Jump to content

Samsung Galaxy S (Μέρος ΙΙΙ)


Tyxerakias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

οκ thanks για την απαντηση.....:)

μια τελευταια ερωτηση απο μπαταρια αυτονομια κτλ ειστε ευχαριστημένοι.....?

βγαινει η μερα....?

μιλαω για λογικη χρηση...κανα sms τηλ λιγο ιντερνετ...κτλ....

 

Και μερα βγαινει και 2 και 3 μερες! Μην σε αγχωνει αυτο. Αναλογα την χρηση παντα :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Το θεμα ειναι οτι οταν την πρωτοπερασα δεν ειχα προβλημα (ισως μεχρι την πρωτη επανεκκινηση :rolleyes:). Υποτιθεται πως η modded gallery δεν εχει το bug της stock με το θεμα της μπαταριας (που για να ειμαι ειλικρινης δεν ειχα παρατηρησει να τρωει μπαταρια - αλλα ειπα ας περασω την modded).

Για να επαναφερω απλα τρεχω το scriptaki;

(Το οποιο σημειωτεων δεν υπηρχε εγκατεστημενο οπως αλλα, αλλα το βρηκα τελικα..)

Γενικα,να αποφευγετε το sgs tools και τις μοντιες του,παρατηρουνται προβληματα,οι περισσοτεροι που το εχουν ακομη (εγω το εβγαλα) το εχουν για να βλεπουν τους secret codes του galaxy και τιποτα παραπανω.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην παρεα κ παλι... Ηθελα απλα να αναφερω οτι χαρη στην πολυτιμη εως σωτηρια βοηθεια του φιλου ...amdnikos... ανοιξα κ παλι το γαλαξια μου.. Τον ευχαριστω θερμοτατα κ δημοσιως διοτι αφιλοκερδως κ με αισθημα εθελοντισμου με βοηθησε με το προβλημα μου !! φιλε amdnikos απλα υποκλινομαι στις γνωσεις σου!!
Link to comment
Share on other sites

hello, πρόβλημα και ψάχνω λύση... :)

 

έχω ενα bluetooth gps (qstarz bt-920) και θέλω να το δουλέψω με χάρτες, αλλά το θέμα είναι οτι ο γαλαξιας αρνειται κατηγορηματικά να το δει... σε 4 συσκεύες nokia το δοκίμασα και κάνει pair κανονικότατα ... πραγματικά δεν ξέρω τι συμβαίνει....

In the flat field :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Παιδια να κανω μια ερωτησουλα...?

πανω κατω ποσα mb χρειαζεται η καθε σελιδα απο τον "μανισιο" browser.....?

ρωταει ενα φιλαρακι μου μια και θελει να παρει το κινητο αλλα στο προγραμμα του εχει 420 mb......για ίντερνετ...

ειναι αρκετα αυτα για σερφαρισμα ενος μηνα....?

(σερφαρει αρκετα οχι κατεβασματα κτλ αλλα σε φορουμς και σαιτς μπαινει συνέχεια...)

Καταλαβαινεις οτι αυτο που ρωτας ειναι λιγο ακυρο ετσι? Τα kb/mb που χρειαζετε η καθε σελιδα εχουν να κανουν με το ποσο φορτωμενη ειναι η εκαστοτε σελιδα, αν εχει και ποσο βαρια ειναι τα flash που τρεχει, οι διαφημισεις και ολα τα σχετικα. Κατα μεσο ορο καταναλωνω κοντα στα 20-50mb το μηνα για gtalk, διαβασμα mails και περιστασιακο surfing. Εχει υπαρξει και μερα ομως που εχω καταναλωσει και 150mb. Δεν υπαρχει απαντηση σε αυτο που ρωτας. Αναλογα τη χρηση που κανεις τοσα mb θα καταναλωσει.-

 

σερφαρει σε οπερα mini απο νοκια τωρα και λογικα του βγαινουν πιο λιγα τα "δεδομενα"...

επειδη το samsung εχει flash 10 λογικα κατεβαζει ολες τις σελιδες οπως ειναι στο pc(μπορει να κανω λαθος διορθώστε με...) για αυτο ρωταω.....

εσεις που το κανετε χρηση με 3g πανω κατω τι προγραμμα εχετε....?

 

Οχι δε κανεις λαθος. Αν το galaxy τρεχει froyo το ιδιο περιεχομενο σε flash που θα δεις στο pc θα το δεις και στο κινητο. O opera mini εκτος του οτι προφανως δεν τρεχει flash χρησιμοποιει ειδικους αλγοριθμους ωστε να καταναλωνει τα ελαχιστα δυνατα δεδομενα για το ανοιγμα μιας σελιδας. Χοντρικα υπολογισε οτι απαιτει το 10% data σε σχεση με τον stock browser. Αντιστοιχα ομως και η εμπειρια πλοηγησης παει για βρουβες. :p

 

 

Καλησπερα στην παρεα κ παλι... Ηθελα απλα να αναφερω οτι χαρη στην πολυτιμη εως σωτηρια βοηθεια του φιλου ...amdnikos... ανοιξα κ παλι το γαλαξια μου.. Τον ευχαριστω θερμοτατα κ δημοσιως διοτι αφιλοκερδως κ με αισθημα εθελοντισμου με βοηθησε με το προβλημα μου !! φιλε amdnikos απλα υποκλινομαι στις γνωσεις σου!!

 

Να εισαι καλα φιλε μου, για αυτο υπαρχει το community καλως ηλθες στην παρεα. :)

Edited by amdnikos
Link to comment
Share on other sites

Δυο παρατηρησεις για το νεο μου κινητο (το εχω 3 μερες) και αν ειναι προβλημα να μου προτεινετε λυσεις παρακαλω.

1)Καμια φορα οταν σκρολαρω απο επιφανεια σε επιφανεια μεσα στο μενου αυτο φαινεται σαν κολαει για καποια μιλισεκοντ.

2)Κατεβασα το asphalt 5 (παιχνιδι με αυτοκινητα) και οταν μου βγαζει την επιλογη με ποιο προγραμμα να αναπαραγαγει το βιντεο που εχει στην εισαγωγη το παιχνιδι φαινεται σαν να τρεμοπαιζει απο πισω η εφαρμογη.Δηλαδη βγαζει ενα pop up για να επιλεξεις το προγραμμα αναπαραγωγης και αυτο απο πισω τρεμοπαιζει.

Τη βοηθεια σας παρακαλω.

 

Καποια απαντηση στα 2 ερωτηματα μου παραπανω;

Επισης γεννηθηκε και ενα τριτο.

Πως θα αλλαξω default προγραμμα βιντεο;Εχω αυτον που εχει απο μαμα το κινητο αλλα θελω να βαλω αλλο.Το black box συγκεκριμενα.

Link to comment
Share on other sites

μπορει να μου γραψει καποιος αν ξερει πως θα καταχωρησω

διαφορα ειδη μουσικης για να μην τα παιζει ανακατεμενα

εφτιαξα ενα φακελο με rock και ενα με soul μεσα στην ex carta στον φακελο music

kαι τα βλεπει ολα μαζι

αν τα επιλεξω απο τους φακελους δεν παει μονο του στο επομενο

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καποια απαντηση στα 2 ερωτηματα μου παραπανω;

Επισης γεννηθηκε και ενα τριτο.

Πως θα αλλαξω default προγραμμα βιντεο;Εχω αυτον που εχει απο μαμα το κινητο αλλα θελω να βαλω αλλο.Το black box συγκεκριμενα.

1)Συμβαινει καμια φορα.Ποια εκδοση φορας;

2)Διαλεγεις ενα προγραμμα και εισαι οκ

Για να αλλαξεις το default προγραμμμα αναπαραγωγης βιντεο,αφου εγκαταστησεις το καινουργιο,ανοιγεις ενα αρχειο βιντεο και εκει θα σου βγαλει ενα pop up παραθυρο (οπως ατο asphalt) και θα σε ρωτησει με ποιο προγραμμα θελεις να το ανοιξεις.Διαλεγεις το προγραμμα που θελεις και κλικαρεις και την επιλογη να ανοιγει παντα με αυτο το προγραμμα.

Μετεωρολογικός σταθμός Αμαρουσίου

http://users.otenet.gr/~oyxbc3/myweather/index.html

Link to comment
Share on other sites

1)Συμβαινει καμια φορα.Ποια εκδοση φορας;

2)Διαλεγεις ενα προγραμμα και εισαι οκ

Για να αλλαξεις το default προγραμμμα αναπαραγωγης βιντεο,αφου εγκαταστησεις το καινουργιο,ανοιγεις ενα αρχειο βιντεο και εκει θα σου βγαλει ενα pop up παραθυρο (οπως ατο asphalt) και θα σε ρωτησει με ποιο προγραμμα θελεις να το ανοιξεις.Διαλεγεις το προγραμμα που θελεις και κλικαρεις και την επιλογη να ανοιγει παντα με αυτο το προγραμμα.

Το προγραμμα αναπαραγωγης το εχω εγκατεστημενο.Απλα τωρα θελω να αλλαξω.Τοσο καιρο εβγαινε αυτο το pop up παραθυρο και με ρωτουσε.Εβαλα και εγω να αναπαραγει παντα με το ενα εκ των δυο προγραμματων που εχω και τωρα μετανιωσα και θελω να αναπαραγαγει με το αλλο.Πως θα το αλλαξω.

Link to comment
Share on other sites

μπορει να μου γραψει καποιος αν ξερει πως θα καταχωρησω

διαφορα ειδη μουσικης για να μην τα παιζει ανακατεμενα

εφτιαξα ενα φακελο με rock και ενα με soul μεσα στην ex carta στον φακελο music

kαι τα βλεπει ολα μαζι

αν τα επιλεξω απο τους φακελους δεν παει μονο του στο επομενο

ευχαριστω

με ποιο πρόγραμμα κάνεις αναπαραγωγή της μουσικής?αυτό που έχει από μαμά παίζει κανονικά ό,τι είναι μες τους φακέλους αλλά πρέπει να τα πετάξεις χύμα.δηλαδη αν μεσα στον rock φάκελο έχεις 6 τραγούδια και 2 φακέλους,επιλέγοντας τον rock θα παίξει τα 6 τραγούδια κανονικά αλλά τους άλλους 2 φακέλους πρέπει να τους΄επιλέξεις ξεχωριστά οι οποίοι θα φαίνονται σε ξεχωριστό δικό τους φάκελο.(μην ξεχάσεις μόλις ανοίξεις τον player να πας ρυθμίσεις-->μενού μούσικής και να τικάρεις την επιλογή ''φάκελοι'' και μετά να τους επιλέξεις από την πάνω λίστα του μενού σου στην αρχική οθόνη του player)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια συγνωμη δηλαδη,αλλα εαν αλλαξει η καρτα sim στο κινητο,και στειλει μηνυμα στους αριθμους που εχει βαλει ο ιδιοκτητης φαινεται το νουμερο του κινητου απο οπου εφυγε το μηνυμα,δηλαδη της καινουργιας καρτας sim.επειτα παει στην εταιρεια κινητης και με την εισαγγελικη παραγγελια δινουν το ονομα του κατοχου του τηλεφωνικου αριθμου.και μετα μπορει να του κανει μηνυση και να τον μπαγλαρωσουν τον πουστ....@ρο που ειναι κλεφτρονι.

 

Αγαπητοι φιλοι μου,

 

καταρχας να σας ευχαριστησω για τις απαντησεις σας. Ειναι ευκαιρια (με την δικη μου περιπτωση) να ξεκαθαρισουμε καποια πραγματα που ισως βοηθησουν και αλλους σε παρομοιες περιπτωσεις.

 

Η ΓΟΥΙΝΤ για κανει οτιδηποτε χρειαζεται εισαγγελικη οδηγια. Το ποσο μακρια μπορει να φτασει η εν λογω εταιρεια φυσικα ειναι αλλη υποθεση.Εξηγουμαι:

 

Καθε φορα που χρησιμοποιουμε το κντ μαζι με την χ,ψ υπηρεσια το δικτυο στελνει και εναν κωδικο που ειναι ξεχωριστος για καθε συσκευη, τον ξερεται ολοι, ειναι ο ΙΜΕΙ.

 

Με δεδομενο οτι ακομη και οι κατοχοι καρτοκινητων τωρα πια εχουν δωσει τα στοιχεια τους για να αποκτησουν την καρτα ειναι θεμα χρονου και κατα ποσο θελει να βοηθηση η καθε εταιρεια ετσι ωστε να βρεθει το κντ.

 

Αν ο νεος κατοχος βαλει μεσα καρτα γουιντ ή Q, τοτε εκανε την τυχη του απο την πρωτη στιγμη. Ο κωδικος του κντ του μου μπαινει σε καραντινα στα συστηματα της μαμας εταιρειας (εδω γουιντ) και μετο που σκασει στους σερβερ σμσ ή κληση, τον πιανουν/βρισκουν.

 

Αν τωρα ο νεος κατοχος βαλει καρτα αλλης εταιρειας τοτε ειναι ι ιδια διαδικασια αλλα πολυ δυσκολοτερη και χρονοβορα καθως μπλεκουν τριτοι και αναγκαστικα η διωξη ηλεκτρονικου εγλκηματος καθως η γουιντ δεν εχει τη δικαιωδοσια να παει μονη της στην (πχ) βονταφον και να πει "ξερετε παιδια παρακολουθηστε αυτο το ΙΜΕΙ επειδη ειμαστε φιλαρακια".

 

Αυτα μου τα ειπαν 2 δικοιγοροι με διαφορετικα ελαφρως λογια αλλα στο ιδιο ρεζουμε. Αυριο κατεβαινω ευελπιδων για τον εισαγγελεα.

 

wish me luck

Link to comment
Share on other sites

Το προγραμμα αναπαραγωγης το εχω εγκατεστημενο.Απλα τωρα θελω να αλλαξω.Τοσο καιρο εβγαινε αυτο το pop up παραθυρο και με ρωτουσε.Εβαλα και εγω να αναπαραγει παντα με το ενα εκ των δυο προγραμματων που εχω και τωρα μετανιωσα και θελω να αναπαραγαγει με το αλλο.Πως θα το αλλαξω.

 

Ρυθμισεις ===> Εφαρμογες ====> Διαχειριση Εφαρμογων ===> Βρες το προγραμμα του βιντεο που εχεις προεπιλογη και κλικαρετο ===> Διαγραφη Προεπιλογων

Και εισαι ετοιμος. :)

Link to comment
Share on other sites

παιδιά επείγον. επειδή είχα πρόβλημα στη σύνδεση με το kies. έκανα sync με άλλο προγραμμα τα τηλέφωνα. αυτό όμως μου έσβησε τα περισσότερα. έχω back up τηλεφώνων στο kies αλλα δεν κάνει κάτι με τα contacts!μου αναγνωριζει τη συκευη και μου γραφει συνέχεια noresponse from device. έβαλα kies 153 kies 2 ;ολα!!! τι μα...κία είναι αυτή?
Link to comment
Share on other sites

παιδια επειδη σκεφτομαι να αγορασω το Galaxy S αλλα κολλαω στην καμερα του που ΔΕΝ εχει φλας. Πειτε μου σας παρακαλω

1) πως ειναι οι φωτο (μερα, σουρουπο, νυχτα)

2) και το βιντεο αντιστοιχα

 

ευχαριστω

TCe
Link to comment
Share on other sites

παιδια επειδη σκεφτομαι να αγορασω το Galaxy S αλλα κολλαω στην καμερα του που ΔΕΝ εχει φλας. Πειτε μου σας παρακαλω

1) πως ειναι οι φωτο (μερα, σουρουπο, νυχτα)

2) και το βιντεο αντιστοιχα

 

ευχαριστω

 

αν υπολογιζεις πολυ την καμερα το galaxy δεν ειναι για σενα...

για να απαντησω στο ερωτημα σου

1)καλες, χαλια, δεν βλεπεις τιποτα

2)καλες, χαλια, δεν βλεπεις τιποτα

;)

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

παιδια επειδη σκεφτομαι να αγορασω το Galaxy S αλλα κολλαω στην καμερα του που ΔΕΝ εχει φλας. Πειτε μου σας παρακαλω

1) πως ειναι οι φωτο (μερα, σουρουπο, νυχτα)

2) και το βιντεο αντιστοιχα

 

ευχαριστω

 

Οι φωτος μέρα είναι Άριστες,σούρουπο ίσα ίσα κάνεις την δουλειά σου με night mode,νύχτα δεν το συζητάμε απλά δεν βγάζεις φώτο.

Μια απο τα ίδια για το βίντεο.

Link to comment
Share on other sites

μπορει να μου γραψει καποιος αν ξερει πως θα καταχωρησω

διαφορα ειδη μουσικης για να μην τα παιζει ανακατεμενα

εφτιαξα ενα φακελο με rock και ενα με soul μεσα στην ex carta στον φακελο music

kαι τα βλεπει ολα μαζι

αν τα επιλεξω απο τους φακελους δεν παει μονο του στο επομενο

ευχαριστω

Ειναι δραματικα απλο. :lol: Φτιαχνεις απλα μια playlist που οριζεις πια κομματια και σε τι σειρα παιζουν.

Αγαπητοι φιλοι μου,

 

καταρχας να σας ευχαριστησω για τις απαντησεις σας. Ειναι ευκαιρια (με την δικη μου περιπτωση) να ξεκαθαρισουμε καποια πραγματα που ισως βοηθησουν και αλλους σε παρομοιες περιπτωσεις.

 

Η ΓΟΥΙΝΤ για κανει οτιδηποτε χρειαζεται εισαγγελικη οδηγια. Το ποσο μακρια μπορει να φτασει η εν λογω εταιρεια φυσικα ειναι αλλη υποθεση.Εξηγουμαι:

 

Καθε φορα που χρησιμοποιουμε το κντ μαζι με την χ,ψ υπηρεσια το δικτυο στελνει και εναν κωδικο που ειναι ξεχωριστος για καθε συσκευη, τον ξερεται ολοι, ειναι ο ΙΜΕΙ.

 

Με δεδομενο οτι ακομη και οι κατοχοι καρτοκινητων τωρα πια εχουν δωσει τα στοιχεια τους για να αποκτησουν την καρτα ειναι θεμα χρονου και κατα ποσο θελει να βοηθηση η καθε εταιρεια ετσι ωστε να βρεθει το κντ.

 

Αν ο νεος κατοχος βαλει μεσα καρτα γουιντ ή Q, τοτε εκανε την τυχη του απο την πρωτη στιγμη. Ο κωδικος του κντ του μου μπαινει σε καραντινα στα συστηματα της μαμας εταιρειας (εδω γουιντ) και μετο που σκασει στους σερβερ σμσ ή κληση, τον πιανουν/βρισκουν.

 

Αν τωρα ο νεος κατοχος βαλει καρτα αλλης εταιρειας τοτε ειναι ι ιδια διαδικασια αλλα πολυ δυσκολοτερη και χρονοβορα καθως μπλεκουν τριτοι και αναγκαστικα η διωξη ηλεκτρονικου εγλκηματος καθως η γουιντ δεν εχει τη δικαιωδοσια να παει μονη της στην (πχ) βονταφον και να πει "ξερετε παιδια παρακολουθηστε αυτο το ΙΜΕΙ επειδη ειμαστε φιλαρακια".

 

Αυτα μου τα ειπαν 2 δικοιγοροι με διαφορετικα ελαφρως λογια αλλα στο ιδιο ρεζουμε. Αυριο κατεβαινω ευελπιδων για τον εισαγγελεα.

 

wish me luck

Σου ευχομαι πραγματικα μεσα απο την καρδια μου καλη τυχη, να βρεις το τηλ σου και να επιστρεψεις γρηγορα στην παρεα μας.

παιδια επειδη σκεφτομαι να αγορασω το Galaxy S αλλα κολλαω στην καμερα του που ΔΕΝ εχει φλας. Πειτε μου σας παρακαλω

1) πως ειναι οι φωτο (μερα, σουρουπο, νυχτα)

2) και το βιντεο αντιστοιχα

 

ευχαριστω

1) Μερα / σουρουπο τυπικες για την κατηγορια. Οχι αψογες αλλα ουτε και κακες. Για τη νυχτα το θεωρω αναξιο σχολιασμου. No flash no fun. :p

2) Παρα πολυ καλο.

Γενικα αν σκεφτεσαι να αποκτησεις το Galaxy S για τις φωτογραφικες του αρετες, καλυτερα να κοιταξεις προς N8 μερια, η καποιο αντιστοιχο φωτοκινητο.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσωπικά κανένα όπως το αγόρασα έτσι και του φόρεσα την http://www.e-click.gr/index.php?target=products&product_id=43936 και το κινητό είναι στιβαρό,με καλό grip,ελαφρύ και λεπτό ταυτόχρονα,ούτε τριξίματα ούτε τίποτα,απολύτως κανένα πρόβλημα.
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοι φιλοι μου,

 

καταρχας να σας ευχαριστησω για τις απαντησεις σας. Ειναι ευκαιρια (με την δικη μου περιπτωση) να ξεκαθαρισουμε καποια πραγματα που ισως βοηθησουν και αλλους σε παρομοιες περιπτωσεις.

 

Η ΓΟΥΙΝΤ για κανει οτιδηποτε χρειαζεται εισαγγελικη οδηγια. Το ποσο μακρια μπορει να φτασει η εν λογω εταιρεια φυσικα ειναι αλλη υποθεση.Εξηγουμαι:

 

Καθε φορα που χρησιμοποιουμε το κντ μαζι με την χ,ψ υπηρεσια το δικτυο στελνει και εναν κωδικο που ειναι ξεχωριστος για καθε συσκευη, τον ξερεται ολοι, ειναι ο ΙΜΕΙ.

 

Με δεδομενο οτι ακομη και οι κατοχοι καρτοκινητων τωρα πια εχουν δωσει τα στοιχεια τους για να αποκτησουν την καρτα ειναι θεμα χρονου και κατα ποσο θελει να βοηθηση η καθε εταιρεια ετσι ωστε να βρεθει το κντ.

 

Αν ο νεος κατοχος βαλει μεσα καρτα γουιντ ή Q, τοτε εκανε την τυχη του απο την πρωτη στιγμη. Ο κωδικος του κντ του μου μπαινει σε καραντινα στα συστηματα της μαμας εταιρειας (εδω γουιντ) και μετο που σκασει στους σερβερ σμσ ή κληση, τον πιανουν/βρισκουν.

 

Αν τωρα ο νεος κατοχος βαλει καρτα αλλης εταιρειας τοτε ειναι ι ιδια διαδικασια αλλα πολυ δυσκολοτερη και χρονοβορα καθως μπλεκουν τριτοι και αναγκαστικα η διωξη ηλεκτρονικου εγλκηματος καθως η γουιντ δεν εχει τη δικαιωδοσια να παει μονη της στην (πχ) βονταφον και να πει "ξερετε παιδια παρακολουθηστε αυτο το ΙΜΕΙ επειδη ειμαστε φιλαρακια".

 

Αυτα μου τα ειπαν 2 δικοιγοροι με διαφορετικα ελαφρως λογια αλλα στο ιδιο ρεζουμε. Αυριο κατεβαινω ευελπιδων για τον εισαγγελεα.

 

wish me luck

 

απο μενα ευχομαι τα καλυτερα φιλε και περιμενω νεα σου οπως και οι αλλοι συμφορουμιτες πιστευω αν μπορεισ στειλε μου ενα pm ι πεσ εδω τι γινεται γιατι ειναι αδικο και κριμα ο καθενας να χανει κατι με ατιμο τροπο.καλη τυχη αρχηγε :D

galaxy note 2,iphone5,ipad3....kai keep walking!
Link to comment
Share on other sites

παιδια επειδη σκεφτομαι να αγορασω το Galaxy S αλλα κολλαω στην καμερα του που ΔΕΝ εχει φλας. Πειτε μου σας παρακαλω

1) πως ειναι οι φωτο (μερα, σουρουπο, νυχτα)

2) και το βιντεο αντιστοιχα

 

ευχαριστω

 

Ο,τι ειπαν οι αλλοι για τις φωτο. Την ημερα ειναι οντως πολυ καλες.

Οσον αφορα το βιντεο ειναι τελειο κατα την γνωμη μου. Την ημερα. Για δες ενα που ειχα τραβηξει (με πολυυυ παλιο firmware αν παιζει ρολο, καποια σπασιματακια που ισως δεις, δεν παρατηρουνται πια)

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και καλη βδομαδα.

Επειδη σκεπτομαι να παρω το ipad αν παρω την εκδοση που δεν υποστηριζει 3g θα μπορω να το κανω tether με το galaxy μου?Ως παροχο χρησιμοποιω τη vodafone

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και καλη βδομαδα.

Επειδη σκεπτομαι να παρω το ipad αν παρω την εκδοση που δεν υποστηριζει 3g θα μπορω να το κανω tether με το galaxy μου?Ως παροχο χρησιμοποιω τη vodafone

 

Όχι δεν μπορείς να κάνεις tether σε οτιδήποτε ξεκινάει με (i) :lol:

 

J/K φυσικά και μπορείς :)

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν μπορείς να κάνεις tether σε οτιδήποτε ξεκινάει με (i) :lol:

 

J/K φυσικά και μπορείς :)

Ειναι στανταρ οτι συνεργαζονται καλα για tether το ipad με το galaxy?Το οτι εχω vodafone δεν επηρεαζει σε κατι?
Link to comment
Share on other sites

Ειναι στανταρ οτι συνεργαζονται καλα για tether το ipad με το galaxy?Το οτι εχω vodafone δεν επηρεαζει σε κατι?

 

Ο πάροχος σου δεν παίζει ρόλο, και εφόσον υποστηρίζει tether το galaxy δεν βλέπω τον λόγο να μην μπορεί να συνδεθεί οποιαδήποτε wifi συσκευή. Προσωπικά έχω δοκιμάσει με διαφόρων τύπων laptop/netbooks και galaxy tab. Από εκεί και πέρα εάν έχεις κάποιο λόγο να πιστεύεις ότι μπορεί να μην λειτουργεί, βρες κάποιον που έχει ipad και δοκίμασέ το.

Link to comment
Share on other sites

Ο πάροχος σου δεν παίζει ρόλο, και εφόσον υποστηρίζει tether το galaxy δεν βλέπω τον λόγο να μην μπορεί να συνδεθεί οποιαδήποτε wifi συσκευή. Προσωπικά έχω δοκιμάσει με διαφόρων τύπων laptop/netbooks και galaxy tab. Από εκεί και πέρα εάν έχεις κάποιο λόγο να πιστεύεις ότι μπορεί να μην λειτουργεί, βρες κάποιον που έχει ipad και δοκίμασέ το.

Καταρχας σε ευχαριστω για τις απαντησεις.Σε ρωταω πιο πολυ γιατι η vodafone εχει σταματησει να παρεχει tether και δεν ξερω αν αυτο παιζει καποιο ρολο και επισης επειδη η apple γενικα ειναι ιδιομορφη ως εταιρεια μη παω και παρω το απλο ipad που εχει μονο wifi και δεν μπορω να το κανω tether.Θα το ψαξω...Ευχαρισστω

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S (Μέρος ΙΙΙ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...