Jump to content

Δωρεάν Εφαρμογες για Windows Phone 7


colossus_r
 Κοινοποίηση

Πως σας φαινετε το νεο λειτουργικο WP7 ???  

169 members have voted

  1. 1. Πως σας φαινετε το νεο λειτουργικο WP7 ???

    • Κακο-Αδιαφορο
      9
    • Μετριο
      24
    • Καλο
      65
    • Πολυ καλο
      71


Recommended Posts

Το έχω ρωτήσει και σε άλλο θεμα αλλα δεν πήρα απάντηση οπότε το ρίχνω και εδω.δεν μπορώ να βρώ με ποιον τρόπο διαγράφω ένα αρχείο word ή excel απο το κινητό μου.Αν μπορεί να βοηθήσει κανε΄ς
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 872
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πατάς παρατεταμένα πάνω στο αρχείο που θες, και θα βγει το pop-up μενου με την επιλογή να το διαγράψεις.
Τα Windows Phone ήταν αποτυχία!!!
Link to comment
Share on other sites

Πατάς παρατεταμένα πάνω στο αρχείο που θες, και θα βγει το pop-up μενου με την επιλογή να το διαγράψεις.

το κάνω αυτο αλλ΄΄α μου βγάζει επιλογή για pin to start μόνο.κάνω κάτι λάθος?δε θελω να βγει απο την κεντρική οθονη μου αλλα να διαγραφεί απο το κινητό.και μέσα απο το excel δε βλέπω κάτι

Link to comment
Share on other sites

το κάνω αυτο αλλ΄΄α μου βγάζει επιλογή για pin to start μόνο.κάνω κάτι λάθος?δε θελω να βγει απο την κεντρική οθονη μου αλλα να διαγραφεί απο το κινητό.και μέσα απο το excel δε βλέπω κάτι

 

πηγαινε εκει που λεει locations επελεξε κινητο και σβηστο

Link to comment
Share on other sites

από την ημέρα που εγκατέστησα την εφαρμογή για το wifi το κινητό έκλεινε μετά απο κάποια λεπτά που ενεργοποιούσα το wifi.Σήμερα την απεγκατέστησα και κάτι τέτοιο δεν έγινε.Στην αρχή νόμιζα οτι έκλεινε η οθόνη αλλα απενεργοποιούνταν το κινητό.παρατήρησε κανένας άλλος κάτι παρόμοιο?

 

Και έμενα ξαφνικά ξεκίνησε το ίδιο πρόβλημα έκλινε το τηλ χωρίς να το καταλάβω δεν χαμήλωνε τον ήχο και δεν άφηνε και ορισμένες φορές να κάνω τίποτα στο hd 7 και μαλoν δεν είναι από την εφαρμογή αν έχεις htc το πιθανότερο είναι να προσπάθησε το τηλέφωνο να κάνει την αναβάθμιση που δίνει η htc απέτυχε και δημιούργησε αυτό το πρόβλημα εγώ το έλυσα με εγκατάσταση άλλης rom γιατί κάνοντας restart και hard reset συνέχιζε να κολάι .

Link to comment
Share on other sites

PayPal

 

Enjoy PayPal on-the-go with the PayPal Windows Phone app.

 

 

 

SEND & REQUEST MONEY

 

Whether you want to send a money gift or pay off a loan from a friend—sending money is easy and FREE (when using Bank or Balance as a funding source)

 

 

 

MANAGE YOUR ACCOUNT

 

Check your balance, withdraw funds or view past transactions—anytime, anywhere

 

 

 

ADDITIONAL FEATURES

 

• New “Local” feature where you can find local merchants who are using our Paypal Here™ service and pay them with PayPal.

 

• Online or on-the-go, your financial information is always safe and secure with PayPal.

 

 

 

Please note: Your country may not support all features.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Υπάρχει κάποια εφαρμογή, που να εμφανίζει σε live tile

τον όγκο δεδομένων που έχουν χρησιμοποιηθεί,

& να μηδενίζει σε συγκεκριμένη ημερομηνία?

Redmi Note 8T
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποια εφαρμογή, που να εμφανίζει σε live tile

τον όγκο δεδομένων που έχουν χρησιμοποιηθεί,

& να μηδενίζει σε συγκεκριμένη ημερομηνία?

 

Το Νοκια counters αλλα πρπει να εχεις Nokia h custom rom στο τηλ

Link to comment
Share on other sites

Το Νοκια counters αλλα πρπει να εχεις Nokia h custom rom στο τηλ

 

Σε μένα πάντως η συγκεκριμένη εφαρμογή λέει ότι δεν είναι συμβατή με την έκδοση του λογισμικού που έχω. Έχω την 8773. Μήπως δουλεύει μόνο σε παλαιότερες εκδόσεις;

Τα Windows Phone ήταν αποτυχία!!!
Link to comment
Share on other sites

Σε μένα πάντως η συγκεκριμένη εφαρμογή λέει ότι δεν είναι συμβατή με την έκδοση του λογισμικού που έχω. Έχω την 8773. Μήπως δουλεύει μόνο σε παλαιότερες εκδόσεις;

 

Σε ρομ που την ειχε δουλευε μια χαρα ..μηπως δεν εχεις την πατσαρισμενη εκδοση ???

Link to comment
Share on other sites

Την 8773 του Ansar έχω, με γυρισμένο το marketplace σε ΝΟΚΙΑ, και αλλαγή του ονόματος της συσκευής και του κατασκευαστή μέσα από την Registry.
Τα Windows Phone ήταν αποτυχία!!!
Link to comment
Share on other sites

Την 8773 του Ansar έχω, με γυρισμένο το marketplace σε ΝΟΚΙΑ, και αλλαγή του ονόματος της συσκευής και του κατασκευαστή μέσα από την Registry.

 

Δες το PM που σου εστειλα ...,

Γενικα ομως υπαρχει θεμα με εφαμρογες και τις ΡΟΜ του Ανσαρ ..και ειδικα αυτη η εφαρμογή

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να μου στείλεις και μενα αυτό το pm. ¨εχω την rom από xda που έχει αυτό το ωραίο χρώμα μπλε της νοκια και το quick launch(δε θυμάμαι το όνομα της ρομ) και ενώ έχω κάνει αλλαγές σε registry klp, το nokia drive παίζει αλλά οι μετρητές, όχι...
Link to comment
Share on other sites

Δες το PM που σου εστειλα ...,

Γενικα ομως υπαρχει θεμα με εφαμρογες και τις ΡΟΜ του Ανσαρ ..και ειδικα αυτη η εφαρμογή

 

Το Greek News,δικό σου είναι? Υπάρχει νέα έκδοση στο Marketplace?:)

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει το προγραμμα wp7 desktop marketplace με το οποιο κατεβαζεις οπια free εφαρμογη θες στο pc και την περνας στο τηλεφωνο

 

που μπορω να βρω το συγκεκριμενο προγραμμα ?

Γιώργος

 

Το παντελόνι μου στα γόνατα κ τα δικά της γόνατα να ακουμπάν στα χώματα.. δίχως συμπόνια!!

Link to comment
Share on other sites

Το Greek News,δικό σου είναι? Υπάρχει νέα έκδοση στο Marketplace?:)

Nαι δικο μου ειναι ..δεν το εχω βαλει στο μαρκετ ...

 

που μπορω να βρω το συγκεκριμενο προγραμμα ?

 

Δε δουλευει τιποτα απο αυτα τα προγραμματα πια .. Μετα την κρυπτογραφιση που εγινε τελευταια στο μαρκετ

Link to comment
Share on other sites

Nαι δικο μου ειναι ..δεν το εχω βαλει στο μαρκετ ...

 

 

 

Δε δουλευει τιποτα απο αυτα τα προγραμματα πια .. Μετα την κρυπτογραφιση που εγινε τελευταια στο μαρκετ

 

Έχω την έκδοση : Greek News

5.101232

1.6.2.0

Είναι η τελευταία ή να κατεβάσω το Colossus_WP7_NewsApps.rar για πιο νέα έκδοση?

 

Όταν βρεθεί τρόπος να κατεβάζουμε πάλι .xap με κάποιον τρόπο,ας το μοιραστεί μαζί μας,έστω και με PM......:D

Link to comment
Share on other sites

Έχω την έκδοση : Greek News

5.101232

1.6.2.0

Είναι η τελευταία ή να κατεβάσω το Colossus_WP7_NewsApps.rar για πιο νέα έκδοση?

 

Όταν βρεθεί τρόπος να κατεβάζουμε πάλι .xap με κάποιον τρόπο,ας το μοιραστεί μαζί μας,έστω και με PM......:D

 

Aυτη ειναι αλλα ετοιμαζω μια νεα εκδοση μεσα στην εβδομαδα ..θα την ανεβασω εδω ...

 

Αν βρεθει απλος τροπος ναι ...ο τροπος που γινεται τωρα ειναι πολυ περιπλοκος ....πολυυυυυ

Link to comment
Share on other sites

Aυτη ειναι αλλα ετοιμαζω μια νεα εκδοση μεσα στην εβδομαδα ..θα την ανεβασω εδω ...

 

Αν βρεθει απλος τροπος ναι ...ο τροπος που γινεται τωρα ειναι πολυ περιπλοκος ....πολυυυυυ

 

ΟΚ,αναμένουμε και για τα 2 θέματα....και ειδικά τον "απλό τρόπο". Στο Greek News,αν μπορείς κάνε το να μπορούμε να δούμε παραπάνω άρθρα αν γίνεται!:)

Link to comment
Share on other sites

Aυτη ειναι αλλα ετοιμαζω μια νεα εκδοση μεσα στην εβδομαδα ..θα την ανεβασω εδω ...

 

Αν βρεθει απλος τροπος ναι ...ο τροπος που γινεται τωρα ειναι πολυ περιπλοκος ....πολυυυυυ

Σε εσας δε γίνεται με κατέβασμα του xap μέσω του internet explorer?

Link to comment
Share on other sites

Σε εσας δε γίνεται με κατέβασμα του xap μέσω του internet explorer?

παιδια εχουμε xap ετοιμα ή μεσω internet explorer ή free φυσικα...

αυτο που χασαμε ειναι μεσω εφαρμογων που ειχαν βγει και κατεβαζαμε τα .xap?

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...