Jump to content

Samsung Galaxy S (Μέρος ΙΙΙ)


Tyxerakias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

επειδη ειχαμε ξανασυζητησει παλαιοτερα οτι δεν μπορουμε να κανουμε zoom in/out στον πλοηγο στην σελιδα της google παρατηρησα οτι πλεον χωρις να κανω κατι γινεται κανονικα τωρα...γνωριζει κανεις τον λογο...?οχι οτι με χαλαει αλλα ετσι απο περιεργεια...

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

άμα θέλεις μπορείς να διαβάσεις και στους οδηγούς του τυχεράκια στο hack/root πρώτο ποστ

αλλά ναι νομίζω δουλεύει κομπλέ, στην χειρότερη απλά δεν γίνεσαι ρουτ.

Contact: a.pap@doeyetea.eu

Αλέξανδρος - [School of Tourism & Hospitality – STEAN College] - [Web Designer]

[Root στο Galaxy S II] - [Ορολογία του Android]

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και παλι.παρελαβα το νεο κινητο απο αγγλια αυτη την φορα.εχει κολλησει απο προσπαθεια αναβαθμισησ απο ΚΙΣ(κινητο-κιτρινο τριγωνακι-κομπιουτερ).σαν παλιοσ που ειμαι,εκανα το κολπο με τα 3 κουμπια και τωρα κολλησε σε αυτον που σκαβει.τι κανω τωρα?

 

ρε παιδια τρωω πολυ πικρα.βοηθηστε λιγο.2 τηλεφωνα σε 1 μηνα και να εχουν και τα δυο προβλημα?

 

Βγαλε μπαταρια και ξαναβαλτη μετα ενα δυο λεπτα και ξαναανοιξε το.οσον αφορα τα τρια κουμπια πατησες το volume up ή to down?να πατησεις το αναποδο και μετα επελεξε το restore.αλλα καλυτερα δες στο θεμα του tyxerakia.hacks and roots

 

φλασαρε με odin

 

Το "σαν παλιός" ήταν καλό :)

Το κινητό είναι "ημιτουβλιασμένο", γιατί διακόπηκε το flash την ώρα που γινότανε. Δε φταίει το κινητό, φταίει το PC σου (software πρόβλημα), ή η θύρα USB σου (άλλαξε θύρα / hardware πρόβλημα).

Όπως και νά'χει, μη χρησιμοποιήσεις αυτό το PC πάλι για flash με Kies, αν δεν βρεις το πρόβλημα.

Για την ώρα ο suspect21 είναι σωστός, τίποτα άλλο δε θα δουλέψει. Διάβασε για το Odin στους oδηγούς, και βάλε κάποια rom που θέλεις, θα πρότεινα την τελευταία JS7.

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Έχω froyo 2.2 το τηλέφωνο δεν ειναι root και εχω πρόβλημα με το market, δεν ανοίγει η εφαρμογή. Τι μπορεί να φταίει;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Έχω froyo 2.2 το τηλέφωνο δεν ειναι root και εχω πρόβλημα με το market, δεν ανοίγει η εφαρμογή. Τι μπορεί να φταίει;

 

πηγαινε στη διαχειριση εφαρμογων, βρες το market και κανε διαγραφη δεδομενων

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

Το "σαν παλιός" ήταν καλό :)

Το κινητό είναι "ημιτουβλιασμένο", γιατί διακόπηκε το flash την ώρα που γινότανε. Δε φταίει το κινητό, φταίει το PC σου (software πρόβλημα), ή η θύρα USB σου (άλλαξε θύρα / hardware πρόβλημα).

Όπως και νά'χει, μη χρησιμοποιήσεις αυτό το PC πάλι για flash με Kies, αν δεν βρεις το πρόβλημα.

Για την ώρα ο suspect21 είναι σωστός, τίποτα άλλο δε θα δουλέψει. Διάβασε για το Odin στους oδηγούς, και βάλε κάποια rom που θέλεις, θα πρότεινα την τελευταία JS7.

 

tyxerakia σε ευχαριστω πολυ. χαρη σε εσενα γλυτωσα 15 μερες περιμενε και απο to hacs-root... σιγα σιγα εβαλα την jm5 της wind(okt 2010).μετα προσπαθησα μεσω kis να παω σε frogyo 2.2 αλλα εγραψε οτι αυτη η εκδοση δεν εχει αναβαθμιση ενω εσυ στην ενοτητα του επισημου φρογιο λες οτι η εταιρια την εδωσε.τελος παντων.υπαρχει καπου οδηγος με odin να περασω το τελευταιο επισημο ομως firmware με ολη την διαδικασια(ρολοι ρυθμιση κλπ) οπως με perigrafh jm5?? ειδα και το βιντεο με 2.2.1 αλλα ειναι ανεπισημη.θα ημουν υποχρεος.

Link to comment
Share on other sites

tyxerakia σε ευχαριστω πολυ. χαρη σε εσενα γλυτωσα 15 μερες περιμενε και απο to hacs-root... σιγα σιγα εβαλα την jm5 της wind(okt 2010).μετα προσπαθησα μεσω kis να παω σε frogyo 2.2 αλλα εγραψε οτι αυτη η εκδοση δεν εχει αναβαθμιση ενω εσυ στην ενοτητα του επισημου φρογιο λες οτι η εταιρια την εδωσε.τελος παντων.υπαρχει καπου οδηγος με odin να περασω το τελευταιο επισημο ομως firmware με ολη την διαδικασια(ρολοι ρυθμιση κλπ) οπως με perigrafh jm5?? ειδα και το βιντεο με 2.2.1 αλλα ειναι ανεπισημη.θα ημουν υποχρεος.

 

Τη 2.2.1 αξίζει να την περάσεις παρόλο που είναι ανεπίσημη για την Ελλάδα. Είναι η ταχύτερη όλων και σταθερή. Έχει ελληνικό μενού. Μη σε απασχολεί που δεν είναι επίσημη ελληνική, γιατί ο μοναδικός λόγος για να μην την περάσει κάποιος είναι το οτι καταργεί την εγγύηση. Απ'οτι κατάλαβα από αυτά που σου ειπαν στο σερβις, εσύ εγγύηση δεν έχεις (εκτός και αν οταν κάλεσες το σερβις τους είπες οτι πήγες να φλασάρεις κάτι ανεπίσημο και σου είπαν οτι δεν καλύπτουν τέτοιες ταρζανιές στην εγγύηση).

Link to comment
Share on other sites

πηγαινε στη διαχειριση εφαρμογων, βρες το market και κανε διαγραφη δεδομενων

 

Το έχω προσπαθήσει πάλι βγαζει "Προσοχη:Παρουσιαστηκε ενα σφαλμα προσπαθηστε αργοτερα" και η εφαρμογη δεν ανοιγει

Link to comment
Share on other sites

tyxerakia σε ευχαριστω πολυ. χαρη σε εσενα γλυτωσα 15 μερες περιμενε και απο to hacs-root... σιγα σιγα εβαλα την jm5 της wind(okt 2010).μετα προσπαθησα μεσω kis να παω σε frogyo 2.2 αλλα εγραψε οτι αυτη η εκδοση δεν εχει αναβαθμιση ενω εσυ στην ενοτητα του επισημου φρογιο λες οτι η εταιρια την εδωσε.τελος παντων.υπαρχει καπου οδηγος με odin να περασω το τελευταιο επισημο ομως firmware με ολη την διαδικασια(ρολοι ρυθμιση κλπ) οπως με perigrafh jm5?? ειδα και το βιντεο με 2.2.1 αλλα ειναι ανεπισημη.θα ημουν υποχρεος.

 

Τη 2.2.1 αξίζει να την περάσεις παρόλο που είναι ανεπίσημη για την Ελλάδα. Είναι η ταχύτερη όλων και σταθερή. Έχει ελληνικό μενού. Μη σε απασχολεί που δεν είναι επίσημη ελληνική, γιατί ο μοναδικός λόγος για να μην την περάσει κάποιος είναι το οτι καταργεί την εγγύηση. Απ'οτι κατάλαβα από αυτά που σου ειπαν στο σερβις, εσύ εγγύηση δεν έχεις (εκτός και αν οταν κάλεσες το σερβις τους είπες οτι πήγες να φλασάρεις κάτι ανεπίσημο και σου είπαν οτι δεν καλύπτουν τέτοιες ταρζανιές στην εγγύηση).

 

mixmat, εννοείται ότι ΔΕΝ έχεις πια εγγύηση, από τη στιγμή που προσπαθείς να φλασάρεις Ελληνική rom σε Αγγλικό τηλέφωνο...και προφανώς η αγγλική συσκευή δε δέχεται την ελληνική JM5 γιατί έχει άλλο product code. Γι'αυτό όπως σου είπαμε και εγώ και ο Μιχάλης, από τη στιγμή που δεν έχεις εγγύηση, να βάλεις το καλύτερο που υπάρχει για το κινητό σου και να το ευχαριστηθείς.

Και το καλύτερο αυτή τη στιγμή είναι οι 2.2.1.

 

Το έχω προσπαθήσει πάλι βγαζει "Προσοχη:Παρουσιαστηκε ενα σφαλμα προσπαθηστε αργοτερα" και η εφαρμογη δεν ανοιγει

 

Δοκίμασε να κάνεις clear cache και data σε όλες τις google εφαρμογές (GTalk, Market, etc.). Το πρόβλημά σου θα φτιάξει σίγουρα με factory reset, αλλά έτσι θα χάσεις τα δεδομένα σου, οπότε δοκίμασε αυτό με τον καθαρισμό.

Edited by Tyxerakias
- Alex
Link to comment
Share on other sites

διαβασα σημερα οτι η υπηρεσια playstation suite αν κ θα υποστηριζεται απο εκδοση 2.3 κ πανω υποχρεωτικα η συσκευη πρεπει να εχει επεξεργαστη nvidia tegra2 οποτε τζιφοσς για τους γαλαξιες μας θεωρω
Link to comment
Share on other sites

Οχι τζιφος ας ειναι καλα οι τυποι στο xda θα το κανουν το θαυμα τους παλι μεινε ησυχος στην τελικη αν αγορασεις τον διαδοχο του γαλαξια βρες το μοντελο με τον tegra και ησυχασε εγω πρωσοπικα αυτο θα κανω

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους....προβληματα παιδες με τα mms του galaxy...μιλησα με wind αλλα μαυρα μεσανυχτα...μου εστειλαν ενα σωρο ρυθμισεις αλλα ματαια...ειδικα οταν τους ειπα πως εκανα αναβαθμιση στη froyo εκδοση του λογισμικου τους επεσαν τα τηλεφωνα ....λες και μιλαγα κινεζικα.....πως γραφεται αυτο κυριε?με ρωτησε μια τυπισα απο εξυπηρετηση πελατων....τελοσπαντων αν ξερει καποιος κατι ασ με βοηθησει....να σημειωσω πως οταν ειχα την εκδοση eclair (δεν ξερω αν το εγραψα σωστα)τα mms λειτουργουσαν....

Εχω φτιαξει οδηγο στο blog μου. εχει ετοιμες και τις ρυθμισεις για wind Που λειτουργουν κανονικα.

εδω εισαι φιλε μου :

http://antonis-news.blogspot.com/2011/01/apn-internet-mms-android.html

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

Οχι τζιφος ας ειναι καλα οι τυποι στο xda θα το κανουν το θαυμα τους παλι μεινε ησυχος στην τελικη αν αγορασεις τον διαδοχο του γαλαξια βρες το μοντελο με τον tegra και ησυχασε εγω πρωσοπικα αυτο θα κανω

 

Νομιζω οτι ειναι πλεον θεμα hardware ομως και οχι software. Εκτος αν μπορεσουν απο το xda να μεταμορφωσουν τον επεξεργαστη του γαλαξια σε tegra2 :lol:

 

PS. Λιγο ασχετο, αλλα αφου λεμε για gaming μηπως τυχαινει να εχουμε εδω μεσα καποιον gamer με PS3? Pm me για να ρωτησω κατιτις.:)

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

καλα θα ηταν αλλα που τετοια τυχη , κυριως αναφερομουν για τον διαδοχο του γαλαξια που θα φοραει τον εξυνος

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

καλα θα ηταν αλλα που τετοια τυχη , κυριως αναφερομουν για τον διαδοχο του γαλαξια που θα φοραει τον εξυνος

 

Α οκ για το SGS II με Exynos δεν ξερω, απλα ο φιλος στο οποιο απαντησες αναφεροταν στο δικο μας γαλαξια:)

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

οτι να ναι;

μην βιάζεστε να θάψετε τον γαλαξία και την 2.3 θα πάρουμε και τα παιχνιδάκια θα παίξουμε

red έχω εγώ ps3, τώρα δεν ξέρω άμα μπορώ να σε βοηθήσω αλλά στείλε μου πμ και βλέπουμε

Contact: a.pap@doeyetea.eu

Αλέξανδρος - [School of Tourism & Hospitality – STEAN College] - [Web Designer]

[Root στο Galaxy S II] - [Ορολογία του Android]

Link to comment
Share on other sites

αν και προβλέπω την απάντηση, θα ρωτήσω:

είμαι με JG1 γερμανού (όποιος θέλει το πιστεύει :) ) και σκεφτόμουν μόλις βρω λίγο χρόνο να βάλω την 2.2.1, αλλά βλέπω κινητικότητα στα upadtes, ακόμη και προς 2.3 μεριά. Το κινητό γενικά με ικανοποιεί όπως είναι, αλλά δεν θα με χαλούσε να γινόταν και καλύτερο. Επειδή δεν έχω ούτε χρόνο ούτε διάθεση να φλασάρω και να στήνω κάθε 2 μέρες (ούτε κάθε μήνα), να βάλω τη ευρωπαϊκή 2.2.1 ή να περιμένω λιγάκι μήπως και δούμε επίσημη ελληνική;

Link to comment
Share on other sites

αν και προβλέπω την απάντηση, θα ρωτήσω:

είμαι με JG1 γερμανού (όποιος θέλει το πιστεύει :) ) και σκεφτόμουν μόλις βρω λίγο χρόνο να βάλω την 2.2.1, αλλά βλέπω κινητικότητα προς 2.3 μεριά. Το κινητό γενικά με ικανοποιεί όπως είναι, αλλά δεν θα με χαλούσε να γινόταν και καλύτερο. Επειδή δεν έχω ούτε χρόνο ούτε διάθεση να φλασάρω και να στήνω κάθε 2 μέρες (ούτε κάθε μήνα), να βάλω τη ευρωπαϊκή 2.2.1 ή να περιμένω λιγάκι μήπως και δούμε επίσημη ελληνική;

 

Ας απαντησω πρωτα αυτο που προεβλεψες. Τι κανεις εσυ ακομη με την JG1?:lol:

 

Αποψη μου ειναι οτι δεν εχει νοημα να περιμενεις καμια ελληνικη γιατι α) δεν ξερουμε ποτε θα δοθει β) δεν προκειται να ειναι καλυτερη απο οποιαδηποτε 2.2.1 κυκλοφορει τωρα. Αρα ακολουθησε τους οδηγους και περνα σε JS7 για να απολαυσεις τις πραγματικες δυνατοτητες της συσκευης που χρυσοπληρωσες.

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

αν και προβλέπω την απάντηση, θα ρωτήσω:

είμαι με JG1 γερμανού (όποιος θέλει το πιστεύει :) ) και σκεφτόμουν μόλις βρω λίγο χρόνο να βάλω την 2.2.1, αλλά βλέπω κινητικότητα στα upadtes, ακόμη και προς 2.3 μεριά. Το κινητό γενικά με ικανοποιεί όπως είναι, αλλά δεν θα με χαλούσε να γινόταν και καλύτερο. Επειδή δεν έχω ούτε χρόνο ούτε διάθεση να φλασάρω και να στήνω κάθε 2 μέρες (ούτε κάθε μήνα), να βάλω τη ευρωπαϊκή 2.2.1 ή να περιμένω λιγάκι μήπως και δούμε επίσημη ελληνική;

 

Αν και υπάρχουν πολλοί λόγοι να φύγεις από την JG1, ίσως αν περίμενεις ακόμα καναδυό μήνες, θα βγει η 2.2.1 (ή η 2.3) για Ελλάδα. Κι αυτό είναι ένα μεγάλο ίσως. Το κινητό σε ικανοποιεί απλά επειδή δεν ξέρεις τί χάνεις. Αλλά δικαίωμά σου :)

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Ας απαντησω πρωτα αυτο που προεβλεψες. Τι κανεις εσυ ακομη με την JG1?:lol:

 

Αποψη μου ειναι οτι δεν εχει νοημα να περιμενεις καμια ελληνικη γιατι α) δεν ξερουμε ποτε θα δοθει β) δεν προκειται να ειναι καλυτερη απο οποιαδηποτε 2.2.1 κυκλοφορει τωρα. Αρα ακολουθησε τους οδηγους και περνα σε JS7 για να απολαυσεις τις πραγματικες δυνατοτητες της συσκευης που χρυσοπληρωσες.

 

loooool κάποιος έπρεπε να κρατήσει το φορύριο :lol::lol:

 

ρε συ πέρα από την πλάκα πραγματικά δεν έχω καθόλου χρόνο να ξαναστήνω, και βασικά φοβάμαι εκείνη την απειρολάχιστη πιθανότητα να πάει κάτι στραβά και μετά να ξοδέψω ποοοοσο χρόνο ακόμη προσπαθώντας να το λύσω. Anyway, έχω και τρίκουμπο, οπότε μάλλον είναι θέμα χρόνου και για μένα.

 

όσο για το ποσό, και για την ιστορία, ναι ήταν κάμποσο αλλά λόγω γενναίας επιδότησης έδωσα κάτω από τα μισά της (τότε) τιμής πώλησης. Πάντως, I see your point :p

 

 

@τυχερακιας

thanx for the tip θα το σκεφτώ σοβαρά :)

Link to comment
Share on other sites

loooool κάποιος έπρεπε να κρατήσει το φορύριο :lol::lol:

 

ρε συ πέρα από την πλάκα πραγματικά δεν έχω καθόλου χρόνο να ξαναστήνω, και βασικά φοβάμαι εκείνη την απειρολάχιστη πιθανότητα να πάει κάτι στραβά και μετά να ξοδέψω ποοοοσο χρόνο ακόμη προσπαθώντας να το λύσω. Anyway, έχω και τρίκουμπο, οπότε μάλλον είναι θέμα χρόνου και για μένα.

 

όσο για το ποσό, και για την ιστορία, ναι ήταν κάμποσο αλλά λόγω γενναίας επιδότησης έδωσα κάτω από τα μισά της (τότε) τιμής πώλησης. Πάντως, I see your point :p

 

 

@τυχερακιας

thanx for the tip θα το σκεφτώ σοβαρά :)

 

Kοιτα αν εισαι rooted μπορεις να κρατησεις ενα backup των εφαρμογων-δεδομενων σου και να τα επαναφερεις χωρις προβλημα αφου περασεις τη νεα ρομ. Οι επαφες σου συγχρονισμενες στο gmail σε ενα δευτερολεπτο θα ειναι πισω στο κινητο, οποτε το στησιμο σου θα σε ταλαιπωρησει ελαχιστα. Αφου εχεις και τα 3 κουμπια δεν νομιζω οτι πρεπει να ανησυχεις ιδιαιτερα.

 

Θα δεις απλα μια αλλη συσκευη. Οσο και να το πληρωσες το κινητο δυστυχως δεν δουλευει out of the box οπως θα επρεπε και οπως του αξιζει. Αδικει τον εαυτο του. Η επιλογη ειναι δικη σου και οι οδηγοι στη διαθεση σου:)

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

παντως παιδες απο την μια, μια συσκευη σαν το iphone πχ, που απο το κουτι της, οτι κανει το κανει τελεια ειναι σιγουρα πολυ ομορφη και θα θελαμε και το galaxy να δουλευει χωρις τα γνωστα lags, αλλα απο την αλλη τωρα τελευταια εχω παρατηρησει οτι ολο αυτο το μονταρισμα με roms, kernels, deodexed roms, tweaks, cwm και αλλα πολλα στο galaxy μου αρεσει απιστευτα, προσδιδει κατι παραπανω στη συσκευη :D

οσο βαρετο και αν ειναι οταν το σκεφτεσαι μετα οταν αρχισεις δεν ξεκολλας :lol:

 

και η επομενη συσκευη σιγουρα θελω να ειναι αρχοντια στις μοντες :D

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

παντως παιδες απο την μια, μια συσκευη σαν το iphone πχ, που απο το κουτι της, οτι κανει το κανει τελεια ειναι σιγουρα πολυ ομορφη και θα θελαμε και το galaxy να δουλευει χωρις τα γνωστα lags, αλλα απο την αλλη τωρα τελευταια εχω παρατηρησει οτι ολο αυτο το μονταρισμα με roms, kernels, deodexed roms, tweaks, cwm και αλλα πολλα στο galaxy μου αρεσει απιστευτα, προσδιδει κατι παραπανω στη συσκευη :D

οσο βαρετο και αν ειναι οταν το σκεφτεσαι μετα οταν αρχισεις δεν ξεκολλας :lol:

 

και η επομενη συσκευη σιγουρα θελω να ειναι αρχοντια στις μοντες :D

 

Nαι Βασιλη κι εμενα μου αρεσει το πειραγμα και ολα τα mods/tewaks/βελτιωσεις και ειναι και ενας βασικος λογος που πολλοι δεν προτιμουν την apple. Παρολα αυτα θα μπορουσε το κινητο να δουλευει τελεια και out of the box για τους φιλους που δεν θελουν να γινουν μαστορες στο πειραγμα και το φλασαρισμα για να κανουν τη συσκευη να δουλευει οπως πρεπει. Αρα φτιαχνεις το software να ρολαρει τελεια και απροβληματιστα και απο εκει και περα οποιος θελει να πειραξει και να βελτιωσει διαβαζει και προχωραει.

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

Nαι Βασιλη κι εμενα μου αρεσει το πειραγμα και ολα τα mods/tewaks/βελτιωσεις και ειναι και ενας βασικος λογος που πολλοι δεν προτιμουν την apple. Παρολα αυτα θα μπορουσε το κινητο να δουλευει τελεια και out of the box για τους φιλους που δεν θελουν να γινουν μαστορες στο πειραγμα και το φλασαρισμα για να κανουν τη συσκευη να δουλευει οπως πρεπει. Αρα φτιαχνεις το software να ρολαρει τελεια και απροβληματιστα και απο εκει και περα οποιος θελει να πειραξει και να βελτιωσει διαβαζει και προχωραει.

 

ναι το θεμα ομως μετα θα ειναι αμα το τηλεφωνο λειτουργει τοσο smooth οπως το ios πχ μετα ποσες μοντες παραπανω να κανεις...

 

με την darky πως τα πας τωρα που το σκεφτηκα?

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

ναι το θεμα ομως μετα θα ειναι αμα το τηλεφωνο λειτουργει τοσο smooth οπως το ios πχ μετα ποσες μοντες παραπανω να κανεις...

 

με την darky πως τα πας τωρα που το σκεφτηκα?

 

Ε οκ μετα κανεις μοντες για themes, για boot screens και αλλες τετοιες εφεδιες.:)

 

Μια χαρα προς το παρον, σταθερη και απροβληματιστη. Top αποδοση παντου και αρκετα εφετζιδικη. Αφου μια μερα πριν την περασω ημουν για καφε με ενα φιλαρακι μου iphoner και επαιξε λιγο με το κινητο. Την επομενη ξαναβρισκομαστε και παιρνει στα χερια του το κινητο "σκοτεινιασμενο" πλεον και τα παιξε. :)Το μενου των εφαρμογων με το "cube effect" με εχει τρελανει, scrollαρω πανω κατω χωρις λογο για να το βλεπω. :lol:Περιμενω να κανει 1-2 κυκλους ακομη η μπαταρια για να βγαλω και το συμπερασμα μου για την αυτονομια.

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S (Μέρος ΙΙΙ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...