Jump to content

Wind 2in1: Δύο αριθμοί σε μία κάρτα SIM


mobilegr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 484
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Απλά ενεργοποιώ τα 600' προς Wind και Q με 2 ευρώ τον μήνα . Καμία άλλη χρέωση.

τι είναι αυτό το πράγμα δεν μπορείς να βγάλεις άκρη, πήγα σήμερα και ρώτησα σε κατάστημα wind και public και μου είπαν ότι έχεις χρέωση όταν κάνεις προώθηση από f2g σε f2g , τι γίνεται δεν ξέρω , βγάλτε συμπέρασμα

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ γιατί μπερδεύεσαι ! Είναι απλά τα πράγματα. Έχουμε το νέο νούμερο F2G που είναι φοιτητικό. Το παλιό νούμερο που απλά θέλουμε να λαμβάνουμε εισερχόμενες κλήσεις το μετατρέπουμε σε Q και ενεργοποιούμε την προώθηση κλησεων προς το φοιτητικό F2G έτσι ώστε να μην κουβαλάμε 2 συσκευές . Για να έχουμε οικονομική προώθηση κλήσεων ενεργοποιούμε κάθε μήνα στο Q το https://www.wind.gr/gr/q/paketa/nea-paketa-q/2-talk/ .

Samsung Galaxy S7 Edge 32GB Titanium Silver

Φιλικά, Σταύρος :)

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάντως στο φοιτητικό όταν καλό στο 1268 μου λέει ότι έχω την προσφορά που λένε όλα τα φοιτητικά.τέλος του μήνα θα βάλω κάρτα να σας πω.και το ποιο καλό είναι ότι με 10 eυro έχω 300 λεπτά προς όλους και τα 10 euro μένουν στην κάρτα.
SAMSUNG NOTE 5
Link to comment
Share on other sites

ενας φοιτητης πως μπορει να παρει το πακετο αυτο;

 

Μπες εδώ http://www.wind.gr/gr/f2g/ela-sto-f2g/foititiko-paketo-sundesis-f2g/

Samsung Galaxy S7 Edge 32GB Titanium Silver

Φιλικά, Σταύρος :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
εχω sim 2 in 1 και μετα απο φορητοτητα απο frog ο ενας αριθμος που ειναι συμβολαιο ενεργοποιηθηκε οκ αλλα για να ενεργοποιησω τον 2ο αριθμο που ειναι q πρεπει να το κανω απο το κινητο μου sony ericson w800i αλλα δεν μπορω να το γυρισω το κινητο στον δευτερο αριθμο f2g μεσα απο τις ρυθμισεις toy sony ericson w800i.τεχνικη υποστηριξη της wind ποιο καταστημα στην αθηνα εχει την καλυτερη να παω να μου τον ενεργοποιησουν?
Link to comment
Share on other sites

Το αρχικό κόστος της υπηρεσίας συνοψίζεται στην εγγραφή και των δύο αριθμών στην υπηρεσία.

Ειδική Έκπτωση Προωθήσεων 2inOne’ με κόστος 14,52 (7,26€ για κάθε αριθμό).

 

Αν εγω θέλω να εχω 2 νουμερα μεσα,χωρις να προωθούνται οι κλήσεις από το ενα στο άλλο,και να χρησιμοποιω το ένα f2g για κλησεις (εισερχ.-εξερχ.) και το άλλο f2g για data,τι πληρώνω?Λογικά δεν πρέπει να με χρεώσουν 14,52. Και στα 2 νούμερα θα εχω το δικαιωμα να ενεργοποιω τα πακέτα από το f2g.gr ετσι δεν είναι?

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
Να δούμε έστειλα και εγώ email στην wind να δω τι παίζει και εάν χάνεις την ειδική πρόσφορα με τα 8€ 1500 λεπτά και 1.5 gb internet...

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...