Jump to content

Samsung Galaxy Ace (S5830)


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν υπαρχει miui ρε παιδια για το κινητο μας. Κανενα κινητο με mdpi αναλυση δεν εχει miui, υπαρχει ενα project που κανουν port τη miui στο κινητο μας και θα ειναι η πρωτη συσκευη mdpi με miui οταν ολοκληρωθει. Για το κινητο μας υπαρχει μια MIUY4 η οποια απλα μοιαζει με τη miui. Μηπως μου διαφευγει κατι?

 

Επισης, πολλα υποσχομενη και απ'οτι λενε πολλοι θα ειναι miui-killer ειναι η lewa http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1506952 . Δεν εχει Ελληνικα ακομα, ειναι σε δοκιμαστικη φαση αλλά οσοι τη δοκιμασαν λενε οτι τα σπαει

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπερα παιδια... ειμαι καινουριος στο φορουμ και θα ηθελα υποστηριξη στην αναβαθμιση του λογισμικου του κινητου μου...!! Το κινητο μου φοραει τα 2,2 και θελω να του περασω τα 2,3..!! Ειδα τον οδηγο εγκαταστασης στην πρωτη σελιδα αλλα για το odin .OPS file και firmware μου βγαζει "404 error"..!! τι μπορω να κανω...?! Δεν ειμαι γενικα και πολυ σχετικος... ελπιζω να μην σας κουρασω πολυ..!!Ευχαριστω...!! :)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια... ειμαι καινουριος στο φορουμ και θα ηθελα υποστηριξη στην αναβαθμιση του λογισμικου του κινητου μου...!! Το κινητο μου φοραει τα 2,2 και θελω να του περασω τα 2,3..!! Ειδα τον οδηγο εγκαταστασης στην πρωτη σελιδα αλλα για το odin .OPS file και firmware μου βγαζει "404 error"..!! τι μπορω να κανω...?! Δεν ειμαι γενικα και πολυ σχετικος... ελπιζω να μην σας κουρασω πολυ..!!Ευχαριστω...!! :)

 

Καλώς ήρθες :)

Ότι χρειάζεσαι θα το βρεις στο sammobile.com

Για αρχή θα σου πρότεινα να κάνεις απλά επίσημη αναβάθμιση μέσω Samsung kies (το pc suite της Samsung) και μετά εάν δεν σε ευχαριστεί, να περάσεις κάποια άλλη rom με το odin

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά...:)

 

έχω παρατηρήσει το εξής...:!:

 

Όταν πρωτοπήρα το κινητό και άνοιγα το GPS μου εμφάνιζε ένα εικονιδιάκι στην πάνω μπαρα (όπως το WiFi, Bluetooth κτλ)

 

Πλέον όταν το ανοίγω δεν μου το εμφανίζει καθόλου όμως παρόλα αυτά λειτουργεί...:confused:

 

Γνωρίζει κανείς κάτι περι αυτου? :confused:

 

 

Επίσης ...που μπορώ αν βρώ την 2.3.5 ?

Edited by melanouri
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά...:)

 

έχω παρατηρήσει το εξής...:!:

 

Όταν πρωτοπήρα το κινητό και άνοιγα το GPS μου εμφάνιζε ένα εικονιδιάκι στην πάνω μπαρα (όπως το WiFi, Bluetooth κτλ)

 

Πλέον όταν το ανοίγω δεν μου το εμφανίζει καθόλου όμως παρόλα αυτά λειτουργεί...:confused:

 

Γνωρίζει κανείς κάτι περι αυτου? :confused:

 

 

Επίσης ...που μπορώ αν βρώ την 2.3.5 ?

Tο εικονίδιο αυτό εμφανίζεται όταν κάποια εφαρμογή ζητάει να ανοίξει (να χρησιμοποιήσει δλδ) το GPS. Άνοιξε, πχ. Google Maps και θα δεις πως θα εμφανιστεί ξανά :)

 

ΚΑΛΗ ΣΑΡΑΚΟΣΤΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!!

Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

Καλή Σαρακοστή και σε ευχαριστώ!

 

Έχεις δίκιο... άνοιξα το maps και εμφανίστηκε!

 

 

Ερώτηση Νο2

 

Γνωρίζει κανείς πως μπορώ να πάρω BackUp την stock ROM (2,3,3) ...γιατί θέλω να αναβαθμίσω σε 2,3,5 και θέλω να έχω καλού κακού ένα backUp την StockRom

 

Τα προγράμματα κτλ τα έχω κάνει BackUp με το Titanium...

Link to comment
Share on other sites

Guys, ξέρετε αν με το rooting Μπορώ να μεταφέρω εφαρμογές που έχω κατεβάσει στην κάρτα μνήμης, και δεν υπαρχει επιλογη τετοια, ώστε να αδειάσει η μνήμη του τηλεφώνου;Είναι ασφαλές; Edited by fandago
Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες :)

Ότι χρειάζεσαι θα το βρεις στο sammobile.com

Για αρχή θα σου πρότεινα να κάνεις απλά επίσημη αναβάθμιση μέσω Samsung kies (το pc suite της Samsung) και μετά εάν δεν σε ευχαριστεί, να περάσεις κάποια άλλη rom με το odin

 

Φιλε μου σε ευχαριστω παρα πολυ...!! :)

εκανα την αναβαθμιση σε 2.3.3..!!

Ως εκει ειναι η αναβαθμιση του συγκεκριμενου μοντελου εε...?!?!

Link to comment
Share on other sites

 

Για να μην ψάχνεστε θα κάνω έναν γρήγορο οδηγό εδώ.

 

1. Κατεβάζουμε odin .OPS file και firmware από εδώ

2. Παίρνουμε backup ότι θέλουμε από το κινητό μας.

3. Κλείνουμε το τηλέφωνο βγάζουμε sim και sdcard καλού κακού.

4. Ανοίγουμε το odin.

5. Πατάμε το κουμπί ops και επιλέγουμε το αρχείο .ops που έχουμε κατεβάσει.

6. Τικάρουμε τα one package, auto reboot και Protect OPS και φροντίζουμε να έχουμε αποεπιλεγμένο το reset time(sec)

7. Πατάμε το One Package κουμπί και επιλέγουμε το firmware που έχουμε κατεβάσει αφού πρώτα το έχουμε αποσυμπιέσει. Ο κωδικός που ζητάει αναφέρετε στο sammobile

8. Βάζουμε την μπαταρία συνδέουμε μέσω usb το κινητό με τον υπολογιστή.

9. Με κλειστό το κινητό πατάμε ταυτόχρονα τα κουμπιά "Μείωση ήχου", "Κεντρικό Πλήκτρο" (το τετράγωνο) και "Power". Τηλέφωνο θα μπει σε download mode και θα αναγνωριστεί από το odin.

10. Πατάμε το κουμπάκι stat κι αράζουμε.

11. Όταν το κινητό κάνει επανεκκίνηση και ανοίξει η γνωστή κεντρική οθόνη είμαστε έτοιμοι.

12. Αποσυνδέουμε το κινητό και ανοίγουμε το πληκτρολόγιο κλήσεων εκεί γράφουμε τον κωδικό *2767*3855# για να κάνει ένα factory reset.

13. Μόλις ανοίξει το κινητό είναι έτοιμο λογικά θα σας βγάλει Ολλανδική γλώσσα. Περνάτε sim, sd cart και είστε κομπλέ.

 

Η 2.3.5 που έχει μέσα στο sammobile έχει πλήρη υποστήριξη ελληνικών μην σας αγχώνει αυτό. Επίσης έχει και πλήρη υποστήριξη KIES.

 

Παιδιά μπορεί κάποιος να μου στείλει τα εξης: ?

 

odin

.OPS file και

firmware

 

διότι από το http://www.sammobile.com/forum/forumdisplay.php?f=137 δεν μπορώ να τα κατεβάσω αν και έκανα εγγραφή δεν ανοίγουν τα links

 

θέλω να βάλω την 2.3.5

 

 

είμαι υπόχρεος...

 

και ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Edited by melanouri
Link to comment
Share on other sites

Odin και ops file

enjoy :p

 

 

Φιλε μου σε ευχαριστω παρα πολυ...!! :)

εκανα την αναβαθμιση σε 2.3.3..!!

Ως εκει ειναι η αναβαθμιση του συγκεκριμενου μοντελου εε...?!?!

 

Η 2.3.3 είναι η τελευταία επίσημη στην Ελλάδα.

Έχει βγει μέχρι 2.3.6 για σκανδιναβικές χώρες (και άλλη μια που δεν θυμάμαι :p)

Link to comment
Share on other sites

Νίκο... Σ'ευχαριστώ!...:)

 

ποιο firmware μου προτεινεις από τα παρακάτω?

 

S5830XWKS2 ## 2.3.5 2011 September S5830XENKS1 Netherlands

S5830BUKS1 2.3.5 2011 October S5830VODKS1 United Kingdom (Vodafone)

S5830BGKS5 2.3.5 2011 October S5830XECKS1 Spain (Moviestar)

S5830XWKS9 ## 2.3.5 2011 October S5830VGFKS1 France

S5830XWKS3 2.3.5 2011 October S5830VIRKP1 United Kingdom

S5830XWKS9 2.3.5 2011 October S5830XEOKP2 Poland

S5830XWKS9 2.3.5 2011 October S5830XENKS1 Netherlands

S5830XWKSD ## 2.3.5 2011 November S5830METKP6 Ireland (Meteor)

S5830XWKS9 ## 2.3.5 2011 November S5830XEFKS1 France

S5830BUKS2 ## 2.3.5 2011 November S5830VGRKS3 Greece (Vodafone)

S5830BUKS2 ## 2.3.5 2011 November S5830VDHKS1 Hungary (VDH)

S5830BUKS2 ## 2.3.5 2011 November S5830VODKS1 United Kingdom (Vodafone)

S5830BUKS2 ## 2.3.5 2011 November S5830SFRKS2 France (SFR)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα

Διάβασα αρκετά σχολαστικά τα όσα αναφέρονται στο συγκεκριμένο thread και έχω κάποιες ερωτησούλες...

 

1. Ποια η διαφορά της διαδικασίας που προτείνει ο nikos523 και αυτής που αναφέρεται στο συγκεκριμένο thread στο XDA DEVELOPERS (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1228436)?

 

2. Στις 2 διαδικασίες αυτές γίνεται update και στο kernel?

 

3. Προσωπικά έχω βάλει το S5830XXKPP και μετά από πολλές ώρες ψαξίματος και ρυθμίσεων το έφερα πλέον στα μέτρα μου. Τα προβλήματα που συνάντησα ήταν κυρίως με το πληκτρολόγιο και τα μηνύματα. Για το μεν πρώτο ενώ υπήρχαν Ελληνικά, δε μπορούσα να εισάγω γράμματα με τόνους (αφορά πληκτρολόγιο SAMSUNG). Για το δεύτερο, μου ήταν αδύνατο να στείλω μήνυμα που ξεπερνούσε του 160 χαρακτήρες ως sms. Αυτόματα, όταν έγραφα πάνω από αυτό το όριο, μετατρεπόταν το sms σε mms. Ωστόσο, δεν ήταν ήταν δυνατό να αποσταλεί ακόμη και αν είχα ενεργοποιημένη τη ρύθμιση "Χρήση Δεδομένων" και ας είχα περάσει τις ρυθμίσεις του παρόχου! Προκειμένου να επιλύσω τα παραπάνω κατέφυγα στο Market όπου για το πληκτρολόγιο εγκατέστησα το multiling και για τα μηνύματα το gosms. Μετά από αρκετή προσπάθεια και ρυθμίσεις επί ρυθμίσεων κατάφερα να έχω το θεμιτό αποτέλεσμα. Η ερώτηση λοιπόν είναι η εξής: Ποια η διαφορά της S5830XXKPP (kernel 2.6.35.37-perf-CL665927 se.infra@SEI-22 #1) που έχω τώρα με την S5830XWKT7?

 

4. Υπάρχει περίπτωση να κάνω update (είτε στην S5830XWKT7, είτε GingerReal-2 που αναφέρει ο nikos523 είτε σε αυτή που αναφέρεται στο XDA DEVELOPERS -GingerReal-2.0 - Back to business - android 2.3.6-) χωρίς να χαθούν οι ρυθμίσεις, οι εφαρμογές, ο τηλεφωνικός κατάλογος κλπ ή με κάποιο τρόπο να τα επαναφέρω στη σημερινή κατάσταση?

 

5. Με το CWM έχω πάρει backup, θα μπορώ μετά από όποιο από τα παραπάνω updates να το επαναφέρω ή θα πρέπει να αλλάξω ROM, Kernel κλπ ?

 

Ελπίζω να μη σας κούρασα πάρα πολύ :X

 

Ευχαριστώ

Edited by ep2610
λάθος ονομασία...
Link to comment
Share on other sites

Odin και ops file

enjoy :p

 

 

Η 2.3.3 είναι η τελευταία επίσημη στην Ελλάδα.

Έχει βγει μέχρι 2.3.6 για σκανδιναβικές χώρες (και άλλη μια που δεν θυμάμαι :p)

 

Νίκο καλημέρα, η rom που έχεις περάσει στο ace δουλεύει με το KIES; Όχι για αναβαθμίσεις αλλά για backup κτλ... Επίσης υποστηρίζει Ελληνικά στο μενού;

Όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

Νίκο... Σ'ευχαριστώ!...:)

 

ποιο firmware μου προτεινεις από τα παρακάτω?

 

S5830XWKS2 ## 2.3.5 2011 September S5830XENKS1 Netherlands

S5830BUKS1 2.3.5 2011 October S5830VODKS1 United Kingdom (Vodafone)

S5830BGKS5 2.3.5 2011 October S5830XECKS1 Spain (Moviestar)

S5830XWKS9 ## 2.3.5 2011 October S5830VGFKS1 France

S5830XWKS3 2.3.5 2011 October S5830VIRKP1 United Kingdom

S5830XWKS9 2.3.5 2011 October S5830XEOKP2 Poland

S5830XWKS9 2.3.5 2011 October S5830XENKS1 Netherlands

S5830XWKSD ## 2.3.5 2011 November S5830METKP6 Ireland (Meteor)

S5830XWKS9 ## 2.3.5 2011 November S5830XEFKS1 France

S5830BUKS2 ## 2.3.5 2011 November S5830VGRKS3 Greece (Vodafone)

S5830BUKS2 ## 2.3.5 2011 November S5830VDHKS1 Hungary (VDH)

S5830BUKS2 ## 2.3.5 2011 November S5830VODKS1 United Kingdom (Vodafone)

S5830BUKS2 ## 2.3.5 2011 November S5830SFRKS2 France (SFR)

 

 

παιδιά ποιο να βάλω από τα παραπάνω?

 

όλα είναι το ίδιο? ποια απο τα παραπάνω υποστηρίζει Ελληνικά?

 

Η εγγύηση χάνεται?

Edited by melanouri
Link to comment
Share on other sites

Νίκο καλημέρα, η rom που έχεις περάσει στο ace δουλεύει με το KIES; Όχι για αναβαθμίσεις αλλά για backup κτλ... Επίσης υποστηρίζει Ελληνικά στο μενού;

 

Καλησπέρα.

Δεν δοκίμασα, αλλά δεν νομίζω να την αναγνωρίζει.

Για ποια backups χρειάζεται το kies?

 

παιδιά ποιο να βάλω από τα παραπάνω?

 

όλα είναι το ίδιο? ποια απο τα παραπάνω υποστηρίζει Ελληνικά?

 

Θα πρότεινα kt7 που είναι η πιο καινούργια.

Έχει κανονικά ελληνικά

 

Για να είσαι στην εγγύηση πρέπει το κινητό σου να φοράει λογισμικό ανάλογα με την χώρα που προορίζεται.

Αν είναι γενικό ελληνικό δηλαδή, πρέπει να φοράει ρομ που έχει δοθεί στην Ελλάδα για τα eur.

 

 

Καλημέρα στην παρέα

Διάβασα αρκετά σχολαστικά τα όσα αναφέρονται στο συγκεκριμένο thread και έχω κάποιες ερωτησούλες...

 

1. Ποια η διαφορά της διαδικασίας που προτείνει ο nikos523 και αυτής που αναφέρεται στο συγκεκριμένο thread στο XDA DEVELOPERS (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1228436)?

 

2. Στις 2 διαδικασίες αυτές γίνεται update και στο kernel?

 

3. Προσωπικά έχω βάλει το S5830XXKPP και μετά από πολλές ώρες ψαξίματος και ρυθμίσεων το έφερα πλέον στα μέτρα μου. Τα προβλήματα που συνάντησα ήταν κυρίως με το πληκτρολόγιο και τα μηνύματα. Για το μεν πρώτο ενώ υπήρχαν Ελληνικά, δε μπορούσα να εισάγω γράμματα με τόνους (αφορά πληκτρολόγιο SAMSUNG). Για το δεύτερο, μου ήταν αδύνατο να στείλω μήνυμα που ξεπερνούσε του 160 χαρακτήρες ως sms. Αυτόματα, όταν έγραφα πάνω από αυτό το όριο, μετατρεπόταν το sms σε mms. Ωστόσο, δεν ήταν ήταν δυνατό να αποσταλεί ακόμη και αν είχα ενεργοποιημένη τη ρύθμιση "Χρήση Δεδομένων" και ας είχα περάσει τις ρυθμίσεις του παρόχου! Προκειμένου να επιλύσω τα παραπάνω κατέφυγα στο Market όπου για το πληκτρολόγιο εγκατέστησα το multiling και για τα μηνύματα το gosms. Μετά από αρκετή προσπάθεια και ρυθμίσεις επί ρυθμίσεων κατάφερα να έχω το θεμιτό αποτέλεσμα. Η ερώτηση λοιπόν είναι η εξής: Ποια η διαφορά της S5830XXKPP (kernel 2.6.35.37-perf-CL665927 se.infra@SEI-22 #1) που έχω τώρα με την S5830XWKT7?

 

4. Υπάρχει περίπτωση να κάνω update (είτε στην S5830XWKT7, είτε GingerReal-2 που αναφέρει ο nikos523 είτε σε αυτή που αναφέρεται στο XDA DEVELOPERS -GingerReal-2.0 - Back to business - android 2.3.6-) χωρίς να χαθούν οι ρυθμίσεις, οι εφαρμογές, ο τηλεφωνικός κατάλογος κλπ ή με κάποιο τρόπο να τα επαναφέρω στη σημερινή κατάσταση?

 

5. Με το CWM έχω πάρει backup, θα μπορώ μετά από όποιο από τα παραπάνω updates να το επαναφέρω ή θα πρέπει να αλλάξω ROM, Kernel κλπ ?

 

Ελπίζω να μη σας κούρασα πάρα πολύ :X

 

Ευχαριστώ

 

1. Μα αυτή είναι η ρομ που έχω στον οδηγό!

Απλά έγραψα οδηγό στα ελληνικά, έβαλα οδηγίες για update του κερνελ που φοράει και έγραψα και πως να περάσεις τα Samsung apps, γιατί λύνει ένα bug με τον ήχο κλήσης :)

 

2.ναι

Απλά εγώ στον οδηγό αναφέρω και update στην τελευταία έκδοση του κερνελ.

 

3. Η διαφορά θα είναι διάφορα μικρά bug fixes. Δεν νομίζω να δεις κάτι τρομερό δηλαδή. (μπορεί να κάνω και λάθος βέβαια)

 

4. Πρέπει να κάνουμε wipe πριν το φλασαρισμα πάντα.

Για backup εφαρμογών

- titanium backup (πρέπει να είσαι ροοτ)για backup των εφαρμογών σου και των δεδομένων τους (δεν κάνουμε ποτέ backup εφαρμογές συστήματος)

 

Για backup επαφών

-αν δεν τις συγχρονίζεις με gmail, πηγαίνεις στις επαφές-κουμπί μενού-εισαγωγή/εξαγωγή-εξαγωγή στην κάρτα sd. Έτσι τις έχεις σε ένα αρχείο vcf στην κάρτα μνήμης.

Για να τις επαναφέρεις κάνεις το ίδιο, απλά πατάς εισαγωγή από κάρτα sd στο τέλος.

 

Για backup μηνυμάτων/κλήσεων

- δεν με ενδιέφερε ποτέ :p

Υπάρχουν αρκετά προγραμματάκια για αυτη τη δουλειά στο μάρκετ. Ρώτησε στο "Android: προτάσεις για γενικές εφαρμογές ΙΙ" (κάπως έτσι είναι το thread)

 

Τις υπόλοιπες ρυθμίσεις πρέπει να τις κάνεις μόνος σου.

Δεν νομίζω να σου πάρει πάνω από 5-10 λεπτά.

 

5. Εφόσον έχεις πάρει nandroid backup, αν θέλεις να το ξαναπεράσεις σε καθαρό σύστημα, κάνεις wipe, περνάς με οτιν την kpp (η όποια είχες γενικά),περνάς cwm,wipes και restore το backup.

Έτσι θα είναι ακριβώς όπως πριν.

Edited by nikos523
Link to comment
Share on other sites

 

5. Εφόσον έχεις πάρει nandroid backup, αν θέλεις να το ξαναπεράσεις σε καθαρό σύστημα, κάνεις wipe, περνάς με οτιν την kpp (η όποια είχες γενικά),περνάς cwm,wipes και restore το backup.

Έτσι θα είναι ακριβώς όπως πριν.

 

Μια λίγο άσχετη ερώτηση. Τι είναι το nandroid backup ?

Link to comment
Share on other sites

Μια λίγο άσχετη ερώτηση. Τι είναι το nandroid backup ?

 

οπως δειχνει και ο φιλος απο πανω, ειναι ολικο backup της ρομ απο το cwm

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα να κανω μια ερωτηση: ενας φιλος μου πηρε το εν λογω κινητο και δεν μπορει να βαλει ηχο για μυνηματα υπαρχει τροπος; δεν ξερω εαν εχει αναφερθει παραπανω και μου ειναι αδυνατον να δαβασω ολα αυτα τα ποστ.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα να κανω μια ερωτηση: ενας φιλος μου πηρε το εν λογω κινητο και δεν μπορει να βαλει ηχο για μυνηματα υπαρχει τροπος; δεν ξερω εαν εχει αναφερθει παραπανω και μου ειναι αδυνατον να δαβασω ολα αυτα τα ποστ.

 

Καλησπέρα.

Πρέπει να φτιάξει τους εξής φακέλους στην sd:

Media/audio/ και μέσα σε αυτόν άλλους 2. Ringtones και notifications.

Ότι βάλει στον notifications θα εμφανίζεται κανονικά στους ήχους για ειδοποιήσεις μέσα στις ρυθμίσεις.

μπορεί να χρειαστεί reboot και 1-2 λεπτά μέχρι να scanαρει η σάρωση πολυμέσων τον ήχο.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Πρέπει να φτιάξει τους εξής φακέλους στην sd:

Media/audio/ και μέσα σε αυτόν άλλους 2. Ringtones και notifications.

Ότι βάλει στον notifications θα εμφανίζεται κανονικά στους ήχους για ειδοποιήσεις μέσα στις ρυθμίσεις.

μπορεί να χρειαστεί reboot και 1-2 λεπτά μέχρι να scanαρει η σάρωση πολυμέσων τον ήχο.

οκ το καναμε αυτο και εμφανιστηκε στουσ ηχους για ειδοποιηση αλλα και παλι δεν τον παιζει ενω ειναι επιλεγμενος και παιζει αυτο που ειχε πριν . ( υπηρχαν ηδη οι φακελοι) .Τι πρεπει να κανω; .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

οκ το καναμε αυτο και εμφανιστηκε στουσ ηχους για ειδοποιηση αλλα και παλι δεν τον παιζει ενω ειναι επιλεγμενος και παιζει αυτο που ειχε πριν . ( υπηρχαν ηδη οι φακελοι) .Τι πρεπει να κανω; .

 

Κάποιο πρόβλημα υπάρχει τότε.

Μάλλον θα χρειαστεί να δοκιμάσει επαναφορά εργοστασιακών (και θα σβηστούν όλα)

Link to comment
Share on other sites

Κάποιο πρόβλημα υπάρχει τότε.

Μάλλον θα χρειαστεί να δοκιμάσει επαναφορά εργοστασιακών (και θα σβηστούν όλα)

Νικο καλο μεσημερι, Χρονια Πολλα.

Μηπως δοκιμασες την TheMyth ?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Ace (S5830)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...