Jump to content

Samsung Galaxy S (Μέρος ΙΙΙ)


Tyxerakias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

φιλε Νικο το προβλημα ειναι οτι στο kies δεν βλεπει το κινητο αλλα δεν το βλεπει ουτε στο usb mode...δεν ξερω τη να κανω...τον οδηγο(http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=306882)τον διαβασα αλλα δεν μπαινει σε d.mode...αν μπορει καποιος να βοηθησει θα το εκτιμουσα...

 

δοκίμασε να καθαρίσεις πάνω στο κινητό την εσοχή όπου συνδέεται το καλώδιο usb.Μπορείς να χρησιμοποιήσεις μια οδοντόβουρτσα (στεγνή εννοείται) για το σκοπό αυτό.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

To πρόβλημα είναι δυστυχώς γνωστό και οφείλεται πιθανότατα σε στοκ εφαρμογές του android!

Καταρχάς δες την βίβλο της μπαταρίας και εφάρμοσε όσα λέει (πλην της χρήσης του setcpu!).

Αν το πρόβλημα συνεχίζει τότε κάνε εκκαθάριση των δεδομένων των εφαρμογών GMAIL & GOOGLE MAPS, πιθανότατα θα στρώσει.

Αν και πάλι συνεχίζει η λύση είναι με χρήση του προγράμματος AUTOSTARTS (θέλει root), το ανοίγεις και οτι περίεργη εφαρμογή βλέπεις να τρέχει σε κάποια κατάσταση την κάνεις disable (θα ξαφνιαστείς να δεις πόσες free εφαρμογές θέλουν να φορτώνονται στη μνήμη του κινητού και να τρέχουν χωρίς ΚΑΝΕΝΑΝ απολύτως λόγο -πχ δες τα free live wallpapers)!

 

ΥΓ: Αν δεν είσαι σε 2.3.6 σκέψου και αυτό το βήμα, ΑΝ και έχε υπόψιν και σε 2.3.6 γίνεται αυτό (εγώ σε 2.3.6 JVU το είχα αντιμετωπίσει και το έλυσα όπως εξήγησα παραπάνω)!

 

Ενημερώνω οτι διέγραψα τα δεδομένα του GMAIL, και το πρόβλημα φαίνεται τις τελευταίες 2 μέρες να έχει λυθεί.. Δεν καταλαβαίνω το γιατί, ούτε μπορώ να το εξηγήσω κάπως, αλλά πλέον δε μου αναβοσβήνει η οθόνη... Βέβαια χτες το βράδυ, είδα μετά στη μπαταρία οτι είχε σχεδόν το μισό και παραπάνω βράδυ την αφύπνιση σε λειτουργία, αλλά δεν αναβόσβησε η οθόνη, ούτε μου έπεσε καθόλου η μπαταρία, οπότε υποθέτω οτι μπορεί να ήταν και απλά λάθος που το εμφάνισε έτσι την αφύπνιση του κινητού πιστεύω.. Δε ξέρω βέβαια..

Ευχαριστώ πολύ!! Αν μπορέσετε τώρα να μου εξηγήσετε πως στο καλό συνδέονταν τα μαιλ που είχα κατεβάσει στο gmail, με το αναβόσμημα της οθόνης θα σας παραδεχτώ πλήρως!! Αλλά πιστεύω κανείς δε μπορεί να εξηγήσει αυτή τη συμπεριφορά..:p

Link to comment
Share on other sites

Ενημερώνω οτι διέγραψα τα δεδομένα του GMAIL, και το πρόβλημα φαίνεται τις τελευταίες 2 μέρες να έχει λυθεί.. Δεν καταλαβαίνω το γιατί, ούτε μπορώ να το εξηγήσω κάπως, αλλά πλέον δε μου αναβοσβήνει η οθόνη... Βέβαια χτες το βράδυ, είδα μετά στη μπαταρία οτι είχε σχεδόν το μισό και παραπάνω βράδυ την αφύπνιση σε λειτουργία, αλλά δεν αναβόσβησε η οθόνη, ούτε μου έπεσε καθόλου η μπαταρία, οπότε υποθέτω οτι μπορεί να ήταν και απλά λάθος που το εμφάνισε έτσι την αφύπνιση του κινητού πιστεύω.. Δε ξέρω βέβαια..

Ευχαριστώ πολύ!! Αν μπορέσετε τώρα να μου εξηγήσετε πως στο καλό συνδέονταν τα μαιλ που είχα κατεβάσει στο gmail, με το αναβόσμημα της οθόνης θα σας παραδεχτώ πλήρως!! Αλλά πιστεύω κανείς δε μπορεί να εξηγήσει αυτή τη συμπεριφορά..:p

Χαίρομαι που το θέμα λύθηκε:)... Συνιστώ να κάνεις εκκαθάριση και την εφαρμογή maps!!!

 

Ο λόγος αυτής της συμπεριφοράς εξηγείται μόνο απο την πολιτική των εταιριών να "παρακολουθούν" τους χρήστες (πχ τοποθεσία κλπ) και καλά για εξυπηρέτηση τους (λες και θέλω να ξέρουν που βρίσκομαι:ninja:)! Συνωμοσία ολόκληρη!!!

 

Πάντως κάνε και τα υπόλοιπα βήματα που γράφω, πχ με το autostarts βρήκα άσχετες εφαρμογές (πχ shazaam) που θέλανε να τρέχουν στο παρασκήνιο :

α) χωρίς να ρωτάνε,

β) χωρίς να χρειάζονται για οποιοδήποτε λόγο (!!!)

γ) τρώγοντας μνήμη, επεξεργαστική ισχύ κλπ κλπ!

Βασίλης!
Link to comment
Share on other sites

Πάντως κάνε και τα υπόλοιπα βήματα που γράφω, πχ με το autostarts βρήκα άσχετες εφαρμογές (πχ shazaam) που θέλανε να τρέχουν στο παρασκήνιο :

α) χωρίς να ρωτάνε,

β) χωρίς να χρειάζονται για οποιοδήποτε λόγο (!!!)

γ) τρώγοντας μνήμη, επεξεργαστική ισχύ κλπ κλπ!

 

Αυτό θα το κάνω εννοείται, γιατί μου τη σπάει αυτό το πράγμα να τρέχουν 500 άχρηστα πράγματα.. Απλά πρέπει να κάνω το ροοτ, οπότε να περάσω επι τη ευκαιρία και την 2.3.6 με τα άλλα παράλληλα καλά της, και μετά..

 

Επί τη ευκαιρία.. Επειδή όλοι αναφέρουν τα καλά της 2.3.6 έναντι της 2.3.3... Υπάρχουν και αρνητικά της 6 έναντι της 3 ή σε όλα είναι καλύτερη??:p

Link to comment
Share on other sites

Επί τη ευκαιρία.. Επειδή όλοι αναφέρουν τα καλά της 2.3.6 έναντι της 2.3.3... Υπάρχουν και αρνητικά της 6 έναντι της 3 ή σε όλα είναι καλύτερη??:p

Σε όλα καλύτερη! Ταχύτητα; Καλύτερη! Διαχείριση μνήμης; Καλύτερη (και μάλιστα οι νέες JW4 & JW5 έχουν περισσότερη μνήμη λόγω νέων drivers)! Εξτρά καλούδια (προγράμμα πχ για επεξεργασία στις φωτογραφίες, face unlock στις value pack); Καλύτερη! Μπαταρία; Καλύτερη (και μάλιστα χωρίς το ενοχλητικό battery drain που παρουσιάζουν μερικές φορές οι 2.3.3 εκδόσεις)!

Με μια λέξη: Αξίζει!

Απλά είναι θέμα να ασχοληθείς προσωπικά με ODIN, φλασαρίσματα κλπ τα οποία η πλειονότητα των χρηστών θέλει να αποφύγει (και εγώ μέσα σε αυτούς ήμουν μέχρι που τόλμησα, έκτοτε δεν το έχω φόβο απλά ώρες ώρες βαριέμαι να ξαναστήνω το κινητό). Οι οδηγοί υπάρχουν και είναι απλοί και κατανοητοί!

Βασίλης!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,μετά από μισό χρόνο συμβίωσης με το γαλαξία μου εμφανίστηκε το εξής πρόβλημα.Όταν πάω να συνδεθώ μεσω wi fi στο διαδίκτυο το κινήτο δεν πραγματοποιεί τη σύνδεση,σταματάει στη λήψη ip(ή κάπως έτσι).Σημειωτέον αυτό δημιουργήθηκε μετά από αναβάθμιση κια λήψη κάποιων εφαρμόγων οι οποίες και διαγράφθηκαν αλλά το πρόβλημα παρέμεινε!Τι να κάνω;

(Είμαι με JW1 2.3.6 και sema 2.4.0.)

 

Και εγώ που έχω JVR 2.3.4(rooted), απο σήμερα το πρωί αντιμετωπίζω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα.. Μήπως υπάρχει περίπτωση να λύνεται με φλασάρισμα της ίδιας ή κάποιας άλλης ROM ή πάει αναγκαστικά service?? :cry:

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ που έχω JVR 2.3.4(rooted), απο σήμερα το πρωί αντιμετωπίζω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα.. Μήπως υπάρχει περίπτωση να λύνεται με φλασάρισμα της ίδιας ή κάποιας άλλης ROM ή πάει αναγκαστικά service?? :cry:

 

Περιεργο φαινομενο, ισως καποιο format να βοηθουσε ή και το φλασαρισμα καποιας ρομ πχ. 2.3.6 ( θα σου προτεινα την jw5).

Διαφορετικα, πολυ φοβαμαι οτι ισως να ειναι προβλημα hardware, οποτε το στελνεις για σερβις.

Edited by hraklhs57

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ που έχω JVR 2.3.4(rooted), απο σήμερα το πρωί αντιμετωπίζω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα.. Μήπως υπάρχει περίπτωση να λύνεται με φλασάρισμα της ίδιας ή κάποιας άλλης ROM ή πάει αναγκαστικά service?? :cry:

κάνε μια επανεκκίνηση στο router και στο κινητό και τσέκαρε αν η ip που πας να συνδεθείς χρησιμοποιείται από άλλη συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

κάνε μια επανεκκίνηση στο router και στο κινητό και τσέκαρε αν η ip που πας να συνδεθείς χρησιμοποιείται από άλλη συσκευή.

 

Έχω κάνει αρκετές επαννεκινήσεις και στο ρούτερ και στο κινητό.. Επίσης εχω προσπαθήσει και σε άλλα wifi φίλων και έχω το ίδιο αποτέλεσμα...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,μετά από μισό χρόνο συμβίωσης με το γαλαξία μου εμφανίστηκε το εξής πρόβλημα.Όταν πάω να συνδεθώ μεσω wi fi στο διαδίκτυο το κινήτο δεν πραγματοποιεί τη σύνδεση,σταματάει στη λήψη ip(ή κάπως έτσι).Σημειωτέον αυτό δημιουργήθηκε μετά από αναβάθμιση κια λήψη κάποιων εφαρμόγων οι οποίες και διαγράφθηκαν αλλά το πρόβλημα παρέμεινε!Τι να κάνω;

(Είμαι με JW1 2.3.6 και sema 2.4.0.)

Έχω κάνει αρκετές επαννεκινήσεις και στο ρούτερ και στο κινητό.. Επίσης εχω προσπαθήσει και σε άλλα wifi φίλων και έχω το ίδιο αποτέλεσμα...

 

Αφού είσαι root, δοκίμασε το εξής: Με root explorer, πήγαινε στο /data/wifi/ και σβήσε το αρχείο bcm_supp.conf . Κάνε reboot το τηλέφωνο, και μετά δοκίμασε να συνδεθείς.

Edited by Tyxerakias
- Alex
Link to comment
Share on other sites

Αφού είσαι root, δοκίμασε το εξής: Με root explorer, πήγαινε στο /data/wifi/ και σβήσε το αρχείο bcm_supp.conf . Κάνε reboot το τηλέφωνο, και μετά δοκίμασε να συνδεθείς.

 

Τελικά πέρασα την JW5 πριν δω το πόστ σου και όλα καλά προς το παρόν.. Μήπως έχει βγεί root για την JW5 ή πρέπει να περιμένουμε λίγο καιρό? :D

Link to comment
Share on other sites

Τελικά πέρασα την JW5 πριν δω το πόστ σου και όλα καλά προς το παρόν.. Μήπως έχει βγεί root για την JW5 ή πρέπει να περιμένουμε λίγο καιρό? :D

 

βαλε τον semaphore απο εδω http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1112908. Βαζοντας τον, γινεσαι και root;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επανέρχομαι με το θέμα μου. Επειδη εχω κουραστει πολυ. Αν κάποιος μπορεί να μου βγάλει το root και να μου κάνει αναβάθμιση παρακαλώ θερμά να μου στείλει ένα πμ. και οτι χρειαστει για τον κοπο του το κανονιζουμε. Υπευνθυμίζω ότι εδω και κάποιες μερες το τηλ. εχει μεινει προσανατολισμενο οριζοντια και παρολο που εκανα επαναφορα εργοστασιακών ρυθμισεων και εφτιαξε για μια μερα τωρα παλι τα ιδια. Στην smartec αν δουνε οτι ειναι root δεν θα με καλυψουν αλλα το ρημαδι δεν μπορω να το συνδεσω στον υπολογιστη με τιποτα.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επανέρχομαι με το θέμα μου. Επειδη εχω κουραστει πολυ. Αν κάποιος μπορεί να μου βγάλει το root και να μου κάνει αναβάθμιση παρακαλώ θερμά να μου στείλει ένα πμ. και οτι χρειαστει για τον κοπο του το κανονιζουμε. Υπευνθυμίζω ότι εδω και κάποιες μερες το τηλ. εχει μεινει προσανατολισμενο οριζοντια και παρολο που εκανα επαναφορα εργοστασιακών ρυθμισεων και εφτιαξε για μια μερα τωρα παλι τα ιδια. Στην smartec αν δουνε οτι ειναι root δεν θα με καλυψουν αλλα το ρημαδι δεν μπορω να το συνδεσω στον υπολογιστη με τιποτα.

 

ποια ρομ φορας φιλε..;

αφου εισαι ηδη ροοτ μπορεις μεσω της εφαρμογης gskernel flasher να φλασαρεις τον στοκ κερνελ της ρομ σου...

Στην θεση σου παντως θα εβαζα μια 2.3.6 ρομ μεσω οντιν ωστε να εβλεπα εαν εφτιαχνε χωρις να χρειαστει να το πας για σερβις...

Edited by hraklhs57

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

ποια ρομ φορας φιλε..;

αφου εισαι ηδη ροοτ μπορεις μεσω της εφαρμογης gskernel flasher να φλασαρεις τον στοκ κερνελ της ρομ σου...

Στην θεση σου παντως θα εβαζα μια 2.3.6 ρομ μεσω οντιν ωστε να εβλεπα εαν εφτιαχνε χωρις να χρειαστει να το πας για σερβις...

 

Μπορεί να φλασάρει ολόκληρη τη ρομ μέσα από το κινητό αφού είναι root! Mobile odin.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να φλασάρει ολόκληρη τη ρομ μέσα από το κινητό αφού είναι root! Mobile odin.

 

Και γιατι να μην βαλει μονο τον στοκ κερνελ αφου θελει απλα να χασει το ροοτ..;:rolleyes:

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Και γιατι να μην βαλει μονο τον στοκ κερνελ αφου θελει απλα να χασει το ροοτ..;:rolleyes:

 

Δε θέλει να βγάλει το ροοτ :p Θέλει να κάνει αναβάθμιση για να δει αν θα λυθεί το πρόβλημα.

Το ροοτ θέλει να το βγάλει σαν εναλλακτική λύση για να το πάει στην smartec σε περίπτωση που δεν καταφέρει να το αναβαθμίσει. (αυτό κατάλαβα)

Πάντως εδώ που τα λέμε, αν δεν συνδέετε με το PC και υπάρχει περίπτωση για hardware problem καλύτερα να το γυρίσει σε εργοστασιακή κατάσταση και να το πάει στο σέρβις!

(μπορείς για σιγουριά να φλασάρεις από το mobile odin την JVI έτσι θα φύγουν όλα, αλλά δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ το συγκεκριμένο πρόγραμμα για να μπορώ να σου πω περισσότερα)

Link to comment
Share on other sites

Δε θέλει να βγάλει το ροοτ :p Θέλει να κάνει αναβάθμιση για να δει αν θα λυθεί το πρόβλημα.

Το ροοτ θέλει να το βγάλει σαν εναλλακτική λύση για να το πάει στην smartec σε περίπτωση που δεν καταφέρει να το αναβαθμίσει. (αυτό κατάλαβα)

Πάντως εδώ που τα λέμε, αν δεν συνδέετε με το PC και υπάρχει περίπτωση για hardware problem καλύτερα να το γυρίσει σε εργοστασιακή κατάσταση και να το πάει στο σέρβις!

(μπορείς για σιγουριά να φλασάρεις από το mobile odin την JVI έτσι θα φύγουν όλα, αλλά δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ το συγκεκριμένο πρόγραμμα για να μπορώ να σου πω περισσότερα)

 

Εαν θελει να βγαλει μονο το ροοτ απλα θα φλασαρει μονο τον κερνελ.Μπορει και να φοραει ηδη το firmware οπου αντιστοιχει στο p.code και να μην χρειαζεται να αλλαξει ρομ για να το παω στο σερβις αφου θα εχει εγγυηση.

Εαν μας βοηθησει ομως ο φιλος, τοτε θα μπορουμε κι εμεις Νικολα να τον βοηθησουμε :rolleyes:

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Εκδοση firware 2.2.1

εκδοση βασικου φασματος Ι9000XXJPY

Εκδοση kernel 2.6.32.9 hardcore@speedmod-k13a-500hz#32

αριθμος κατασκευης froyo.docrom_v9.6.6_XWJS5

Link to comment
Share on other sites

Ενημερώνω οτι διέγραψα τα δεδομένα του GMAIL, και το πρόβλημα φαίνεται τις τελευταίες 2 μέρες να έχει λυθεί.. Δεν καταλαβαίνω το γιατί, ούτε μπορώ να το εξηγήσω κάπως, αλλά πλέον δε μου αναβοσβήνει η οθόνη... Βέβαια χτες το βράδυ, είδα μετά στη μπαταρία οτι είχε σχεδόν το μισό και παραπάνω βράδυ την αφύπνιση σε λειτουργία, αλλά δεν αναβόσβησε η οθόνη, ούτε μου έπεσε καθόλου η μπαταρία, οπότε υποθέτω οτι μπορεί να ήταν και απλά λάθος που το εμφάνισε έτσι την αφύπνιση του κινητού πιστεύω.. Δε ξέρω βέβαια..

Ευχαριστώ πολύ!! Αν μπορέσετε τώρα να μου εξηγήσετε πως στο καλό συνδέονταν τα μαιλ που είχα κατεβάσει στο gmail, με το αναβόσμημα της οθόνης θα σας παραδεχτώ πλήρως!! Αλλά πιστεύω κανείς δε μπορεί να εξηγήσει αυτή τη συμπεριφορά..:p

 

Και ναι.. Μετά από 4 μέρες καλή λειτουργίας, το πρόβλημα επανεμφανίστηκε...!:mad:

Και αυτή τη φορά, ξαναδιέγραψα δεδομένα Gmail, χαρτών και κανα 2 εφαρμογών ακόμα που χουν ενημερώσεις κλπ, αλλά δεν έγινε δυστυχώς τίποτα.. Οπότε απλά ετοιμάζομαι φαντάζομαι πλέον για 2.3.6, εκτός και έχει κανείς καμιά ακόμη ιδέα να με κρατήσει τουλάχιστον μέχρι τότε..

Link to comment
Share on other sites

Και ναι.. Μετά από 4 μέρες καλή λειτουργίας, το πρόβλημα επανεμφανίστηκε...!:mad:

Και αυτή τη φορά, ξαναδιέγραψα δεδομένα Gmail, χαρτών και κανα 2 εφαρμογών ακόμα που χουν ενημερώσεις κλπ, αλλά δεν έγινε δυστυχώς τίποτα.. Οπότε απλά ετοιμάζομαι φαντάζομαι πλέον για 2.3.6, εκτός και έχει κανείς καμιά ακόμη ιδέα να με κρατήσει τουλάχιστον μέχρι τότε..

 

Ορισμενες εφαρμογες της google για διαφορους λογους απασχολουν πορους του συστηματος, και σε αυτο ισως να οφειλεται το φαινομενο αυτο. Σιγουρα ακουγεται τρελο, αλλα αλλη εξηγηση εγω προσωπικα δεν μπορω να δωσω.

Μην σκεφτεσαι αρνητικα ομως, δες το σαν αφορμη να μεταβεις σε μια 2.3.6 :p

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Και ναι.. Μετά από 4 μέρες καλή λειτουργίας, το πρόβλημα επανεμφανίστηκε...!:mad:

Και αυτή τη φορά, ξαναδιέγραψα δεδομένα Gmail, χαρτών και κανα 2 εφαρμογών ακόμα που χουν ενημερώσεις κλπ, αλλά δεν έγινε δυστυχώς τίποτα.. Οπότε απλά ετοιμάζομαι φαντάζομαι πλέον για 2.3.6, εκτός και έχει κανείς καμιά ακόμη ιδέα να με κρατήσει τουλάχιστον μέχρι τότε..

 

Τσέκαρε με κανα task killer ποια εφαρμογή βρίσκεται ανοιχτή όταν συμβαίνει αυτό (όταν εμφανιστεί και ανάψει η οθόνη μόνη της ξεκλείδωσε το κινητό και δες ποιες εφαρμογές τρέχουν με το task killer). Αν είναι κάποια που έχεις βάλει εσύ τότε σβήστην, αν όχι δες ποια εφαρμογή συστήματος στο κάνει και δοκίμασε να την "παγώσεις" (maps & gmail, όχι πάντως το market) μέσω titanium backup και δες αν συνεχίζει!

 

Πληροφοριακά και το κινητό της γυναίκας μου (samsung galaxy y) έχει το ίδιο πρόβλημα το οποίο επανεμφανίζεται συνέχεια μόνο του! Και δεν το έχει καν root ώστε να το πειράξω (εκτός αυτού λόγω προβλημάτων είχε πάει service οπότε θέλω να έχει εργοστασιακή εγγύηση και δεν το πειράζω καθότι απο όσο έχω ακούσει έχει "flash counter")!

Βασίλης!
Link to comment
Share on other sites

Και ναι.. Μετά από 4 μέρες καλή λειτουργίας, το πρόβλημα επανεμφανίστηκε...!:mad:

Και αυτή τη φορά, ξαναδιέγραψα δεδομένα Gmail, χαρτών και κανα 2 εφαρμογών ακόμα που χουν ενημερώσεις κλπ, αλλά δεν έγινε δυστυχώς τίποτα.. Οπότε απλά ετοιμάζομαι φαντάζομαι πλέον για 2.3.6, εκτός και έχει κανείς καμιά ακόμη ιδέα να με κρατήσει τουλάχιστον μέχρι τότε..

Εχεις μηπως το go locker?????

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες,

Θέλω μια βοηθεια αν μπορεί κάποιος. Άλλαξα την μπαταρία στο τηλ (sgs 2.2.1) και δεν ανοίγει.

Βγάζει το S με την μουσική και το χρώμα που αλλάζει οταν αναβει, κολλάει λιγη ώρα εκεί και μετά η οθόνη σβηνει και μένουν μονο τα φωτάκια πίσω και μενού. που και που παιζει η δόνηση.

Το μόνο που θυμάμαι να έκανα ειναι ενημέρωση σε καμια 40ρια εφαρμογές που μου ζήτησε χθες το τηλ. αλλα μέχρι σήμερα δούλευε κανονικά.

Ευχαριστώ,

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες,

Θέλω μια βοηθεια αν μπορεί κάποιος. Άλλαξα την μπαταρία στο τηλ (sgs 2.2.1) και δεν ανοίγει.

Βγάζει το S με την μουσική και το χρώμα που αλλάζει οταν αναβει, κολλάει λιγη ώρα εκεί και μετά η οθόνη σβηνει και μένουν μονο τα φωτάκια πίσω και μενού. που και που παιζει η δόνηση.

Το μόνο που θυμάμαι να έκανα ειναι ενημέρωση σε καμια 40ρια εφαρμογές που μου ζήτησε χθες το τηλ. αλλα μέχρι σήμερα δούλευε κανονικά.

Ευχαριστώ,

 

Αλλο παλι και τουτο :eek:

Εισαι σιγουρος οτι δεν πειραξες τιποτα αλλο..;:rolleyes:

Ειναι αδιανοητο να εγινε κατι τετοιο!!

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S (Μέρος ΙΙΙ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...