Jump to content

Γυαλιά ηλίου


killing_you2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

175 εγραφαν πανω 130 εσκασα.

Για Prada λίγα έδωσες.. Δε μας λες και μας από πού τα πήρες να ξέρουμε?

Link to comment
Share on other sites

Tι? gay? Μιλα ελευθερα αρχηγε..

 

175 εγραφαν πανω 130 εσκασα.

 

Oxi kai gay alla mou kanoun ligo kabourika ;) Bebaia auto einai analoga to stulaki tou ka8enos opote an sou pane kala ekanes kai ta phres, megia !

filika etsi ,

wow

Link to comment
Share on other sites

να σας πω εγώ που πήγα για γυαλιά ηλίου και λόγω μυωπίας...θα τα πληρώσω ΧΡΥΣΑΑΑ:O

 

εννοείται δεν έχω σκοπό να αλλάξω ....για τα επόμενα 20 χρόνια; :p

 

550€ με έκπτωση παρακαλώωωω :X :ninja: ( μην σας πω ότι μια τιμή άγγιξε και τα 800€ :!: )

 

γκούτσι....ωραία μαύρα , κοκάλινα ...δεν ξέρω αν μπορέσω να βρω καμία φωτό πριν τα πάρω...τα τζάμια πιο ακριβά από τον σκελετό :blink:

Link to comment
Share on other sites

Tην ηξερα αυτη,γι αυτο μου τα εδωσε 130.

 

Τα πηρα απο ενα καταστημα στον Αλιμο.

Εμενα μου αρεσε που ειναι καφε.

 

Ειχα παρει στην αρχη κατι prada που επιαναν ολο το μαγουλο ,αλλα πηγα και τα αλλαξα γιατι με ξενερωσανε απιστευτα.

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι δυνατόν!!!!

550 ευρώ?? τι κοκάλινο? απο ελεφαντόδοντο να ήταν δεν θα ήταν τόσο ακριβό!!

ωραία μπορεί να είναι αλλά κάποια πράγματα έχουν ένα όριο τιμής.

και αυτό που λές ότι δεν σκοπεύεις να τα αλλάξεις για τα επόμενα 20 χρόνια υπερβάλεις λίγο.

μια στραβή να γίνει με τα γυαλιά την πάτησες... με καταλαβαίνεις!

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι δυνατόν!!!!

550 ευρώ?? τι κοκάλινο? απο ελεφαντόδοντο να ήταν δεν θα ήταν τόσο ακριβό!!

ωραία μπορεί να είναι αλλά κάποια πράγματα έχουν ένα όριο τιμής.

και αυτό που λές ότι δεν σκοπεύεις να τα αλλάξεις για τα επόμενα 20 χρόνια υπερβάλεις λίγο.

μια στραβή να γίνει με τα γυαλιά την πάτησες... με καταλαβαίνεις!

η μεσαία τιμή πήγε τόσο...από 600 κάτι....τα γυαλιά έκαναν 282€ το θυμάμαι πολύ καλά :p αλλά λόγω της μυωπίας και των βαθμών...:cry: ..εδώ της μυωπίας και έκαναν 290 :ninja: ..καλά όταν λέωω 20 χρόνια είναι υπερβολή , αλλά δεν είμαι από τα άτομα που αλλάζω κάθε χρόνο κτλ άλλωστε δεν είχα πριν καθόλου γυαλιά ηλίου :D
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

παιδια γεια σας ....

ειχα παρει προσφατα απο οπτικα κατι γυαλια ηλιου 3guys...τα οποια ηταν σε rayban στυλε μασκα δηλαδη..τα ειχα 1 μηνα μεχρι που μου τα φαγανε....

θελω τωρα να παω να βρω ακριβως τα ιδια...ξερεις κανεις τιποτα για τα 3guys γυαλια?

ευχαριστω

ego gennhthika trelos.............alhths kai amartolos!
Link to comment
Share on other sites

έχω τα STING εδω και 3 χρόνια αλλά το επόμενο καλοκαίρι πάω για μαύρα D&G!!!

 

http://img209.imageshack.us/img209/5112/5850ac4.th.jpg

Maybe I'll hold my breath and jump right in
Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω τα Rayban RB3217 polarized.Τα ειχα παρει περισυ 170 ευρα και ειμαι απολυτα ικανοποιημενος.Ξεκουραστο γυαλι!

 

http://ec1.images-amazon.com/images/P/B0006SJD7C.01-A15M3EL6TYCVC1._AA280_SCLZZZZZZZ_.jpg

ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

εγώ έχω τα arnette του 2005 γιαλύ. Αυτά που γράφουν σε γκοθικο στυλ στο πλάι αρνεττε και υπάρχουν σε πολλά χρώματα εμένα είναι τα άσπρο μπλε. Είναι καλή ποιότητα?
Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

...Μιας που σας βρηκα για να σας ρωτησω κατι...

Επειδη ειμαι απαιτητικος πελατης ξερετε κανενα μαγαζι που να εχει μεγαλη ποικιλια σε Rayban (ναι αυτα τα κλασικα) γιατι οπουδηποτε και να παω δεν με καλυπτει... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Γεια σας! Μια ερωτηση οποιος ξερει.. Υπαρχει στη Θεσσαλονικη καποιος επισημος αντιπροσωπος της Oakley; Η μονο στην Αθηνα; Βασικα θελω να αγορασω μια θηκη oakley και ενα κατσαβιδακι (για να αλλαζεις φακους) που ειναι ειδικο μονο για τα γυαλια της oakley. Μηπως ξερει κανεις;
Link to comment
Share on other sites

Ίσως να ψάξεις online?

 

Εχω ψαξει on-line και εχω βρει κατσαβιδι μονο στο ebay και θηκες σε αρκετα καταστηματα αλλα τα περισσοτερα στελνουν μονο USA. Απλα αν υπαρχει επισημος αντιπροσωπος καπου πιστευω οτι θα ηταν μεγαλυτερη ευκολια να παω εκει απλα και να τα παρω αυτα που θελω. Ξερει κανεις αν υπαρχει; Και αν οχι μηπως ξερεται κανενα ΕΓΚΥΡΟ site που να στελνει Ελλαδα με προϊοντα oakley;

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω μεγαλο προσωπο και εχω ray bam δεν ψερω ποια ειναι αλλα τα εχει ολος ο κοσμος!!!!!!!!:D :rolleyes: :happy: :)

Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΚΠΕΜΠΕΙ S.O.S !!! ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ!!!

;)

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω μεγαλο προσωπο και εχω ray bam δεν ψερω ποια ειναι αλλα τα εχει ολος ο κοσμος!!!!!!!!:D :rolleyes: :happy: :)

 

Καλησπερα.εδω θα βρεις πολλα Γυαλια ηλιου ray-ban.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια τι γνώμη έχετε για αγορά γυαλιών ηλίου από internet τύπου ebay κλπ συγκεκριμένα βρήκα τα ίδια γυαλιά που είδα και εδώ σε καταστημα οπτικών 100 ευρώ φθηνότερα...αλλά αμφιβάλω λίγο για την αυθεντικότητά τους... ο τύπος βέβαια (ebay) έλεγε οτι είναι αυθεντικά αλλά δε ξέρω εσείς τι λέτε;
Bazinga!!!
Link to comment
Share on other sites

παιδια τι γνώμη έχετε για αγορά γυαλιών ηλίου από internet τύπου ebay κλπ συγκεκριμένα βρήκα τα ίδια γυαλιά που είδα και εδώ σε καταστημα οπτικών 100 ευρώ φθηνότερα...αλλά αμφιβάλω λίγο για την αυθεντικότητά τους... ο τύπος βέβαια (ebay) έλεγε οτι είναι αυθεντικά αλλά δε ξέρω εσείς τι λέτε;

100 posts :p

dwse to link na rixw mia matia....

Des ta sxolia pu tu exun kanei k episis des posa tetoia exei poulisei....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...