Jump to content

Πανελλήνιες 2005


killing_you2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

paidia sigxaritiria k pali!eiste oi protoi megaloi bathmoi pou akousa simera!

eilikrina omos ta 'xw paiksei me tous bathmous sas.an einai dunaton 19 sta simerina themata?paidia aksizete polla sigxaritiria giati polloi kathigites kiolas den mporesan na kanun tpt..ego giro sto 13 eimai...k persi eixa grapsei 19.6...kala sto sxoleio mas den to suzito exume tous kaluterous mathites sti beroia k oloi klammenoi bgikan!o mageluteros guro sto 17!tragiki katastasi gi'auto ta paiksa me tous bathmous sas!to mono kalo s'autin tin katastasi einai oti tha pesun oi baseis eidika 2,4 epistimoniko pedio.eseis pou thelete na perasete?ego leo pros pliroforiki i kamia polutexniki sxoli...

tin pempti grafume organosi as elpisume na grapsoume k ekei kati!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

paidia sigxaritiria k pali!eiste oi protoi megaloi bathmoi pou akousa simera!

eilikrina omos ta 'xw paiksei me tous bathmous sas.an einai dunaton 19 sta simerina themata?paidia aksizete polla sigxaritiria giati polloi kathigites kiolas den mporesan na kanun tpt..ego giro sto 13 eimai...k persi eixa grapsei 19.6...kala sto sxoleio mas den to suzito exume tous kaluterous mathites sti beroia k oloi klammenoi bgikan!o mageluteros guro sto 17!

Άρα πας στο 5ο ή αλλιώς στο πρώην Πολυκλαδικό για μας τους παλιούς. :X

Link to comment
Share on other sites

paidia sigxaritiria k pali!eiste oi protoi megaloi bathmoi pou akousa simera!

eilikrina omos ta 'xw paiksei me tous bathmous sas.an einai dunaton 19 sta simerina themata?!

Χωρις πλακα,ειδα τα θεματα και τα παιξα!!!Αν ειναι δυνατον!!Και να φανταστειτε οτι τα περσινα θεωρηθηκαν δυσκολα..

Παντως να ξερετε οτι κανεις σας δεν ''πηρε'' 13 ή 19 ή ο,τι νομιζετε..Ακομη και αν θεωρειτε οτι τα εχετε υπολογισει ολοσωστα.Θυμαμαι περισυ στα μαθηματικα ολοι στο φροντιστηριο (και αλλοι απο το σχολειο) ελεγαν ''σκισαμε,τουλαχιστον 18'' ,ενω ειχαν παρει 14 και 15.

Οκ στο περιπου μπορειτε να υπολογισετε,αλλα μην ακουω ''πηρα 19,2'!!!!Που το ξερεις μπορει να ειναι και 19,5! :w00t:

Δεν το λεω για να σας απογοητευσω,απλα μην ειστε σιγουροι για τιποτα πριν δειτε τα τελικα αποτελεσματα!Ισως να ειναι και μεγαλυτεροι οι βαθμοι σας απο τους αναμενομενους!

Αnyway,καλη επιτυχια στα επομενα!Αντε αλλο ενα ειναι και μετα.....καλοκαιρακιιιιιιιι!!!!!!!!! :D :p :cool:

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω τι θεματα σκοπευουν να βάλουν την Πέμπτη στην διοικηση πάντως η τουαλέτα θα είναι πλήρως εξοπλισμένη! Ήδη είναι όλη η ύλη σε σμίκρυνση (μουχαχαχα) :X :X :innocent:

 

θα έχει πολύ πλάκα πάντως να δω πόσοι θα πάνε στη τουαλέτα για την "ανάγκη" τους... :p :p :secret:

Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω τι θεματα σκοπευουν να βάλουν την Πέμπτη στην διοικηση πάντως η τουαλέτα θα είναι πλήρως εξοπλισμένη! Ήδη είναι όλη η ύλη σε σμίκρυνση (μουχαχαχα) :X :X :innocent:

 

θα έχει πολύ πλάκα πάντως να δω πόσοι θα πάνε στη τουαλέτα για την "ανάγκη" τους... :p :p :secret:

 

Καλά ρε θηρίο που το έκανες όλο το βιβλίο σμίκρυνση; :) Που να δεις πόσοι θα πάνε 2 φορές.. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Χωρις πλακα,ειδα τα θεματα και τα παιξα!!!Αν ειναι δυνατον!!Και να φανταστειτε οτι τα περσινα θεωρηθηκαν δυσκολα..

Παντως να ξερετε οτι κανεις σας δεν ''πηρε'' 13 ή 19 ή ο,τι νομιζετε..Ακομη και αν θεωρειτε οτι τα εχετε υπολογισει ολοσωστα.Θυμαμαι περισυ στα μαθηματικα ολοι στο φροντιστηριο (και αλλοι απο το σχολειο) ελεγαν ''σκισαμε,τουλαχιστον 18'' ,ενω ειχαν παρει 14 και 15.

Οκ στο περιπου μπορειτε να υπολογισετε,αλλα μην ακουω ''πηρα 19,2'!!!!Που το ξερεις μπορει να ειναι και 19,5! :w00t:

Δεν το λεω για να σας απογοητευσω,απλα μην ειστε σιγουροι για τιποτα πριν δειτε τα τελικα αποτελεσματα!Ισως να ειναι και μεγαλυτεροι οι βαθμοι σας απο τους αναμενομενους!

Αnyway,καλη επιτυχια στα επομενα!Αντε αλλο ενα ειναι και μετα.....καλοκαιρακιιιιιιιι!!!!!!!!! :D :p :cool:

 

Αυτά που έχασα σίγουρα ήταν 4 μονάδες στα 100. Τα άλλα τα έκανα σωστά, τώρα δεν ξέρω αν θα μου κόψουν τίποτα για καμιά παράλειψη κλπ αλλά καλό είναι να είμαι αισιόδοξος...

 

blackbird μην είσαι σίγουρος ότι δεν περνάς ηλεκτρολόγος μηχανικός θεσσαλονίκης έτσι που θα πέσουν οι βάσεις... κι εγώ εκεί θέλω

 

Δέστε αυτό: http://www.kathimerini.gr/4dcgi/_w_articles_ell_69434_05/06/2005__145929

 

Οι εκτιμήσεις που κάνει είναι χωρίς τη φυσική κατεύθυνσης!

 

Μου έκανε εντύπωση ότι στα μαθηματικά κατεύθυνσης πέρσι πάνω από 15 είχαν από τη θετική κατεύθυνση 37% ενώ φέτος μόνο 10%. Το αντίστοιχο ποσοστό της τεχνολογικής ήταν πέρσι 10% και φέτος πάλι 10%!! Λέτε να έχει κανένα λάθος;

Link to comment
Share on other sites

Εσείς που γράψατε πάνω από 17 είστε η εξαίρεση! Ίσως και κωλόφαρδοι. Ξέρω ένα παιδί που είναι στους Ηλεκτρολόγους Μηχανικούς στην Πάτρα(2ο εξάμηνο) και ξαναδίνει για να έρθει αθήνα και έγραψε γύρω στο 17 φυσική. Και να φανταστείτε ότι έχει κάνει τρελή φυσική στο τμήμα που είναι. Και το παιδί διαβάζει πολύ. Πιστέυω ότι το άριστα φέτος είναι το 15. Ριξτέ και μια ματιά στο σχόλιο των φροντιστηρίων Ντάβος στις λύσεις των θεμάτων της φυσικής να κουφαθείτε!!

 

Ρίχτε μια ματιά και εδώ

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι κανουργιος στο site.Ειλικρινα χαιρομαι που δεν δινω ΑΟΘ.Αυριο δινω το τελευταιο μαθημα(ΑΟΔΕ).Δεν εχω διαβασει καλα αλλα ουτε και με πολυνοιαζει γιατι εχω κουραστει.Φυσικα δεν θελω να απονθαρρυνω τους υπολοιπους υποψηφιους που εχουν το διαλεξει ως μαθημα επιλογης.Σιγουρα εχουν το λογο τους.Ευτυχως την εχω μαλλον εξασφαλισει την σχολη..(Φυσικο Αθηνας).Παρολαυτα Το μονο που θελω να κανω μετα τις πανελληνιες ειναι να κυκλοφορω με ενα παγωτατζιδικο γυρω απο την βουλη μεχρι να την δω(Την Γιαννακου).Θα φαει εναν κουβα παγωτο σοκολατα 5κιλο ολο μες τη μαπα.Ξερω οτι δεν ειναι λυση ομως εκφραζει αν οχι ολους τους περισσοτερους απο εμας αυτη η κινηση. :hunter:
Link to comment
Share on other sites

Φίλε slashed, νομίζεις ότι μόνο η Κουτσίκου φταίει? Πολλοί φταίνε για την κατάντια(γιατί για κατάντια πρόκειται!) του εκπαιδευτικού συστήματος! Αντί να πάρουν παράδειγμα από χώρες με σωστό σύστημα, τα ξύνουν και τα τρώνε! Αλλά αν πάρεις το παγωτατζίδικο, θα σε δοξάζουν όλοι οι μαθητές!
Link to comment
Share on other sites

Μαζί σου slashed!!! Αλλα μήπως το παγωτατζίδικο να το κάναμε βοθρατζίδικο (Βάγγος - Όλα τα ρουφάει και συμφέρει); Μπορεί να βρωμάει αλλά της αξίζει πολύ περισσότερο!!! :P:P:P
Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να θέλω να παίξω με τα νεύρα σας, εμένα μου άρεσε που τόσο λίγοι γράψαν καλά. Δεν ξεχώρισαν οι καλοί από τους μέτριους, αλλά ξεχώρισαν οι πολύ καλοί από τους καλούς. Όποιος έγραψε πάνω από 17 πήρε προβάδισμα. Τους κατηγορώ μόνο για το ότι είχαν ασάφειες.

Όσο για τα παγωτά στη γιαννάκου... slashed μπορείς να ρίξεις και ένα 2κιλο από μένα;

 

Άντε παιδιά αύριο το μεσημέρι τελειώνουμε οι μισοί. Εγώ δίνω χημεία και δεν είχα καθόλου όρεξη να διαβάσω σήμερα. Άντε να δούμε...

Link to comment
Share on other sites

Αλέξη κι εγώ μαζί σου(χημεία δίνω και δεν είχα καμία όρεξη να διαβάσω και δε διάβασα). Όσο για τη φυσική, διαφωνώ μαζί σου. Τα θέματα ξέφευγαν από το σχολικό βιβλίο. Αν ήμασταν στις δέσμες, θα υποστήριζα την αποψή σου.(και τα θέματα) Αλλά το τωρινό σύστημα θέλει παπαγαλία και πράγματα μέσα από το βιβλίο. Οπότε δεν ήταν και ό,τι καλύτερο.
Link to comment
Share on other sites

Λέω να έγραψα κανένα 16-17 γιατί έχασα από το τέταρτο Σ-Λ και από το δεύτερο πολλαπλής..

Δεν ήταν δύσκολα τα θέματα, ε?

Καλό καλοκαίρι , και καλά μαμ@σια :D

slashed, μαζί θα είμαστε, εγώ θα δηλώσω μαθηματικό αθήνας:)

Link to comment
Share on other sites

Εύκολα έβαλαν, μάλλον 20 έγραψα..ναι σαι καλά dimant που μου έδωσες την ιδέα για την σμίκρυνση :D Ούτε σκονάκι δεν προλάβαινα να κάνω..σήμερα να φανταστείτε 5:30 ξύπνησα! :X Αντε παίδες, καλό καλοκαίρι :) Κι άμα έρθετε κατά δώ στείλτε pm να συναντηθούμε..
Link to comment
Share on other sites

den ontos den itan duskola alla den itan k poli anmenomena ...entaksei prosopika iksera o,ti pio duskolo uparxei k re gmt tin ekpaideusi-anaptuksi pote den mporesa na ti matho k telika mpike..gkantemia...k ego exasa k ena epilogis asta na pane!!e entaksei afu tha pesun oi baseis 2o k 4o den anisixo! :cool:
Link to comment
Share on other sites

Όλη την χρονιά δεν διάβαζα Α.Ο.Δ.Ε. και μου ήρθαν όλα μαζί χθες και προχθές... Δεν έγραψα πολύ καλά λόγω κούρασης αλλά και ότι δεν μου ήρθαν εκείνη την ώρα! Το πολύ 17 υπολογίζω (με 16 θα είμαι ευχαριστημένος):( . Εγώ ευτυχώς δίνω και Α.Ο.Θ. το μάθημα είναι πιο γελοίο και από τα μαθηματικά γενικής και πάω για 20 καθαρό (στην αρχή είχα σκοπο για οικονομικά και το διάβαζα πολύ το μάθημα, αλλά που να φανταστώ ότι θα γράψω 18άρια κατεύθυνση όταν οι άλλοι γράφουν 8:D ). Τέσπα καλό καλοκαίρι και άμα κανείς γράφει Α.Ο.Θ. ας ειδοποιήσει να σχολιάσουμε τα θέματα το Σάββατο

Τέλος, το Σάββατο βράδυ κλείσαμε τραπέζι με φίλους Κουρκούλη στην θεσσαλονίκη στο ΡΟΔΟΝ, άμα τύχει και έρθει κανένας ας ειδοποιείσει (επειδή άκουγα σήμερα στο σχολείο ότι όλοι θα παν σε κάποιο κέντρο το Σάββατο)

http://www.estudents.gr/images/links/8831.JPG Το Νο1 φοιτητικό site!!

Πωλείτε JC777 καινούριο για Θεσσαλονίκη 147€: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=217191

Πληροφορίες για JC777 εδώ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=215460

Link to comment
Share on other sites

Λέω να έγραψα κανένα 16-17 γιατί έχασα από το τέταρτο Σ-Λ και από το δεύτερο πολλαπλής..

Δεν ήταν δύσκολα τα θέματα, ε?

Καλό καλοκαίρι , και καλά μαμ@σια :D

slashed, μαζί θα είμαστε, εγώ θα δηλώσω μαθηματικό αθήνας:)

 

 

Και 'γώ κανένα 17 έγραψα...δεν ήταν πολύ δύσκολα.

 

Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι άσχετο..μήπως ξέρει κανείς τι ισχύει τελικά φέτος για τις μεταγραφές;;

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι άσχετο..μήπως ξέρει κανείς τι ισχύει τελικά φέτος για τις μεταγραφές;;

 

Ό,τι και πέρσυ. Ξ Ε Χ Ν Α Τ Η!! Εκτός αν η φορολογική δήλωση των γονέων σου είναι πάααρα πολύ μικρή ή είσαι ανάπηρος(ή προστάτης οικογένειας)!

Link to comment
Share on other sites

That's it!!!!!

Τελειώσατε αλήτες!!!

 

Καλό Καλοκαίρι ρε!!!!

 

:up::yahoo::tease::yahoo::tease::up:

 

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

den ontos den itan duskola alla den itan k poli anmenomena ...entaksei prosopika iksera o,ti pio duskolo uparxei k re gmt tin ekpaideusi-anaptuksi pote den mporesa na ti matho k telika mpike..gkantemia...k ego exasa k ena epilogis asta na pane!!e entaksei afu tha pesun oi baseis 2o k 4o den anisixo! :cool:

 

 

Την εκπαίδευση και ανάπτυξη την πάλευα για μισή ώρα χθες και δεν μπορούσα να τη μάθω με τίποτα..και την αφήσα για σήμερα το πρωί! Τη διάβασα λοιπόν για 5 λεπτά τις 7:55 και τη θυμόμουν τέλεια.. :D αυτό θα πει τύχη :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

kala poli tyxeros eisai esi stis eksetaseis! :) mpraaabo!ego toso kairo parakalusa na min pesei giati den tin iksera alla...

alitheia pou theleis na peraseis?iatriki?mallon afu s'ola teleia ta piges!

Link to comment
Share on other sites

kala poli tyxeros eisai esi stis eksetaseis! :) mpraaabo!ego toso kairo parakalusa na min pesei giati den tin iksera alla...

alitheia pou theleis na peraseis?iatriki?mallon afu s'ola teleia ta piges!

 

θα δείξει..ΗΜΜΥ θέλω, αν πιάσω τελικά τα μόρια που χρειάζονται.. :)

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...