Jump to content

Sony Ericsson Xperia mini και mini Pro


itsosse
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ηρθε και σε μενα το android 2.3.4! Ειμαι πολυ ευχαριστημενος οχι τοσο απο τα νεα χαρακτηριστικα του κινητου αλλα περισσοτερο απο το γεγονος οτι η SE συνεχιζει να μας υποστηριζει και δε σταματησε τις ενημερωσεις οπως εκανε με αλλες αξιολογες συσκευες οπως το X8 κλπ!

 

Παρτε και screenshots απο την κεντρικη μου οθονη!

Αν δε βαριεστε βαλτε και τις δικιες σας να δουμε ποιος εχει την καλυτερη χεχε! :p

 

απλα στο χ8 πειραματιστηκε οπως δειχνουν τα πραγματα για ενα κινητο ενος χρονου μονο και αυτο ειναι στα μειον της δυστηχως και δεν περναει απαρατηρητο για πολλους.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ωραιος κωστη!και ωραιο θεματακι!

 

παιδια σκεφτειτε οτι με τα Χ10 μινι/μινι προ και Χ8 εσπασε ρεκορ πωλησεων..ακομα και τωρα αν πατε σε μια καφετερια και κοιταξετε στα τραπεζια θα δειτε!ηταν κουτο που τα αφησε στη μοιρα τους..

 

 

Sent from my iPod touch ξάπλα στον καναπέ ή στο κρεβάτι....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

φιλε σε καταλαβαινω!!και θελω και γω να ρωτησω τα παιδια αν το βραδυ με το φλας,δειχνει λιγο κιτρινισμενα τα χρωματα..?

 

Βαλτε καμια φωτο να δουμε πως ειναι αμα θελετε

My third beast Xiaomi Mi 9

My second mini Sony Z3 Compact : stock

Μy first android phone LG Optimus 2x Rom : CM10.1 - tonyp - T-Build 05 with kk M1

Link to comment
Share on other sites

Βαλτε καμια φωτο να δουμε πως ειναι αμα θελετε

 

Eδω δυο τυχαιες.έχω και αλλες.ειναι στο αυτόματο η φωτογραφική.διαλέγει το κινητό,δηλαδη,μόνο του κάτω από ποιες συνθήκες θα τραβήξει.

Edited by konstantinoslp
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Eδω δυο τυχαιες.έχω και αλλες.ειναι στο αυτόματο η φωτογραφική.διαλέγει το κινητό,δηλαδη,μόνο του κάτω από ποιες συνθήκες θα τραβήξει.

 

Κι εμενα ετσι και καμια φορα ακομα χειροτερες ειναι...Φανταστειτε το κιτρινο του ποτηριου στα προσωπα!!!

Link to comment
Share on other sites

Κι εμενα ετσι και καμια φορα ακομα χειροτερες ειναι...Φανταστειτε το κιτρινο του ποτηριου στα προσωπα!!!

 

για βαλτο και συ στο αυτοματο..

 

Υπαρχουν πουθενα ρυθμισεις για το ιντερνετ 3g?

 

ελα φιλε μου..

http://magic-tips.blogspot.com/2010/03/internet-mms.html

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αν το pc companion δεν δινει την 2.3.4 το seus παιζει να την δωσει?και αν ναι καποιος εχει καποιο λινκ να μου δωσει γιατι δεν το βρισκω πουθενα
Link to comment
Share on other sites

Eδω δυο τυχαιες.έχω και αλλες.ειναι στο αυτόματο η φωτογραφική.διαλέγει το κινητό,δηλαδη,μόνο του κάτω από ποιες συνθήκες θα τραβήξει.

 

Φιλε μηπως ειναι θεμα φωτισμου η κιτρινιλα? Αν αλλαξεις την ισορροπια του λευκου μηπως διορθωθει?

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μηπως ειναι θεμα φωτισμου η κιτρινιλα? Αν αλλαξεις την ισορροπια του λευκου μηπως διορθωθει?

 

πως αλλαζει αυτο;οι δικες σου ρυθμισεις default δεν ειναι;

για πες να τια πειραξω λιγο!

 

 

Sent from my iPod touch ξάπλα στον καναπέ ή στο κρεβάτι....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

πως αλλαζει αυτο;οι δικες σου ρυθμισεις default δεν ειναι;

για πες να τια πειραξω λιγο!

 

 

Sent from my iPod touch ξάπλα στον καναπέ ή στο κρεβάτι....

 

Στην καμερα ειναι αναμεσα στις ρθυμισεις που σου βγαζει!

Το εβγαλα screenshot για να πουλησω και λιγο μουρη τωρα με την αναβαθμιση :p

Link to comment
Share on other sites

Στην καμερα ειναι αναμεσα στις ρθυμισεις που σου βγαζει!

Το εβγαλα screenshot για να πουλησω και λιγο μουρη τωρα με την αναβαθμιση :p

 

Χαχαχα!οριστε που σας χαλασε η .4!

ναι ολα οπως ηταν τα χω..στο 0.

Εχω παρατηρησει οτι το κανει αυτο οταν το φως της λαμπας ειναι κιτρινο..

 

Sent from my iPod touch ξάπλα στον καναπέ ή στο κρεβάτι....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στην καμερα ειναι αναμεσα στις ρθυμισεις που σου βγαζει!

Το εβγαλα screenshot για να πουλησω και λιγο μουρη τωρα με την αναβαθμιση :p

Άμα λέω εγω ότι είναι το πιο άμεσα χρήσιμο στοιχείο του Update.... ;)

 

 

@konstantinoslp Οι φωτογραφίες είναι καλές. Απλά εσένα δέν σαρέσουν. :p Οπότε παίζεις με τις ρυθμίσεις( π.χ. Τιμή έκθεσης, ισορροπία λευκού--->Άν είναι στο Λειτουργία λήψης , κανονική. ) Γίνετε αυτό λόγω λίγου φωτισμού και το ότι το φλάς δέν είναι δυνατό. Φέρε στο μυαλό σου και τα πιο παλιά κινητά , όλα έτσι έβγαζαν. Ο βασικός λόγος είναι επειδή είναι χάλια το φλάς.

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτο σκεφτηκα φιλε kyprianou.

τη μερα ειναι καλες.το βραδυ αναλογως το φως.οταν η λαμπα ειναι κιτρινη,βγαινει ενα κιτρινο αποτελεσμα λογω του κακου φλας..

Οταν η λαμπα ειναι φθωριου (αν το λεω καλα) βγαζει δηλαδη ασπρο φως,δεν

Ειναιβτοσο κιτρινες οι φωτο

 

 

Sent from my iPod touch ξάπλα στον καναπέ ή στο κρεβάτι....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εμένα που μου βγάζει μήνυμα λάθους στην αναβάθμιση μέσω PC Companion να ανησυχώ ή.... ???

A suspicious mind is a healthy mind...

Never stop dreaming

 

(Μπάμπης από Θεσσαλονίκη)

Link to comment
Share on other sites

η αναβαθμιση μαλλον ερχεται με το τρενο τον καρβουνιαρη ε?:lol:και το pc companion και το seus αλλα και το update center κινητου μου λενε οτι εχω την τελευταια εκδοση λογισμικου.υπομονη!!!!!αντε να δουμε
Link to comment
Share on other sites

η αναβαθμιση μαλλον ερχεται με το τρενο τον καρβουνιαρη ε?:lol:και το pc companion και το seus αλλα και το update center κινητου μου λενε οτι εχω την τελευταια εκδοση λογισμικου.υπομονη!!!!!αντε να δουμε

 

Ρε μην ακους τους αλλους..η 2.3.3 ειναι η τελευταια και η καλυτερη!αστους να λενε..

 

 

Sent from my iPod touch ξάπλα στον καναπέ ή στο κρεβάτι....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα,

 

επειδή ετοιμάζεται να το αγοράσει η κοπέλα μου το συγκεκριμένο κινητό και επειδή έχω διαβάσει 2 μέρες αλλά ακόμα να βγάλω συμπέρασμα θα ήθελα να μου λύσετε μια απορία (για να μη φάω και παντόφλα στο τέλος... :cry:)

 

κατεβάζοντας skype στο κινητό, χωρίς πείραγμα, από Vodafone, μπορεί να πραγματοποιήσει βιντεοκλήσεις με την μπροστινή του κάμερα?

από wifi κυρίως...

 

σας ευχαριστώ...

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα,

 

επειδή ετοιμάζεται να το αγοράσει η κοπέλα μου το συγκεκριμένο κινητό και επειδή έχω διαβάσει 2 μέρες αλλά ακόμα να βγάλω συμπέρασμα θα ήθελα να μου λύσετε μια απορία (για να μη φάω και παντόφλα στο τέλος... :cry:)

 

κατεβάζοντας skype στο κινητό, χωρίς πείραγμα, από Vodafone, μπορεί να πραγματοποιήσει βιντεοκλήσεις με την μπροστινή του κάμερα?

από wifi κυρίως...

 

σας ευχαριστώ...

Αν Αγοράσεις το mini pro που έχει μπροστινή κάμερα θα μπορείς... Στο μινι το απλό χρησιμοποιείς αναγκαστηκά την πίσω κάμερα!

Link to comment
Share on other sites

μαλιστα... και από ότι φαίνεται είναι το πιο φθηνό με δυνατότητα video call - skype με μπροστινή κάμερα...

ευχαριστώ.

 

(ασχετο αλλά αν ξέρει κανείς άλλος κανένα φθηνότερο ας προτείνει)

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια...το εχει παρει κανεις απο κινητομανια(το προ) και αν ναι εχει qwerty ή qwertz...Επισης εχει screen protector?

http://gofortech.wordpress.com/

Μάθε για την τεχνολογία, Μίλα για την τεχνολογία, Πήγαινε για την τεχνολογία.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια...το εχει παρει κανεις απο κινητομανια(το προ) και αν ναι εχει qwerty ή qwertz...Επισης εχει screen protector?

 

νομιζω ενα παληκαρι απο εδω παλιοτερα ηταν να το παρει απο κινητομανια.και ειχε πει οτι εχει qwertz.

τωρα μετα απο 2 μηνες δεν ξερω τι να σου πω.ισως εχουν φερει και ελληνικης αντιπροσωπιας.παρε ενα τηλεφωνακι..και θα σου λεγα να πας στο καταστημα να το διπλοτσεκαρεις.

οσο για το screen protector,δεν ξερω τι παιζει.αλλοι ειχαν,αλλοι οχι,αλλοι ειχαν αλλα καπακια..

εμενα παντως ειχε προτεκτορ αν και ηταν απο πλαισιο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia mini και mini Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...