Jump to content

Samsung Galaxy Ace (S5830)


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπερα θα ηθελα να παρω μια καλη θηκη για το τηλεφωνο της αδερφης μου...

 

της ειχα παρει αυτο http://www.ebay.co.uk/itm/Soft-Silicone-Skin-Case-Cover-Design-For-Samsung-Galaxy-ACE-S5830-/390562521355?ssPageName=ADME:L:OC:US:3160 αλλα στο πλαι ειναι πολυ χαλαρο και δεν το κραταει καλα...εχει παρταγγειλει κανενας καμια καλη? ευχαριστω

nokia 3310 ,w710i,w750i,w995,zylo, zopo c2 platinum , lenovo a806

 

 

You can't sink a Rainbow

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα θα ηθελα να παρω μια καλη θηκη για το τηλεφωνο της αδερφης μου...

 

της ειχα παρει αυτο http://www.ebay.co.uk/itm/Soft-Silicone-Skin-Case-Cover-Design-For-Samsung-Galaxy-ACE-S5830-/390562521355?ssPageName=ADME:L:OC:US:3160 αλλα στο πλαι ειναι πολυ χαλαρο και δεν το κραταει καλα...εχει παρταγγειλει κανενας καμια καλη? ευχαριστω

 

Έψαχνα στο ιστορικό του paypal για να τη βρω :p

Αυτή εδώ πήρα πριν το δώσω στον κουνιάδο.

Πραγματικά πολύ καλή και σφιχτή πάνω στη συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

Έψαχνα στο ιστορικό του paypal για να τη βρω :p

Αυτή εδώ πήρα πριν το δώσω στον κουνιάδο.

Πραγματικά πολύ καλή και σφιχτή πάνω στη συσκευή.

 

ομορφη και ευχαριστω...θα το σκεφτωωτο θεμα ειναι οτι θελω να την κανω δωρο στην αδερφη μου γιατι την απογοητευσε η προηγουμενη..οποτε δεν ξερω σιγουρα αν θα της αρεσει...υπαρχει καμια σε γαλαζιο-μπλε ? ευχαριστω και παλι

nokia 3310 ,w710i,w750i,w995,zylo, zopo c2 platinum , lenovo a806

 

 

You can't sink a Rainbow

Link to comment
Share on other sites

ομορφη και ευχαριστω...θα το σκεφτωωτο θεμα ειναι οτι θελω να την κανω δωρο στην αδερφη μου γιατι την απογοητευσε η προηγουμενη..οποτε δεν ξερω σιγουρα αν θα της αρεσει...υπαρχει καμια σε γαλαζιο-μπλε ? ευχαριστω και παλι

 

Ρίξε μια μάτια.

search

Link to comment
Share on other sites

Ρίξε μια μάτια.

search

 

εχω ριξει αρκετες ματιες...και πριν παραγγειλω..κατι δοκιμασμενο ηθελα,...:happy: ευχαριστω παντως

nokia 3310 ,w710i,w750i,w995,zylo, zopo c2 platinum , lenovo a806

 

 

You can't sink a Rainbow

Link to comment
Share on other sites

εχω ριξει αρκετες ματιες...και πριν παραγγειλω..κατι δοκιμασμενο ηθελα,...:happy: ευχαριστω παντως

 

Δοκιμασμένο σου έδειξα.

Tpu rubber χρειάζεσαι, αυτό ειναι το θέμα :)

Link to comment
Share on other sites

nokia 3310 ,w710i,w750i,w995,zylo, zopo c2 platinum , lenovo a806

 

 

You can't sink a Rainbow

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

εγω οταν παραγγελνω απο ebay παιρνω 4-5 θηκες της ταξης του 1,5 ευρω και οποια δεν θελω την κανω δωρο!ετσι θα βρεις την καλυτερη
Link to comment
Share on other sites

Κανεις ρε παιδια δεν μπορει να πει γιατι σε ενα samsung galaxy ace2 gt-i5839i ενω οταν το συνδεα σε εναν οποιοδηποτε υπολογιστη το εβλεπε ξαφνικα δεν το βλεπει απλα με το που το συνδεω στον οποιο υπολογιστη κανει τον ηχο οτι συνδεθηκε.
Link to comment
Share on other sites

Κανεις ρε παιδια δεν μπορει να πει γιατι σε ενα samsung galaxy ace2 gt-i5839i ενω οταν το συνδεα σε εναν οποιοδηποτε υπολογιστη το εβλεπε ξαφνικα δεν το βλεπει απλα με το που το συνδεω στον οποιο υπολογιστη κανει τον ηχο οτι συνδεθηκε.

 

πρωτον εισαι σε λαθος θεμα...(για ace s5830 λεμε)

δευτερον δες τις ρυθμισεις σου τι εχεις επιλεξει οταν συνδεεται usb

nokia 3310 ,w710i,w750i,w995,zylo, zopo c2 platinum , lenovo a806

 

 

You can't sink a Rainbow

Link to comment
Share on other sites

παιδια στο κινητο μου μετα απο επαφη με νερο χαλασε το κουμπι που ανοιγει..και αφου εκλεισε απο μπαταρια δεν μπορω να το ξανανοιξω.καμια ιδεα για το τι να κανω?
Link to comment
Share on other sites

παιδια στο κινητο μου μετα απο επαφη με νερο χαλασε το κουμπι που ανοιγει..και αφου εκλεισε απο μπαταρια δεν μπορω να το ξανανοιξω.καμια ιδεα για το τι να κανω?

 

Δοκίμασε να το στεγνώσεις καλά με το πιστολάκι μήπως έχει κρατήσει υγρασία...

May The Force Be With You...
Link to comment
Share on other sites

Κανεις ρε παιδια δεν μπορει να πει γιατι σε ενα samsung galaxy ace2 gt-i5839i ενω οταν το συνδεα σε εναν οποιοδηποτε υπολογιστη το εβλεπε ξαφνικα δεν το βλεπει απλα με το που το συνδεω στον οποιο υπολογιστη κανει τον ηχο οτι συνδεθηκε.

μπορει να φταιει το καλωδιο που χρησιμοποιείς

ή στην χειρότερη των περιπτωσεων η mini-usb (του κινητου)

αν εχεις windows 7 σου βρισκει αυτοματα τους βασικους drivers οποτε δεν χρειαζεσαι Kies.

εγω θα σου πρότεινα να καθαρισεις λιγο τη usb με αερα και να ξαναδοκιμασεις.

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να το στεγνώσεις καλά με το πιστολάκι μήπως έχει κρατήσει υγρασία...

 

παει καιρος που επεσε νερο οποτε οτι ηταν να στεγνωσει θα εχει στεγνωσει πιστευω.και δουλευε κανονικα μεχρι να κλεισει...:mad:

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω και εγω κατι!!

Μετα απο ενα reset λογου προβλημματος που ειχα (http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=4884192#post4884192 ) το κινητο δεν μπαινει σε δυκτια wifi, ενω δινω σωστα τον κωδικο δεν καταφερνει να κανει συνδεσει,Απο οτι ειδα δεν εχει παρει IP.Τι μπορω να κανω για αυτο,υπαρχει καποιος τροπος χειροκινητα?

Επισης καμια εφαρμογη για ενισχυσει του σηματος wifi εχουμε

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει περιπτωση οταν μιλαω στο κινητο και κλεινει η οθονη απ τους αισθητηρες να το απανεργοποιησω? γιατι καμια φορα θελω να κλεινω αμεσως μετα απο μια κληση και αργει να ξανανοιξει η οθονη
Link to comment
Share on other sites

Συγκεκριμένα δουλεύει μόνο σαν παιχνιδομηχανή αλλά δεν κάνει κλήσεις . Σαν να εξαφανίστηκε η λειτουργία του τηλεφώνου.

Μπορεί κανείς να μου πει πως να του κάνω ένα reset με κάποιο συνδυασμό κουμπιών και να το επαναφέρω ?

Δοκίμασα βγαζοντας μπαταρία και SIM αλλά τίποτα !

Ευχαριστώ !

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει περιπτωση οταν μιλαω στο κινητο και κλεινει η οθονη απ τους αισθητηρες να το απανεργοποιησω? γιατι καμια φορα θελω να κλεινω αμεσως μετα απο μια κληση και αργει να ξανανοιξει η οθονη

 

Θα ήταν προτιμότερο να βάλεις μια εφαρμογή που να κλείνει το τηλέφωνο με το power η το home.

Ρώτα στο ανάλογο θέμα για android εφαρμογές.

 

 

 

 

Συγκεκριμένα δουλεύει μόνο σαν παιχνιδομηχανή αλλά δεν κάνει κλήσεις . Σαν να εξαφανίστηκε η λειτουργία του τηλεφώνου.

Μπορεί κανείς να μου πει πως να του κάνω ένα reset με κάποιο συνδυασμό κουμπιών και να το επαναφέρω ?

Δοκίμασα βγαζοντας μπαταρία και SIM αλλά τίποτα !

Ευχαριστώ !

 

Μπες σε recovery και κάνε wipe data, wipe cache (θα σβηστούν όλα).

Link to comment
Share on other sites

nikos523 υπαρχει τετοια εφαρμογη ξερεις καμια που να ρωτησω? υπαρχει καμια αλλη ιδεα γενικα αν ξερει κανεις?
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει περιπτωση οταν μιλαω στο κινητο και κλεινει η οθονη απ τους αισθητηρες να το απανεργοποιησω? γιατι καμια φορα θελω να κλεινω αμεσως μετα απο μια κληση και αργει να ξανανοιξει η οθονη

 

Όταν είσαι στο πληκτρολόγιο του τηλεφώνου πάτα μενού -> ρυθμίσεις κλήσεων και στο μενού που θα βγει θα αναφέρει για την αυτόματη απενεργοποίηση οθόνη κατά την κλήση (ή κάτι τέτοιο), το ξετσεκάρεις και είσαι οκ. Μετά προσοχή στα μάγουλα όταν μιλάς! (Ειδικά αν έχεις σαν τα δικά μου :lol: :lol: :lol:)

Link to comment
Share on other sites

οταν λες στο πληκτρολογιο του τηλεφωνου εκει που παμε να καλεσουμε,εκει που ειναι οι αριθμοι? δε το βρισκω...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Ace (S5830)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...