι υπερφορτωμένος... αλλά αυτό συνέχεια!

 

Επίσης δεν έχω βρει τρόπο να αντιγράψω τις επαφές!!! :cry:

A suspicious mind is a healthy mind...

Never stop dreaming

 

(Μπάμπης από Θεσσαλονίκη)

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα μου εξακολουθεί να υφίσταται. Όταν συνδέω το κινητό στον υπολογιστή ανοίγει το PC Companion και λέει για την υπάρχουσα αναβάθμιση. Όταν πατάω να γίνει στην προετοιμασία μου βγάζει μήνυμα ότι ο server είναι υπερφορτωμένος... αλλά αυτό συνέχεια!

 

Επίσης δεν έχω βρει τρόπο να αντιγράψω τις επαφές!!! :cry:

 

μηπως οντως ειναι υπερφορτισμενος?μηπως εχεις παλια εκδοση κομπανιον?

εγω παντως δοκιμασα σημερα και μου λεγε οτι εχω την τελευταια εκδοση..τι θα γινει με τα pro ρε σονυ?

 

οσο για τις επαφες εχω ακουσει για το myphone explorer που κανει αυτη τη δουλεια για να τις εχεις στο πισι αν δεν κανω λαθος.

αλλα εγω τις περναω απο το τηλεφωνο στην καρτα και μετα παλι στο τηλεφωνο..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δες την Κατηγοριοποιημένη λίστα εφαρμογών Android για να πάρεις μια ιδέα και να αρχίσεις από κάπου.

 

Ευχαριστώ κάτι τέτοιο ζητούσα!

Link to comment
Share on other sites

μηπως οντως ειναι υπερφορτισμενος?μηπως εχεις παλια εκδοση κομπανιον?

εγω παντως δοκιμασα σημερα και μου λεγε οτι εχω την τελευταια εκδοση..τι θα γινει με τα pro ρε σονυ?

 

οσο για τις επαφες εχω ακουσει για το myphone explorer που κανει αυτη τη δουλεια για να τις εχεις στο πισι αν δεν κανω λαθος.

αλλα εγω τις περναω απο το τηλεφωνο στην καρτα και μετα παλι στο τηλεφωνο..

 

Τόσες μέρες υπερφορτωμένος;;; Δεν ξέρω τι να πω! Ο Companion είναι η τελευταία έκδοση γιατί μου πέρασε από το μυαλό μπας και έφταιγε αυτό...

 

Όσο για τις επαφές που λέω το πρώτο που πήγα να δοκιμάσω ήταν το MyPhoneExplorer αλλά δεν συνεργαζόταν με το κινητό. Λέω φταίνε τα ADB, ας τα αναβαθμίσω. Ούτε τα ADB δεν συνεργαζόταν με το κινητό... Δοκίμασα και μέσω Outlook αλλά τα ελληνικά τα βγάζει κινέζικα - δοκίμασα να αλλάξω και κωδικοποίηση - οπότε 0...

 

Ας με βοηθήσει κάποιος... :cry:

A suspicious mind is a healthy mind...

Never stop dreaming

 

(Μπάμπης από Θεσσαλονίκη)

Link to comment
Share on other sites

Δεν εννοούσα τι χρειάζεται το κιν. Απλα ποιες εφαρμογές έχετε κατεβάσει για να πάρω και έγω ιδέες. ειναι πολλλες και δεν ξέρω πια να πρωτοκατεβάσω!:lol:( βλέπεται πρώτο smartphone: nokia 5800) αν θεωρειται άτοπο σε αυτό το θέμα το καταλαβαινω!

 

σου παραθετω ποιες εχω εγω στην εξωτερικη οθονη.(σημαντικες για μενα)

 

1)καταρχην χρησιμοποιω τον go launcher xe.δεν χρησιμοποιω τον launcher της μαμας se.ειναι τραγικος..

 

2)data counter widget (για να ελεγχω ποσα mb εχω καταναλωσει μεσω παροχου ή/και μεσω wifi.

 

3)file expert (widget στην εξωτερικη οθονη) για να μεταφερω ευκολα,γρηγορα και ασυρματα ο,τι θελω απο το κινητο στο πισι και τουμπαλιν!:lol:

 

4)ενα widget ονοματι switch που εχει ο go launcher και μπορεις να χεις μαζεμενες ολες τις λειτουργιες του κινητου (wifi,3g,gps,ηχος,δονηση και λοιπα)

 

5)ενα widget ονοματι task manager παλι απο τον go launcher ο οποιος μου λεει ποιες εφαρμογες τρεχουν στο κινητο μου και ποση ελευθερη μνημη εχω.λειτουργει και σαν task killer αλλα εγω ποτε δεν χρησιμοποιω κιλερς.

 

6)ελληνικο εορτολογιο/eortologio το οποιο εχω συγχρονισει και με τις επαφες μου στο fb..με εχει σωσει πολλες φορες.:O

 

7)εννοειται φακο!led light

 

8)apn on/off για να συνδεεσαι στο 3g του παροχου σου.

 

9)temp+CPU v2 (widget που δειχνει ποσα mhz ελευθερου επεξεργαστη εχεις,ποση cpu σε ποσοστο επι τις εκατο χρησιμοποιεις,την θερμοκρασια της μπαταριας και την ελευθερη μνημη ram) credits στον kyprianou

 

10)εννοειται εναν φακελο με ολες τις εφαρμογες social networking,email και αθλητικων για αμεση προσβαση.

 

11)Mysettings.απιστευτα χρησιμη εφαρμογη και παντα απο τις πρωτες που κατεβαζω.

 

12)player pro για να ακουω την μουσικουλα μου

 

13)σηντομευση καμερας

 

14)επαφες

 

15)handcent sms

 

16)dolphin browser (για μενα ο καλυτερος browser.

 

17)my settings ξανα (:lol:) ωστε οπου και να γυρισω απο βιασυνη την μπαρα να εχω γρηγορη προσβαση στις λειτουργιες του κινητου

 

18)screen off and lock (για να μην κλεινω συνεχεια το κινητο απο το κουμπακι πανω και χαλασει!:worry: )

 

19)power scheduler.πολυ χρησιμη εφαρμογη ωστε να βαζεις να ενεργοποιειται και να απενεργοποιειταιτο wifi,το apn,το bluetooth και το airplane mode οποτε θες εσυ!ετσι οταν τα βραδια εχουμε σε airplane mode το κινητο μας,για να μην μας ξυπνησουν,οριζουμε ποτε θελουμε να το βαλουμε σε κανονικη λειτουργια και ετσι δεν χανουμε τηλεφωνα και κλησεις..

 

20)Ndrive

 

21)gstrings. κουρδιστιρι για την κιθαρα!:lol::lol:

 

απο το 11 και κατω ειναι ολες οι εφαρμογες που εχω διπλα απο το πληκτρο "μενου".μονο με custom launcher μπορεις να κανεις κατι τετοιο.αυτα!ελπιζω να βοηθησα

Edited by konstantinoslp
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Όσο για τις επαφές που λέω το πρώτο που πήγα να δοκιμάσω ήταν το MyPhoneExplorer αλλά δεν συνεργαζόταν με το κινητό. Λέω φταίνε τα ADB, ας τα αναβαθμίσω. Ούτε τα ADB δεν συνεργαζόταν με το κινητό...

 

Ας με βοηθήσει κάποιος... :cry:

Δοκίμασε τα διάφορα που έχει εκεί, αρχείο-->Επιλογές-->Σύνδεση-->Σειριακή πόρτα

Για το κάθε ένα κάνε σύνδεση μετά. Δέν ξέρω να σου πω κάτι άλλο απλά αν τα καταφέρεις πες το να ξέρουν και οι υπόλοιποι.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Παρακολουθώ καιρό το συγκεκριμένο φορουμ και πραγματικά εχω να πω οτι εχει φανεί σωτήριο!Σκεφτομαι λοιπόν και εγω να αγορασω το μινι προ και το έχω βρει απο ηλεκτρονικο καταστημα 224 περιπου ευρω αλλα με πληκτρολογιο qwertz ,αυτο σημαινει λογικα οτι ειναι απο εξωτερικο(Γερμανια νομιζω),αξιζει να το παρω; Τι διαφορετικο θα έχει απο το ελληνικο; Γιατι δηλαδη να μην παρω αυτό και να παρω το Ελληνικο, δεν θα εχω εγγύηση για παραδειγμα; Συγνωμη αν σας κουρασα αλλα ειναι και η τιμουλα του προκλητικη, 50 ευρω κατω δεν ειναι λιγο και επίσης θα ειναι το πρωτο μου android (σχεδόν μηδέν γνώσεις) και το πρωτο κινητο αφής!(για να καταλαβετε τωρα εχω ενα ericsson v630i :lol: ) Ευχαριστώ πολυ εκ των προτερων :)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Παρακολουθώ καιρό το συγκεκριμένο φορουμ και πραγματικά εχω να πω οτι εχει φανεί σωτήριο!Σκεφτομαι λοιπόν και εγω να αγορασω το μινι προ και το έχω βρει απο ηλεκτρονικο καταστημα 224 περιπου ευρω αλλα με πληκτρολογιο qwertz ,αυτο σημαινει λογικα οτι ειναι απο εξωτερικο(Γερμανια νομιζω),αξιζει να το παρω; Τι διαφορετικο θα έχει απο το ελληνικο; Γιατι δηλαδη να μην παρω αυτό και να παρω το Ελληνικο, δεν θα εχω εγγύηση για παραδειγμα; Συγνωμη αν σας κουρασα αλλα ειναι και η τιμουλα του προκλητικη, 50 ευρω κατω δεν ειναι λιγο και επίσης θα ειναι το πρωτο μου android (σχεδόν μηδέν γνώσεις) και το πρωτο κινητο αφής!(για να καταλαβετε τωρα εχω ενα ericsson v630i :lol: ) Ευχαριστώ πολυ εκ των προτερων :)

 

Καλησπερα φιλε μου.

Δεν υπαρχει καποια τρελη διαφορα το να παρεις ενα κινητο εισαγωγης με το να παρεις ενα ελληνικο.οι μονες διαφορες θα ναι το qwertz,το οτι δεν θα χει καποιο manual βιβλιαρακι στα ελληνικα και το οτι δεν θα χεις επισημη εγγυηση απο την SE Ελλαδας αλλα εγγυηση απο το μαγαζι που θα το παρεις.ο,τι και αν συνεπαγεται αυτο.

Δηλαδη αν παθει κατι δεν θα το πας στη σονυ αλλα στο μαγαζι που το πηρες.και αυτοι θα κοψουν τον λαιμο τους να στο φτιαξουν.

απο κει και περα και ελληνικο μενου θα χεις και μαρκετ και ολα κανονικα.

 

 

Sent from my iPod touch ξάπλα στον καναπέ ή στο κρεβάτι....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα φιλε μου.

Δεν υπαρχει καποια τρελη διαφορα το να παρεις ενα κινητο εισαγωγης με το να παρεις ενα ελληνικο.οι μονες διαφορες θα ναι το qwertz,το οτι δεν θα χει καποιο manual βιβλιαρακι στα ελληνικα και το οτι δεν θα χεις επισημη εγγυηση απο την SE Ελλαδας αλλα εγγυηση απο το μαγαζι που θα το παρεις.ο,τι και αν συνεπαγεται αυτο.

Δηλαδη αν παθει κατι δεν θα το πας στη σονυ αλλα στο μαγαζι που το πηρες.και αυτοι θα κοψουν τον λαιμο τους να στο φτιαξουν.

απο κει και περα και ελληνικο μενου θα χεις και μαρκετ και ολα κανονικα.

 

 

Sent from my iPod touch ξάπλα στον καναπέ ή στο κρεβάτι....

 

εχεις παει ποτε καποιο κινητο αγορασμενο απο ηλεκτρονικο μαγαζι στη sony και να μην στο παρουν?γιατι εγω πηγα για αναβαθμιση και μου την εκαναν κανονικα.αποδειξη αγορας θελουν,οχι για το μαγαζι που το πηρες,αλλα για να δουν μονο οτι ισχυει.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia mini και mini Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...