Jump to content

Nokia Series 40, Games, Applications, Wallpapers


KostasV
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος argy7 (12 Δεκ. 2004 , 22:34)

 

paidia vohtheia. exw to nokia 6230 kai thelw na perasw mesa kapoia programmata .sis alla den mporw. ti prepei na kanw? mhpws xreiazetai anabathmish? prepei na paw sta kentrika ths nokia kai na to zhthsw?

 

 

ΔΕΝ χρειαζεται να κανεις την ερωτηση σου σε ολα τα θεματα :!: :whistle:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ειναι οτι χρειαζομαι για να μεταφερω games και aps απο το pc στο κινητο μου? :stupid:

 

 

Απο ταχυτητες τι λεει? Αυτα βρηκα...

 

USB 1.1 device, connects to PC via USB allows communication between PC's or IrDA equipped devices. Supports SIR (Serial Infrared) 2.4 - 115.2 Kbps, MIR 576 to 1152 Kbps and FIR (Fast Infrared) 4 Mbps

 

Ειναι αρκετα φθηνο..

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος argy7 (12 Δεκ. 2004 , 22:34)

 

paidia vohtheia. exw to nokia 6230 kai thelw na perasw mesa kapoia programmata .sis alla den mporw. ti prepei na kanw? mhpws xreiazetai anabathmish? prepei na paw sta kentrika ths nokia kai na to zhthsw?

 

 

File mou to 6230 den mporeis na egkatasthseis programmata sis.

ta programmata ayta einai einai gia series 60. tzampa pedeyesai!!!

It&C My Company Dpt
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος argy7 (13 Δεκ. 2004 , 19:33)

 

yparxei kanena site me programmata gia na katebasw tipota? ayto po psaxnw toso kairo einai ena media player p.x. poy na paizei opws kai sto 6600 ena real one player. kserei kaneis sas tipota?

 

 

Δεν υπαρχει κατι για series 40

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Hi σε όλους..είμαι νέος χρήστης. Θέλω να ξαναπώ οτι οι έλληνες είναι πολύ πιο έξυπνοι όπως και να το κάνουμε.

Εψαχνα apps για το 6230 απειρες ώρες στο ιphone το οποίο έχει περίπου 28,000 χρήστες. και μπήκα τυχαία σε αυτό το site και το πρώτο topic είναι ''παιδια, απο δω και πέρα τα software για s40 σε αυτή τη σελίδα''.

Χρειάζεται να πω τιποτε άλλο?!?!

 

Αλλα, μήπως ξέρει κανείς γιατι δε μου ανοίγει η σελίδα??

http://101254391.home.icq.com/nj.html

Cannot find server

 

Ευχαριστώ...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος argy7 (16 Δεκ. 2004 , 22:45)

 

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ. ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΤΑΤΡΕΨΩ ΑΡΧΕΙΑ .sis ΣΕ .jar

 

 

File moy den nomizw oti mporeis na to kaneis ayto :confused:

It&C My Company Dpt
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος argy7 (16 Δεκ. 2004 , 22:45)

 

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ. ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΤΑΤΡΕΨΩ ΑΡΧΕΙΑ .sis ΣΕ .jar

 

 

ΔΕΝ γινεται με τιποτα .

 

(Παρακληση,μην γραφεις με κεφαλαια,ειναι σαν να φωναζεις :) )

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

HELP!!!

 

Exei termatisei kaneis to Tomb Raider 1 ???

Pws sto kalo pernietai h teleytaia pista (12)? Ekei pou katebazeis ena moxlo kai kati skales siglinoun metaksi tous... den borw na to perasw me tipota... Kserei kaneis??? :(

 

A kai kati allo... Mipws exei bgei tomb raider 2 ,3, .... ktl Toxei kaneis na mou to steilei?

Link to comment
Share on other sites

μολις χθες αγορασα το sharp gx30i και ακομα δεν καταφερα να βρω καποια παιχνιδια π.χ. fifa2004,2005 ,κανα καλο chess ,κανα καλο tabli ,pacman αντε και κανα ραλακι.

 

μηπως ξερετε κανα free site(αν ναι p.m.)

 

με την ευκαιρια θα ηθελα να υπενθυμισω στον kounabi22 οτι περιμενω να ενεργοποιησει την αιτηση μου στο site του .

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος akismei (17 Δεκ. 2004 , 23:24)

 

μολις χθες αγορασα το sharp gx30i και ακομα δεν καταφερα να βρω καποια παιχνιδια π.χ. fifa2004,2005 ,κανα καλο chess ,κανα καλο tabli ,pacman αντε και κανα ραλακι.

 

μηπως ξερετε κανα free site(αν ναι p.m.)

 

με την ευκαιρια θα ηθελα να υπενθυμισω στον kounabi22 οτι περιμενω να ενεργοποιησει την αιτηση μου στο site του .

 

ευχαριστω

 

ρε φίλε που κολάει αυτό με τα series 40 games ?

υπα΄ρχει για αυτό που ζητάς το κατάληλο forum http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?forumid=50 :D

το κινητο ειναι μερος της ζωης μας
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος giannispatra (18 Δεκ. 2004 , 23:48)

 

ρε φίλε που κολάει αυτό με τα series 40 games ?

υπα΄ρχει για αυτό που ζητάς το κατάληλο forum http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?forumid=50 :D

 

 

Μπορει να μην "κολαει" απολυτα ,αλλα και το gx30i παιρνει java games,οποτε μικρο το κακο ;)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά συγνώμη... κάπου πιο πάνω είδα Ελληνικό και Αγγλικό pc suite, εγώ έχω το 6230 προφανώς με αγγλικό pc suite αφού όλα μου τα contacts που είναι με ελληνικούς χαρακτήρες και τόνους δεν μου τα βγάζει ενώ πρέπει να "γυρίσω" το τηλέφωνο στα αγγλικά για να κατεβάσω και να δω τις εικόνες που έχω στην έκθεση.

 

Που μπορώ να βρω το ελληνικό? Αν υπάρχει στο CD της νόκια νομίζω ότι μου το βγάζει στα ερωτηματικά το πρόγραμμα στο pc μου όταν το κατεβάσω... έχω κοιτάξει τα κλασικά με τις γλώσσες στο pc αλλά δεν θυμάμαι τι ρύθμιση πρέπει να κάνω για να βλέπω τους ελληνικούς χαρακτήρες στα windows μπορείς κάποιος να βοηθήσει?

Ιδρυτικό μέλος του "Φώφη και τα μυαλά στα κάγκελα", Φώφη Τσεσμελή fan club.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος IoannisJr (19 Δεκ. 2004 , 22:22)

 

ρε παιδιά συγνώμη... κάπου πιο πάνω είδα Ελληνικό και Αγγλικό pc suite, εγώ έχω το 6230 προφανώς με αγγλικό pc suite αφού όλα μου τα contacts που είναι με ελληνικούς χαρακτήρες και τόνους δεν μου τα βγάζει ενώ πρέπει να "γυρίσω" το τηλέφωνο στα αγγλικά για να κατεβάσω και να δω τις εικόνες που έχω στην έκθεση.

 

Που μπορώ να βρω το ελληνικό? Αν υπάρχει στο CD της νόκια νομίζω ότι μου το βγάζει στα ερωτηματικά το πρόγραμμα στο pc μου όταν το κατεβάσω... έχω κοιτάξει τα κλασικά με τις γλώσσες στο pc αλλά δεν θυμάμαι τι ρύθμιση πρέπει να κάνω για να βλέπω τους ελληνικούς χαρακτήρες στα windows μπορείς κάποιος να βοηθήσει?

 

 

File mou gia thn ellhnikh version tou pcsuite an exeis windows 2000 h xp parto apo edw http://www.nokia.com/nokia/0,,54692,00.html?lang=Greek

 

gia to deytero pou rvtas pes mas ti win exeis na sou poume. an exeis xp kane to exhs start>control panel>date time and regional options>regional and language options>advanced>Laguage for non unicode programms kai epelexe greek apo to scrool down kai kane ena clik sto default user account settings kai eisai o.k.

 

elpizw na bohuhsa , kalhmera

It&C My Company Dpt
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος IoannisJr (19 Δεκ. 2004 , 22:22)

 

ρε παιδιά συγνώμη... κάπου πιο πάνω είδα Ελληνικό και Αγγλικό pc suite, εγώ έχω το 6230 προφανώς με αγγλικό pc suite αφού όλα μου τα contacts που είναι με ελληνικούς χαρακτήρες και τόνους δεν μου τα βγάζει ενώ πρέπει να "γυρίσω" το τηλέφωνο στα αγγλικά για να κατεβάσω και να δω τις εικόνες που έχω στην έκθεση.

 

Οι εικόνες πράγματι, αν είναι με ελληνικούς χαρακτήρες δε μπορώ να τις δώ στα windows και πρέπει να της μετονομάσω στα αγγλικά για να κατεφέρω να τις δώ. Αυτό για να το αποφύγεις βάζεις στο κινητό ως default όνομα των φωτογραφιών ένα αγγλικό, πχ picture001 και μπορείς να τις δείς μια χαρά στα windows.

Link to comment
Share on other sites

Paidia den to vlepw kai poly energo to forum oson afora new games!!!!

 

Ade na prospathisw egw.... ;)

 

Telika termatisa to tomb rader 1 kai brika kai ta 2 kai 3 sto group tou kounabi22 (den taxa dei prin -mono pou einai sta germanika nomizw...-)

 

NEWS: Teleio to Prince Of Persia Warrior Within (nai nai bgike kai se java game for series40)!! (Sto PS2 den toxw termatisei akoma...)

 

Epishs poly kalo game Asphalt Urban GT

-->Sas parathetw :

 

Asphalt Urban GT 6230 review:

Asphalt: Urban GTTM takes you out on 8 tracks inspired by genuine places. Each track is part of a specific graphic universe and includes different tunnels and elevations that enable you to perform impressive jumps, among other things. But watch out! Don’t get flashed or stopped by the police. Depending on your behavior (excessive speed, pushing competitors off the road, etc.), they’ll put up road blocks or send out cars and helicopters, hot on your heels! To meet the different challenges, Asphalt: Urban GTTM kits you out with several dream cars: the Audi TT Roadster 3.2 quattro, Chevrolet Corvette C6, Ford GT, Lamborghini Gallardo, Lamborghini Murciélago R-GT, Lotus Exige, Saleen S7, Nissan Skyline GT-R and TVR Sagaris. Getting to grips with the game is highly intuitive, so you’ll be able to enjoy the potential of these gorgeous high-powered racing cars straight away. Each car has its own characteristics, but there’s also a special tank of nitroglycerine to help you temporarily boost your car when you need a blazing surge of acceleration! You can also choose the color of your vehicle. And breathtaking graphics will give you a sensation of speed that’s never been seen before on a mobile phone!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Pzapad (20 Δεκ. 2004 , 09:49)

 

File mou gia thn ellhnikh version tou pcsuite an exeis windows 2000 h xp parto apo edw http://www.nokia.com/nokia/0,,54692,00.html?lang=Greek

 

gia to deytero pou rvtas pes mas ti win exeis na sou poume. an exeis xp kane to exhs start>control panel>date time and regional options>regional and language options>advanced>Laguage for non unicode programms kai epelexe greek apo to scrool down kai kane ena clik sto default user account settings kai eisai o.k.

 

elpizw na bohuhsa , kalhmera

 

Win 2k αλλά ακολούθησα όλα τα βήματα που έδωσες και τελικά είναι όλα καλά!! Σε ευχαριστώ πολύ!!

 

 

 

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος cronos_58 (20 Δεκ. 2004 , 10:01)

 

Οι εικόνες πράγματι, αν είναι με ελληνικούς χαρακτήρες δε μπορώ να τις δώ στα windows και πρέπει να της μετονομάσω στα αγγλικά για να κατεφέρω να τις δώ. Αυτό για να το αποφύγεις βάζεις στο κινητό ως default όνομα των φωτογραφιών ένα αγγλικό, πχ picture001 και μπορείς να τις δείς μια χαρά στα windows.

 

Ναι αυτό έχω κάνει και εγώ αλλά είναι σπαστικό γιατί μου στέλνουν πολλές εικόνες με bluetooth και MMS οι οποίες έχουν Ελληνικούς χαρακτήρες. Thanx anyway!
Ιδρυτικό μέλος του "Φώφη και τα μυαλά στα κάγκελα", Φώφη Τσεσμελή fan club.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος IoannisJr (22 Δεκ. 2004 , 14:49)

 

Win 2k αλλά ακολούθησα όλα τα βήματα που έδωσες και τελικά είναι όλα καλά!! Σε ευχαριστώ πολύ!!

 

 

 

Ναι αυτό έχω κάνει και εγώ αλλά είναι σπαστικό γιατί μου στέλνουν πολλές εικόνες με bluetooth και MMS οι οποίες έχουν Ελληνικούς χαρακτήρες. Thanx anyway!

 

 

An kai eimaste off topic , sta windows xp Pro tis blepei kai tis anoigei mia xara..

It&C My Company Dpt
Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς σας εύχομαι χρόνια πολλά.

 

Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι που είχα ρωτήσει και στο φόρουμ του κινητού μου (6230) αλλά δεν έλαβα απάντηση. Μια μέρα είδα στο τραίνο έναν τύπο που έπαιζε στο κινητό του (Motorola) το γνωστό παιχνίδι Monopoly. Επειδή είναι το αγαπημένο μου παιχνίδι, θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει διαθέσιμο για series 40 ή 60.

 

Ευχές σε όλους για μια καλή χρονιά.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου πεί που θα βρώ τα παιχνίδια Puzzle Bobble και PacMan?? Εχω ψάξει όλο το θέμα και πήγα σχεδόν σε όλα τα link αλλά τίποτα!!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Stratilatis (27 Δεκ. 2004 , 11:05)

 

Καταρχάς σας εύχομαι χρόνια πολλά.

 

Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι που είχα ρωτήσει και στο φόρουμ του κινητού μου (6230) αλλά δεν έλαβα απάντηση. Μια μέρα είδα στο τραίνο έναν τύπο που έπαιζε στο κινητό του (Motorola) το γνωστό παιχνίδι Monopoly. Επειδή είναι το αγαπημένο μου παιχνίδι, θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει διαθέσιμο για series 40 ή 60.

 

Ευχές σε όλους για μια καλή χρονιά.

 

 

Χρονια πολλα και καλη χρονια.Για series 40 δεν γνωριζω αλλα για series 60 υπαρχει και λεγεται The Businessman.Το interface δεν ειναι σαν την κλασσικη monopoly αλλα το concept του παιχνιδιου ειναι ακριβως το ιδιο.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...