Jump to content

[Επίσημο] Huawei U8800 IDEOS X5


navi55
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να πω και εγώ τον πόνο μου...!:lol: Πήγα στο κατάστημα Wind στην Θεσσαλονίκη (Εγνατίας) και μου είπαν ότι η αντικατάσταση ή επιστροφή χρημάτων ισχύει μόνο για τα ιδιόκτητα καταστήματα Wind και όχι τα franceising :X μου φάνηκε λίγο κουλό και έκανα μια σχετική φασαρία με αποτέλεσμα να μου πει ότι θα στείλει επιστολή στα κεντρικά και θα με ενημερώσει σχετικά με το πόρισμα της λογικά μέχρι την Πέμπτη. Άμα ξαναπάρω από Wind τίποτα να μου καεί το κινητό!:p

Στείλε μια ωραία επιστολή στο ΙΝΚΑ και στη ΓΓΚ κοινοποιήσιμη στη Wind και στο κατάστημα που πήγες...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το SD tools δεν είναι αξιόπιστο. Και εμένα μου είχε βγάλει 7,5 την πρώτη φορά που το έτρεξα αλλά μετά μου βγάζει πάντα μικρότερα (γύρω στο 6). Βέβαια έχουν και οι flash μνήμες τα δικά τους (αν κάποιο cell είναι κενό η θέλει καθάρισμα κλπ) οπότε μπορεί να μην είναι θέμα του sd tools.

Παρεπιπτόντως υπάρχει και αυτό το πολύ καλό benchmark που εκτός απο όλα τα υπόλοιπα μετράει και την SD.

https://market.android.com/details?id=com.antutu.ABenchMark&feature=search_result

 

Video τραβάς 720p 5mbit Η263; Για ανέβασε ενα σε κάποιο filehost να το δούμε έτσι απο περιέργεια.

 

κατ'αρχήν έχεις δίκιο, το sd tools σε επόμενες μετρήσεις μου δείχνει 6.2-6.3

τράβηξα λοιπόν ένα video για να το ανεβάσω εδώ,και έκπληκτος βλέπω κάποια

κολλήματα.Πάω και βλέπω -πολύ προσεκτικά- τα video που είχα τραβήξει στην

αρχή,και όντως δεν έχουν πρόβλημα!

Τρέχω το fast reboot [το χρησιμοποιώ αντί για task killers κτλ],τραβάω αμέσως

νέο video,και .....πάνε τα κολλήματα!!!

Μάλλον κάποια διεργασία φταίει λοιπόν,και όχι οι κάρτες.

εδώ το video: http://www.mediafire.com/?wz8n67fckhlffbh

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Πήρα και εγώ το Χ5 πριν 5 ημέρες και είμαι ευχαριστημένος.

Μέχρι στιγμής δεν έχω παρατηρήσει πρόβλημα μπαταρίας. Κρατάει δηλαδή ένα ολόκληρο 24ωρο με την παρακάτω χρήση

(0,5 ώρα ομιλία, 0,5 ώρα internet, 1 ώρα παιχνίδια και 0,5 ώρα χάζεμα στο μενού και ρυθμίσεις)

Δίκτυο 2G, WiFI μόνιμα ανοιχτό.

 

Αυτό που παρατήρησα είναι ότι μερικές εφαρμογές πρέπει να είναι πιο φαγανές, αν και δεν το έχω δουλέψει ακόμα αρκετά.

To ξυπνητήρι του Alarm Clock Plus δεν λειτουργεί καλά. Του βάζω μία αφύπνιση και ενεργοποιεί 2 σε διαφορετικές ώρες. Βγάζει εικονίδιο ρολοϊ στην μπάρα δίπλα στην μπαταρία ενώ δεν υπάρχει ενεργοποιημένο ξυπνητήρι και άλλα τέτοια. Θα δοκιμάσω και κάποιο άλλο, ευτυχώς υπάρχουν άπειρα δωρεάν.

 

Παρατήρησα επίσης ότι οι εφαρμογές που ήταν προεγκατεστημένες στο τηλέφωνο παρότι τις απεγκαθιστώ δεν φεύγει το εικονίδιο από το μενού. Απ' ότι διάβασα και σε ξένο forum χρειάζεται root για να γίνει αυτό, οπότε μένουμε όπως είμαστε.

 

Το whatsApp θεωρώ καλή εφαρμογή. Το έχουν πολλοί φίλοι και βολέυει για μηνύματα και αρχεία.

 

Η κάμερα θεωρώ πως έχει ικανοποιητική ποιότητα. Την ημέρα οι γωτογραφίες είναι αρκετά καθαρές, πάντως καλύτερες από το E66 που είχα πριν.

Στο βίντεο δεν μου έχει κάνει κολλήματα σε 2-3 δοκιμαστικά που τράβηξα, αλλά και η ποιότητα δεν είναι κάτι ιδιαίτερο, χωρίς να ενοχλεί.

 

Το WiFi σε Linksys στο σπίτ είναι σταθερό, σε Linsys φίλου επίσης σταθερό, σε φίλου Belkin κάνει τρέλες, άλλοτε σταθερό και άλλοτε δεν συνδέεται με τίποτα.

 

nDrive (nPromo δηλαδή) τέλος το δωρεάν απ' ότι μου είπαν και στο κατάστημα της Wind.

 

Σε γενικές γραμμές δηλαδή το πιο value for money κινητό που υπάρχει στην αγορά.

Link to comment
Share on other sites

παιδια μια βοηθεια ακομα

 

εχω whats up και cosmote cosmocarta σε χωριστες sim. θελω να τα βαλω σε μια sim, δηλαδη το 2 σε 1 που λενε. πηγα σε καταστημα που ειναι αντιπροσωπος cosmote για να ρωτησω αν το ideos ειναι συμβατο και δεν ηξεραν, πηραν μπροστα μου τηλ στα κεντρικα, και ουτε και εκεινοι ηξεραν να μου πουν σιγουρα.

 

εχει κανει καποιος εδω μεσα 2 σε 1 sim για cosmote στο ideos, ωστε αν δουλευει να παω να κανω και εγω γιατι δεν παιζει αλλο να κουβαλαω 2 κινητα

 

Υ.Γ. για οσους αναρωτιουνται ακομα αν αξιζει αυτο το κινητο, να πω και τη δικια μου εμπειρια, το τηλεφωνο ειναι ολα τα λεφτα. τη συσκευη την αγορασα απο το καταστημα "αρμαος" (το βρισκεις ευκολα στο skroutz) μεσα μαϊου και μεχρι σημερα ξεσκιζει και η μπαταρια 5-6 μερες (με 2-3 συντομα τηλεφωνα τη μερα και λιγο wifi ανα 2-3 μερες)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

To ξυπνητήρι του Alarm Clock Plus δεν λειτουργεί καλά. Του βάζω μία αφύπνιση και ενεργοποιεί 2 σε διαφορετικές ώρες. Βγάζει εικονίδιο ρολοϊ στην μπάρα δίπλα στην μπαταρία ενώ δεν υπάρχει ενεργοποιημένο ξυπνητήρι και άλλα τέτοια.

 

Παρατήρησα επίσης ότι οι εφαρμογές που ήταν προεγκατεστημένες στο τηλέφωνο παρότι τις απεγκαθιστώ δεν φεύγει το εικονίδιο από το μενού. Απ' ότι διάβασα και σε ξένο forum χρειάζεται root για να γίνει αυτό, οπότε μένουμε όπως είμαστε.

 

1.σε εμένα λειτουργεί άψογα,δοκίμασε να διαγράψεις τα δεδομένα του,και δες ξανά.

2.τι εννοείς τις απεγκαθιστάς?φυσιολογικά αυτό δεν γίνεται για τις προεγκατεστημένες.

Link to comment
Share on other sites

1.σε εμένα λειτουργεί άψογα,δοκίμασε να διαγράψεις τα δεδομένα του,και δες ξανά.

2.τι εννοείς τις απεγκαθιστάς?φυσιολογικά αυτό δεν γίνεται για τις προεγκατεστημένες.

 

Εννοώ ότι παρότι κάνω "Κατάργηση Εγκατάστασης" του Aldiko, που ήταν στο τηλέφωνο από το εργοστάσιο, αυτό δεν φεύγει από το κινητό και συνεχίζει να υπάρχει το εικονίδιό του στο μενού και να λειτουργεί ως πρόγραμμα. Σε ξένο forum λένε ότι θέλει το πρόγραμμα root explorer για να αφαιρεθεί τελείως, αλλά δυστυχώς δεν είναι δωρεάν.

 

1.σε εμένα λειτουργεί άψογα,δοκίμασε να διαγράψεις τα δεδομένα του,και δες ξανά.

2.τι εννοείς τις απεγκαθιστάς?φυσιολογικά αυτό δεν γίνεται για τις προεγκατεστημένες.

 

Κατέβασα το AlarmDroid για να το δοκιμάσω και βλέπουμε. Έχει πάντως πολλές επιλογές. Θα δείξει.

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνεις συνεχόμενα posts. Χρησιμοποίησε την τροποποίηση αν θέλεις να διορθώσεις κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλεις να απαντήσεις σε περισσότερα από ένα άτομα.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα! Εχω το τηλ. περιπου 3μηνες και ειναι υπεροχο!

Εχω ομως ενα σοβαρο προβλημα με το Bluetooth εδω και 2 ημερες :(

Ξαφνικα και χωρις να εχω βαλει καμια καινουρια ρυθμιση _εφαρμογη,

οταν παω να ανοιξω το Bluetooth αυτο ενεργοποιηται και απενεργοπιειται στο δευτερολεπτο απο μονο του:-(

Δηλαδη κανει on _off συνεχεια χωρις να μενει καθολου σταθερο!

Πραγμα που σημαινει οτι δεν μπορω να το χρησιμοποιησω :(

Παρακαλω,οποιος εχει να μου δωσει καποια λυση,τον παρακαλω πολυ,μα με βοηθησει!

Ευχαριστω πολυ!

Link to comment
Share on other sites

restart δοκιμασες για αρχη?

 

Πολλες φορες! Αφησα και την μπαταρια να αδειασει τελειως,

την εβγαλα και απο τη συσκευη για καποιες ωρες_τιποτα:(

Σκεφτομαι να κανω επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων-δεν ειμαι Root.

Φοβαμαι οτι και παλι δε θα γινει τιποτα και τζαμπα θα ψαχνω να το συμαζεψω μετα!

Δυστυχως το προβλημα με το Bluetooth ειναι ενα σημαντικο προβλημα,

ουτε που θελω να σκεφτομαι πως θα χρειαστει να το αφησω στη wind για επιδιορθωση:blink:

Βοηθεια παιδια!

Link to comment
Share on other sites

κατ'αρχήν έχεις δίκιο, το sd tools σε επόμενες μετρήσεις μου δείχνει 6.2-6.3

τράβηξα λοιπόν ένα video για να το ανεβάσω εδώ,και έκπληκτος βλέπω κάποια

κολλήματα.Πάω και βλέπω -πολύ προσεκτικά- τα video που είχα τραβήξει στην

αρχή,και όντως δεν έχουν πρόβλημα!

Τρέχω το fast reboot [το χρησιμοποιώ αντί για task killers κτλ],τραβάω αμέσως

νέο video,και .....πάνε τα κολλήματα!!!

Μάλλον κάποια διεργασία φταίει λοιπόν,και όχι οι κάρτες.

εδώ το video: http://www.mediafire.com/?wz8n67fckhlffbh

 

Ήμουν σήμερα με ενα φίλο με ενα Desire HD. Έχει μια απλή class 4 κάρτα. Τον έβαλα να τρέξει το sd tools και είχε περίπου τα ίδια αποτελέσματα με το Χ5. Μετά του είπα να τραβήξει video 720p και να κουνάει το κινητό συνέχεια (για να δυσκολέψει λίγο και τη cpu στη συμπίεση). Το video που τράβηξε έκανε τα ίδια σπασίματα με το Χ5. Όχι τόσο έντονα, αλλά το ίδιο πράγμα.

Γι αυτό συνεχίζω να πιστεύω οτι η κάρτα παίζει κάποιο ρόλο.

 

Δοκίμασα και mpeg4 στο δικό μου, (το video που έβαλες είναι mpeg4, άρα υποθέτω οτι είναι με το lgcamera) αλλά πάλι έσπαγε. Σπάει λιγότερο απο οτι με H264 και έχει καλύτερη ποιότητα απο Η263 στο ίδιο bitrate. Αλλά και πάλι τα 5mbit δεν τα αντέχει.

 

Μπορεί να παίζει κάποιο ρόλο και κάποια εφαρμογή, αλλά λόγω του οτι εσυ τράβηξες καλό video με class 6 κάρτα και ο φίλος μου με Desire HD και class 4 είχε τα ίδια προβλήματα με τους περισσότερους εδώ, συνεχίζω να πιστεύω οτι η κάρτα παίζει μεγάλο ρόλο.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια! εχω και εγω το x5 απο την αρχη που πρωτοβγηκε αλλα λογω καποιων προβληματων εχω χασει επεισόδια και δεν ειχα προλαβει να ασχληθω ιδιαιτερα με το κινητο.θα ηθελα σας παρακαλω να με ενημερωσετε στα εξης:

1)αν εχουμε καποιο νεο για την επισημη αναβαθμιση σε 2.3

2)υπαρχει καποια σταθερη και καλη rom να βαλω στο κινητο? αυτη εδω http://android.modaco.com/topic/342205-1-august-b137-r7-flb-custom-rom-for-the-huawei-u8800-with-online-kitchen/ που εχω δει ειναι η καλυτερη μεχρι ωρας η οχι?και αν την εχει καποιος να μου πει εντυπωσεις

3)η εγκατασταση της ρομ γινεται κανονικα με περασμα clockwork mode κλπ??

4)επειδη δεν εβγαλα ακρη και δεν καταφερα να τα βρω,θα μπορουσε καποιος να μου δωσει την stock rom και το stock recovery με τα οποια εχω την συσκευη μου τωρα ωστε να μπορω να το επαναφερω στην ιδια κατασταση αν αλλαξει κατι?

5)με θέματα τι παιζει για τις ρομ?υπαρχει καποιο ετοιμο να βαλω με την νεα ρομ?

ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Πολλες φορες! Αφησα και την μπαταρια να αδειασει τελειως,

την εβγαλα και απο τη συσκευη για καποιες ωρες_τιποτα:(

Σκεφτομαι να κανω επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων-δεν ειμαι Root.

Φοβαμαι οτι και παλι δε θα γινει τιποτα και τζαμπα θα ψαχνω να το συμαζεψω μετα!

Δυστυχως το προβλημα με το Bluetooth ειναι ενα σημαντικο προβλημα,

ουτε που θελω να σκεφτομαι πως θα χρειαστει να το αφησω στη wind για επιδιορθωση:blink:

Βοηθεια παιδια!

 

εγω θα ελεγα να του περασεις καποιο custom firmware (προτεινω του genokolar που ειναι το πιο stable αυτη την στιγμη) και ισως φτιαξει (αν προκειται να κανεις επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων τοτε καλυτερα να πας για custom firmware, εκει τα πραγματα ειναι καλυτερα μιας και εχουν κανει αρκετα fixes κλπ).

 

και ενα σχετικο post μου.

http://www.adslgr.com/forum/showpost.php?p=4239281&postcount=446

Edited by iakoboss7
Link to comment
Share on other sites

Φιλε Iakoboss7 ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερων!:)

Μηπως θα μπορουσες να μου πεις πως γινεται αυτο που λες,

και που μπορω να το βρω;:O

Δηλαδη ειναι κατι απλο για να γινει,και

αν δεν τα καταφερω τοτε,μπορω να κανω επαναφορα;

Ευχαριστω πολυ!

 

Συγνωμη,μολις τωρα ειδα ολοκληρο το μηνυμα σου για το post!

Λες,να βοηθησει;

Edited by Fliflikos
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ,για την βοηθεια!

Δεν ξερω αν θα τα καταφερω,παντως ευχαριστω πολυ!

Μηπως να εκμεταλευτω λιγο ακομα τις γνωσεις σου;

Ξερεις μηπως {η οποιος αλλος γνωριζει,ας πει} με ποια router

εχει καλυτερη συμβατοτητα το ideos x5,γιατι με το δικο μου_Thomson

δεν τα παει πολυ καλα:O

Ευχαριστω πολυ για το χρονο σου!

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα και mpeg4 στο δικό μου, (το video που έβαλες είναι mpeg4, άρα υποθέτω οτι είναι με το lgcamera) αλλά πάλι έσπαγε.

 

Μπορεί να παίζει κάποιο ρόλο και κάποια εφαρμογή, αλλά λόγω του οτι εσυ τράβηξες καλό video με class 6 κάρτα και ο φίλος μου με Desire HD και class 4 είχε τα ίδια προβλήματα με τους περισσότερους εδώ, συνεχίζω να πιστεύω οτι η κάρτα παίζει μεγάλο ρόλο.

 

κατ'αρχήν το video που ανέβασα είναι 3gp,με το μανίσιο πρόγραμμα.

επίσης η κάρτα μου είναι 4 class,όπως λέω και στο πρώτο post.

δοκίμασε το fast reboot ή να τραβήξεις αμέσως μετά απο reboot,

και δες αν έχει διαφορά.

Link to comment
Share on other sites

ειναι λιγο παραξενο αυτο με το wifi... τυχαινει σε ενα thomson να δουλευει και σε ενα αλλο οχι πχ...

 

ισως η custom rom βελτιωσει την κατασταση μιας και εχουν γινει αρκετες διορθωσεις στο wifi (στην συγκεκριμενη rom παντα)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ,για την βοηθεια!

Δεν ξερω αν θα τα καταφερω,παντως ευχαριστω πολυ!

Μηπως να εκμεταλευτω λιγο ακομα τις γνωσεις σου;

Ξερεις μηπως {η οποιος αλλος γνωριζει,ας πει} με ποια router

εχει καλυτερη συμβατοτητα το ideos x5,γιατι με το δικο μου_Thomson

δεν τα παει πολυ καλα:O

Ευχαριστω πολυ για το χρονο σου!

 

ειναι λιγο παραξενο αυτο με το wifi... τυχαινει σε ενα thomson να δουλευει και σε ενα αλλο οχι πχ...

 

ισως η custom rom βελτιωσει την κατασταση μιας και εχουν γινει αρκετες διορθωσεις στο wifi (στην συγκεκριμενη rom παντα)

 

ειδικα σε thomson δεν εχω ουτε ενα προβλημα...

ειμαι με την b160 και γενικα στο θεμα wifi ολα ειναι παντα τελεια...

ποτε δεν ειχα προβλημα...

λεω για τα thomson μιας και υπαρχει και ενα προγραμμα στο μαρκετ που ειναι για να σου βρισκει κλειδια απο αυτα τα router που εχουν το default κωδικο και επειδη εχει ποσοστο επιτυχιας πανω απο 90% συνδεομαι συνηθως σε τετοια router οπου βρω και θελω να δω κατι οποτε με σιγουρια το αναφερω αυτο...

 

//τουλαχιστον πανω απο 10 thomson δοκιμασμενα...

Link to comment
Share on other sites

κατ'αρχήν το video που ανέβασα είναι 3gp,με το μανίσιο πρόγραμμα.

επίσης η κάρτα μου είναι 4 class,όπως λέω και στο πρώτο post.

δοκίμασε το fast reboot ή να τραβήξεις αμέσως μετά απο reboot,

και δες αν έχει διαφορά.

 

3gp είναι container και οχι codec. Μπορεί να περιέχει οτιδήποτε. Για παράδειγμα αν βάλεις το lg camera στο 3gp container μπορεί να σου βάλει H263, H264 και mpeg4. Το δικό σου περιέχει mpeg4. Νόμιζα οτι το camera app του android τραβάει H263 γι αυτό σου είπα για το lg camera.

 

6mbit, 22fps όπως είναι το δικό σου δεν έχω καταφέρει να τραβήξω. Το καλύτερο σημείο που έχω βρεί είναι 3Mbit με mpeg4 σε 720p. Εκεί σπάει ελάχιστα και έχει αποδεκτή ποιότητα.

Link to comment
Share on other sites

με lg camera αυτα?

επειδη τα χρώματα ειναι λιγο καπως στο lg camera (σε μενα τουλαχ) μπορεις να μας πεις τις ρυθμίσεις σου?

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση, στο πληκτρολόγιο Android δεν μου βγάζει Ελληνικά. Στις γλώσσες εισόδου του έχω επιλέξει English (Greece) και English (United States) και όταν αλλάζω γλώσσα από το space (αριστερα-δεξιά) έχω 2 φορές Αγγλικά και καθόλου Ελληνικά.

Υπόψιν στις γλώσσες εισόδου δεν έχει καθόλου επιλογή Ελληνικών.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια! εχω και εγω το x5 απο την αρχη που πρωτοβγηκε αλλα λογω καποιων προβληματων εχω χασει επεισόδια και δεν ειχα προλαβει να ασχληθω ιδιαιτερα με το κινητο.θα ηθελα σας παρακαλω να με ενημερωσετε στα εξης:

1)αν εχουμε καποιο νεο για την επισημη αναβαθμιση σε 2.3

2)υπαρχει καποια σταθερη και καλη rom να βαλω στο κινητο? αυτη εδω http://android.modaco.com/topic/342205-1-august-b137-r7-flb-custom-rom-for-the-huawei-u8800-with-online-kitchen/ που εχω δει ειναι η καλυτερη μεχρι ωρας η οχι?και αν την εχει καποιος να μου πει εντυπωσεις

3)η εγκατασταση της ρομ γινεται κανονικα με περασμα clockwork mode κλπ??

4)επειδη δεν εβγαλα ακρη και δεν καταφερα να τα βρω,θα μπορουσε καποιος να μου δωσει την stock rom και το stock recovery με τα οποια εχω την συσκευη μου τωρα ωστε να μπορω να το επαναφερω στην ιδια κατασταση αν αλλαξει κατι?

5)με θέματα τι παιζει για τις ρομ?υπαρχει καποιο ετοιμο να βαλω με την νεα ρομ?

ευχαριστω!

 

κανεις να βοηθησει αμεσα για να προχωρησω στις αλλαγες του κινητου που θελω?? :O :O

Link to comment
Share on other sites

με lg camera αυτα?

επειδη τα χρώματα ειναι λιγο καπως στο lg camera (σε μενα τουλαχ) μπορεις να μας πεις τις ρυθμίσεις σου?

 

Η ρύθμιση για τα χρώματα είναι το white balance και αυτό το έχω πάντα στο auto. Αν σου βγάζει περίεργα χρώματα μπορείς να το αλλάζεις ανάλογα με το είδος του φωτισμού.

 

κανεις να βοηθησει αμεσα για να προχωρησω στις αλλαγες του κινητου που θελω?? :O :O

 

Δες το thread για Χ5 modding

Link to comment
Share on other sites

Δες το thread για Χ5 modding

 

κοιταξα αλλα δεν βρηκα ξεκαθαρα οσα ρωταω και μπλεχτηκα για αυτο απευθυνθηκα εδω.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα:)

Να πω ότι κι εγώ είμαι κάτοχος του Χ5 εδώ και δυο μέρες και ενώ όλα ήταν τέλεια, ξαφνικά σήμερα σταμάτησε να ανταποκρίνεται η αριστερή πλευρά της οθόνης, καθώς και η κάτω δεξιά γωνία και το πλήκτρο επιστροφής. Επίσης, έχω την αίσθηση πως όταν πατάω κάτι στα δεξιά, "πιάνει" το touch πιο αριστερά και αντίστοιχα πιο δεξιά, όταν πατάω αριστερά. Μήνυμα δεν μπορώ να γράψω με τίποτα δηλαδή.

 

Τι μπορεί να φταίει; Μέχρι χθες δεν είχε κανένα πρόβλημα. Δεν έκανα κάτι, εγκατέστησα απλώς κάτι εφαρμογές από το market(fb, lgcamera,andoid system info, angry birds και skype).

 

Ζητώ τα φώτα σας, γιατί δεν έχω ιδέα από android, μόνο από iOS κι έχω πελαγώσει!:O

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...