Jump to content

Sony Ericsson Xperia mini και mini Pro


itsosse
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια απορία...γιατί σας αναγκάζει η se και η κάθε εταιρία;;;Και τι παραπάνω θα χει μια νέα έκδοση που να σε ωθεί σε αγορά νέας συσκευής μόνο και μόνο για την έκδοση του λογισμικού...;

 

θα συμφωνησω φιλε μου..ΟΜΩΣ!πιστευω οτι κυριως παιζει ρολο το ψυχολογικο κομματι σαυτο το θεμα.

πχ!δινω 300 ευρω για να αγορασω ενα κινητο.περιμενω την SE (και την καθε ΣΕ) να μην απαξιωσει αυτα τα 300 ευρω και να μου δωσει τις αναβαθμισεις τις οποιες αγοραζω ουσιαστικα αγοραζοντας το κινητο.εμενα προσωπικα ΔΕΝ με ενδιαφερει να χω την τελευταια εκδοση για να λεω οτι την εχω!Με νοιαζει να με σεβαστει σαν καταναλωτη που εδωσε τα Χ λεφτα για να διαλεξει ενα προιον της.Δεν με νοιαζει,επισης, τι θα εχει η αναβαθμιση.δεν πα να μην αλλαζει τιποτα?μονο και μονο οτι με προσεξε και μου εδωσε μια(ακομα και ανουσια) αναβαθμιση με χαροποιει..για τους λογους που ανεφερα πριν.Ειδικα οταν σε αλλες εταιριες βγαινουν αναβαθμισεις για κινητα 1,5 χρονων.Εννοειται οτι για μενα δεν παιζει ρολο αυτο για να αλλαξω κινητο.για αλλους παιζει..

Προσωπικη αποψη/εντυωση/σκεψη/επιθυμια..:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παντως εγω σε καταστημα που εχει και το mini, και το mini pro, live για να τα δεις,παρατηρησα οτι και τα 2 κανουν κατι κουλα τοσο στην οθονη οσο και στα capacitive κουμπια.λετε να ναι λογω της υπερθερμανσης επειδη ειναι πολυ ωρα στη βιτρινα?Επειδη ειμαι κατοχος χ10 μινι και σκεφτομαι να αναβαθμησω ελεγα να πηγαινα σε μινι, αλλα μαλλον θα παω σε ray που και αυτο μικρο και μαζοβολο ειναι.

Παντως μου την εχει σπασει πολυ η sonyericsson .Πιστευω πως ανετα θα μπορουσε να ειχε περασει επισημα την 2.2 , για να μην πω 2.3,στο χ10 μινι και να μην μας εκανε να αγοραζουμε καινουργια τηλεφωνα.Θα μου πεις ,με 150 ευρω που την ειχα παρει ισως θελω πολλα ,αλλα απλα λεω....(σε διαδικασιες root δεν μπαινω γιατι 2 φορες στο παρελθον εβλεπα οτι παρουσιαζαν τρελα bug, οταν ολοι λεγαν ωωω τι τελειες εκδοσεις ειναι.μιλαω για επισημη αναβαθμιση).

Παντως γενικα η xperia σειρα τα σπαει!ειδα και το arc απο κοντα....απλα οθοναρα και ερωτας με την πρωτη ματια και αφη!

Μάλλον έβαλαν προβληματικά να τα βλέπει ο κόσμος φίλε μου. Αλλά απ'οτι καταλαβαίνω....μερικές φορές τα λογισμικά δέν περνιουντε σωστα. Και όταν τα ξαναβάλεις μετα δέν εχεις πρόβλημα. Μερικοι απο εδώ μέσα είχαν προβλήματα υπερθέρμανσης και τους κατανάλωναν γρήγορα την μπαταρία και μετά απο επιδιόρθωση λογισμικού έφτιαξε. Έχω το μινι και δέν έχω κανένα πρόβλημα απο αυτά που αναφέρεις.

Link to comment
Share on other sites

παντως εγω σε καταστημα που εχει και το mini, και το mini pro, live για να τα δεις,παρατηρησα οτι και τα 2 κανουν κατι κουλα τοσο στην οθονη οσο και στα capacitive κουμπια.λετε να ναι λογω της υπερθερμανσης επειδη ειναι πολυ ωρα στη βιτρινα?Επειδη ειμαι κατοχος χ10 μινι και σκεφτομαι να αναβαθμησω ελεγα να πηγαινα σε μινι, αλλα μαλλον θα παω σε ray που και αυτο μικρο και μαζοβολο ειναι.

Παντως μου την εχει σπασει πολυ η sonyericsson .Πιστευω πως ανετα θα μπορουσε να ειχε περασει επισημα την 2.2 , για να μην πω 2.3,στο χ10 μινι και να μην μας εκανε να αγοραζουμε καινουργια τηλεφωνα.Θα μου πεις ,με 150 ευρω που την ειχα παρει ισως θελω πολλα ,αλλα απλα λεω....(σε διαδικασιες root δεν μπαινω γιατι 2 φορες στο παρελθον εβλεπα οτι παρουσιαζαν τρελα bug, οταν ολοι λεγαν ωωω τι τελειες εκδοσεις ειναι.μιλαω για επισημη αναβαθμιση).

Παντως γενικα η xperia σειρα τα σπαει!ειδα και το arc απο κοντα....απλα οθοναρα και ερωτας με την πρωτη ματια και αφη!

 

Σε αυτό που έγραψες για root κ.τ.λ στο X10 mini κάνεις μεγάλο λάθος φίλε μου. Εγώ πριν το Xperia mini είχα το X10 mini και ακόμη το χρησιμοποιώ. Και με τις custom ROM από τους XDA το κινητό φύσαγε.Ειδικά οι ΜΙΝΙCM6 (Froyo port) και MINICM7 (Gingerbread port) από τον δικό μας Nobodyatall ήταν τέλειες και το κινητό με αυτές τις ROM (παρόλο που επίσημα πήρε αναβάθμιση μόνο στην 2.1) δεν είχε τίποτα να ζηλέψει από άλλες Froyo και Gingerbread συσκευές. Σφαίρα παίζει και χωρίς προβλήματα. Όσο για τα bug που αναφέρεις εξαρτάται. Αν τις βάζεις τις custom ROM ενώ ακόμη είναι σε φάση εξέλιξης και δεν έχουν τελειοποιηθεί φυσιολογικό είναι να έχουν bug , πολλά bug. Εγώ όμως παρακολουθούσα τα thread και των δύο custom ROMS που προαναφερα και δεν ήμουν βιαστικός να τις εγκαταστήσω. Απλά τις έβαλα όταν είδα ότι πρακτικά τελειοποιήθηκαν και δεν είχαν πλεόν bugs. Και το αποτέλεσμα ήταν και στις δύο περιπτώσεις εκπληκτικό. Και αν παίζει να παρουσίαζουν κανά μικρό Bug σίγουρα δεν είναι κάτι σημαντικό , όχι τουλάχιστον σημαντικότερο απρπό τα bugs που θα δεις ούτως ή άλλως και στις official ROMs.

Sorry για το Off Topic απλά θεωρώ ότι είναι καλύτερο να μην παρέχουμε ενημέρωση για πράγματα που δεν έχουμε καν δοκιμάσει και να μην δίνουμε εσφαλμένες πληροφορίες. Όποιος έχει ανάγκη πραγματικά τα updates (οι περισσότεροι καθημερινοί χρήστες δεν νομίζω ότι πολυνοιάζονται - άλλωσττε πολλές φορές τα αποτελέσματα των official updates δεν είναι ορατά σε αυτούς) και τους ενδιαφέρει να ψαχτούν θα μπορούσαν άνετα να δοκιμάσουν την λύση της custom ROM. Εν ανάμονή custom και για το νέο κινητό μας.

Link to comment
Share on other sites

Εν ανάμονή custom και για το νέο κινητό μας.

 

Και εγώ είχα X10 mini με custom rom 2.1.1 από nobodyAtall και ήταν φοβερό. Η rom που έχει το καινούριο mini στην αρχή δε μου άρεσε, αφού δεν την είχα συνηθίσει, τώρα όμως μου αρέσει πολύ, την προσάρμοσα και νομίζω ότι θα την αλλάξω με custom, όταν σταματίσει να αναβαθμίζεται.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ είχα X10 mini με custom rom 2.1.1 από nobodyAtall και ήταν φοβερό. Η rom που έχει το καινούριο mini στην αρχή δε μου άρεσε, αφού δεν την είχα συνηθίσει, τώρα όμως μου αρέσει πολύ, την προσάρμοσα και νομίζω ότι θα την αλλάξω με custom, όταν σταματίσει να αναβαθμίζεται.

 

Συμφωνώ απόλυτα φίλε μου. Και εμένα μου αρέσει έτσι όπως είναι τώρα και θα ασχοληθώ με Custom ROMS όταν σταματήσουν οι official. Άλλωστε προς το παρόν δεν νομίζω ότι έχει βγει κάποια λειτουργική

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα φίλε μου. Και εμένα μου αρέσει έτσι όπως είναι τώρα και θα ασχοληθώ με Custom ROMS όταν σταματήσουν οι official. Άλλωστε προς το παρόν δεν νομίζω ότι έχει βγει κάποια λειτουργική

 

εδω δεν εχει βγει ρουτ ακομα..τουλαχιστον με απλο τροπο.διαβασα προχθες στους xda οτι καποιος καταφερε να ρουταρει χωρις να ξεκλειδωσει τον bootloader.

Στο συγκεκριμενο κινητο δεν βρισκω λογο να αλλαχτει η οφισιαλ απο τη στιγμη που πραγματικα πεταει και με εναν launcher του κανεις ο,τι παραμετροποιηση θες..:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εδω δεν εχει βγει ρουτ ακομα..τουλαχιστον με απλο τροπο.διαβασα προχθες στους xda οτι καποιος καταφερε να ρουταρει χωρις να ξεκλειδωσει τον bootloader.

Στο συγκεκριμενο κινητο δεν βρισκω λογο να αλλαχτει η οφισιαλ απο τη στιγμη που πραγματικα πεταει και με εναν launcher του κανεις ο,τι παραμετροποιηση θες..:)

 

Από την αρχική οθόνη, έβγαλα το ρολόι και έκανα εκεί συντομεύσεις για όλες τις εφαρμογές που ήθελα και έτσι χωρίς να χρησιμοποιήσω launcher η αρχική μου οθόνη έγινε όπως ήταν του X10 mini (το οποίο είχε CyanogenMod και custom launcher).

Link to comment
Share on other sites

Από την αρχική οθόνη, έβγαλα το ρολόι και έκανα εκεί συντομεύσεις για όλες τις εφαρμογές που ήθελα και έτσι χωρίς να χρησιμοποιήσω launcher η αρχική μου οθόνη έγινε όπως ήταν του X10 mini (το οποίο είχε CyanogenMod και custom launcher).

 

Συμφωνώ και με τους δύο. Στο x10 mini ένα από τα πρώτα πράγματα που άλλαξα ήταν ο Launcher. Τώρα νομίζω ότι είναι μακράν καλύτερο

Link to comment
Share on other sites

Αντικατέστησα το stock ημερολόγιο με το Business Calendar Free το οποίο βρίσκω καταπληκτικό και το προτείνω σε όποιον δεν τον ικανοποιεί το stock.

συνεργάζεται ανετα--ευκολα μετο g mail?????

εντοπισες καποιο πρόβλημα εως τώρα??

Xiaomi Redmi Note 4X (snapdragon) 4/64

Samsung Galaxy J5

NEXUS 5

Samsung Galaxy SIII (GT-I9300)

HTC hd2

Link to comment
Share on other sites

συνεργάζεται ανετα--ευκολα μετο g mail?????

εντοπισες καποιο πρόβλημα εως τώρα??

 

Όταν το άνοιξα πρώτη φορά, όλα τα events από gmail ήταν εκεί. Χωρίς να κάνω κάποια ρύθμιση, δεν έβαλα ούτε username:password. Η συνεργασία είναι άψογη. Δεν έχω βρει πρόβλημα μέχρι τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω 0.48. Πάντως σίγουρα είναι πολύ λίγο.

 

ειναι 0.46 οπως γραφει στο βιβλιαρακι του... ευχρηστο ειναι αλλα μπορεις και να μην το χρησιμοποιεις...

 

thx :)

 

το πηρα, super ειναι!!! :)

Link to comment
Share on other sites

σημερα το πρωι ενω ακουγα ραδιο σε μια συχνοτητα με τα ακουστικα ξαφνικα εχασα το σταθμο για λιγο κ αμεσως με παρεπεμψε στην προηγουμενη αμεσως συχνοτητα χωρις να πατησω εγω κατι κ χωρις φυσικα να υπαρχει η εφαρμογη στην οθονη(την ειχα βαλει στο background)...ξερει κανεις τι μπορει να φταιει?γιατι συνεβη αυτο??:wacko:
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

χαιρετε, ειδα τη συσκευη απο κοντα και ειναι ωραια σα δευτερο τηλεφωνο λογω μεγεθους.σκεφτηκα αρχικα να παρω το προ αλλα λογω του γνωστου προβληματος με τον ηχο που ακουγεται ενα παρασιτο http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1225448&page=24, ηθελα να ρωτησω εσας που εχετε το προ εαν το προβλημα εχει λθει.Ειναι οντως προβλημα λογισμικου οπως λεει η Σονι?Το απλο το μινι οσοι απο εσας το εχουνε, παρουσιαζει το ιδιο προβλημα?Αν δεν εχει προβλημα ισως παρω αυτο, ευχαριστω για τις οποιες πληροφοριες.
Link to comment
Share on other sites

χαιρετε, ειδα τη συσκευη απο κοντα και ειναι ωραια σα δευτερο τηλεφωνο λογω μεγεθους.σκεφτηκα αρχικα να παρω το προ αλλα λογω του γνωστου προβληματος με τον ηχο που ακουγεται ενα παρασιτο http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1225448&page=24, ηθελα να ρωτησω εσας που εχετε το προ εαν το προβλημα εχει λθει.Ειναι οντως προβλημα λογισμικου οπως λεει η Σονι?Το απλο το μινι οσοι απο εσας το εχουνε, παρουσιαζει το ιδιο προβλημα?Αν δεν εχει προβλημα ισως παρω αυτο, ευχαριστω για τις οποιες πληροφοριες.

 

σαν χρηστης του προ να σου πω οτι δεν εχει λυθει καθως δεν εχει βγαλει καποια ανακοινωση η σονυ.τον οκτωβρη θα ξερουμε περισσοτερα για αυτη την αναβαθμιση.που ξερεις ισως ερθει μαζι με την 2.3.4

προσωπικα σε μενα ο ηχος ειναι απειροελαχιστος και μονο σε νεκρικη σιγη.

το μινι δεν εχει αυτο το προβλημα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

χαιρετε, ειδα τη συσκευη απο κοντα και ειναι ωραια σα δευτερο τηλεφωνο λογω μεγεθους.σκεφτηκα αρχικα να παρω το προ αλλα λογω του γνωστου προβληματος με τον ηχο που ακουγεται ενα παρασιτο http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1225448&page=24, ηθελα να ρωτησω εσας που εχετε το προ εαν το προβλημα εχει λθει.Ειναι οντως προβλημα λογισμικου οπως λεει η Σονι?Το απλο το μινι οσοι απο εσας το εχουνε, παρουσιαζει το ιδιο προβλημα?Αν δεν εχει προβλημα ισως παρω αυτο, ευχαριστω για τις οποιες πληροφοριες.

Το πρόβλημα με τον ήχο είναι μόνο στο προ. Το απλό μίνι δέν έχει παρουσιάσει κάτι τέτοιο. Η ΣΕ έχει πει ότι θα το διορθώσει με αναβάθμιση.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ, επειδη με βολευει το πληκτρολογιο θα περιμενω μεχρι τελος του μηνα παρακολουθωντας τις αναρτησεις σας.Αν η νεα εκδοση 2.3.4 το λυσει το παιρνω , αλλιως παω για το μινι.Η πτωση κι ολας απο τα 299 στα 270 ευρω για το προ παντως ισως δειχνει προβλημα hardware.
Link to comment
Share on other sites

να κάνουμε ό,τι είναι να κάνουμε, μέχρι μέσα Νοέμβρη υπάρχει ρευστό!!! χα χα χα... κι εγώ περιμένω να περασουν οι μέρες (αφενός ο μισθός) αφετέρου να εμφανιστεί κάπου ανοιχτό το μεγάλο προ να το πιάσω κι αυτό στα χέρια μου να συγκρίνω κατάσταση... πάντως κι εγώ οπωσδήποτε πληκτρολόγιο θα παιρνα... και μέχρι τὠρα το μίνι προ φαίνεται πολύ αξιόλογο... αν και πέσει και κανά 20-30άρι ακόμα η τιμούλα του...
'cause somewhere in the crowd there' s you!..
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον, ειχα στειλει 2 emails στην αγγλικη SE. Το πρωτο 23/9 οπου ρωταγα αν αληθευουν καποιες φημες οτι σταματαει η παραγωγη του μινι (οχι του μινι προ) και αν θα παρει κανονικα τις επερχομενες αναβαθμισεις.

Το δευτερο το εστειλα 24/9 και ανεφερα το προβλημα με τα capacitive buttons οταν ζεσταινεται η συσκευη (ηταν η πρωτη φορα που μου το εκανε και ειχα τρελαθει). Το δευτερο mail απαντηθηκε την επομενη μερα απο την αγγλικη SE και μου προτειναν να κανω αναβαθμιση λογισμικου (χωρις να με ρωτησουν ποιο εχω, και ειχα το τελευταιο).

Το πρωτο mail απαντηθηκε σημερα 5/10, στα αγγλικα, απο ελληνιδα υπαλληλο της ελληνικης SE :P

Σας το παραθετω γιατι εχει ενδιαφερον :

 

With regards to your inquiry, we would like to inform you that Xperia™ mini is one of Sony Ericsson new-released phones and in no way its production has ceased. In our market (Greece) Xperia™ mini has been available since early September. The model features the 2.3.3 version of Gingerbread platform but it has already been announced that the 2.3.4 version of Gingerbread platform for all the 2011 Xperia™ Smartphones will start the roll out during October at select markets. Xperia™ owners will receive a notification in phone instructing them to instantaneously download the software over the air via 3G or WiFi. Alternatively, they will have the option to connect to a computer and download it via PC companion.

Of course, when and if Sony Ericsson finds it necessary, other software updates will be released. You can check for new updates by clicking on this link http://www.sonyericsson.com/update/locale. Select your region, country and then your model to be informed about any new software released from Sony Ericsson. You can also visit our official blog http://blogs.sonyericsson.com/products to read about the latest developments on your phone, interact and exchange information with other users.

 

Finally we would like to assure you that Xperia mini is still being produced and it is fully supported from Sony Ericsson.

Should you require any further assistance, please contact our Customer Contact Center through the telephone numbers 801 11 810 810 and 210 899 19 19 (from mobile). For more information on our products and services visit our website: http://www.sonyericsson.com.gr.

 

Regards,

 

Sofia Zaharopoulou

Customer Service Center - Greece

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους...με τις ραδιοαρβυλες που κυκλοφορουν!το πε ενας ξαδερφος του μπατζανακη της θειας μου απο ανατολικη ασια που του το παν σε ενα και καλα SE service center που αν κρυνω και απο τα δικα μας,που δεν ξερουν πως βγαινει η δονηση απο τα πληκτρα,τοτε καταλαβαινει και ενα 10χρονο..

το φωναζα τοσο καιρο που βγηκε αυτη η βρωμα οτι ΔΕΝ προκειται να σταματησει η σονυ την παραγωγη αυτου του κινητου γιατι πολυ απλα θαχει πολυ περισσοτερη χασουρα απο το να το ξαναφτιαξει απο την αρχη διορθωμενο.

thanks oregon που με δικαιωνεις.

P.S. Σε οποια επισημη πηγη εχω ρωτησει κατι τετοιο,μου εχει απαντησει με τεραστια εκπληξη.σαν να το ακουει πρωτη φορα..

Γενικα μαγκες μια παρακληση!μην αναπαραγετε ο,τι γραφει ο καθε τυχαιος στι διαδυκτιο..

 

PS2. Σοφια Ζαχαροπουλου λεγανε μια πρωην μου..λες;;χαχαχα

 

Sent from my iPod touch ξάπλα στον καναπέ ή στο κρεβάτι....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

PS2. Σοφια Ζαχαροπουλου λεγανε μια πρωην μου..λες;;χαχαχα

Δεν ξερω, παντως αν δεν ειχε ιδεα απο τεχνολογια δεν θα πρεπει να κοιμασαι ησυχος :lol:

Link to comment
Share on other sites

παντως λιγα ποστς πριν τα λεγαμε οτι δεν ειναι λογικο μια συσκευη ενος μηνα να την σταματησει η σονυερικσον ετσι απλα.να σαι καλα φιλε oregon που μας λες τα ευχαριστα(αν και εσυ ησουν ατυχος με το κινητο δυστυχως).δυστυχως στο ιντερνετ ο καθενας λεει τα δικα του και μετα ολα αυτα ανακυκλονωνται και παει λεγοντας.

οσο για τα σερβις της αγαπημενης μας εταιριας να μην μιλησω καλυτερα.τις αναβαθμισεις τις κανουμε και μονοι μας.τωρα για βλαβες αμφιβαλλω...

παντως βλεπω να αργει η αναβαθμιση αν κρινω οτι πρωτα παει στις nordic χωρες.θυμαμαι και το χ10 μινι ποσο μετα ακολουθησε η ελλαδα στην μεταβαση απο την 1.6 στην 2.1.παντως καποια στιγμη θα την παρουμε:lol:

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω, παντως αν δεν ειχε ιδεα απο τεχνολογια δεν θα πρεπει να κοιμασαι ησυχος :lol:

 

πανε παααρα πολλα χρονια...μιλαμε για γυμνασιο...μπραβο εξελιξη το σοφακι!χ0α0χα0 :lol: :lol:

 

παντως λιγα ποστς πριν τα λεγαμε οτι δεν ειναι λογικο μια συσκευη ενος μηνα να την σταματησει η σονυερικσον ετσι απλα.να σαι καλα φιλε oregon που μας λες τα ευχαριστα(αν και εσυ ησουν ατυχος με το κινητο δυστυχως).δυστυχως στο ιντερνετ ο καθενας λεει τα δικα του και μετα ολα αυτα ανακυκλονωνται και παει λεγοντας.

οσο για τα σερβις της αγαπημενης μας εταιριας να μην μιλησω καλυτερα.τις αναβαθμισεις τις κανουμε και μονοι μας.τωρα για βλαβες αμφιβαλλω...

παντως βλεπω να αργει η αναβαθμιση αν κρινω οτι πρωτα παει στις nordic χωρες.θυμαμαι και το χ10 μινι ποσο μετα ακολουθησε η ελλαδα στην μεταβαση απο την 1.6 στην 2.1.παντως καποια στιγμη θα την παρουμε:lol:

 

εμ..πες τα και συ ρε patheraw γιατι καμια φορα καταστροφολογουμε χωρις λογο..:blink:

 

οσο για την αναβαθμιση..μην αγχωνεσαι.θαρθει καποια στιγμη..αφου ξεκινησε στις nordic..και να αργησει δεν πειραζει.δεν ειναι τοσο σημαντικη η αναβαθμιση οπως ηταν στα χ10 μινι.αλλο 1.6 σε 2.1 και αλλο 2.3.3 σε 2.3.4...ετσι πιστευω..

πιο σημαντικη για μενα ειναι η αναβαθμιση για τον ηχο στα βιντεο ή για τα capacitive πληκτρα.παρα για να μου δωσουν το facebook inside xperia και το 3d panorama..οποτε προσωπικα δεν την "βιαζομαι" τοσο πολυ..;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παντως λιγα ποστς πριν τα λεγαμε οτι δεν ειναι λογικο μια συσκευη ενος μηνα να την σταματησει η σονυερικσον ετσι απλα.να σαι καλα φιλε oregon που μας λες τα ευχαριστα(αν και εσυ ησουν ατυχος με το κινητο δυστυχως).δυστυχως στο ιντερνετ ο καθενας λεει τα δικα του και μετα ολα αυτα ανακυκλονωνται και παει λεγοντας.

 

Αμα δεν ειναι θεμα software το προβλημα θα μπορουσε αν οχι να σταματησει η παραγωγη , να διορθωθει το προβλημα και να συνεχισει η παραγωγη ...

 

Τωρα που δεν υπαρχει επισημη τοποθετηση δεν νομιζω οτι ειναι και οτι καλυτερο ...

My third beast Xiaomi Mi 9

My second mini Sony Z3 Compact : stock

Μy first android phone LG Optimus 2x Rom : CM10.1 - tonyp - T-Build 05 with kk M1

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους...με τις ραδιοαρβυλες που κυκλοφορουν!το πε ενας ξαδερφος του μπατζανακη της θειας μου απο ανατολικη ασια που του το παν σε ενα και καλα SE service center που αν κρυνω και απο τα δικα μας,που δεν ξερουν πως βγαινει η δονηση απο τα πληκτρα,τοτε καταλαβαινει και ενα 10χρονο..

το φωναζα τοσο καιρο που βγηκε αυτη η βρωμα οτι ΔΕΝ προκειται να σταματησει η σονυ την παραγωγη αυτου του κινητου γιατι πολυ απλα θαχει πολυ περισσοτερη χασουρα απο το να το ξαναφτιαξει απο την αρχη διορθωμενο.

thanks oregon που με δικαιωνεις.

P.S. Σε οποια επισημη πηγη εχω ρωτησει κατι τετοιο,μου εχει απαντησει με τεραστια εκπληξη.σαν να το ακουει πρωτη φορα..

Γενικα μαγκες μια παρακληση!μην αναπαραγετε ο,τι γραφει ο καθε τυχαιος στι διαδυκτιο..

 

PS2. Σοφια Ζαχαροπουλου λεγανε μια πρωην μου..λες;;χαχαχα

 

Sent from my iPod touch ξάπλα στον καναπέ ή στο κρεβάτι....

Πέρα από δυο τρια post που έγιναν εδώ (και καλώς έγιναν) δεν νομίζω ότι τέθηκε ποτέ θέμα περί απόσυρσης του κινητού. Αν συνέβαινε κάτι τέτοιο τότε να είστε σίγουροι ότι η SE θα έκλεινε την επόμενη μέρα.

oregon ευχαριστούμε για την ενημέρωση, Kωνσταντίνε κακώς χώρισες με την κοπέλα!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Φιλε Γιωργο με την παρενθεση σου δεν θα συμφωνησω..καποιος που δεν ασχολειται με κινητα ή που,αν θες,δεν ψαχνεται τοσο πολυ και ειδε το κινητο και θελει να το παρει.και μπαινει στο συγκεκριμενο φορουμ και στο συγκεκριμενο θεμα για να παρει μια γνωμη παραπανω και βλεπει εστω και τυχαια 1,2,3...ν μηνυματα να λενε οτι το κινητο σταματησε να κυκλοφορει ή θα σταματησει να κυκλοφορει..ε εκει το παρατας το κινητο..

 

οσο για το Σοφακι...με βλεπω συντομα με xperia duo!!χεχεχε!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia mini και mini Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...