Jump to content

Sony Ericsson Xperia mini και mini Pro


itsosse
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κατσε ρε συ..μηπως το προ ερχεται με δυο καπακια και το μινι με ενα;;

Σκεψου ποσο κουλο ειναι ο ενας προμηθευτης να σου δινει ενα καπακι παραπανω και ο αλλος οχι..μεχρι και καταγγελιες μπορουν να γινουν!(νταξει το μαμησα λιγο)

 

για αυτο ρωταω αυτους που το πηραν για να δουμε τι παιζει.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Στο mediamarkt που πήγα τον ρώτησα αν έχουν δύο καπάκια και μου είπε ναι. Τώρα δεν νομίζω να εννοούσε μόνο το ένα μοντέλο. Τι να πώ.
Link to comment
Share on other sites

Τι γρυφος και αυτος με την ανακληση..

Ρε παιδια μια θερμη παρακληση!οταν μιλατε για το κινητο παντα να αναφερετε αν ειναι το μινι ή το προ γιατι απο,τι καταλαβα το καθενα εχει αλλα στο κουτι του!

οποιος εχει αγορασει το λευκο μινι ΠΡΟ!ας μου πει αν ειχε μεσα καπακι λευκο και ροζ!

 

Πάντως στο ΠΛΑΙΣΙΟ το λευκό μινι προ έχει και ροζ καπάκι. Φαίνεται και στη συσκευασία αυτό. Θυμάμαι οτι πρέπει να το γράφει και το έχει και σε φωτο απ' έξω στο κουτί.

HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

Πάντως στο ΠΛΑΙΣΙΟ το λευκό μινι προ έχει και ροζ καπάκι. Φαίνεται και στη συσκευασία αυτό. Θυμάμαι οτι πρέπει να το γράφει και το έχει και σε φωτο απ' έξω στο κουτί.

 

κανονικα πρεπει να εχει δυο,αλλα μου κανει εντυπωση γιατι του multirama εχει ενα οπως ειπε ο φιλος.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως στο ΠΛΑΙΣΙΟ το λευκό μινι προ έχει και ροζ καπάκι. Φαίνεται και στη συσκευασία αυτό. Θυμάμαι οτι πρέπει να το γράφει και το έχει και σε φωτο απ' έξω στο κουτί.

 

μα και γω φιλε για το πλαισιο ανεφερα οτι εχει δυο.ή τουλαχιστον εχει και τα δυο κινητα ξεχωριστα (ασπρο-ασπρο και ασπρο-ροζ)

στα μουλτιραμα που πηγα και ρωτησα την κοπελα μου λεει δεν το χω σε ασπρο-ασπρο μονο ασπρο-ροζ.:blink:

και οι περιγραφες στο σκρουτζ κανουν λογο για ασπρο ροζ εκτος του πλαισιου που γραφει ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ασπρο-ασπρο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

υπάρχουν πολλά κινητα της SE που να έχουν καπάκι διαφορέτικο χρώμα και μπροστα να είναι άλλο ? Νομίζω όχι. Δέν είναι τόσο όμορφο. Πως μπορεί να πουλαέι μόνο μαυρο με τιρκουάζ ασπουμε? Εμένα δεν μαρέσει να το βλέπω πάντως :p . Κάτι ίσως να πήγε λάθος με τις παρτίδες, λείπουν screen protector,καπάκια,θορυβοι . . . βλαμμένους εργάτες έχουν ? :p

Θα αλλάξω ειδικότητα μου φαίνετε στη σχολή μου, να πάω Βιομηχανική Διοικηση. Να βάλω μια τάξη εκει μέσα στην SE :lol:

Link to comment
Share on other sites

υπάρχουν πολλά κινητα της SE που να έχουν καπάκι διαφορέτικο χρώμα και μπροστα να είναι άλλο ? Νομίζω όχι. Δέν είναι τόσο όμορφο. Πως μπορεί να πουλαέι μόνο μαυρο με τιρκουάζ ασπουμε? Εμένα δεν μαρέσει να το βλέπω πάντως :p . Κάτι ίσως να πήγε λάθος με τις παρτίδες, λείπουν screen protector,καπάκια,θορυβοι . . . βλαμμένους εργάτες έχουν ? :p

Θα αλλάξω ειδικότητα μου φαίνετε στη σχολή μου, να πάω Βιομηχανική Διοικηση. Να βάλω μια τάξη εκει μέσα στην SE :lol:

 

το θεμα φιλε μου ειναι,ποσοι προμηθευτες υπαρχουν και απο που τα φερνει ο καθενας.μονο ετσι εξηγουνται ολα,δεν μπορει ενας να τα δινει διαφορετικα.απλα επιμενω,γιατι αλλα μαγαζια τα απεσυραν και αλλα το πουλανε ακομη.αν ηταν αποφαση της sony δεν θα επρεπε να αποσυρθουν ολα?

Link to comment
Share on other sites

Παντως με το θεμα του θορυβου θα μπορουσαν να πουν τελος παντων οτι ναι ειναι προβλημα λογισμικοθ και τηα διορθωθει η διαφορετικα να πει στειλτε τα επιστροφη να τελειωνουμε.Καθομαι και περιμενω τηλεφωνο απ το πλαισιο κι εχω μεινει χωρις κινητο!
Link to comment
Share on other sites

sorry παιδιά όταν λέω ένα καπάκι εννοώ το κανονικό το μαύρο και ένα ακόμα το μπορντό...

 

ευχαριστουμε για την διευκρυνηση για να μην υπαρχουν παρεξηγησεις,αρα ολα 2 καπακια εχουν.

Link to comment
Share on other sites

Κατσε ρε συ..μηπως το προ ερχεται με δυο καπακια και το μινι με ενα;;

Σκεψου ποσο κουλο ειναι ο ενας προμηθευτης να σου δινει ενα καπακι παραπανω και ο αλλος οχι..μεχρι και καταγγελιες μπορουν να γινουν!(νταξει το μαμησα λιγο)

απο παλισιο πηρα το μινι

δυο καπακια εχει

λευκο και μπλε

Link to comment
Share on other sites

απο παλισιο πηρα το μινι

δυο καπακια εχει

λευκο και μπλε

 

ok..απλα μου εκανε εντυπωση που στο πλαισιο αναφερεται οτι υπαρχει λευκο με λευκο καπακι και πουθενα αλλου δεν αναφερεται!

αλλα ρε παιδια στα μουλτιραμα που τους ρωτησα γιατι δεν μου παν οτι χει μεσα δευτερο καπακι και μαλιστα τους λεω,δηλαδη με λευκη πλατη δεν εχετε??και μου λεει οχι και δεν νομιζω να φερουμε!!!

ακομα δεν καταλαβαινω...:worry:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ok..απλα μου εκανε εντυπωση που στο πλαισιο αναφερεται οτι υπαρχει λευκο με λευκο καπακι και πουθενα αλλου δεν αναφερεται!

αλλα ρε παιδια στα μουλτιραμα που τους ρωτησα γιατι δεν μου παν οτι χει μεσα δευτερο καπακι και μαλιστα τους λεω,δηλαδη με λευκη πλατη δεν εχετε??και μου λεει οχι και δεν νομιζω να φερουμε!!!

ακομα δεν καταλαβαινω...:worry:

Τι δεν καταλαβαινεις φιλε μου, το πιο απλο..? Απλα οι περισσοτεροι πωλητες δεν ξερουν τι τους γινεται
Link to comment
Share on other sites

Τι δεν καταλαβαινεις φιλε μου, το πιο απλο..? Απλα οι περισσοτεροι πωλητες δεν ξερουν τι τους γινεται

 

οποτε να αρκεστω σαυτο που λες (και που ουτως ή αλλως ηξερα :lol: ) και να θεωρω οτι ΟΛΑ τα λευκα εχουν στο κουτι ροζ και λευκη πλατη? μακαρι..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

όταν πήρα εγώ το MINI είχε pro με λευκό καπάκι στο multirama στη Λάρισα ..

 

καταλαβα...θα αρκεστω σαυτο που ξερουμε..οτι ειναι κ*λοζω@ και αχρηστοι οι πωλητες και δεν ξερουν τι τους γινεται..

πω ρε φιλε μπορω να μιλαω μερες για το τι εχω τραβηξει 1 μηνα μαυτο το θεμα και με τους πωλητες που πολυ απλα δεν κατεχουν ουτε τα στοιχειωδη..ηθελα να ηξερα.τους περνανε απο συνεντευξεις ?

τεσπα...για να μην βγαινω οφτοπικ.ρουτ εκανε κανεις??ποσταρα εναν οδηγο πριν μερικες σελιδες.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καταλαβα...θα αρκεστω σαυτο που ξερουμε..οτι ειναι κ*λοζω@ και αχρηστοι οι πωλητες και δεν ξερουν τι τους γινεται..

πω ρε φιλε μπορω να μιλαω μερες για το τι εχω τραβηξει 1 μηνα μαυτο το θεμα και με τους πωλητες που πολυ απλα δεν κατεχουν ουτε τα στοιχειωδη..ηθελα να ηξερα.τους περνανε απο συνεντευξεις ?

τεσπα...για να μην βγαινω οφτοπικ.ρουτ εκανε κανεις??ποσταρα εναν οδηγο πριν μερικες σελιδες.

 

εδω το ΠΛΑΙΣΙΟ πουλάει X10 μινι προ με τιτλο μινι προ:p

Link to comment
Share on other sites

Τι δεν καταλαβαινεις φιλε μου, το πιο απλο..? Απλα οι περισσοτεροι πωλητες δεν ξερουν τι τους γινεται

 

Ως γνωστον... Μην εμπιστευεστε ΠΟΤΕ τους πωλητες...

HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

Ως γνωστον... Μην εμπιστευεστε ΠΟΤΕ τους πωλητες...
Ετσι φιλε κωστα. Ασε μην αρχιζω και λεω για τους πωλητες και εμπειριες που εχω, γιατι δε θα τελοιωνω το γραψιμο ουτε αυριο..
Link to comment
Share on other sites

Τι γρυφος και αυτος με την ανακληση..

Ρε παιδια μια θερμη παρακληση!οταν μιλατε για το κινητο παντα να αναφερετε αν ειναι το μινι ή το προ γιατι απο,τι καταλαβα το καθενα εχει αλλα στο κουτι του!

οποιος εχει αγορασει το λευκο μινι ΠΡΟ!ας μου πει αν ειχε μεσα καπακι λευκο και ροζ!

 

λοπον επειδη εδω μεσα ο καθενας καταλαβενει οτι θελει λες για το μινι και καταλαβαινει το προ ελεος !!!!!!!επι του θεματος εγω πειρα απο πλαισιο το μινι (ΑΠΛΟ) σε ασπρο και ειχε μεσα και δευτερο μπλε καπακι.οχι δεν ειχε προστατευτικο και ητανε απο τις πρωτες παρτιδες 11w25 και ΝΑΙ ειχε προβλημα και το πηγα πισω και περημενο την καινουρια παρτιδα.

Link to comment
Share on other sites

για να μην βγαινω οφτοπικ.ρουτ εκανε κανεις??ποσταρα εναν οδηγο πριν μερικες σελιδες.

Ειδα οτι αναφερεται στο προ αλλα το βραδυ αν μπορεσω θα το προσπαθησω...και εγω το μινι το απλο απο μουλτιραμα το πηρα με μαυρο και κόκκινο καπάκι. Αψογο ως τωρα,σφαίρα παει και μου αρεσει πολυ η οθονη του.καταευχαριστημενος!!

 

 

Sent from my HD2

tsak8 - Χρήστος

LG G6 / LG G Pad 8,3"

Link to comment
Share on other sites

Σου ειπαν οτι θα σου κανουν αντικατασταση γτ εμενα ακομη να απαντησουν

 

ατακα και επιτοπου μου το κανανε.του εδειξα το προβλημα παρε το κουτι παρε και το κινητο και κανε μου πιστωση 270 ευρο αφου δε υπαρχει του ειπα.οκ!παω στη πςλητρια και τις λεω θελω το μινι σε ασπρο οπως το ειχα παρει μπορω να κανω κρατηση?μου λεει υπαρχει μονο σε ασπρο τις λεω σε ασπρο αλλα με τη καπακι ροζ η μπλε μου λεει ροζ.αστο την κανω θελω το μπλε,τηλεφωνει και την ειπανε οτι σαββατο πιθανον θα γινει η διαθεση των νεων παρτιδων.(οταν την ρωτησα αμα αυτο που εχει στην αποθηκη ειναι νεα παρτιδα εκανε την παπια).

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia mini και mini Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...