Jump to content

Sony Ericsson Xperia Pro


BMW116i
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτό στη φωτογραφία το Play είναι νομίζω, δεν ειναι δική μου η φωτογραφία, την πόσταρα ως παράδειγμα:p

 

Έβγαλα μερικές φωτογραφίες ελπίζοντας να δείξω το 'πρόβλημα'.

 

Οι διαφορές φαίνονται παντού πλέον, π.χ. τα γκρίζα του UI (π.χ. το notification menu) απ' το Milestone και το Xperia Mini με το Pro έχουν τέτοιου είδους διαφορά:

 

http://en.wikipedia.org/wiki/File:Grays.svg

 

Η πλάκα είναι οτι στις φωτογραφίες που έβγαλα το Pro φαίνεται να έχει 'σωστότερο' λευκό.. Πάντως στα μάτια μου έχει μια ενοχλητική κιτρινίλα, και δυστυχώς οσες συσκευές (φίλων, γνωστων κλπ) τσέκαρα πρόσφατα έχουν το 'ψυχρο' λευκό του 'Stone.

 

http://img12.imageshack.us/img12/4254/img5108kt.jpg

 

http://img513.imageshack.us/img513/360/comparisons.jpg

 

Ψάχνωντας ανακάλυψα παρόμοια παράπονα για το X8 και το Play...

 

Επίσης ενημέρωσα το Expansys και περιμένω απάντηση από αύριο. Τι πιστεύετε; Θα δεχθούν αλλαγή;

 

Και μια σύγκριση με το Xperia Mini Pro:

 

http://img52.imageshack.us/img52/7546/comparison2i.jpg

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα
Xperia Z5 Premium, Xperia Z2, Xperia Z4 Tablet, Asus Nexus 7 (2013) 16GB
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 497
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Χρόνια πολλά!

 

αν είναι κάτι που πραγματικά σε ενοχλεί οφείλεις να προσπαθήσεις για το καλύτερο. δε νομίζω όμως να είναι θέμα ελαττωματικής συσκευής, ίσως τα φτιάχνουν έτσι..

οπότε θα το επιστρέψεις;

 

καλώς ή κακώς πάντως εμένα δε με πειράζει σε κάτι, ίσα ίσα που έχω τη φωτεινότητα στ μισό γιατί με τυφλώνει το κάτασπρο, έστω και κιτρινισμένο...

 

εύχομαι το καλύτερο άντως..

'cause somewhere in the crowd there' s you!..
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά! Είναι και στο δικό σου Xperia Pro το γκρίζο όπως στην 2η φωτό δηλαδή; Με τάση προς το κίτρινο;
Xperia Z5 Premium, Xperia Z2, Xperia Z4 Tablet, Asus Nexus 7 (2013) 16GB
Link to comment
Share on other sites

Θα ελεγα πως μαλλον ναι. Αλλα δε με επηρεζει σε κατι.

κι αυτο ειναι το πρωτο μηνυμα που στελνω απο το τηλεφωνακι μου!!!

:happy:

'cause somewhere in the crowd there' s you!..
Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτησω,

Καλες γιορτες, μη βαρατε..

 

Δεν υπαρχει multitasking στο 2.3;

Η θα μπει στο 4.0;

 

Ανοιγω opera mini μετα firefox

Γυριζω στο mini κι εχει κλεισει,

Θελει καποια ρυθμιση; για να το κραταει..

Creek A50i R | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | Kenwood DP-2050 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Δεν υπαρχει multitasking στο 2.3;

 

Υπάρχει. Απλά, αν γεμίσει η RAM σε κρίσιμο βαθμό, το λειτουργικό από μόνο του κλείνει ανοιχτές εφαρμογές που τρέχουν στο background.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτησω,

Καλες γιορτες, μη βαρατε..

 

Δεν υπαρχει multitasking στο 2.3;

Η θα μπει στο 4.0;

 

Ανοιγω opera mini μετα firefox

Γυριζω στο mini κι εχει κλεισει,

Θελει καποια ρυθμιση; για να το κραταει..

Αν την έξοδο την κάνεις με το πλήκτρο back είναι λογικό να μην το κρατάει.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Τι λέτε να κάνω με το Pro μου; Το expansys μου άνοιξε RMA και περιμένουν να το στείλω. Αξίζει η ταλαιπωρία ή θα μου ρθει πάλι 'κίτρινη' οθόνη;

 

Επίσης, ξέρει κανένας πόσο κρατάει η διαδικασία RMA του Expansys;

Xperia Z5 Premium, Xperia Z2, Xperia Z4 Tablet, Asus Nexus 7 (2013) 16GB
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου τελικα εχεις δικιο.ετυχε να εχω διπλα μου ενα μινι προ και καθως τα ειχα διπλα διπλα πχ σε ιδια οθονη, η 'κιτρινιλα' ηταν ολοφανερη. Το λευκο του μινι υπεροχο.ακομα και με μικροτερη φωτεινοτητα απλα υπεροχο.οντως το μεγαλο προ κιτρινιζει!

Τελικα τι εκανες.παντως ρε παιδια ειλικρινα,οταν πεσει κι αλλο η τιμη του μινι προ θα παρω ενα για καβατζα.η μπορει νααφησω αυτο για καβατζα.εκεινο το τηλεφωνακι τα σπαει.ηθελα να εχω το πιο μεγαλο αλλα να δοκιμασω αλλα κι εκεινο ειναι πολυ βολικο.

'cause somewhere in the crowd there' s you!..
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου τελικα εχεις δικιο.ετυχε να εχω διπλα μου ενα μινι προ και καθως τα ειχα διπλα διπλα πχ σε ιδια οθονη, η 'κιτρινιλα' ηταν ολοφανερη. Το λευκο του μινι υπεροχο.ακομα και με μικροτερη φωτεινοτητα απλα υπεροχο.οντως το μεγαλο προ κιτρινιζει!

Τελικα τι εκανες.παντως ρε παιδια ειλικρινα,οταν πεσει κι αλλο η τιμη του μινι προ θα παρω ενα για καβατζα.η μπορει νααφησω αυτο για καβατζα.εκεινο το τηλεφωνακι τα σπαει.ηθελα να εχω το πιο μεγαλο αλλα να δοκιμασω αλλα κι εκεινο ειναι πολυ βολικο.

 

Κανείς δεν μπορει να αντισταθεί στη γοητεία του...:p

 

 

sent εύκολα και γρήγορα via my hardware keyboard...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου τελικα εχεις δικιο.ετυχε να εχω διπλα μου ενα μινι προ και καθως τα ειχα διπλα διπλα πχ σε ιδια οθονη, η 'κιτρινιλα' ηταν ολοφανερη. Το λευκο του μινι υπεροχο.ακομα και με μικροτερη φωτεινοτητα απλα υπεροχο.οντως το μεγαλο προ κιτρινιζει!

Τελικα τι εκανες.παντως ρε παιδια ειλικρινα,οταν πεσει κι αλλο η τιμη του μινι προ θα παρω ενα για καβατζα.η μπορει νααφησω αυτο για καβατζα.εκεινο το τηλεφωνακι τα σπαει.ηθελα να εχω το πιο μεγαλο αλλα να δοκιμασω αλλα κι εκεινο ειναι πολυ βολικο.

 

Το έστειλα πίσω (μ' έπιασε το άγχος των 14 ημερών για επιστροφή στο expansys). Τελικά απ' ότι φαίνεται είναι μάλλον χαρακτηριστικό της οθόνης.

 

Παρ' όλα αυτά, ευελπιστώ σε ελαφρώς πιο 'ψυχρή' οθόνη στο επόμενο (αν μου το αλλάξουν τελικά). Έχω δει κάποια reviews και σε κοντινές φωτό της οθόνης το λευκό φαίνεται σαφώς ψυχρότερο... Επίσης, στο επίσημο φόρουμ της SE ενας υπεύθυνος μου ειπε πως όντως η οθόνη του Pro έχει πιο 'θερμό' λευκό αλλά όχι κίτρινο. Οπότε ίσως έπεσα στην περίπτωση; Θα δείξει.

 

Διαφορετικά, θα φύγει για πούλημα και θα πάρω κάτι άλλο. Μπορεί σε κάποιους να φαίνεται λεπτομέρεια, αλλά ειδικά στα μάτια μου χτυπάει πολύ άσχημα η κιτρινίλα.

Xperia Z5 Premium, Xperia Z2, Xperia Z4 Tablet, Asus Nexus 7 (2013) 16GB
Link to comment
Share on other sites

tτι να πω.. να μας πεις τα νέα του...

 

Κωνσταντίνε περίμενα να το πεις αυτό!! :p:lol: σε δικαιώνω απόλυτο. το μικρό είναι σαγηνευτικό!!!

'cause somewhere in the crowd there' s you!..
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα και πάλι.. πώς είμαστε εν αναμονη του νέου έτους;; ελπίζω καλά!

 

έχω το εξής θέμα. μέχρι χθες εμπαινα στο ιντερνετ και στο yahoo μου μια χαρά. από χθες ενώ μπαίνω κανονικά στο λογαριασμό μου όταν πατάω σε ένα μέηλ να το ανοίξω μου βγάζει "ERROR: PCDATA Invalid Char value 26

Invalid Blueprint

line 28: " και μετά την ημερομηνία του μέηλ. κι αυτό το κάνει σε όλα τα μέηλ του yahoo.

 

Απ'το pc εννοείται μπαίνω κανονικά. αυτό γιατί κάνει τσιριμόνιες πρωτοχρονιάτικα; και μάλιστα ξαφνικά;; λέτε να το πείραξε που απεγκατέστησα τη facebook εφαρμογή; η οποία μου έσπασε τα νεύρα γιατί δε με άφηνε να συνδεθώ στο λογαριασμό μου αν δεν έκανα συγχρονισμό με όλες τις επαφές μου. έξαλλη με έκανε. δε θέλω να συγχρονίσω τις επαφές μου με το fb, με το ζόρι δλδ... την έσβησα κι εγώ και μπαίνω στο φου-μπου κανονικά από τον browser. ωραιότατα.

λέτε αυτό να μου χάλασε το yahoo? και τι κάνω τώρα;;

 

επίσης καλά μου παιδιά, με τις αστείρευτες γνώσεις :respect: θέλω να παίξω λίγο με το latitude- καθαρά ψυχολογικοί γυναικείοι λόγοι (έλα δε θέλω κακά σχόλια):lol::p πρέπει να έχω ενεργοποιημένο το gps ή στις ρυθμίσεις > τοποθεσία και ασφάλεια> τα ασυρματα δίκτυα και το gps κι αυτό θα ενεργοποιείται μόνο του όταν το ζητάω; θα μου τρώει μπαταρία λέτε;; κι από χρεώσεις.. λίγο που το άφησα δεν είδα κάτι τραγικό αλλά επειδή δεν ξέρω να ρωτήξω πρώτα.

 

εν τω μεταξύ όλα αυτά τα συμπράγκαλα που τα βλέπω στις εφαρμογές σόνυ ερικσον το ένα και σονυ ερικσον το άλλο δεν μπορώ να τα βγάλω;; θα γκρεμίσω το σύστημα;; με ενοχλούν λίγο συν μου γεμίζουν και τη μνήμη. τα αφήνουεμ όπως είναι;; κι εχω και χρονια πολλά πρωτοχρονιάτικα, μη μείνω χωρίς κινητό.. :what:

'cause somewhere in the crowd there' s you!..
Link to comment
Share on other sites

Δεν φταίει που έβγαλες το facebook. Μάλλον θα πρέπει να κάνεις έναν καθαρισμό της cache. Το είχα δει και αλλού αυτό το πρόβλημα. Το είχε αναφέρει ένα παιδί στο forum του Android. Θα ψάξω να το βρω και θα σου πω.

 

Το latitude χρησιμοποιεί GPS και aGPS οπότε ίσως να έχεις χρεώσεις. Αν δεν έχεις ενεργό το "Χρήση ασύρμ. δικτύων" τότε γλιτώνεις το aGPS. To GPS κατανάλωνει μπαταρία.

 

Για να βγάλεις τη σαβούρα θα πρέπει αφενός να ξέρεις τι αφαιρείς κι αφετέρου να είσαι root. Μετά με το πχ Titanium BackUp το κάνεις εύκολα.

 

θέλω να παίξω λίγο με το latitude- καθαρά ψυχολογικοί γυναικείοι λόγοι (έλα δε θέλω κακά σχόλια)

Ανταλλάσω τα πτυχία, τα μεταπτυχιακά μου και τα διδακτορικά μου για να τους καταλάβω!!! :p :p

 

EDIT:

Το βρήκα το post. Δεν αναφέρθηκε ποτέ η λύση οπότε στείλε ένα πμ στο παιδί και ρώτησέ τον τί έκανε.

Edited by zxr
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

1ον. ρουτ ειμαστε οκ τιτανιουμ τσεκ επίσης, αυτό το να ξέρεις τι αφαιρείς είναι το πρόβλημα.. χα χα χα.. επειδή μάλλον δε θα ξέρω για τα πάντα ας μη το πειράξω καλύτερα... μάλλον... και μείνω με το τηλεφωνάκι μου στο χέρι...

 

2. αυτή η χρήση ασυρματων δικτύων, το agps που λες τι ακριβώς κάνει;; μπορεί να δουλεύει και σε άσχετες φάσεις να κάνει τι;;

με σκέτο "χρήση δορυφόρων gps" το latitude δε δουλεύει; παρατήρησα το εξης. όταν τα έχω τικαρισμένα και τα 2 το "κουμπι" για την ενεργοποίηση του gps είναι ανενεργό. όταν ζητάω πχ τοποθεσία ενεργοποιείται αυτόματα. μόλις κλείσω το πρόγραμμα κλέινει πάλι. εννοώ γίνεται ανενεργό. δεν παρατήρησα να μου τρωει δεδομένα έτσι επικίνδυνα, ελάχιστα. αυτό που προσπαθώ να καταλάβω είναι αν παίζει να κάνει και κάτι άλλο κάποια χ στιγμή, αν μετακινούμαι πχ και βρει κάποιο δίκτυο ή κάτι τέτοιο και συνδεθεί πουθενά -λέω, δεν ξέρω.. μ'αυτή την έννοια πόσο επικίνδυνο είναι..

 

3ον και σπουδαιότερον!! (εκτός του ότι έχω πεθάνει στο γέλιο) και δεν είναι και καμιά γυναίκα εδώ να με υποστηρίξει :lol: αυτή την πολύτιμη γνώση και κατανόηση στις μέρες μας, κατά το παράδειγμα των πολιτικών αρχηγών μας, την ανταλλάσω μόνο με τιτλους ιδιοκτησίας :p !!!!

 

λες να μπορούσες να τους καταλάβεις ποτέ;; .. αν δεν ήμασταν φτιαγμένοι έτσι δε θα χε και τόσο αλατοπίπερο η ζωή... μα πώς ,είναι ωραία να ξέρεις πού είναι το άλλο σου μισό...

κάθε ώρα... :lol: (και αντίστοιχα βέβαια!) ....

'cause somewhere in the crowd there' s you!..
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχα!εχω λιωσει παιδες!μου φτιαξατε τη μερα!(και εχω να παω να δωσω μια δοση στην citibank αυτη τη στιγμη)

Καλες γιορτες σας ευχομαι και καλη χρονια με υγεια!!!(για την lisa δεν το βλεπω καθως την εχει «αρρωστησει» το κινητο)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

1ον. ρουτ ειμαστε οκ τιτανιουμ τσεκ επίσης, αυτό το να ξέρεις τι αφαιρείς είναι το πρόβλημα.. χα χα χα.. επειδή μάλλον δε θα ξέρω για τα πάντα ας μη το πειράξω καλύτερα... μάλλον... και μείνω με το τηλεφωνάκι μου στο χέρι.

Έχω αρχίσει ήδη να γράφω τον οδηγό που έλεγα οπότε θα μπει και λίστα με αυτά που μπορούμε να αφαιρέσουμε ώστε να απαλλαγούμε από τα άχρηστα. Stay tuned!

 

2. αυτή η χρήση ασυρματων δικτύων, το agps που λες τι ακριβώς κάνει;;

To agps (assisted gps) ουσιαστικά βοηθά το δέκτη του gps να κλειδώσει πιο γρήγορα δορυφόρους. Κατά το πρώτο κλείδωμα δορυφόρων (το cold start όπως λέγεται στην ορολογία του GPS) μπορείς να επιτρέψεις στο πρόγραμμα gps να χρησιμοποιήσει το 3G δίκτυο του κινητού και μέσω τριγωνικου κλειδώματος να εντοπίσει τη θέση σου με τη βοήθεια των κεραιών της κινητής, γρηγορότερα. Απαιτεί μεταφορά δεδομένων (όχι μεγάλο ποσό, περίπου 50-60ΚΒ αν δεν κάνω λάθος) αλλά όπως και να έχει υπάρχει χρέωση.

Τονίζω όμως ότι αυτό συμβαίνει μόνο όταν το επιτρέψεις εσύ. (Ρυθμίσεις--> Τοποθεσία και ασφάλεια --> Χρήση ασύρματων δικτύων)

Τριγωνίκο κλείδωμα σημαίνει ότι εσύ βρίσκεσαι ανάμεσα σε τρεις κεραίες (θυμίζω ότι τρια σημεία ορίζουν επίπεδο, για αυτό και θες τρεις κεραίες κι όχι δυο) κι έτσι εντοπίζεται η θέση σου πάνω στο επίπεδο.

 

μπορεί να δουλεύει και σε άσχετες φάσεις να κάνει τι;;

Όχι, δεν μπορεί.

 

με σκέτο "χρήση δορυφόρων gps" το latitude δε δουλεύει;

Δουλεύει. Κανένα πρόβλημα.

 

παρατήρησα το εξης. όταν τα έχω τικαρισμένα και τα 2 το "κουμπι" για την ενεργοποίηση του gps είναι ανενεργό. όταν ζητάω πχ τοποθεσία ενεργοποιείται αυτόματα. μόλις κλείσω το πρόγραμμα κλέινει πάλι. εννοώ γίνεται ανενεργό.

Όταν δεν κάνει geolocation κλείνει για εξοικονόμηση μπαταρίας.

 

δεν παρατήρησα να μου τρωει δεδομένα έτσι επικίνδυνα, ελάχιστα. αυτό που προσπαθώ να καταλάβω είναι αν παίζει να κάνει και κάτι άλλο κάποια χ στιγμή, αν μετακινούμαι πχ και βρει κάποιο δίκτυο ή κάτι τέτοιο και συνδεθεί πουθενά -λέω, δεν ξέρω.. μ'αυτή την έννοια πόσο επικίνδυνο είναι..

Όχι μην ανησυχείς.

 

αυτή την πολύτιμη γνώση και κατανόηση .... την ανταλλάσω μόνο με τιτλους ιδιοκτησίας :p !!!!

Να υποθέσω με κάτι που γυαλίζει και ζυγίζει καμιά κατοστή καράτια!!!???? :lol::lol::p

 

αν δεν ήμασταν φτιαγμένοι έτσι δε θα χε και τόσο αλατοπίπερο η ζωή...

Συμφωνούμε. ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχα!εχω λιωσει παιδες!μου φτιαξατε τη μερα!(και εχω να παω να δωσω μια δοση στην citibank αυτη τη στιγμη)

Καλες γιορτες σας ευχομαι και καλη χρονια με υγεια!!!(για την lisa δεν το βλεπω καθως την εχει «αρρωστησει» το κινητο)

 

οχι βρε μην ανησυχείς. του xperia τα "σιδερα" είναι για του λεβέντες..

το πολύ πολύ είπαμε θα μου κανω εξτρα δωράκι ένα μινι και θα ισιώσουν όλα... αυτη η citibank ειναι να σκιάζεσαι...:cold:

 

Έχω αρχίσει ήδη να γράφω τον οδηγό που έλεγα οπότε θα μπει και λίστα με αυτά που μπορούμε να αφαιρέσουμε ώστε να απαλλαγούμε από τα άχρηστα. Stay tuned!

 

εννοείται, μα χωρίς εσάς δεν κάνω βήμα, βλέπεις:bow:

οκ θα κοιτάξω και το θρεντ που λες, σ'ευχαριστώ για όλες τις πληροφορίες, με καταυποχρεώνεις.

 

Να υποθέσω με κάτι που γυαλίζει και ζυγίζει καμιά κατοστή καράτια!!!???? :lol::lol::p

 

χα χα χα.. :lol:

[λογική σκέψη και δικαιολογημένη γενικά -ίσως...] έχετε κι εσείς τα δίκια σας...:O

αλλά άμα είναι να βοηθηθεί καμιά κατάσταση δίνουμε "μυστικές" πληροφορίες και αφιλοκερδώς!!:lol:

'cause somewhere in the crowd there' s you!..
Link to comment
Share on other sites

Θέλει ένας φίλος να το πάρει αλλά δε μπορεί να το βρει σε κάποιο μαγαζί.έχετε κάποιο υπόψιν σας ή πουλαει κάποιος από εδω;
Link to comment
Share on other sites

δεν κυκλοφορεί επισήμως ελληνικό. όσοι "τολμήσαμε" -και δεν είμαστε πολλοί-το πήραμε μέσω ιντερνετ, από μαγαζιά που το παραγγέλνουν απέξω.

 

αν κάνεις μια αναζήτηση στο skroutz.gr θα βρεις και τα μαγαζιά και την κλίμακα τιμών που παίζει το κινητό. ελληνικά μαγαζιά πάντα. παίρνει ένα τηλέφωνο ο φίλος σου και μπορεί να συνεννοηθεί.

'cause somewhere in the crowd there' s you!..
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει δυνατοτητα για ασυρματη εκτυπωση;

Τι δοκιμασε κανεις; χωρις pc..

Απευθειας στον wifi εκτυπωτη.

Αν εχει ασχοληθει κανεις με το θεμα γενικα..

 

Καλές γιορτές..

Creek A50i R | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | Kenwood DP-2050 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

δυστυχώς δεν παίζει ασυρματος εκτυπωτης σπίτι οπότε δεν έχω ιδέα...

αν σου αναγνωρίζει ως συνδεδεμένη συσκευή τον εκτυπωτή γιατί να μη δουλεύει; στον αναγνωρίζει όμως;

'cause somewhere in the crowd there' s you!..
Link to comment
Share on other sites

δεν κυκλοφορεί επισήμως ελληνικό. όσοι "τολμήσαμε" -και δεν είμαστε πολλοί-το πήραμε μέσω ιντερνετ, από μαγαζιά που το παραγγέλνουν απέξω.

 

αν κάνεις μια αναζήτηση στο skroutz.gr θα βρεις και τα μαγαζιά και την κλίμακα τιμών που παίζει το κινητό. ελληνικά μαγαζιά πάντα. παίρνει ένα τηλέφωνο ο φίλος σου και μπορεί να συνεννοηθεί.

 

Ευχαριστώ πολύ.καλή χρονιά να εχουμε

Link to comment
Share on other sites

Λογικά θα πρέπει να δουλεύει. Από τη στιγμή που ο εκτυπωτής είναι πάνω σε δίκτυο και το κινητό συνδεθεί στο ίδιο δίκτυο θα πρέπει να μπορεί να του στείλει την εκτύπωση.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Nα στε καλα παιδια..

 

Αναφερομαι σε περιπτωση no pc

 

http://www.pcworld.com/article/210482/six_apps_for_printing_photos_from_your_android_phone.html

 

Καλως να ερθει..

Creek A50i R | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | Kenwood DP-2050 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...