Jump to content

[Επίσημο] HTC Desire S


Villis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδες εδω και μια εβδομαδα εχω προβλημα με την μπαταρια. εκει π μου κρατουσε 1.5 μερα με φυσιολογικη χρηση, τωρα κραταει 15 ωρες. δυο ειναι οι πιθανοτητες. Ή καποια εφαρμογη την αδειαζει, αν και πεταξα οτι ειχα βαλει προσφατα, ή φταιει που την πρωτη φορα που το παρατηρησα ταξιδευα με το αυτοκινητο και το κινητο πανω στο ταμπλο ζεσταθηκε πολυ.

 

Στο θεμα μας τωρα. εγω τρεχω την MIUI.US εδω και μηνες και ειπα να κανω ενα νεο φλασαρισμα μηπως και ειναι θεμα εφαρμογων το προβλημα μου. Για πειτε καμια καλη ρομ ICS γιατι εχω μηνες να ασχοληθω και εχω χαθει(επισης λογω δουλειας θελω τα φωτα σας για τι δεν εχω πολυ ελευθερο χρονο να πειραματιστω...)

 

 

Και εμενα τις τελευταιες μερες έχει ενα θεμα με την μπαταρια και κραταει πολυ πιο λίγο...ειχε αναφερθει και πριν λιγες εβδομαδες και από άλλο ένα μέλος...πραγματικα δεν ξερω τι φταίει....

 

Υ.Γ : Το κινητό θεωρω πολύ φυσιολογικά ότι έχει την τιμή που έχει...300Ε βρισκεις dual core με 4+ ιντσες!!!Ποιος θα πάρει το desire S με τοσα λεφτά?Δεν υπάρχει εταιρία εκτός από την apple που βγάζει ένα κινητό το χρόνο που να έχει καλή μεταπωλητική αξία!!!

Πραγματικά αν είναι να έχω τα θέματα που έβγαλαν evo 3d,sensation,neo V,ακόμη και το SII σε αρκετλες περιπτώσεις να μην την παρω την αναβαθμιση!Αν ειναι να βγαλουν κατι καλό και σταθερο,έχει καλώς,αλλίως να μείνουμε με GB!!Μια χαρά πάει το εργαλείο μας!Κακά τα ψέματα δεν νομιζω οτι υπαρχει εταιρία που να είναι αριστη όσον αφορά τις αναβαθμίσεις των κινητών της

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

φυσιολογικο ΔΕΝ το λες φιλε μου!! οταν σκας 500€ οφειλεις να εχεις και μια αναλογη μεταπωλιτικη αξια!! οι τιμες εγιναν ετσι...γιατι απλα δεν κρατησαν σωστα το marketing!
Link to comment
Share on other sites

φυσιολογικο ΔΕΝ το λες φιλε μου!! οταν σκας 500€ οφειλεις να εχεις και μια αναλογη μεταπωλιτικη αξια!! οι τιμες εγιναν ετσι...γιατι απλα δεν κρατησαν σωστα το marketing!

 

Δε νομίζω ότι είναι φθηνό το desire s σήμερα.260 έχει καινούργιο και είναι πολλά.Απλά όταν κυκλοφορισε δεν άξιζε με τίποτα τα 500 ευρώ που έκανε.Τόσο είχαν εξάλλου και τα διπυρηνα τότε.

www.to-kladeutiri.com
Link to comment
Share on other sites

για αυτα που σου παρεχει ειναι φθηνο!! αν δεις τα αναλογα κινητα με κατωτερα χαρακτηριστικα....και επισης μιλαμε για μεταπωλητικη αξια!!...κανενα απο τα σημερινα ανδροειδη δεν αξιζει 500€..ελαχιστα ειναι αυτα που το αξιζοθν!
Link to comment
Share on other sites

για αυτα που σου παρεχει ειναι φθηνο!! αν δεις τα αναλογα κινητα με κατωτερα χαρακτηριστικα....και επισης μιλαμε για μεταπωλητικη αξια!!...κανενα απο τα σημερινα ανδροειδη δεν αξιζει 500€..ελαχιστα ειναι αυτα που το αξιζοθν!

 

πως γινεται να θεωρεις ενα single core 1ghz 768ram κινητο στα http://www.skroutz.gr/s/326914/HTC-Desire-S.html?keyphrase=desire+s φθηνο? δηλαδη το xperia sole και το galaxy ace 2 που ειναι διπυρηνα και φθηνοτερα τι ειναι? σκεψου οτι μεχρι πριν λιγο ειχαμε το RAZR στα 279 το οποιο εχει κορυφαια κατασκευη και πολυ καλα specs

 

επισης το galaxy sIII κατ'εμε τα αξιζει τα 500, γιατι ειναι κινηταρα και θα χεις υποστηριξη για πολυ καιρο ακομα. ηδη τελος του μηνα θα παρει jelly bean... οσον αφορα το "κανενα απο τα σημερινα ανδροειδη δεν αξιζει 500€..ελαχιστα ειναι αυτα που το αξιζοθν!" συμφωνω ναι.. και συμφνωνω διοτι στα 500 ειναι μονο to SGSIII και το HTC One X..αρα οντως ελαχιστα :lol:

Edited by c0rpse_grinder
Coolpad F1 (8297W)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

Λοιπόν έχουμε και λέμε, το ολο θέμα οδηγειται σε φιάσκο και σε πόλεμο νεύρων,το οποίο εύχομαι ειλικρινά να το φυσάνε και να μήν κρυώνει εκει στην HTC.

Ειλικρινά τέτοιο αντιεπαγγελαματικό γαιδουρισμο,και μαρκετιστικο οτινανισμο έχω πολλά χρονια να δώ,και τον ξανασυνάντησα στην ΗΤC.Είτε τούς παιρνεις τηλέφωνο,είτε τους γραφεις στο φέξεμπουκ, είτε στο HTC blog, ένα και το αυτο είναι.Κανεις δεν μιλάει,κανεις δέν λαλάει,και κανεις δεν παιρνει θέση.Κανεις δεν θέλει να βοηθήσει και έστω να επεξηγήσει...τόσο άθλιο αλλα και εκνευριστικό after sales.

Επειδή η σιωπή και η περιφρόνηση είναι ο καλύτερος τιμωρός,αποφάσισα να πάψω την HTC.Ετσι λοιπόν τους έγραψα κανονικότατα και προχώρησα στην αγορά του Samsung Galaxy Nexus,έτσι ώστε να γλυτώσω απο μουρμούρες,νεύρα,καντήλια και σιχτιρια....

Ειλικρινα εύχομαι η Samsung να μήν φανει κατώτερη των περιστάσεων διότι θα την τιμωρήσω και εκείνη με ακριβώς τον ίδιο τρόπο. Οσο για την HTC, καλά κρασσά, και καλή επιβίωση, διοτι με την τακτικη που ακολουθεί αμφιβάλω εάν αντέξει τον ανταγώνισμο.Τήν βλέπω πολυ σύντομα στο καρναβατσο...δέν σέβεται τους πελάτες της και δέν σέβεται τα προιόντα που διαθέτει προς πώληση...δέν έχει προοπτικές υγιούς aftersales support οποτε τα λουστει λοιπόν!

Το Desire μου δέν θα το πουλήσω,αλλα ούτε και θα το πετάξω,απο εγωισμό και μόνο στα λεφτά που σπατάλησα να το αγοράσω γιατι ειναι γαμάτο τηλέφωνο!

Edited by emmanuelle
The question is not...when i'll stop, but who's going to stop me
Link to comment
Share on other sites

Παιδια στην htcdev εχει ηδη βγει η kernel της κινεζικης εκδοσης. Διαβαστε το αντιστοιχο φορουμ των xda. Τα πραγματα θα παρουν το δρομο τους.
HTC One X
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το μόνο που φοβάμαι είναι μήπως όταν και εαν εφόσον έρθει η ics να μην είναι τόσο καλή όσο περιμένουμε και δημιουργήσει extra προβλήματα.. Δεν χρειάζεται να σας πω πόσες συσκευές είχαν θέματα, και για μήνες μαλιστα στην μετάβαση, και δεν είναι καθόλου τυχαίο που αργεί τόσο σε κάποια μοντέλα διαφόρων εταιριών... Φυσικά μακάρι να έρθει και να τρέχουν όλα νεράκι!! Απλά σας μεταφέρω κάποιους φόβους μου :(
Link to comment
Share on other sites

Επειδή η σιωπή και η περιφρόνηση είναι ο καλύτερος τιμωρός,αποφάσισα να πάψω την HTC.Ετσι λοιπόν τους έγραψα κανονικότατα και προχώρησα στην αγορά του Samsung Galaxy Nexus,έτσι ώστε να γλυτώσω απο μουρμούρες,νεύρα,καντήλια και σιχτιρια....

 

Θες να πεις δηλαδή ότι έδωσες τουλάχιστον 367,90 ευρώ για να έχεις ICS; Ήταν δηλαδή τόσο σημαντικό για σένα; Αν σου έδινε η HTC ICS στο Desire S δεν θα έπαιρνες το Nexus; Δεν ξέρω για τους υπόλοιπους αλλά ώρες ώρες εδώ μέσα μου φαίνεται ότι διαβάζω ασκήσεις υπερβολής.

Ericsson GS-337 -> Siemens C25 -> Nokia 7110 -> Motorola T720 -> Motorola V550 -> Siemens CX75 -> Nokia N73 -> Samsung Omnia i900 16GB -> HTC Desire S -> LG G2 D802 16GB -> Samsung Galaxy S7 Edge -> Samsung Galaxy S10+

Tablet: Kobo Arc 10HD

PDA/PNA: HP Jornada 525, Qtek 2020, Navigon 2110 max

Link to comment
Share on other sites

Θες να πεις δηλαδή ότι έδωσες τουλάχιστον 367,90 ευρώ για να έχεις ICS; Ήταν δηλαδή τόσο σημαντικό για σένα; Αν σου έδινε η HTC ICS στο Desire S δεν θα έπαιρνες το Nexus; Δεν ξέρω για τους υπόλοιπους αλλά ώρες ώρες εδώ μέσα μου φαίνεται ότι διαβάζω ασκήσεις υπερβολής.

 

Το galaxy nexus φιλε εχει πλεον jelly bean και ηταν το πρωτο, και θα συνεχισει να ειναι πρωτο και στην επομενη αναβαθμιση!!

Εσενα δηλαδη για να καταλαβω σου φαινεται ιδιο το desire s με το g.nexus :rolleyes:

Τι να πω, ισως εαν εριχνες μια ματια (εστω και γρηγορη;)) παρακατω ισως αναθεωρουσες λιγο...

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4219&idPhone2=3776

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Θες να πεις δηλαδή ότι έδωσες τουλάχιστον 367,90 ευρώ για να έχεις ICS; Ήταν δηλαδή τόσο σημαντικό για σένα; Αν σου έδινε η HTC ICS στο Desire S δεν θα έπαιρνες το Nexus; Δεν ξέρω για τους υπόλοιπους αλλά ώρες ώρες εδώ μέσα μου φαίνεται ότι διαβάζω ασκήσεις υπερβολής.

 

Καλημερα φιλε...

Δέν έδωσα 367,90 ευρω για το παγωτο...εδωσα 367,90 ευρώ γιατι το κινητο καλυπτε τις ανάγκες μου.Και το είχα πολυ πριν τις ανακοινώσεις περι παγωτου.Εάν όμως εσυ θεωρεις ασκησεις υπερβολης μου το αθλιο after sales support της HTC,συγνωμη αλλα εθελοτυφλεις.

Πιστεύεω οτι είμουν σαφής σε αυτο που εξήγησα!

The question is not...when i'll stop, but who's going to stop me
Link to comment
Share on other sites

Θες να πεις δηλαδή ότι έδωσες τουλάχιστον 367,90 ευρώ για να έχεις ICS; Ήταν δηλαδή τόσο σημαντικό για σένα; Αν σου έδινε η HTC ICS στο Desire S δεν θα έπαιρνες το Nexus; Δεν ξέρω για τους υπόλοιπους αλλά ώρες ώρες εδώ μέσα μου φαίνεται ότι διαβάζω ασκήσεις υπερβολής.

 

Έδωσε προφανώς χρηματα να πάρει ένα τηλέφωνο καλύτερο, με νεότερο λογισμικό και καλύτερη υποστήριξη. Και εγώ εκνευριζόμουν γιατί το κινητό μου δεν θα πάρει ICS αλλά παίζοντας για μέρες με το κινητό της κοπέλας μου (4.0) είδα ότι οκ, δεν είναι και τίποτα τρομερό, μη σου πω ότι σε πολλά προτιμώ το 2.3. ΟΜΩΣ δεν έχει σημασία τι αρέσει ή όχι σε εμένα ή στον καθένα. Σημασία εχει ότι η εταιρία κωλυσιεργεί απίστευτα, όταν σε άλλες συσκευές με customized UI έχει έρθει η 4.0 εδώ και μήνες και εμείς στραβά αρμενίζουμε, τώρα μιλάμε για RUU και με ρισκο και κάτι να μην παίζει. Τώρα σοβαρά, πιστεύει κανείς ότι είναι ΤΟΣΟ δύσκολο να προσαρμόσουν μια έκδοση σε ένα τηλέφωνο; Όταν δηλαδή σχεδίασαν τη σειρά One ή ακόμα και το αξιοπρεπέστατο Desire C, έφαγαν μήνες; Ε δε νομίζω. Απλά δεν αφιερώνουν λόγω κόστους ανθρωποωρών χρόνο να το κάνουν. Και εμείς στο μέλλον δεν θα αφιερώσουμε κόστος χρηματικό να τους υποστηρίξουμε.

 

My 2 cents.

 

Υ.Γ. Στο xda έχει πολύ πλάκα. Το HTC Support κάθε χώρας λέει τα δικά του. Το ένα λέει RUU, το άλλο OTA, το άλλο για Σεπτέμβριο-Οκτώβριο-Νοέμβριο. Ότι να 'ναι :)

Currently: Samsung Galaxy S8+

http://mowned.com/sig/vlassis-koutouloufas.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έδωσε προφανώς χρηματα να πάρει ένα τηλέφωνο καλύτερο, με νεότερο λογισμικό και καλύτερη υποστήριξη. Και εγώ εκνευριζόμουν γιατί το κινητό μου δεν θα πάρει ICS αλλά παίζοντας για μέρες με το κινητό της κοπέλας μου (4.0) είδα ότι οκ, δεν είναι και τίποτα τρομερό, μη σου πω ότι σε πολλά προτιμώ το 2.3. ΟΜΩΣ δεν έχει σημασία τι αρέσει ή όχι σε εμένα ή στον καθένα. Σημασία εχει ότι η εταιρία κωλυσιεργεί απίστευτα, όταν σε άλλες συσκευές με customized UI έχει έρθει η 4.0 εδώ και μήνες και εμείς στραβά αρμενίζουμε, τώρα μιλάμε για RUU και με ρισκο και κάτι να μην παίζει. Τώρα σοβαρά, πιστεύει κανείς ότι είναι ΤΟΣΟ δύσκολο να προσαρμόσουν μια έκδοση σε ένα τηλέφωνο; Όταν δηλαδή σχεδίασαν τη σειρά One ή ακόμα και το αξιοπρεπέστατο Desire C, έφαγαν μήνες; Ε δε νομίζω. Απλά δεν αφιερώνουν λόγω κόστους ανθρωποωρών χρόνο να το κάνουν. Και εμείς στο μέλλον δεν θα αφιερώσουμε κόστος χρηματικό να τους υποστηρίξουμε.

 

My 2 cents.

 

Υ.Γ. Στο xda έχει πολύ πλάκα. Το HTC Support κάθε χώρας λέει τα δικά του. Το ένα λέει RUU, το άλλο OTA, το άλλο για Σεπτέμβριο-Οκτώβριο-Νοέμβριο. Ότι να 'ναι :)

 

Φίλε καλησπέρα,

λένε ότι θέλουν,ότι τους καπνίσει,κάνουν απιστευτά πράγματα...μή σοβαρα για μεγάλη εταιρεια....πές μου εσυ μετά πώς να τους πάρω στα σοβαρά;;;και γιατι να ειμαι μονιμως σε μια τέτοια ταλαιπωρια.

 

Οταν χάλασε η μπαταρια μου, μου εδωσαν 4 φορες την λάθος μπαταρια....μετα απο άσκοπη αναμονη 1 μηνα...κατα τ'αλλα ασκησεις πανικου!Οχο χοοοιιιιιι!!!

The question is not...when i'll stop, but who's going to stop me
Link to comment
Share on other sites

Έδωσε προφανώς χρηματα να πάρει ένα τηλέφωνο καλύτερο, με νεότερο λογισμικό και καλύτερη υποστήριξη. Και εγώ εκνευριζόμουν γιατί το κινητό μου δεν θα πάρει ICS αλλά παίζοντας για μέρες με το κινητό της κοπέλας μου (4.0) είδα ότι οκ, δεν είναι και τίποτα τρομερό, μη σου πω ότι σε πολλά προτιμώ το 2.3. ΟΜΩΣ δεν έχει σημασία τι αρέσει ή όχι σε εμένα ή στον καθένα. Σημασία εχει ότι η εταιρία κωλυσιεργεί απίστευτα, όταν σε άλλες συσκευές με customized UI έχει έρθει η 4.0 εδώ και μήνες και εμείς στραβά αρμενίζουμε, τώρα μιλάμε για RUU και με ρισκο και κάτι να μην παίζει. Τώρα σοβαρά, πιστεύει κανείς ότι είναι ΤΟΣΟ δύσκολο να προσαρμόσουν μια έκδοση σε ένα τηλέφωνο; Όταν δηλαδή σχεδίασαν τη σειρά One ή ακόμα και το αξιοπρεπέστατο Desire C, έφαγαν μήνες; Ε δε νομίζω. Απλά δεν αφιερώνουν λόγω κόστους ανθρωποωρών χρόνο να το κάνουν. Και εμείς στο μέλλον δεν θα αφιερώσουμε κόστος χρηματικό να τους υποστηρίξουμε.

 

My 2 cents.

 

Υ.Γ. Στο xda έχει πολύ πλάκα. Το HTC Support κάθε χώρας λέει τα δικά του. Το ένα λέει RUU, το άλλο OTA, το άλλο για Σεπτέμβριο-Οκτώβριο-Νοέμβριο. Ότι να 'ναι :)

 

 

+1000

Με κάλυψες πλήρως. Και για να το πω διαφορετικά: Εγώ αγόρασα πριν έναν χρόνο ακριβώς το Desire S. Πήρα και μια θήκη των 25€ καθώς και μια μπαταρία mugen με 30+ €. Καλώς ή κακώς το κινητό μου στοίχισε, λοιπόν, αρκετά χρήματα, αλλά δεν το έχω μετανιώσει ακόμα και σαφώς σκοπεύω να το κρατήσω. Αλλά, όταν με ρωτάνε οι φίλοι μου "Τί κινητό να πάρω?" ειλικρινά δεν τους παρακινώ να πάρουν HTC, πλέον....

Link to comment
Share on other sites

+1000

Με κάλυψες πλήρως. Και για να το πω διαφορετικά: Εγώ αγόρασα πριν έναν χρόνο ακριβώς το Desire S. Πήρα και μια θήκη των 25€ καθώς και μια μπαταρία mugen με 30+ €. Καλώς ή κακώς το κινητό μου στοίχισε, λοιπόν, αρκετά χρήματα, αλλά δεν το έχω μετανιώσει ακόμα και σαφώς σκοπεύω να το κρατήσω. Αλλά, όταν με ρωτάνε οι φίλοι μου "Τί κινητό να πάρω?" ειλικρινά δεν τους παρακινώ να πάρουν HTC, πλέον....

 

 

Σώστος ο φίλος, ειναι πολλα τα κακώς κειμενα της HTC....τα πάντα ειναι στην κριση και πλέον και στην τσέπη του καθενος!Το κινητο ειναι μια επενδυση και πρεπει να κοιταμε κάθε τι σχετιζεται με αυτο!

Οπως προειπε και ο φιλος και εγω μια απο τα ιδια αγαπω το Desire S μου αλλα εαν κάποιος ρωτησει για HTC και το ενδεχομενο να παρει κινητο απο την εν λογω εταιρεια, απλά θα ειμαι αρνητικος!

The question is not...when i'll stop, but who's going to stop me
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα φιλε...

Δέν έδωσα 367,90 ευρω για το παγωτο...εδωσα 367,90 ευρώ γιατι το κινητο καλυπτε τις ανάγκες μου.Και το είχα πολυ πριν τις ανακοινώσεις περι παγωτου.Εάν όμως εσυ θεωρεις ασκησεις υπερβολης μου το αθλιο after sales support της HTC,συγνωμη αλλα εθελοτυφλεις.

Πιστεύεω οτι είμουν σαφής σε αυτο που εξήγησα!

 

Τώρα είσαι σαφής. Η επιλογή του Nexus έγινε για λόγους εν πολλοίς άσχετους με την συμπεριφορά της HTC στο θέμα του Desire S. Στο μήνυμα που σχολίασα όμως κάθε άλλο παρά σαφής ήσουν, καθώς άφηνες να εννοηθεί το αντίθετο. Επίσης ποτέ δεν είπα κάτι θετικό για το after sales support της HTC.

Ericsson GS-337 -> Siemens C25 -> Nokia 7110 -> Motorola T720 -> Motorola V550 -> Siemens CX75 -> Nokia N73 -> Samsung Omnia i900 16GB -> HTC Desire S -> LG G2 D802 16GB -> Samsung Galaxy S7 Edge -> Samsung Galaxy S10+

Tablet: Kobo Arc 10HD

PDA/PNA: HP Jornada 525, Qtek 2020, Navigon 2110 max

Link to comment
Share on other sites

για δειτε και αυτο: go on on htcdev it happens just download it
το να μην κανεις τιποτα ειναι καλυτερο απο το να εισαι πολυασχολος κανοντας τιποτα
Link to comment
Share on other sites

για δειτε και αυτο: go on on htcdev it happens just download it

 

Τι εννοείς? Ειμαι απο tapatalk και αν εχει καποιο λινκ μέσα το μήνυμα σου δεν μου το δείχνει!

Coolpad F1 (8297W)
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς? Ειμαι απο tapatalk και αν εχει καποιο λινκ μέσα το μήνυμα σου δεν μου το δείχνει!

 

Δεν ειναι λινκ ειναι η απαντηση που πηρα στην ερωτηση πειτε με ενα ναι η ενα οχι αν θα αναβαθμιστει το desire s στην σελιδα της htc στο facebook

το να μην κανεις τιποτα ειναι καλυτερο απο το να εισαι πολυασχολος κανοντας τιποτα
Link to comment
Share on other sites

Βάσει γαλλικού ιστοτόπου, εικάζονται τα χειρότερα (ίδια μοίρα με το HD) για την αναβάθμιση.

(Στο αντίστοιχο νήμα στο xda-developers όλα αυτά)

Εικασίες και αλληλοκρουόμενες ανακοινώσεις, κατά συρροή ...

Τι να λάβεις υπ' όψιν σου και τι να αποκλείσεις;

 

Αργά ή γρήγορα, θα μάθουμε, βέβαια.

Edited by ioannis_z_ioanni
ανακρίβεια
Link to comment
Share on other sites

Βάσει γαλλικού ιστοτόπου, εικάζονται τα χειρότερα (ίδια μοίρα με το HD) για την αναβάθμιση.

(Στο αντίστοιχο νήμα στο xda-developers όλα αυτά)

Εικασίες και αλληλοκρουόμενες ανακοινώσεις, κατά συρροή ...

Τι να λάβεις υπ' όψιν σου και τι να αποκλείσεις;

 

Αργά ή γρήγορα, θα μάθουμε, βέβαια.

 

Αιδια εχει καταντήσει... Ψυχολογικά ενοχλητικό :-\

Coolpad F1 (8297W)
Link to comment
Share on other sites

Εγώ αυτό που θα ήθελα από την ics ήταν τα πέντε dock εικονίδια. Από την στιγμή που η gb τρέχει μία χαρά στο desire s και με ένα launcher βάζω όσα εικονίδια θέλω ειλικρινά τι να την κάνω την ics?
Link to comment
Share on other sites

μια χαρά είναι το κινητό και χωρίς το παγωτό (για μένα που δεν είμαι power user) απλά η κοροϊδία με ενόχλησε και πήγα σε nexus.

δεν γίνεται να σε παραπετά η htc μέσα σε ένα χρόνο και έχοντας δώσει και κάποια αρκετά χρήματα για κινητό..

είναι κρίμα να μην έχεις πρόβλημα με το κινητό και να έχεις με την htc....

μακάρι να πάρει αναβάθμιση(πιο πολύ για τις εφαρμογές) και όχι για κανένα άλλο λόγο...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...