Jump to content

ZTE Skate


navi55
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 467
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Konstantine73 δεν εχεις αδικο!

Καλη αναλυση οθονης, και ολα οσα θα ειχε και το skate και καλη τιμη! Και ειναι ηδη στην αγορα βλεπω. Ενω το skate κανεις δεν ξερει σιγουρα ποτε θα ειναι στην αγορα. Μονο εικασιες εχουμε.

Το skate αργει πολυ. Οι τιμες που ακουγονται ειναι ανω των 200ε. Οποτε...

Link to comment
Share on other sites

Μιλησα με καταστημα wind και μου ειπε πως απο Δευτέρα, μάλλον θα ξερουν ποτε έρχεται το skate και σε ποια τιμη..

 

κοντά είναι η Δευτέρα... για να δούμε... :)

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτο το βιντεο φαινεται οτι σερνεται. Ειναι οντως ετσι ή κατι αλλο γινεται;

 

το αναφέρει από κάτω σε σχόλιο ότι είναι μάλλον beta και λαγγάρει .Έτσι είναι σχεδόν και το blade στη stock

Link to comment
Share on other sites

πήρα τηλ σημερα και μου πε ο "μαγαζατορας" πως δε του το φερανε. από τρίτη τεταρτη μάλλον μου πε. το θέμα είναι πως απότι φαινεται θα χουμε εξελίξεις αυτή τη βδομάδα..
Link to comment
Share on other sites

ο εν λογω μαγαζατορας ειναι αξιοπιστος, ή απλα 'τρενάρει΄ το θεμα, για να μην πει οτι δεν ξερει τιποτε απο ημερομηνιες;

 

Οι διαστασεις του skate, δεν εχουν δημοσιευτει πουθενα?

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα.
Link to comment
Share on other sites

ο εν λογω μαγαζατορας ειναι αξιοπιστος, ή απλα 'τρενάρει΄ το θεμα, για να μην πει οτι δεν ξερει τιποτε απο ημερομηνιες;

 

τι να σου πω ρε φιλαράκι.. μου φάνηκε ψαγμένος. ήταν ο μόνος που ήξερε απο παρασκευή την τιμή του blade στα 119 (σε αντίθεση με άλλα 3 μαγαζιά που πήρα τηλ) και όταν τον ρώτησα αν ξέρουν τίποτα για το x6 μου κάνει: "το καλό που σου θέλω να μην εννοείς το νόκια" :P

Μήπως και με το x5 έτσι δε πήγε με τα καταστήματα της wind; ρώταγες δευτέρα σου λέγαν πάρε τεταρτη, έπαιρνες τετάρτη, σου λέγαν πάρε παρασκευή. εγλω πάντως θα πάρω πάλι τετάρτη. ρωτήστε κι εσείς σε κανένα μαγαζί μήπως έχουν νεα νωρίτερα..

Link to comment
Share on other sites

Επειδη ειδα οτι εχει ανοιχτει τοπικ για τις μνημες που μπορει να δεχτει το blade χωρις προβλημα...

Αραγε θα εχει και το skate αυτη την ιδιοτροπια;

 

Και δεν καταλαβα, ας μου πει καποιος, γιατι απλα να μην αγορασει κανεις μια μνημη και να την βαλει. Ασυμβατοτητες μνημης και συσκευων εν ετει 2011?

Σαν να λεω οτι η canon φωτογραφικη μου δεχεται sd card memory απο την sandisk αλλα οχι απο την kingston. Δεν το καταλαβαινω.

Link to comment
Share on other sites

κρίνοντας από αυτό αμφιβάλω αν αυτά που μου πε ο μαγαζάτορας ισχύουν.. http://techblog.gr/mobile/zte-skate-first-hands-on-photos-9991/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+techblogPhones+%28Techblog+»+Κινητά%29

θα τον πάρω αμα είναι αυριο να τον ρωτησω και αν ακόμα δε ξέρει πάω μου φαινεται να πάρω το blade..

 

και επίσης δε ξέρω αν αξίζει..

Link to comment
Share on other sites

Οποτε εκτός από τα χαρακτηριστικά του βλέπω ότι το βασικότερο ειναι η έκδοση 2.3 αλλά και το θέμα με την τιμή του η οποία όντως πρέπει να είναι σούπερ....
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ενα λιιιιγο μεγαλυτερο blade! δεν ειν κακο

 

Αλλα ποσο μεγαλυτερο ακομη δεν το ξερουμε...ειναι επτασφραγιστο μυστικο!

Link to comment
Share on other sites

Εχω φαει το net να βρω τις διαστασεις του skate και δεν βρισκω τιποτε!!!!!!!!!!!

Σκέψου ότι έχει οθόνη ίδιου μεγέθους και αναλογιών με το Galaxy S II.

Εδώ έχεις το Skate και εδώ το Galaxy S II. H αίσθησή μου από τα περιθώρια γύρω από την οθόνη είναι ότι το Skate έχει μικρότερο μήκος και ελάχιστα μεγαλύτερο πλάτος. Για το πάχος δε μπορώ να βοηθήσω.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Tι θα γινει ρε παιδια, θα κυκλοφορησει ποτε στην αγορά του skate ή όχι;

Ποτε σκεφτονται να το βγαλουν, για την πρωτοχρονια του 2012?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

φαινεται οτι πωλειται κανονικα :)

 

http://www.superetrader.co.uk/zte/

 

απο σεπτεμβρη :)

Edited by blade_
Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Φτασαμε στον Αυγουστο. Υποτιθεται οτι θα ειναι στην αγορα το σεπτεμβρη, και δεν εχει γινει ουτε εστω μια επισημη ανακοινωση ενοψει της κυκλοφοριας του;

Οι μηνες 'πηγες' πληροφορησης ειναι μια παρουσιαση σε εκθεση τον φλεβαρη, και κατι ξεκαρφωτα βιντεακια στο youtube απο κατι ερασιτεχνες που ετυχε να παρουν στα χερια τους ενα δοκιμαστικο μοντελο;

Ξαναλεω, τον αλλο μηνα υποτιθεται οτι βγαινει, και καμια επισημη ανακοινωση; Εντυπωση μου κανει. Πχ εδω ξερουμε απο τωρα οτι τον ταδε μηνα θα βγει το iphone5, και μας παιρνουν τα αυτια (και τα ματια) καθε μερα.

Και για το skate, ψαχνουμε ψυλλους στα αχυρα μπας και αλιευσουμε καμια πληροφορια. Τι να πω...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ZTE Skate

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...