Jump to content

[Επίσημο] HTC Desire S


Villis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δοκιμασα απο τη ληψη γραφικων στοιχειων αλλα μου λεει οτι δεν βρισκει την τοποθεσια η κατι τετοιο!ενω ενεργοποιημενες τις αντιστοιχες ρυθμισεις

Πήρες ήδη απάντηση εδώ!

Το να γράφεις το ίδιο πρόβλημα πάντως σε x διαφορετικά θέματα, βλέπεις και μόνος σου ότι δε βοηθάει... Πέραν τούτου δεν επιτρέπεται από τους ΟΠΧ, οπότε θα σε παρακαλούσα άλλη φορά να μην το ξανακάνεις! ;)

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πήρες ήδη απάντηση εδώ!

Το να γράφεις το ίδιο πρόβλημα πάντως σε x διαφορετικά θέματα, βλέπεις και μόνος σου ότι δε βοηθάει... Πέραν τούτου δεν επιτρέπεται από τους ΟΠΧ, οπότε θα σε παρακαλούσα άλλη φορά να μην το ξανακάνεις! ;)

 

σορρυ!γιατι ομως οταν δοκιμαζω να βρω νεα widget μεσα απο το htc hub μου βγαζει οτι δεν βρεθηκε η τοποθεσια μου?εχω ενεργοποιησει ολες τις ρυθμισεις εντοπισμου!EDIT τωρα δουλευει!

Edited by ilka71
Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι το κατάστημα...

Λέει ότι είναι ξεκλειδωμένο...

http://www.simplyelectronics.net/mainproduct.php?pid=13619

 

Και κάτι άσχετο από φωτογραφία πως πάει? Έχει κανένας λινκ για να δω κάποιες που βγήκαν με το κινητό αυτό? Μουσική μπορώ να ακούω απλά χωρίς τις βλακώδεις λίστες αναπαραγωγής. Να ανοίγω έναν φάκελο με τραγούδια που έχω ρίξει μέσα και να παίζει. Η με κάποιον άλλον απλό τρόπο....

 

Παιδιά μια βοήθεια εδώ παρακαλώ γιατί θέλω να το πάρω το κιν αλλά με ενδιαφέρουν τα παραπάνω...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια βοήθεια εδώ παρακαλώ γιατί θέλω να το πάρω το κιν αλλά με ενδιαφέρουν τα παραπάνω...

 

φιλε πληρες review θα βρεις στο gsmarena μαζι με φωτο και βίντεο για να δεις την ποιότητα.

http://www.gsmarena.com/htc_desire_s-review-590p7.php

 

οσον αφορά στη μουσική εγώ κατέβασα το PowerAMP από το market

https://market.android.com/details?id=com.maxmpz.audioplayer.unlock&feature=top-paid

και σίγουρα αξίζει και τα 3,5 Ευρώ για την αγορά (δοκιμαστικά έχεις το πρόγραμμα ολοκληρο για 15 μερες).

εύκολα βάζεις ένα φάκελο να παίζει αν θες και σε τυχαία σειρά τα κομμάτια.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου σε ευχαριστώ πολύ. Μπορείς να μου πεις σε παρακαλώ αν πάρω το κιν από έξω αν θα παίζει σε ελληνικά? Δες το λινκ που παραθέτω είναι από αγγλία σε σούπερ ντούπερ τιμή...
Link to comment
Share on other sites

νομιζω πως θα εχει ελληνικα επειδή ειναι και ευρωπαικό το κατάστημα.

στην εγκατάσταση του κινητού στην αρχή θυμάμαι πως είχε αρκετές γλώσσες, αλλά καλύτερα στείλε τους ένα mail να τους ρωτήσεις.

 

καθώς και ένα ερώτημα εδώ στην αντιπροσωπεία για το αν σε καλύπτει η εγγύηση θα ήταν καλό να κάνεις πριν παραγγείλεις (πιο σημαντικό απ τα ελληνικά;))

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Φίλε μου σε ευχαριστώ πολύ. Μπορείς να μου πεις σε παρακαλώ αν πάρω το κιν από έξω αν θα παίζει σε ελληνικά? Δες το λινκ που παραθέτω είναι από αγγλία σε σούπερ ντούπερ τιμή...

 

Αν δεν είναι branded συσκευή και δεν είναι παραεισαγωγής θα έχει κανονικά ελληνικό μενού.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

εαν ξεκλικαρω την επιλογη αυτοματος συγχρονισμος και εχω ρυθμισει το pop λογαριασμο μου να ψαχνει για email καθε μια ωρα ,θα το κανει η πρεπει να ειναι κλικαρισμενη η παραπανω επιλογη?
Link to comment
Share on other sites

μαλλον αυτη η φημη περι gorilla glass και οτι δεν γρατζουνιεται... το κινητο το προσεχω σαν τα ματια μου..δεν μου εχει πεσει ποτε...και γενικα δεν το αφηνω οπουδιποτε! ε μολις διαπιστωσα 2 πολυ μικρες γρατζουνιες... και ξενερωσα :/
Link to comment
Share on other sites

:) σε αλλα χερια σπανια πεφτει...ειναι στο σημειο που κανουμε slide down για να γινει unlock και κατα πασα πιθανοτητα...εγινε μαλλον οπως το εκανα με τον αντιχειρα για να καθαρισω κατι δαχτυλιες :/ ( βλακεια βεβαια..αλλα τελος παντων δεν φαινεται αν δεν το κοιταξεις πολυ καλα) ...αυριο παραγγελνω screen protector...
Link to comment
Share on other sites

μαλλον αυτη η φημη περι gorilla glass και οτι δεν γρατζουνιεται... το κινητο το προσεχω σαν τα ματια μου..δεν μου εχει πεσει ποτε...και γενικα δεν το αφηνω οπουδιποτε! ε μολις διαπιστωσα 2 πολυ μικρες γρατζουνιες... και ξενερωσα :/

 

κι εγω ειδα μια μικρη γρατζουνια αλλα μετα θυμηθηκα οτι εχω βαλει screen protector και ησυχασα!

επρεπε να εχεις βαλει!σωτηριο!

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
μαλλον αυτη η φημη περι gorilla glass και οτι δεν γρατζουνιεται... το κινητο το προσεχω σαν τα ματια μου..δεν μου εχει πεσει ποτε...και γενικα δεν το αφηνω οπουδιποτε! ε μολις διαπιστωσα 2 πολυ μικρες γρατζουνιες... και ξενερωσα :/

 

Το φωνάζω τόσο καιρό αυτό.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

εαν ξεκλικαρω την επιλογη αυτοματος συγχρονισμος και εχω ρυθμισει το pop λογαριασμο μου να ψαχνει για email καθε μια ωρα ,θα το κανει η πρεπει να ειναι κλικαρισμενη η παραπανω επιλογη?

 

επισης στο μενου τοποθεσια οι δυο τελευταιες επιλογες για ευρεση τηλεφωνου αν κλαπει και ενσωματωση πλοηγησης google πρεπει να ειναι κλικαρισμενες?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
παιδιά δηλαδή λέτε ότι δεν έχει gorilla glass το κινητό ή απλά ότι έχει και ακόμα και αυτό γρατσουνιέτε ?

 

Δεν είπε κανείς ότι δεν έχει gorilla glass. Λέμε απλά ότι και αυτό γρατσουνίζεται έστω και πιο δύσκολα από τα υπόλοιπα. Αλλά γρατσουνίζεται.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

επισης στο μενου τοποθεσια οι δυο τελευταιες επιλογες για ευρεση τηλεφωνου αν κλαπει και ενσωματωση πλοηγησης google πρεπει να ειναι κλικαρισμενες?

Για την απορία περί συγχρονισμού νομίζω ότι αν έχεις ενεργοποιημένα τα δεδομένα φόντου θα γίνει. Ωστόσο μπορείς απλά να το δοκιμάσεις κι εσύ...

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,

την καμερα του πως την αξιολογειτε; γενικα ειμαι απογοητευμενος απο τις φωτο των htc και ψαχνω κατι εστω ικανοποιητικο...

Link to comment
Share on other sites

αφου εχεις το Ν8 για φωτο...οποιο htc και να παρεις...κατωτερο θα ειναι κατα την αποψη μου!!!

 

θελω να αλλαξω το εταιρικο htc legend που εχω...διοτι στην εργασια μου ειναι απαραιτητη μια αρκετα καλη καμερα.

Link to comment
Share on other sites

εγω προσωπικα απο τις φωτο και απο το βιντεο ειμαι αρκετα ευχαριστημενος!! τωρα ειναι και γουστα...και οι αποψεις καμια φορα διαφερουν :)
Link to comment
Share on other sites

μαλλον αυτη η φημη περι gorilla glass και οτι δεν γρατζουνιεται... το κινητο το προσεχω σαν τα ματια μου..δεν μου εχει πεσει ποτε...και γενικα δεν το αφηνω οπουδιποτε! ε μολις διαπιστωσα 2 πολυ μικρες γρατζουνιες... και ξενερωσα :/
Περίεργο, το δικό μου έπεσε από ύψος 1 μέτρο με την οθόνη και δεν έπαθε τίποτε

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.8.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που έχεις είναι απλά μια καλή φωτογραφική μηχανή!! Θα δεις ότι το S βγάζει φωτό και video που ποτέ δε φαντάστηκες!! Κάνε το nokia εταιρικό καλύτερα γιατί το S είναι το καλύτερο μονοπύρινο που κυκλοφορεί και το sense που έχει θα σε ενθουσιάσει....έτη φωτός μπροστά από αυτό που έχεις:)

 

θελω το εταιρικο μου τηλεφωνο να ειναι γρηγορο (για αυτο κραταω το legend) και ταυτοχρονα να εχει αξιοπρεπη καμερα (που δεν εχει το legend) ..........αν ειναι τοσο καλο το desire s, θα σκεφτω τη μεταβαση

Link to comment
Share on other sites

θελω το εταιρικο μου τηλεφωνο να ειναι γρηγορο (για αυτο κραταω το legend) και ταυτοχρονα να εχει αξιοπρεπη καμερα (που δεν εχει το legend) ..........αν ειναι τοσο καλο το desire s, θα σκεφτω τη μεταβαση

 

Δεν ξερω τι ποιοτητας φωτογραφιες εχεις στο μυαλο σου αλλα για μια μετρια χρηση θα σε ικανοποιησει.Και ναι ειναι αρκετα καλυτερη η καμερα του απο του Legend.

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...