Jump to content

Samsung Galaxy S (Μέρος ΙΙΙ)


Tyxerakias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαριστώ όλα τα παιδιά και κυρίως τον Alex για τη βοήθεια που μου έδωσαν ,πολλές φορές ,ένα χρόνο ''συμβίωσης'' μου με το galaxy s..Aπό σήμερα το αποχωρίστηκα και θα πάρω πιθανότατα το μεγαλύτερο αδερφάκι του..σας ευχαριστώ για τη φιλοξενία στο φόρουμ και ίσως με κάποιους από εσάς να τα πούμε παραδίπλα!:)

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδιά σκέφτομαι να πάρω το κινητάκι. Δυστυχώς μπορώ μόνο από συνεργάτες cosmote όπου τώρα το έχουν 399 και θα μου βγει 350 με μια μικρή επιδότηση.. Δε νομίζω να βρω κάτι καλύτερο στην τιμή αυτή, τι λέτε? Άσχετο: 720p παίζει σε TV?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σκέφτομαι να πάρω το κινητάκι. Δυστυχώς μπορώ μόνο από συνεργάτες cosmote όπου τώρα το έχουν 399 και θα μου βγει 350 με μια μικρή επιδότηση.. Δε νομίζω να βρω κάτι καλύτερο στην τιμή αυτή, τι λέτε? Άσχετο: 720p παίζει σε TV?

 

Σε αυτή τη τιμή δες το NEXUS S στο πλαίσιο, το μείον της υπόθεσης είναι ότι δεν έχεις εξωτερική sdcard, το συν είναι ότι τις αναβαθμίσεις τις κάνει κατευθείαν η google

 

Γιώργος

Γιώργος

iPHONE 6S Plus, iPAD Air 2

http://www.triakilakodika.gr/ (δεν είναι δικό μου αλλά είναι φοβερό)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Παιδιά σκέφτομαι να πάρω το κινητάκι. Δυστυχώς μπορώ μόνο από συνεργάτες cosmote όπου τώρα το έχουν 399 και θα μου βγει 350 με μια μικρή επιδότηση.. Δε νομίζω να βρω κάτι καλύτερο στην τιμή αυτή, τι λέτε? Άσχετο: 720p παίζει σε TV?

 

Απευθύνσου εδώ... http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=145

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια

τελικα την εκανα την βλακεια μου

Εβγαλα την εξωτερικη SD καρτα απο το κινητο οσο ηταν σε λειτουργια και αφου κολλησε εβγαλα την μπαταρια.τωρα δεν κανει reboot. ΚΟλλαει στην οθονη με το σημα S που αναβοσβηνει

Δοκιμασα και recovery mode -> factory reset αλλα δεν λυθηκε το προβλημα

 

να κανω format internal sd card??

 

ΕΥχαριστω προκταβολικα πολυ!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια

τελικα την εκανα την βλακεια μου

Εβγαλα την εξωτερικη SD καρτα απο το κινητο οσο ηταν σε λειτουργια και αφου κολλησε εβγαλα την μπαταρια.τωρα δεν κανει reboot. ΚΟλλαει στην οθονη με το σημα S που αναβοσβηνει

Δοκιμασα και recovery mode -> factory reset αλλα δεν λυθηκε το προβλημα

 

να κανω format internal sd card??

 

ΕΥχαριστω προκταβολικα πολυ!!

 

 

Περιεργο...Βαλε παλι την καρτα μνημης και προσπαθησε να ανοιξεις το κινητο. Αλλιως ξανακανε παλι wipe data και wipe cache/dalvik.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

παιδια την βοηθεια σας!!ο γαλαξιας μου σταματησε να διαβαζει την καρτα μνημης μου ξαφνικα...:cry::cry:ενω στον υπολογιστη δουλευει κανονικα..τι να κανω??

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Τη βλέπει αλλά άδεια; αν ναι, πάρε backup το περιεχόμενό της (αν έχει) στον υπολογιστή που δουλεύει κανονικά, και κάνε την φορμάτ μέσα στο κινητό. Αν δεν την βλέπει, πάλι πάρε backup αλλά κάνε την φορμάτ στον υπολογιστή.
Link to comment
Share on other sites

παιδια την βοηθεια σας!!ο γαλαξιας μου σταματησε να διαβαζει την καρτα μνημης μου ξαφνικα...:cry::cry:ενω στον υπολογιστη δουλευει κανονικα..τι να κανω??

 

Κλεισε το και ξαναανοιξε το...αλλιως αντεγραψε καπου τα περιεχομενα της κανε της φορματ και δοκιμασε να την ξαναβαλεις...

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Κλεισε το και ξαναανοιξε το...αλλιως αντεγραψε καπου τα περιεχομενα της κανε της φορματ και δοκιμασε να την ξαναβαλεις...

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

 

το εκανα και αυτο...μολις βαλω την καρτα,η δεν θα μπουταρει η συσκευη,η απλα δε τη βλεπει...

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

το εκανα και αυτο...μολις βαλω την καρτα,η δεν θα μπουταρει η συσκευη,η απλα δε τη βλεπει...

 

 

Κανε διαμορφωση της μνημης usb απο τις ρυθμισεις-χωρος αποθηκευσης καρτας...

Επισης, δοκιμασε να κανεις επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Υπαρχει καμια ενημερωση για το ποτε περιμενουμε επισημα την Ελληνικη 2.3?

Για να αποφυγω να βαλω 2.3 αλλης ευρωπαικης χωρας.

 

Σας ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Κανε διαμορφωση της μνημης usb απο τις ρυθμισεις-χωρος αποθηκευσης καρτας...

Επισης, δοκιμασε να κανεις επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

 

τελικα με το 3-4 φορμαρισμα μεσω υπολογιστη εστρωσε..:cry::cry: το θεμα ειναι γιατι εγινε αυτο το μπλακαουτ ξαφνικα...???

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

τελικα με το 3-4 φορμαρισμα μεσω υπολογιστη εστρωσε..:cry::cry: το θεμα ειναι γιατι εγινε αυτο το μπλακαουτ ξαφνικα...???

 

Ολα καλα λοιπον...

Αν θυμαμαι καλα κι αλλοι στο παρελθον ειχαν παρομοιο προβλημα. Ισως να φταιει και η ρομ ομως...δεν μπορω να βγαλω ασφαλες συμπερασμα.

Ολα ειναι πιθανα...

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

βασικα μου το εκανε την ωρα που περνουσα αρχεια...εxω μια 16 class 6 sandisk που την φορουσα στο blade παλια.τοσο καιρο χωρις προβλημα.μηπως επειδη ηταν πολλα gb τα αρχεια?αλλα το εκανε αφου τελειωσε το φορτωμα και αφου αποσυνδεσα το κινητο απο τον υπολογιστη

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

βασικα μου το εκανε την ωρα που περνουσα αρχεια...εxω μια 16 class 6 sandisk που την φορουσα στο blade παλια.τοσο καιρο χωρις προβλημα.μηπως επειδη ηταν πολλα gb τα αρχεια?αλλα το εκανε αφου τελειωσε το φορτωμα και αφου αποσυνδεσα το κινητο απο τον υπολογιστη

 

Δεν νομιζω να παιζει ρολο αυτο.Καπου αλλου υπαρχει το προβλημα αλλα δεν μπορω να φανταστω που...

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω να παιζει ρολο αυτο.Καπου αλλου υπαρχει το προβλημα αλλα δεν μπορω να φανταστω που...

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

 

τελος παντων τι να κανουμε,αφου τουλαχιστον ξεμπλοκαρε τωρα,ολα καλα και συνεχιζουμε!!

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

JVR εχει δκιμασει καποιος ???

 

Μα φυσικα...

Τι θα ηθελες να μαθεις..;

 

Sent from my GT-I9000

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Μα φυσικα...

Τι θα ηθελες να μαθεις..;

 

Sent from my GT-I9000

 

προσφερει κατι παραπανω απο την jvq ???και ποιανου developer ειναι καλη???

LG G4
Link to comment
Share on other sites

προσφερει κατι παραπανω απο την jvq ???και ποιανου developer ειναι καλη???

 

Οι διαφορες ειναι ελαχιστες αλλα αυτο που παρατηρω δυο μερες τωρα που την εχω ειναι αυτο που λεει και ο αγαπητος Παρης, δηλαδη οτι ειναι πιο σπιρτοζικη απο την jvq η οποια την κανει να ειναι ενα κλικ πιο γρηγορη...επισης κατι αλλο που παρατηρω ειναι οτι η ελευθερη μνημη ραμ δυσκολα πεφτει κατω απο 85mb...μπορει να φταιει ομως ο semaphone kernel...

 

Sent from my GT-I9000

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Οι διαφορες ειναι ελαχιστες αλλα αυτο που παρατηρω δυο μερες τωρα που την εχω ειναι αυτο που λεει και ο αγαπητος Παρης, δηλαδη οτι ειναι πιο σπιρτοζικη απο την jvq η οποια την κανει να ειναι ενα κλικ πιο γρηγορη...επισης κατι αλλο που παρατηρω ειναι οτι η ελευθερη μνημη ραμ δυσκολα πεφτει κατω απο 85mb...μπορει να φταιει ομως ο semaphone kernel...

 

Sent from my GT-I9000

οκ ευχαριστω ..οποτε θα την δοκιμασω...!!! :cool:

LG G4
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Υπαρχει καμια ενημερωση για το ποτε περιμενουμε επισημα την Ελληνικη 2.3?

Για να αποφυγω να βαλω 2.3 αλλης ευρωπαικης χωρας.

 

Σας ευχαριστω

 

Κατι ειχε ακουστει οτι μεσα στο καλοκαιρι θα την εδιναν ομως εγω αμφιβαλλω και εκτιμω οτι απο φθινοπωρο ισως να την εχουμε τελικα...Κυκλοφορουν παντως τοσες αλλες gingerbread που θα σε συμβουλευα να περασεις καποια απο αυτες διαβαζοντας προσεχτικα τους οδηγους στην πρωτη σελιδα.

 

Sent from my GT-I9000

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Κατι ειχε ακουστει οτι μεσα στο καλοκαιρι θα την εδιναν ομως εγω αμφιβαλλω και εκτιμω οτι απο φθινοπωρο ισως να την εχουμε τελικα...Κυκλοφορουν παντως τοσες αλλες gingerbread που θα σε συμβουλευα να περασεις καποια απο αυτες διαβαζοντας προσεχτικα τους οδηγους στην πρωτη σελιδα.

 

Sent from my GT-I9000

 

Βγηκε ελληνικη επισημη 2.3

Link to comment
Share on other sites

Βγηκε ελληνικη επισημη 2.3

 

Και για Vodafone;

 

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk

My phones: LG GOOGLE NEXUS 5 16GB (BLACK) LG G5 32GB, SAMSUNG GALAXY NOTE 8 64GB

My tablet: LG G PAD V400 7.0 8GB (BLACK)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S (Μέρος ΙΙΙ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...