Jump to content

[Επίσημο] HTC Desire S


Villis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εχω δει αυτo...

 

http://www.expansys.com.gr/htc-desire-s-screen-protector-sp-p530-2-pieces-retail-pack-210063/

 

και σκεφομαι να προβω στην αγορα..!! ο λογος που μου μπηκαν οι σκεψεις για το screen protector...ειναι οτι εχω 2 φιλους μου με Ν8( gorilla glass) που εχουν..οπως και μερικους σε iphone.

 

απλα ρωταω...1ον) γιατι δεν ειχα ποτε gorilla glass (ειχα iphone 3gs) 2oν) δεν θελω να χαθει η αποκριση που εχει η οθονη!

 

Εγώ αγόρασα μια 3άδα με 3 ευρώ!! Τις συγκεκριμένες τις έχω βάλει σε όλα μου τα κινητά και είναι πολύ καλές! Αν θες σου δίνω μια... ακου 11ε... έλεος!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εχει βαλει κανεις screen protector????? (παρακαλω να μου πει εντυπωσεις) (το εχω ρωτισει και ποιο πανω...αλλα μαλλον δωσατε βαση ΠΑΛΙ στα εμφανισιακα του τηλεφωνου)

 

Αν πας μερικές σελίδες πίσω θα δείς ότι έχω βάλει εγώ, δεν αλλάζει η τπτ στην λειτουργία του τηλεφώνου απλά δεν γεμίζει δαχτυλιές πια η οθόνη.... :)

 

 

Υ.Γ. Η 2.3 έχει ενσωματομένο task killer για όποιον ενδιαφέρεται να κλείνει εφαρμογές... αλλά και πάλι δεν χρειάζεται ούτε έχει νόημα..

Link to comment
Share on other sites

Aπο που τις αγορασες εσυ φιλε μ!?

 

Από ένα Αγγλικό κατάστημα μέσω ebay... Αν γράψεις στο eBay htc desire s screen protector θα δείς ότι η 10άδα κοστίζει 3ε από μαγαζιά honk kong αλλά κανουν 3 βδομάδες να έρθουν. Εγώ πήρα από την αγγλία γιατί τις βιαζόμουνα και πήρα την 3αδα με 3ε.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

 

Τα μεταφορικά είδες πόσο είναι; Πανάκριβο πακέτο! :wacko:

 

ebay.co.uk και από τη μεριά μου. Πάμφθηνες και σε μεγάλη ποικιλία.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα τον dialer one το πρωι και τον απεγκατεστησα πριν λιγο με αποτελεσμα τωρα να μου δειχνει το ιστορικο κλησεων(τις 3 τελευταιες κλησεις) στον dialer της HTC,λες και ξεκολλησε.Οτι να ναι ομως...

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω σχετικά με το σημα του wifi .......υπάρχει πρόβλημα όταν καλύπτεται απο το χέρι η είναι υπερβολικά αυτά που γράφονται???
Huawei Honor 6 H60-L04 B 521 root
Link to comment
Share on other sites

Όταν έχεις καλό σήμα τότε δεν σε προβληματίζει, αλλά αν δεν έχεις, σου δημιουργεί πρόβλημα...
Link to comment
Share on other sites

Όταν έχεις καλό σήμα τότε δεν σε προβληματίζει, αλλά αν δεν έχεις, σου δημιουργεί πρόβλημα...

σε σχέση τωρα με το 3g σήμα σε περιοχες με ασθενες σήμα πως συμπεριφέρεται ???

Huawei Honor 6 H60-L04 B 521 root
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας.

 

Μπορεί κάποιος να μου πει πως θα μπορέσω να εγκαταστήσω paid εφαρμογές?

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Αν πας μερικές σελίδες πίσω θα δείς ότι έχω βάλει εγώ, δεν αλλάζει η τπτ στην λειτουργία του τηλεφώνου απλά δεν γεμίζει δαχτυλιές πια η οθόνη.... :)

 

 

Υ.Γ. Η 2.3 έχει ενσωματομένο task killer για όποιον ενδιαφέρεται να κλείνει εφαρμογές... αλλά και πάλι δεν χρειάζεται ούτε έχει νόημα..

 

Ποιον task killer έχει ενσωματομένο ;. Δεν το βρίσκω :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μπορεί κάποιος να μου πει πως θα μπορέσω να εγκαταστήσω paid εφαρμογές?

 

http://www.navimania.gr/showthread.php?t=22578

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ποιον task killer έχει ενσωματομένο ;. Δεν το βρίσκω :wacko:

Δεν είναι task killer απλώς στα Gingerbread(arc,DesireS...) στις εφαρμογές > Εκτελούνται εκεί εννοεί μπορείς να κλείσεις εφαρμογές που τρέχουν.;)...και μπορείς να το βάλεις και σαν shortcut στην αρχική οθόνη πατώντας παρατεταμένα στην οθόνη επιλέγεις προσθήκη Εφαρμογές>Ρυθμίσεις>Εκτελούνται....(αν το θυμάμαι καλά σαν path);)

Link to comment
Share on other sites

A..ναι εντάξει, όμως και πάλι δεν είναι task killer. Εξάλλου τι νόημα έχει ο killer σε αυτό το κινητό αφού κρατάει 2 μέρες με έντονη χρήση.
Link to comment
Share on other sites

Ενας φιλος προηγουμενως ειπε πως γινεται και χωρις να ειναι root η συσκευη,αυτο που εδωσες εσυ θελει root.

Edited by wael
Link to comment
Share on other sites

Εφόσον η google μας αδικεί σαν χώρα και δεν θέλει να πληρώνουμε τότε και εμείς feel free να κατεβάζουμε σπασμένες εφαρμογές. Δόξα τω Θεό υπάρχουν sites για εμάς τους Έλληνες :D

 

Εdit

 

Ίσως όμως να φταίνε και οι πάροχοι μας...

Edited by apitsakis
Link to comment
Share on other sites

Το S δε γίνεται ακόμα root. Οπότε καμιά άλλη πρόταση; Mε κάποια sim του εξωτερικού ίσως; Κάποτε είχε γραφτεί κάτι τέτοιο αλλά δεν είχα δώσει σημασία μια και είχα root το desire και δούλευε μια χαρά το market enabler

 

Γίνεται s-off και στη συνέχεια root με το xtc clip.

Link to comment
Share on other sites

Να το κάνω root αυτό για πιο λόγο; Μνήμη έχει, μπαταρία μια χαρά,2.3 έχει sence 2.1 έχει. Ποια καλύτερη rom υπάρχει από αυτή που έχει τώρα; Ακόμα την προσπαθούν για το desire. Οπότε κάποια άλλη λύση για paid εφαρμογές;

Χωρίς root μόνο αν αγοράσεις κάποια SIM από συμβατό με το google market (πχ T-mobile) δίκτυο του εξωτερικού.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Να αναφέρω ένα πρόβλημα που έχω συναντήσει. Αν παω στις επαφές, επιλέξω "Εγώ" για να περάσω τα στοιχεία μου, κάνει "φόρτωση..." για πάντα και δεν προχωράει. Αν πατήσω στην συνέχεια menu, Απόστολή προφιλ, crashάρει... Σε εσάς συμβαίνει;
Link to comment
Share on other sites

Γίνεται s-off και στη συνέχεια root με το xtc clip.

 

Ξερουμε κανεναν που να το εχει και να κανει αυτη την δουλεια;Γιατι για να το αγορασεις ειναι πανακριβο...Ηδη βγηκε η πρωτη custom rom για τους s-off.

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Ξερουμε κανεναν που να το εχει και να κανει αυτη την δουλεια;Γιατι για να το αγορασεις ειναι πανακριβο...Ηδη βγηκε η πρωτη custom rom για τους s-off.

 

Έχω εγώ ένα.

Link to comment
Share on other sites

Έχω εγώ ένα.

 

Ναι αλλα εσυ μενεις Θεσσαλονικη δυστυχως(για μενα δυστυχως μιας και εισαι μακρια για να ερθω αλλιως η Θεσσαλονικη ειναι πανεμορφη)...

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

παιδες....ενα μικρο θεματακι....σε καποιες επαφες δεν μπορω να κανω αντιστοιχιση ηχου ενω σε αλλες γινετε κανονικα,κανω την δρομολογηση απο τις επαφες κανονικα και μολις παταω για εφαρμογη ηχου δεν τον αλλαζει...καμμια ιδεα???

να προσθεσω οτι δεν γινετε ουτε μεσο astro file manager...

2i6fhs-5.png
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...