Jump to content

Αξεσουάρ για το Desire


kollatos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

περί ορέξεως κολοκυθόπιτα, κινεζιές έχουν περάσει και μένα από τα χέρια μου και τα πιο πολλά κατέληγαν στα πόδια μου ή στο λεβιέ ταχυτήτων και έν ώρα οδήγησης μάλιστα ένα έπεσε κοντά στα πετάλια.

Με αυτό λύθηκε αυτό το πρόβλημα καθώς στέκεται με ασφάλεια και στα πιο απίθανα σημεία.

Η εμφάνιση είναι υποκειμενική και η τιμή ακριβούτσικη αλλά τα αξίζει.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 133
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αναιρώ μετά τις πρόσφατες εμπειρίες σουρσίματος με Data2SD ROMs την ικανοποίησή μου για την αγορά της Class 10 Transcend 8GB MicroSD...

Είναι για πέταμα, τόσο πολύ μάλιστα που η ίδια ROM αυτή τη στιγμή τρέχει σχεδόν άψογα στην CLASS 2 Sandisk που είχε από τη μαμά του το Desire... Μόνο

Huawei P20 Pro

HTC 10 Glacier Silver

HTC One M7 Silver

HTC Desire

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Αν πάρω το backup, θα διατηρήσω και την πρόοδο πχ σε κάποιο game και θα συνεχίσω από εκεί που ήμουν ή θα χαθούν αυτά;

Γεεααπ, αρκει να παρεις backup και το app και τα δεδομενα του (πρόοδο πχ σε κάποιο game).Και μετα restore και τα δυο,αλλα αυτα σε αλλο thread

 

Εχει αλλαξει μηπως κανεις το πισω καπακι (κυριως καποιος με το λευκο σαν και μενα που την πατησε...)??? Custom παιζει τιποτα??? Καινουριο μαμισιο τιμη?? Απομιμηση??

> InsertCoin 5.4.0 @ HTC Sensation XE

^ RevolutioN v3.0 Data++ @ HTC Desire

^ Symbian S60 5th edition @ Nokia 5800 XpressMusic

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Μπορειτε να μου προτεινετε καποιο bluetooth handsfree με καλωδιο που να ειναι πληρως συμβατο με το desire.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μπορειτε να μου προτεινετε καποιο bluetooth handsfree με καλωδιο που να ειναι πληρως συμβατο με το desire.

 

Nokia BH-218

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Έχει κανείς να προτείνει καλή μπαταρία εκτός από τις γνήσιες; Τις βρίσκω στο skroutz (τις γνήσιες) γύρω στα 17-18€ οπότε αν έβρισκα κάτι αξιόπιστο και καλό με λιγότερα από οπουδήποτε αλλού θα με ενδιέφερε...

 

Κανείς δεν έχει αλλάξει μπαταρία στο Desire του;;; :confused: Ενδιαφέρομαι για οποιαδήποτε πρόταση γενικότερα. Είδα τη Mugen που την πουλάνε 36€, με 1600 mAh. Αξίζει; Την έχει δοκιμάσει κανείς;

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα

Huawei P20 Pro

HTC 10 Glacier Silver

HTC One M7 Silver

HTC Desire

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 weeks later...
Καλημερα παιδες!..Σημερα μου ηρθε το Desire και μολις πηγα να το φορτισω το μονο που εκανε ειναι να αναψει ενα πορτοκαλι λαμπακι πανω απ την οθονη..Δεν επρεπε να δειχνει κατι?π.χ μια μπαταρια να φορτιζει?Τελος ποσες ωρες πρεπει να το φορτισω(την πρωτη φορα)?
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Καλημερα παιδες!..Σημερα μου ηρθε το Desire και μολις πηγα να το φορτισω το μονο που εκανε ειναι να αναψει ενα πορτοκαλι λαμπακι πανω απ την οθονη..Δεν επρεπε να δειχνει κατι?π.χ μια μπαταρια να φορτιζει?Τελος ποσες ωρες πρεπει να το φορτισω(την πρωτη φορα)?

 

Απο οτι θυμαμαι δεν δειχνει κατι στην οθονη κατα την φορτιση. Μονο το λεδ αναβει

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...