Jump to content

Sony Xperia Play


BMW116i
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πως θα ξερω ομως ποιες εφαρμογες μπορουν να εγκατασταθουν στην καρτα μνημης?δε θα πρεπει εγω ο ιδιος να τις περασω εκει?

 

Ή τις τσεκαρεις μια - μια απο ρυθμισεις-εφαρμογες-διαχειριση εφαρμογων (νομιζω ετσι ειναι η σειρα,το χω κλειστο τωρα :p)

Ή κατεβαζεις το app2sd που σου χει μαζεμενες ποιες περνανε στην καρτα μνημης και τις περνας. (επισης σε ενημερωνει με το που κατεβασεις μια εφαρμογη αν περναει στην sd)

 

 

Sent from my iPod touch ξάπλα στον καναπέ ή στο κρεβάτι....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 274
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

να εισαι καλα φιλε κωνσταντινε και οι υπολοιποι.εισαι ευχαριστημενος απο το κινητο?παντως και το λευκο του φαινεται ωραιο αλλα το μαυρο δειχνει πιο επισημο.το λευκο ειναι σαν ψευτικο,φανταζει σαν πλαστικο.
Link to comment
Share on other sites

να εισαι καλα φιλε κωνσταντινε και οι υπολοιποι.εισαι ευχαριστημενος απο το κινητο?παντως και το λευκο του φαινεται ωραιο αλλα το μαυρο δειχνει πιο επισημο.το λευκο ειναι σαν ψευτικο,φανταζει σαν πλαστικο.

 

Φιλε μου δεν εχω το κινητο..

Απλα το μενου στα SE ειναι ιδιο..:)

αυτο που βλεπεις στη φωτο ειναι το μινι προ.

 

 

Sent from my iPod touch ξάπλα στον καναπέ ή στο κρεβάτι....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

οκ, να εισαι καλα.παντως το χπιρια πλει το εχω βαλει στο ματι απο τοτε που το πρωτοειδα στο γερμανο.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.τι γινεται ρε παιδια,κανεις γι'αυτο το τηλεφωνο,εστω καποια γνωμη απο οσους το εχουν?
Link to comment
Share on other sites

στα 199 pounds το play στην Αγγλια..

 

http://www.xperiablog.net/2011/09/21/xperia-play-price-down-to-just-199-in-uk/

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

στα 199 pounds το play στην Αγγλια..

 

http://www.xperiablog.net/2011/09/21/xperia-play-price-down-to-just-199-in-uk/

 

240€ στο expansys

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

το εχπανσυς κανει αποστολες στην Ελλαδα? παντως εχω δει και το χπιρια ρει και μου φαινεται παρα πολυ καλο και απο εμφανιση και απο δυνατοτητες.
Link to comment
Share on other sites

Και 720p με την αναβαθμιση;;α ρε σονυ..

 

 

Sent from my iPod touch ξάπλα στον καναπέ ή στο κρεβάτι....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

στα μιντια μαρκετ το εχουν οτι τραβαει βιντεο στα 720π ενω δεν ειναι ετσι,εκτος κι αν εχει παρει αναβαθμιση.

 

απο το easy buy world εχει αγορασει κανεις κινητο? απ'οτι βλεπω εχει τρομερες τιμες.μηπως ειναι μουφα?

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

απο το easy buy world εχει αγορασει κανεις κινητο? απ'οτι βλεπω εχει τρομερες τιμες.μηπως ειναι μουφα?

 

Εγω εχω παρει 5 κινητα απο το συγκεκριμενο μαγαζι. Ολα ηταν τελεια και η παράδοση στην ωρα της!

KNIGHT RIDER

One man can make a difference

Link to comment
Share on other sites

ηταν φιλε παραεισαγωγης? για το πλει που ρωτησα μου ειπαν οτι το φερνουν απο Γερμανια και το εγχειριδιο χρησης μαλιστα δεν ειναι στα Ελληνικα.ετσι μου ειπαν.τουλαχιστον σου βγηκαν καλα αυτα τα κινητα? για παραδοση στο σπιτι εντος Αττικης μου ειπαν οτι ειναι 6 ευρω με αντικαταβολη ενω στο σαιτ αναφερει πιο λιγα εξοδα.τι ισχυει?
Link to comment
Share on other sites

ηταν φιλε παραεισαγωγης? για το πλει που ρωτησα μου ειπαν οτι το φερνουν απο Γερμανια και το εγχειριδιο χρησης μαλιστα δεν ειναι στα Ελληνικα.ετσι μου ειπαν.τουλαχιστον σου βγηκαν καλα αυτα τα κινητα? για παραδοση στο σπιτι εντος Αττικης μου ειπαν οτι ειναι 6 ευρω με αντικαταβολη ενω στο σαιτ αναφερει πιο λιγα εξοδα.τι ισχυει?

 

Ναι φιλε μου ολα ηταν απο γερμανια αλλα ειχαν ελληνικα μενου τα smartphone.Mε αντικαταβολη τα αγοραζα και εγω.Για τα 6 ευρω δεν θυμαμαι γιατι εχει περασει λιγος καιρος απο την τελευταια συσκευη,αλλα και δεν εδινα βαση γιατι ειναι πολυ καλες οι τιμες τους.

KNIGHT RIDER

One man can make a difference

Link to comment
Share on other sites

φιλε βεζυρο στα κινητα που ειχες παρει απο το ebw μπορουσες να μπεις κανονικα στο αντροιντ μαρκετ? επισης, ετυχε να πας καποιο απο αυτα στο σερβις και να μη στο δεχτουν?
Link to comment
Share on other sites

φιλε βεζυρο στα κινητα που ειχες παρει απο το ebw μπορουσες να μπεις κανονικα στο αντροιντ μαρκετ? επισης, ετυχε να πας καποιο απο αυτα στο σερβις και να μη στο δεχτουν?

 

Κανενα απο τα κινητα δεν μου χαλασε οποτε δεν πηγα ποτε στο σερβις. Επισης αυτοι που τα αγορασαν απο εμενα τα εχουν ακομα και δεν εχουν παρουσιασει καποιο προβλημα .Στο μαρκετ ειχα κανονικα προσβαση. Το μονο ενοχλητικο στο galaxy tab αν θυμαμαι καλα ηταν οτι οταν το αναβες εδειχνε το σημα της t-mobile για λιγο στην αρχη (κατι σαν την vodafone εδω) που ειναι παροχος στην γερμανια,αλλα με φλασαρισμα αλλης ρομ δεν το ξαναειδα ποτε μου. Τωρα αν πεσεις σε προβληματικο κομματι απο την στιγμη που εχεις την αποδειξει αγορας δεν νομιζω να εχεις να φοβηθεις τιποτα.

KNIGHT RIDER

One man can make a difference

Link to comment
Share on other sites

http://www.itech4u.gr/news/news-feed/item/2148-sony-ericsson-xperia-play-to-support-hd-video-recording

 

ο λογος που το εβαλα ηταν οχι γιατι τελικα θα παρει στην 2.3.4 βιντεο 720p αλλα διοτι εχει εναν θορυβο ο οποιος υπαρχει και σε αλλο κινιτο se xperia mini pro,μακαρι να κανω λαθος απλα το εβαλα ενημερωτικα!!!

το @@@ και την υπογραφη προσεχω που την βαζω
Link to comment
Share on other sites

να κανω μια ερωτηηση τα παιχνιδια που προοριζονται μονο για το play κατεβαινουν και αυτα απο το μαρκετ? η απο αλλου? και που απο8ηκευονται? στην εσωτερικη μνημη?
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια ειχα αγορασει το sony ericsson r800i και μου ειχε προβλημα με το φλας..Μου φερνουν αλλη συσκευη και παλι τα ιδια..Το εχει καποιος αυτο το κινητο να μου πει αν εχει κατι παρομοιο η ειμαι απλα ατυχος..Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καταρχήν χαιρετισματα στο φόρουμ μετά από καιρό

 

Σκέφτομαι την αγορά του PLAY και ειμαι ανάμεσα στο expansys (254e με μεταφορικά) και στο birdphone.gr (307e με μεταφορικά). Έχει αγοράσει κανεις σας από αυτα τα μαγαζιά και αν ξέρετε τι παίζει με θέματα εγγύησης, περιοχομένων συσκευασίας και ότι άλλο νομίζετε. Επειδή δεν είναι για μένα θέλω να μαι σιγουρος.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου απο expansys εχω αγορασει οπως και αλλοι παμπολες φορες αξιοπιστοτατο εγγυηση πανευρωπαικη κτλ..το μονο κακο πωε εχω παραγγειλει το εν λογω κινητο κανα μηνα και ακομη να φερουνε αποθεμα οποτε ισως και να μην φερουνε ποτε..
οτι ποναει δεν σημαινει πως αξιζει κιολας.....
Link to comment
Share on other sites

κανενα νεο για την 2.3.4 στα ελληνικα play????? ολα τα αλλα μοντελα την εχουν παρει εκτος απο τα play..!!!!!!!

 

ουτε τα mini pro την εχουν παρει ακομα!:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Play

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...