Jump to content

[Επίσημο] Nokia E6-00


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια που μπορω να το βρω για αγορα αλλα με ελληνικο πληκτρολογιο?

 

μόνο απο αγγελίες ή σε κάποιο καταστημα κανα ξεχασμένο.

δεν νομιζω να κυκλοφορει πια.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Νεο update λογισμικου διαθέσιμο :

Ενημέρωση SMS - απαιτεί restart

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Παιδια γενικα με την οθονη αυτη εχει καλη λειτουργικοτητα το κινητο?Αν καποιος ερχεται απο κινητο με μεγαλυτερη οθονη εννοω θα βολεψει? Edited by gianpithio
Link to comment
Share on other sites

Παιδια γενικα με την οθονη αυτη εχει καλη λειτουργικοτητα το κινητο?Αν καποιος ερχεται απο κινητο με μεγαλυτερη οθονη εννοω θα βολεψει?

 

θα σου πονέσουν τα μάτια, η οθόνη που έχει είναι μικρή για κάθε χρήση.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
μετα απο 1 χρονο και κατι μηνες με το Ε6 ηρθε η ωρα να το αποχωριστω. Ξέρει κανεις που κυμαίνεται η αγορα του ως μεταχειρισμένο? Θελω να το πουλήσω. Ειναι ελληνικο χωρις καποιο προβλημα.
Link to comment
Share on other sites

μετα απο 1 χρονο και κατι μηνες με το Ε6 ηρθε η ωρα να το αποχωριστω. Ξέρει κανεις που κυμαίνεται η αγορα του ως μεταχειρισμένο? Θελω να το πουλήσω. Ειναι ελληνικο χωρις καποιο προβλημα.

 

140 με 180 το βλεπω σε αγγελιες αλλου ελληνικου φορουμ

 

αν επιτρεπεται σε τι πας;

εγω σκοπευω να παρω ενα 701 μαλλον για full touch για 2ο

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Καλησπερα και καλες γιορτες να εχετε ολοι!!!Και τωρα στο θεμα μας!Οκ πολυ καλο το κινητακι χαιρομαι αρκετα που εδιωξα το αντροιντ και δοκιμαζω κατι νεο αλλα αυτες τις επαφες πως τις περναμε μεσα στο νεο ε6????τις εχω στο γμαιλ μου ολες αλλα δεν ξερω πως γινεται και αν σε αυτο ο συγχρονισμος!!αν μπορειτε να βοηθησετε θα χαρω!ευχαριστω εκ των προτερων!:)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και καλες γιορτες να εχετε ολοι!!!Και τωρα στο θεμα μας!Οκ πολυ καλο το κινητακι χαιρομαι αρκετα που εδιωξα το αντροιντ και δοκιμαζω κατι νεο αλλα αυτες τις επαφες πως τις περναμε μεσα στο νεο ε6????τις εχω στο γμαιλ μου ολες αλλα δεν ξερω πως γινεται και αν σε αυτο ο συγχρονισμος!!αν μπορειτε να βοηθησετε θα χαρω!ευχαριστω εκ των προτερων!:)

ή με συγχρονισμο μεσω exchange, ή εξαγωγή των επαφών απ το gmail σε vcf, και εισαγωγή στο symbian

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω για την απαντηση αλλα οκ δεν εχω και παρα πολλες και τις εγραψα μια μια!ετσι κ αλλιως γουσταρα!εκανα και αναβαθμιση αλλα αυτο που δεν εχω καταλαβει ειναι με τα μνμτα!διαβασα και τις 50τοσες σελιδες απ την αρχη και οταν λενε οτι στα μνμτα δεν αναβει η οθονη εννοουν καθολου η απλα βλεπεις μονο να φωτιζεται το αδειο μαυρο της οθονης γιατι εμενα αυτο μου κανει...δεν βλεπω το μνμ οπως στο αντροιντ που ειχα κ αναβε οποτε μου ερχοταν...τμπορω να κανω κατι γι αυτο?προσ το παρον το μενου ειναι λιγο τρικυμια εν κρανιω αλλα θα συνηθησω...και κατι ακομα...συγγνωμη κιολας αλλα ειμαι νεος με το συμπιαν μπελ...που πρεπει να παω στο μενου για να δω ποση μπαταρια μου απομενει?ευχαριστω εκ των προτερων(ηθελα και κατι αλλο να ρωτησω αλλα θα φαω μπινελικι οποτε το σταματαω)χεχε!ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!
Link to comment
Share on other sites

για την μπαταρία μην αγχώνεσαι,

αμα δεν του φτάσει θα μπει μονο του σε κατασταση εξοικονομησης ενεργειας, ενω θα σε ειδοποιήσει και ηχητικά πολλες φορές.

(κοινως θα σου σπασει @@ ότι θέλει πρίζα, μη σε απασχολεί. )

 

ναι για τα μηνυματα δεν αναβει η οθονη να σου πει εχεις μηνυμα,

(σε μενα αναβει και σβήνει αυτομάτως) αλλα αναβοσβηνει το λαμπακι κατω απο το dpad (τετραγωνο κεντρικο κουμπι)

 

Καλη χρονιά φίλε μου :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και καλη χρονια σε ολους!!να ειστε καλα ολοι χωρις προβληματα και πανω απ'ολα υγεια!εχω μια ερωτηση και οποιος μπορει απανταει!κατεβασα το φεισμπουκ απ τις εφαρμογες (οβι) και οταν μπαινω απ το κινητο και θελω να δημοσιευσω κατι στο νορμαλ φεισμπουκ(υπολογιστη)βγαινει να την βλεπω μονο εγω την δημοσιευση οποτε για ποιο λογο το δημοσιευω??χεχεχε!αν ξερει καποιος και μπορει να βοηθησει θα χαρω.ειναι καποια ρυθμιση στο κινητο?γιατι τα χω ψαξει ΟΛΑ!!η καποια ρυθμιση στο φεισμπουκ γιατι εψαξα και εκει και τιποτα!ολες οι δημοσιευσεις μου βγαινουν ''μονο εγω'' ευχαριστω πολυ και παλι καλη χρονια!
Link to comment
Share on other sites

αυτό λογικά έχει να κάνει με τις ρυθμίσεις απορρητου του facebook λογαριασμου σου.

Πηγαινε εδώ και δες τις ρυθμίσεις σου.

Edited by prodromosfan
Link to comment
Share on other sites

Τι να πω...εψαξα αλλα εχω φτιαξει ολες τις ρυθμισεις μου και δεν βρισκω ρυθμισεις για κινητο εκει...τελος παντως σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση θα το βρω που θα παει...:)
Link to comment
Share on other sites

Βλεπω ενα update για το Ε6 μας

sms update v.10.3, improves sms sending realibility with multiple recipients

 

εδω τιποτα με γερμανικο product code

τι εκδοση εχεις; 111.140.0058

Link to comment
Share on other sites

εδω τιποτα με γερμανικο product code

τι εκδοση εχεις; 111.140.0058

 

Ναι αυτη εχω, product code 059H0M1

το ovi suite μου το εμφανισε, μεσω OTA δεν το δειχνει.

Μην το πολυ εμπιστευεστε ομως, μου δειχνει οτι υπαρχει να κατεβασω το microsoft apps 2.01 ενω υπαρχει ηδη μεσα

Link to comment
Share on other sites

Συγγνωμη που επαναλαμβανομαι για μια ακομη φορα αλλα εχω βαρεσει μπιελα με το κινητο και το φεισμπουκ!!!ειναι απο καπου κλειδωμενο και οταν δημοσιευω κατι απο το κινητο μου βγαινει στον υπολογιστη ''μονο εγω''??εψαξα τα παντα οσον αφορα το απορρητο εκει αλλα τιποτα το εχω νορμαλ μονο φιλοι!!το παθαινει κανεις αλλος?εχετε δημοσιευσει τιποτα και βγαινει νορμαλ ''μονο φιλοι'' η καθομαστε και λεμε οτι να ναι?διοτι αρχιζει το κινητακι να μου τη βαραει κ θα φαει σουτα!χεχεχε!ευχαριστω εκ των προτερων...πλακα κανω ειμαι ευχαριστημενος αλλα με εχει κουρασει λιγο αυτο!φιλια!
Link to comment
Share on other sites

Συγγνωμη που επαναλαμβανομαι για μια ακομη φορα αλλα εχω βαρεσει μπιελα με το κινητο και το φεισμπουκ!!!ειναι απο καπου κλειδωμενο και οταν δημοσιευω κατι απο το κινητο μου βγαινει στον υπολογιστη ''μονο εγω''??εψαξα τα παντα οσον αφορα το απορρητο εκει αλλα τιποτα το εχω νορμαλ μονο φιλοι!!το παθαινει κανεις αλλος?εχετε δημοσιευσει τιποτα και βγαινει νορμαλ ''μονο φιλοι'' η καθομαστε και λεμε οτι να ναι?διοτι αρχιζει το κινητακι να μου τη βαραει κ θα φαει σουτα!χεχεχε!ευχαριστω εκ των προτερων...πλακα κανω ειμαι ευχαριστημενος αλλα με εχει κουρασει λιγο αυτο!φιλια!

 

λεπον

ασχοληθηκα περισσοτερο με το θεμα και εχομεν και λέμε:

πας εδώ: http://www.facebook.com/settings?tab=applications

βρισκεις την εφαρμογή nokia

και αλλαζεις το "δημοσιευσεις για λογαριασμο σας" απο "μόνο εγώ" σε "δημόσια"

 

αυτο ειναι αν μπαινεις απο την εφαρμογη "κοινωνικα δικτυα"

τεσταρισμενο οτι δουλευει.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μουυυυυυυυυυυυυυ!!!!δεν εχω λογια!!με βοηθησες και ασχοληθηκες για εμενα??δεν εχω τι να πω!!σε ευχαριστω παρα πολυ!βρήκα τη λυση χαρην σε σενα!ολα καλα λοιπον!να σαι καλα κ παντα τα καλυτερα κινητα να σου τυχαίνουν...!χεχεχε!(ειμαι σαββατογεννημενος και γουρλης ε δεν ευχομαι συχνα ειμαι συλλεκτικος) ;)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

καλησπέρα

πωσ μπορώ να ξεκλειδώσω το ε6?

 

συγνώμη εννοώ , ξεκλείδωμα για να μπορώ να κατεβάζω εφαρμογές χωρίς την έγκριση του nokia suite

ευχαριστώ

Edited by gsserv10
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

 

συγνώμη εννοώ , ξεκλείδωμα για να μπορώ να κατεβάζω εφαρμογές χωρίς την έγκριση του nokia suite

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...