Jump to content

[Επίσημο] Nokia X7-00


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

με τιμη κοντα στα 400 θα μπορουσε να μπει στη λιστα για να αντικαταστησουν το w995 μου
Nokia 8210,Nokia 6600,Sony Ericsson w810,Nokia N70,Sony Ericsson w995,Nokia N8,Nokia lumia 800.Samsung Galaxy S3,Ηtc ONE m9
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 177
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

τιμη 550, τον ιουλιο απο βονταφον, τοτε ερχεται και η αννουλα ! http://techblog.gr/mobile/nokia-x7-vodafone-greece-9291/

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ακριβο δεν ειναι ρε παιδια? Πως δικαιολογουν αυτη τη τιμη? Τα χαρακτηριστικα δεν ειναι τπτ κορυφαια. Αρκουν φυσικα για να δουλευει απροβληματιστα το symbian αλλά ενας επεξεργαστης στα 680 και μια ραμ 256 ε δεν μπορεις να πεις οτι δικαιολογουν αυτη τη τιμη. Οι αλλοι βαζουν state of the art (που λεμε στο χωριο μου :p ) hardware και ζητανε τοσα ή και λιγοτερα. Σιγουρα θα εχει και καλη ποιοτητα κατασκευης αλλά και παλι δεν μπορω να καταλαβω αυτη τη τιμη
Link to comment
Share on other sites

Πολυ ακριβο δεν ειναι ρε παιδια? Πως δικαιολογουν αυτη τη τιμη? Τα χαρακτηριστικα δεν ειναι τπτ κορυφαια. Αρκουν φυσικα για να δουλευει απροβληματιστα το symbian αλλά ενας επεξεργαστης στα 680 και μια ραμ 256 ε δεν μπορεις να πεις οτι δικαιολογουν αυτη τη τιμη. Οι αλλοι βαζουν state of the art (που λεμε στο χωριο μου :p ) hardware και ζητανε τοσα ή και λιγοτερα. Σιγουρα θα εχει και καλη ποιοτητα κατασκευης αλλά και παλι δεν μπορω να καταλαβω αυτη τη τιμη

 

Ειναι παρα πολλα οντως.

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ειναι παρα πολλα οντως.

 

καλα ας δουμε ομως και σιγουρα... αλλα και το Ν8 εχει 500 και το βρισκεις και 150 κατω... ακομα και οταν βγηκε το βρισκες με διαφορα ;) απλα ειναι και το καπελακι της βοντα

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

πολλα......αν ειναι ετσι παμε σε Ν8
Nokia 8210,Nokia 6600,Sony Ericsson w810,Nokia N70,Sony Ericsson w995,Nokia N8,Nokia lumia 800.Samsung Galaxy S3,Ηtc ONE m9
Link to comment
Share on other sites

... τιμη 550 ...

 

Σιγά μην έχει και 1200 ... τα πράγματα είναι απλά 360 ή 380 το δίνουν προ φόρων άρα κάπου στα 450 θα χει το μηχάνημα ....

 

... Πως δικαιολογουν αυτη τη τιμη? Τα χαρακτηριστικα δεν ειναι τπτ κορυφαια. Αρκουν φυσικα για να δουλευει απροβληματιστα το symbian αλλά ενας επεξεργαστης στα 680 και μια ραμ 256 ε δεν μπορεις να πεις οτι δικαιολογουν αυτη τη τιμη ...

 

Φίλε τα πράγματα είναι απλά ... Δεν πληρώνεις τον επεξεργαστή ούτε το τσιπ γραφικών, πληρώνεις το πακέτο, εμπειρία χρήσης εστί .... Δηλαδή το Android καίει 1650άρα μπαταρία την ίδια στιγμή που το Symbian καίει 1350 στις ίδιες μέρες, σημαίνει ότι θα στην χρεώσουν λιγότερο ?????? Δεν πληρώνεις τα specs, πληρώνεις την χρήση που θα κάνεις ....

 

Συμφωνώ ότι θα πρεπε να έχει περισσότερα, όπως και 25 - 30% μεγαλύτερη μπαταρία, αντί για 1200 να χε 1500 - 1600, αλλά διαφωνώ κάθετα με το σκεπτικό σου ....

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Και μια τελευταια ευκαιρια που εχει το συμπιαν να κρατηθει λιγο ακομη τη καταποντιζουν με τις τιμες τους!!

Κριμα για την Αννουλα και φαινοταν ομορφη!:)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Και μια τελευταια ευκαιρια που εχει το συμπιαν να κρατηθει λιγο ακομη τη καταποντιζουν με τις τιμες τους!!

Κριμα για την Αννουλα και φαινοταν ομορφη!:)

 

Σορυ αλλα το Ν8 πουλαει παρα πολυ καλα.

 

και δεν εχω αμφιβολια πως το Ε6 θα κανει παταγο.

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Σιγά μην έχει και 1200 ... τα πράγματα είναι απλά 360 ή 380 το δίνουν προ φόρων άρα κάπου στα 450 θα χει το μηχάνημα ....

 

 

 

καλα μη με φας :lol: οτι λεει το αρθρο μετεδωσα... αφου ειπα ας περιμενουμε ;) και μετα φορων 450 θα χει στα καταστηματα... στις 3 μεγαλες εταιρειες τα παντα ειναι πιο ακριβα :rolleyes: δες το Ν8 ποσο εχει εκει και ποσο στο birdphone

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

καλα μη με φας :lol:

 

Δεν το πα με επιθετικό ύφος σε σένα ρε bro, απλά έχω ένα μίσος με το ελληνικό μονοπώλειο ... Γεννηθήκαμε μονοφαγαδες .... Το C7 είχε 450 στο Πλαίσιο και με το που βγήκε και στα Cosmo\Wind\Voda έπεσε 340 ....

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Δεν το πα με επιθετικό ύφος σε σένα ρε bro, απλά έχω ένα μίσος με το ελληνικό μονοπώλειο ... Γεννηθήκαμε μονοφαγαδες .... Το C7 είχε 450 στο Πλαίσιο και με το που βγήκε και στα Cosmo\Wind\Voda έπεσε 340 ....

 

ναι ρε πλακα σε κανω :p αυτο κι αν ειναι κλασσικο παραδειγμα... γενικα προτιμω μικρα μαγαζακια στα ηλεκτρονικα μου και στα βιντεοπαιχνιδια... διαφορετικα εξωτερικο (παιχνιδια που πλαισιο και μουλτιραμα εχουν 40 στο ιντερνετ τα βρισκεις μιση τιμη...)

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

γενικα προτιμω μικρα μαγαζακια στα ηλεκτρονικα μου και στα βιντεοπαιχνιδια..

 

Ετσι ακριβως. Και εγω το ιδιο κανω.

Οι μεγαλες αλυσιδες ειναι πια για τους ηλικιωμενους.

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Βγηκαν οι τιμες τους στη Γερμανια, 459 ευρω για το Χ7 και 429 για το Ε6 αρα ειχε δικιο ο gpetsopoulos μαλλον, αν και θα πρεπει να περιμενουμε για να δουμε τι τιμες θα εχουν εδω.

 

 

Α, ξεχασα το λινκ : http://www.gsmarena.com/nokia_e6_and_x7_available_for_preorder_in_germany_not_cheap-news-2644.php

Link to comment
Share on other sites

σορρυ που κανω νεο ποστ αλλα δεν θα το δει κανενας αλλιως...

 

hands-on απο techblog, το Αννα πεταει, 2 ηχεια δυνατα και ποιοτικα, κανει λαθος στην αναλυση ειναι 360χ640

 

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Όντως πανέμορφο, ειδικά σε ασημι, 2 αρκετά δυνατά ηχεία και πανέμορφη οθόνη : )

 

Καλά έκανες και έγραψες νέο post, για να μας έρθει ειδοποίηση !!!! Φοβερό vid :D

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Τι σας αρέσει δε μπορώ να καταλάβω.. Όμορφο εξωτερικά, αλλά μάπα. 680μχζ επεξεργαστή 256 ραμ ανάλυση οθονης 640χ360 και τιμή στο πεντακοσαρι;;;; Ελεος;;;;

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

680μχζ επεξεργαστή 256 ραμ ανάλυση οθονης 640χ360 και τιμή στο πεντακοσαρι;;;

 

Δεν αγοράζεις specs από το ψιλικατζίδικο της γειτονιάς ...

Για να τρέξεις Windows7 δεν σου φτάνουν, για Symbian^3 όμως είσαι υπέρκομπλε ..

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Τι σας αρέσει δε μπορώ να καταλάβω.. Όμορφο εξωτερικά, αλλά μάπα. 680μχζ επεξεργαστή 256 ραμ ανάλυση οθονης 640χ360 και τιμή στο πεντακοσαρι;;;; Ελεος;;;;

 

 

τι μου αρεσε? λοιπον:

1. Πανεμορφο

2. Καταπληκτικα ηχεια

3. Πολυ καλη οθονη που νομιζε ο Βλαχακης οτι ειναι μεγαλυτερης αναλυσης

4. 680gz επεξεργαστη που δινει ιδια εμπειρια που δινουν αλλα κινητα με 1gz η διπυρηνο

5. 256 ραμ που ειναι υπεραρκετα καθως ολες οι εφαρμογες ειναι native και σου φτανουν και περισευουν, ειδικα με τον νεο περιηγητη που ειναι βελτιωμενος και κανει μικροτερη χρηση μνημης

6. Το συμπιαν Αννα δειχνει απιστευτα γρηγορο :D

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

τι μου αρεσε? λοιπον:

1. Πανεμορφο

2. Καταπληκτικα ηχεια

3. Πολυ καλη οθονη που νομιζε ο Βλαχακης οτι ειναι μεγαλυτερης αναλυσης

4. 680gz επεξεργαστη που δινει ιδια εμπειρια που δινουν αλλα κινητα με 1gz η διπυρηνο

5. 256 ραμ που ειναι υπεραρκετα καθως ολες οι εφαρμογες ειναι native και σου φτανουν και περισευουν, ειδικα με τον νεο περιηγητη που ειναι βελτιωμενος και κανει μικροτερη χρηση μνημης

6. Το συμπιαν Αννα δειχνει απιστευτα γρηγορο :D

 

 

1 και 2 συμφωνώ απόλυτα!

3,4,5,6... ασχολίαστα.. Το ξεφτιλησες το θεμα.. Ειδικα στο 4..

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έλα μου ντε ... Το πιο απλό παράδειγμα ... Το ΚΤΕΛ φίλε έχει 800 άλογα, αλλά ένα αυτοκίνητο 100 αλόγων είναι μακράν πιο γρήγορο ...

 

Πως αλλιώς να του πεις ότι τα άλογα δεν παίζουν τον μοναδικό ρόλο ?????

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Έλα μου ντε ... Το πιο απλό παράδειγμα ... Το ΚΤΕΛ φίλε έχει 800 άλογα, αλλά ένα αυτοκίνητο 100 αλόγων είναι μακράν πιο γρήγορο ...

 

Πως αλλιώς να του πεις ότι τα άλογα δεν παίζουν τον μοναδικό ρόλο ?????

 

ωραιο παραδειγμα :) το συμπιαν φιλε ειναι πολυ πιο ελαφρυ απο το ανδροιδ και ειναι πχ ενας λογος που χει καλυτερη διαρκεια μπαταριας με 1200mah απο ανδροιδ με 1500...

 

και το iphone εχει μικρο επεξεργαστη αλλα τρεχει απιστευτα γρηγορα και καλυτερα απο ανδροιδ...

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Έλα μου ντε ... Το πιο απλό παράδειγμα ... Το ΚΤΕΛ φίλε έχει 800 άλογα, αλλά ένα αυτοκίνητο 100 αλόγων είναι μακράν πιο γρήγορο ...

 

Πως αλλιώς να του πεις ότι τα άλογα δεν παίζουν τον μοναδικό ρόλο ?????

 

Καλά λες! Αντροιντ=κτελ και αννα=σουπερ καρ!

Θα το παρω και εγω!! Τρεμε γκαλαξι ς2!!!

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

δε σου ζητησε κανεις να το παρεις... ασε να το παρουμε εμεις που μας αρεσε :) α, και αυτο στο βιντεο ειναι προεκδοση του αννα οχι η τελικη ;)

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...