Jump to content

Γυαλιά ηλίου


killing_you2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

2. Το μεταλλικό στήριγμα στη μέση που αφήνει μικρό σημαδάκι στη μύτη.

 

:)

τα εχεις πολυ σφιχτα γιαυτο.

πανε στον οπτικο σου για να στα χαλαρωσει λιγο

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

τα εχεις πολυ σφιχτα γιαυτο.

πανε στον οπτικο σου για να στα χαλαρωσει λιγο

Δεν αναφέρομαι στα δυο πλαϊνά που έχει. Μιλάω για το σιδεράκι που έχει πάνω και ανάμεσα από αυτά αν το παρατηρήσεις. Αυτό είναι σταθερό και δεν φεύγει με τίποτα αφού κρατάει το πάνω και το κάτω μέρος του σκελετού. ;)

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

αα!παρεξηγησα!

 

σοφια οταν λες αξεσουαρ τι ενοεις?το να το βαλεις σα στεκα η να το σκαλωσεις στο πουκαμισο?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

σοφια οταν λες αξεσουαρ τι ενοεις?το να το βαλεις σα στεκα η να το σκαλωσεις στο πουκαμισο?

Και αυτο...;)

Αλλα και να το φορας περισσοτερο οπως φορας μια ζωνη που δεν χρειαζεσαι γιατι δεν σου πεφτει το παντελονι...για στυλ και ομορφια δηλαδη!:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και αυτο...;)

Αλλα και να το φορας περισσοτερο οπως φορας μια ζωνη που δεν χρειαζεσαι γιατι δεν σου πεφτει το παντελονι...για στυλ και ομορφια δηλαδη!:p

 

Και φυσικά να πηγαίνει με την τσάντα ή με τα παπούτσια..Μιλάμε για αξεσουάρ με όλη την σημασία της λέξης...

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Τελικά πήρα κάτι REVO... 265€ μην με βρίσετε γι' αυτά που έλεγα εεεε... :p

 

Άντε μεγειές! :)

Γιατί να σε βρίσουμε; :rolleyes:

Εντάξει αντί να πάρεις ένα gadget πήρες γυαλιά. ;)

τι το κακό; :p

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά, κατ' εμένα δεν αξίζει.

Ο μεταλλικός σκελετός είναι πολύ.. κάπως.

Γιατί δεν προτιμάς κάτι πιο solid?

 

Αλλά άμα σ'αρέσουν εσένα, ποιός είμαι εγώ να κρίνω :)

 

 

Τα δικά μου

 

http://i13.tinypic.com/2qkkx2f.jpg

It's what you do to me..
Link to comment
Share on other sites

Ελααα.. Δεν ξέρεις την νέα μόδα Alexel?

Γυαλιά παντώς καιρού.. βροχή, συννεφιά.. ααα και ήλιο.. :p

 

 

Με πρόλαβε η Freak

It's what you do to me..
Link to comment
Share on other sites

http://imageshack.gr/viewer.php?file=mjtwwyxmzjmjerxjioyk.jpg

 

Ορίστε λοιπόν τα Revo μου... υποτίθεται πως έχουν από τους πιο καλούς φακούς της αγοράς. Ας το ελπίσουμε, γιατί μετά τα λεφτά που έδωσα, θα τα κρατήσω τουλάχιστον 10 χρόνια!

Link to comment
Share on other sites

ξερω δυο απο τα οποια ειμαι ευχαριστημενη.

στο ενα θα βρεις επωνυμες μαρκες σε σχετικα τσιμπημενες τιμες.στο αλλο εχει νο νειμ μαρκες αλλα σε καλη ποιοτητα.αν θελεις θα στα πω στο μσν

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

ξερω δυο απο τα οποια ειμαι ευχαριστημενη.

στο ενα θα βρεις επωνυμες μαρκες σε σχετικα τσιμπημενες τιμες.στο αλλο εχει νο νειμ μαρκες αλλα σε καλη ποιοτητα.αν θελεις θα στα πω στο μσν

 

Στείλε πμ καλύτερα, στο μςν δεν σε πετυχαίνω.

 

Στον πάνω όροφο του mediterranean cosmos είχα δεί ένα σκελετό που μου άρεσε αλλά δεν θυμάμαι μάρκα ούτε πως λεγόταν το μαγαζί. Μήπως θυμάται κανείς για να τα κάνω googling?

 

edit: Τώρα πρόσεξα οτι είχε 4 καταστήματα με οπτικά, καλύτερα να πάω από κοντά να τα δω όλα.

...
Link to comment
Share on other sites

Brhka kati prada teleia alla re gmt opws ola ta prada einai akriba.. Gurw sta 250..

 

 

 

 

Παρε με 120 ευρο ray-ban και δωσε και αλλα 30 ευρο για "μαιμου" prada και τα αλλα χαλσε'τα οπου γουσταρεις εσυ :p :ninja:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Θέλω να αγωράσω αθλητικά γυαλιά ηλίου. Θέλω κάτι καλό, ποιές μάρκες πρωτείνεται? Καταστήματα στη Θεσσαλονίκη?
Apple iPhone 3G, Nokia: 3110, 3210, 3330, 8210, 6150, 3410, 6610, 6230, 6670, 6270, N70, 6131, E50, 6500 slide, 1680, E51, 6220c, NEC N400i, Sharp GX17, ETEN: M600+ SE: T610, K800i, W580i(x2), K810i, P990i, W20i(zylo), X10 mini pro, ZTE Blade, LG Optimus Black Now: Apple iPhone 3G, Sony Xperia U
Link to comment
Share on other sites

Παρε με 120 ευρο ray-ban και δωσε και αλλα 30 ευρο για "μαιμου" prada και τα αλλα χαλσε'τα οπου γουσταρεις εσυ :p :ninja:

 

File mou prwton exw ray ban.. Thn maska pou opws eipes ta phra 120..

Kai 2on den kserw alla den thelw moufa, pes me pswnio alla den mporw, den kserw giati....

:D

Άρης

Follow me

Link to comment
Share on other sites

το θεμα δεν ειναι μονο οτι με 30 ε παιρνεις καοπιο "επωνυμο" και μπορεις να πουλας μουρη στους αλλους.

το ζητημα ειναι τι κρυσταλλα εχουν πανω τα εν λογω γυαλια.γιατι αν ειναι να δωσεις 30ε και να "καταστρεψεις" τα ματια σου,τοτε σορι αλλα δεν θα παρω.

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως εχω oakley splice 3 χρονάκια, ναι ξέρω πολύ ψωνισμένη μάρκα αλλά είναι αθάνατα νομίζω γύρω στα 230-260 τα είχα πάρει με κίτρινους φακούς, το style τους με εκφράζει απόλυτα
mobile fan user
Link to comment
Share on other sites

Kserei kaneis poso vgainoun ayta ta oakley? Legontai M-Frame

 

http://imageshack.gr/images/nzdwlwmimjvyyzxmymfl.jpg

Apple iPhone 3G, Nokia: 3110, 3210, 3330, 8210, 6150, 3410, 6610, 6230, 6670, 6270, N70, 6131, E50, 6500 slide, 1680, E51, 6220c, NEC N400i, Sharp GX17, ETEN: M600+ SE: T610, K800i, W580i(x2), K810i, P990i, W20i(zylo), X10 mini pro, ZTE Blade, LG Optimus Black Now: Apple iPhone 3G, Sony Xperia U
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...