Jump to content

[Tablet] Motorola XOOM


zafos90
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια μεταχειρισμενο Motorola Xoom 32GB 3G GSM (MZ601) φοραει 4.1.1 , CM με 200ε αξιζει την αγορα?η εναπομενουσα εγγυηση που λεει πως εχει θα ισχυει?

το θελω για ιντερνετ (και μεσω 3g) και κομιξ(cbr)-ebooks κυριως

Edited by VaSp
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το μηχάνημα είναι πολύ καλό και με την ελλειψη νεων ταμπλετων ίσως να δικαιολογεί τα 200ε, κανε κανα παζάρι!

 

παιδες έχω την ΕΟΣ 3, αντιμετωπίζει κανείς πρόβλημα με τα updates του google now? κρασάρει συνεχώς!! τι θα μπορούσα να κάνω;

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

παιδια καλησπερα πηρα ενα xoom 3G ΜΖ601 και εχει 4.04

τι παιζει με update,root και custom rom? θα βοηθησετε ?

ευχαριστω

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Για να αναγνωρίζει στικάκια χρειάζεται root? Όταν κανω root χάνω όλα τα δεδομένα και πρέπει να ξαναστήσω το μηχάνημα από την αρχή? Ο μόνος λόγος που θέλω να το κάνω είναι για να διαβάζω στικάκια... όχι να αλλάξω rom ή οτιδήποτε άλλο
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Με την eos 3 stable σας δουλευει το micro usb port για μεταφορα otg κτλ?

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Λέω μέσα στις επόμενες μέρες να φτιάξω έναν οδηγό για το πως ξεκλειδώνουμε το xoom πως το ρουταρουμέ και πως περνάμε gustom rom, αν υπάρχει ενδιαφέρον.

Όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

Λέω μέσα στις επόμενες μέρες να φτιάξω έναν οδηγό για το πως ξεκλειδώνουμε το xoom πως το ρουταρουμέ και πως περνάμε gustom rom, αν υπάρχει ενδιαφέρον.

 

Και εχεις αργήσει!!! :D:thumbup:άντε να μας ανοίξει τα μάτια κανένας χριστιανός γιατί εγώ δεν το κατέχω καθόλου το σπόρ

[sIGPIC][/sIGPIC] ΚΩΣΤΑΣ http://www.vstrom.gr/forum/
Link to comment
Share on other sites

Λέω μέσα στις επόμενες μέρες να φτιάξω έναν οδηγό για το πως ξεκλειδώνουμε το xoom πως το ρουταρουμέ και πως περνάμε gustom rom, αν υπάρχει ενδιαφέρον.

 

Respect.............;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

Μέσα στο ΣΚ βρήκα χρόνο να παίξω με το xoom (πλέον των παιδιών) και να του περάσω την 4.4.2

3G δεν έχω δοκιμάσει, γενικά δουλεύει καλά. Δεν βλέπω βέβαια διαφορά στην ταχύτητα από τις άλλες εκδόσεις...Μόνο το OC στα 1.4 ότι κάνει!

Πήρε πάντως μια σημαντική αναβάθμιση!

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου πει ποια είναι η πιο γρήγορη και απροβλημάτιστη έκδοση που μπορώ να βάλω στο xoom. Το έχω με την εργοστασιακή αλλά λέω να κάνω root και να περάσω μια πιο καινούργια. Δε θέλω ντε και καλά να έχω την τελευταία αλλά αυτή που θα δουλεύει περισσότερο απροβλημάτιστα και χωρίς κολλήματα.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Κάνεις;;;;;

Εγώ του φόρεσα αυτή, δείχνει αρκετά καλή

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Η πιο σταθερή και απροβλημάτιστη πια είναι; δε θέλω να έχω πολλά προβλήματα και να ψάχνω τη λύση όλη την ώρα. Πιστεύω με μια 4.2 θα ήμουν μια χαρά. Δε νομίζω ότι θα πάω στην 4.4 που δεν έχει ακόμα προλάβει να κυκλοφορήσει...
Link to comment
Share on other sites

Η πιο σταθερή και απροβλημάτιστη πια είναι; δε θέλω να έχω πολλά προβλήματα και να ψάχνω τη λύση όλη την ώρα. Πιστεύω με μια 4.2 θα ήμουν μια χαρά. Δε νομίζω ότι θα πάω στην 4.4 που δεν έχει ακόμα προλάβει να κυκλοφορήσει...

Εγώ που είμαι με την omnirom 4.4 πάντως νομίζω ότι είναι η πιο γρήγορη. Δεν το χω ξαναδεί έτσι το tablet. Ίσως στην αρχή μόνο όταν το πήρα

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση. Επειδή είναι η πρώτη φορά που θα κάνω root και θα περάσω custom Rom υπάρχουν κάπου αναλυτικές οδηγίες και τα αρχεία που πρέπει να κατεβάσω. To 3G λειτουργεί κανονικά; Είσαι πολύ σημαντικό αυτό για εμένα για το χρησιμοποιώ συνέχεια και σχεδόν καθημερινά και σαν mobile hotspot για άλλες συσκευές.
Link to comment
Share on other sites

Το tablet σε ολες τις rom που εχουν phablet interface σερνετε! Στην Omni, και σε όλες τις KitKat απο οτι κατάλαβα έχει αφαιρεθεί ο κώδικας για tablet UI. Αναγκαστηκά το τρέχω σε Immerse Mode και πραγματικά παει σφαίρα! Τελικα το xoom δεν θα πεθάνει ποτέ!
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Εγώ του φόρεσα αυτή, δείχνει αρκετά καλή

 

Tο 3G λειτουργει ???

 

Την cm11την έχει δοκιμάσει κανείς ?

Edited by bandit400
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει δοκιμάσει κανένας την cm11 η την cm10 ; Τελικά ενεργοποίηση των κλήσεων με 3G γίνεται ; Διαβάζω πολλα στο διαδυκτιο αλλα πουθενά κάτι συγκεκριμένο
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδια αγορασα περυσι το xoom μεταχειρισμενο και αυτος που μου το πουλησε εχει περασει καποια custom rom και την αφησα ετσι οπως ηταν. Λογω επειδη ο καιρος περασε ομως,θα ηθελα να μου πειτε ποια rom μπορω να περασω και με ποιον τροπο (καποιο αναλυτικο οδηγο ισως?) ωστε να κανω το ταμπλετακι μου να ειναι γρηγορο στις μερες μας?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...