Jump to content

[Επίσημο] LG Optimus Black / White (P970)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φίλε μου η τιμή στον κατάλογο και στον Η/Υ σε κάθε wind είναι 399. Όταν όμως βάλει τον κωδικό του προϊόντος για πώληση τότε το σύστημα βγάζει 299. Εξακριβωμένο σήμερα που το αγόρασα, είναι φίλος το παιδί στο κατάστημα που πήγα και αυτός χωρίς να γνωρίζει μου είπε στην αρχή 399 βλέποντας στον ηλεκτρονικό κατάλογο, άλλα μετά μου είπε για να δοκιμάσουμε στην σελίδα του προγράμματος για πώληση του προϊόντος και εκεί το έβγαζε 299 και έτσι το αγόρασα. Μπορεί να είναι και λάθος του συστήματος της wind για αυτό όσοι προλάβετε...τρέξτε!!!!!!!!!!
frastgr
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Φίλε μου η τιμή στον κατάλογο και στον Η/Υ σε κάθε wind είναι 399. Όταν όμως βάλει τον κωδικό του προϊόντος για πώληση τότε το σύστημα βγάζει 299. Εξακριβωμένο σήμερα που το αγόρασα, είναι φίλος το παιδί στο κατάστημα που πήγα και αυτός χωρίς να γνωρίζει μου είπε στην αρχή 399 βλέποντας στον ηλεκτρονικό κατάλογο, άλλα μετά μου είπε για να δοκιμάσουμε στην σελίδα του προγράμματος για πώληση του προϊόντος και εκεί το έβγαζε 299 και έτσι το αγόρασα. Μπορεί να είναι και λάθος του συστήματος της wind για αυτό όσοι προλάβετε...τρέξτε!!!!!!!!!!

 

Δεν ειναι λαθος η ανακοινωση στα καταστηματα εχει ερθει απο 31.05 συγκεκριμενα γιαυτο το κινητο

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ξερει κανεις ποτε ληγει η προσφορα?

 

Μέχρι εξαντλήσεως αποθεμάτων. Εκτιμώ πως δεν θα κρατήσει για πολύ.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Εψαχνα εδω κ μερες να παρω κινητο θα περνα το se arc αλλα με αυτη τη τιμη ηταν μονοδρομος το optimus

Ενα ευχαριστω στο myphone και στα παιδια που μας ειπαν για την προσφορα

Επειδη πρωτη φορα δουλευω android υπαρχει κανενας οδηγος στο site?

thnx athanaso77

Edited by ribenas
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Επειδη πρωτη φορα δουλευω android υπαρχει κανενας οδηγος στο site?

 

Θα χρειαστεί να ρίξεις μια ματιά εδώ... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=270440

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα,

το αγόρασα και 'γω χθες στα 299.

 

ωραίο κινητό αν και η πλάτη του μου κάνει λίγο πλαστικούρα ... αλλά γούστα είναι αυτά.

 

το κακό είναι ότι η συσκευή μου έχει 2 stuck pixels (δηλαδή φωτεινά όχι καμμένα). Δεν έχω δοκιμάσει ακόμα καμιά εφαρμογή μπας και στρώσουν (έχει να προτείνει κανείς καμία; ) αλλά μέχρι τώρα σε άλλες περιπτώσεις δεν έχω δει ποτέ κάποιο αποτέλεσμα.

 

Ξέρει κανείς αν μπορώ να διεκδικήσω αντικατάσταση συσκευής ή δεν θεωρείτε αιτία για doa;

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Δεν μπορείς να κάνεις τίποτα για να το φτιάξεις. Επιστροφή στο κατάστημα. Φυσικά και είναι λόγος για DOA.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

απ'την πλευρά μου φυσικά και είναι αιτία για doa το θέμα είναι αν είναι και από την πλευρά τους.

Δίνει η LG κάποια zero-pixel εγγύηση;

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Και στο κατάστημα να πας κατευθείαν και τους το δείξεις... δεν μπορούν να το αρνηθούν για ολοκαίνουργια συσκευή. Επιστροφή άμεσα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον για το θεμα της αναβαθμισης που βγαζει προβλημα στην ταυτοποιηση μου απαντησαν απο την LG οτι η 10b εβγαλε κατι προβληματα και την αποσηραν προσωρινα και ειναι μονο για συγκεκριμενα ιμει....το προβλημα της ταυτοποιησης απλος σου λεει οτι δεν εχει για σενα Αναβαθμιση

 

Sent from my LG-P970 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το χτύπησα και ΄γω σήμερα από Wind,τελευταίο κομμάτι στα 299,σφραγισμένο ελληνικό μια χαρά...πολύ ποιοτικό το κινητάκι και σβέλτο-τέλεια ποιότητα κατασκευής πάντως και όλα δουλεύουν σωστά....μπράβο στην Wind γιατί σε αυτή τη τιμή περίπου παίρνεις το Galaxy Ace ας πούμε (282) που δεν το φτάνει πουθενά το Black...;):)
Link to comment
Share on other sites

Εγκατέστησα χαρτες και ολα καλα.Προβλημα με root.Δείχνει να κολλάει και σταματα η διαδικασία.Πρόβλημα με call recording.Kανένα απο τα γνωστα προγράμματα δεν ανταποκρίνεται.Οθόνη πολυ καλή.Ποιότητα κατασκευής πολυ καλή.Για 299 εξαιρετικό κινητό.Το root έγινε με την ίδια διαδικασία για το Optimus 2x.
Link to comment
Share on other sites

παίδες κάποια θήκη για το κινητό έχετε να προτείνετε; σκέφτομαι για σιλικόνης μαλακή άλλα Ελλάδα από ότι βλέπω στο net δεν υπάρχει, μόνο από ebay θα αργήσει όμως!!!! Edited by sakiss
frastgr
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έκανα μια βόλτα στα πλαισια multirama wind klp και δεν έχουν φέρει κάτι. Η σιλικόνης δεν μαρέσει πολύ σκαλώνει στο παντελόνι :p

Εγώ της LG λέω να πάρω που έχει βγάλει. Είναι hard case

 

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=170645309851&ssPageName=STRK:MEWAX:IT#ht_2579wt_1139

 

Αν ξέρει κανείς για Ελλάδα που να το βρούμε ας πει ή καμιά καλύτερη πρόταση

 

Επίσης για protector υπάρχει κάτι καλό που να μην χαλάει την απίστευτη αίσθηση του touch; :)

Link to comment
Share on other sites

φίλε μου η σιλικόνης σκαλώνει λίγο στην αρχή μετά από λίγο καιρό που φθείρεται κάπως είναι οκ. Η σκληρή θήκη που προτείνεις δεν ''πληγώνει'' το κινητό στα σημεία που κουμπώνει; Αλλιώς και αυτή καλή περίπτωση μου φαίνεται!!!!!!
frastgr
Link to comment
Share on other sites

παίδες κάποια θήκη για το κινητό έχετε να προτείνετε; σκέφτομαι για σιλικόνης μαλακή άλλα Ελλάδα από ότι βλέπω στο net δεν υπάρχει, μόνο από ebay θα αργήσει όμως!!!!

Δεν θα έβαζα θήκη σε ένα τόσο ωραίο κινητό...θα σου πρότεινα pouch.

http://cgi.ebay.com/Waterproof-Elastic-Case-Pouch-LG-Optimus-Black-P970-/390319358515?pt=PDA_Accessories&hash=item5ae0d8c233#ht_3192wt_1139

http://cgi.ebay.com/New-OEM-Android-Pouch-Case-LG-Optimus-Black-P970-/280678572410?pt=PDA_Accessories&hash=item4159bf217a#ht_2320wt_905

 

Εγώ έκανα μια βόλτα στα πλαισια multirama wind klp και δεν έχουν φέρει κάτι. Η σιλικόνης δεν μαρέσει πολύ σκαλώνει στο παντελόνι :p

Εγώ της LG λέω να πάρω που έχει βγάλει. Είναι hard case

 

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=170645309851&ssPageName=STRK:MEWAX:IT#ht_2579wt_1139

 

Αν ξέρει κανείς για Ελλάδα που να το βρούμε ας πει ή καμιά καλύτερη πρόταση

 

Επίσης για protector υπάρχει κάτι καλό που να μην χαλάει την απίστευτη αίσθηση του touch; :)

Eλλάδα λογικά θα αργήσουν να έρθουν τα αξεσουάρ αναλογως και την απήχηση του κινητού.Screen protector δεν έχω βάλει ποτέ μου σε κινητό και ούτε πρόκειται.Η hard case της LG super φαινεται και οικονομική.

Edited by sakiss
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα έβαζα θήκη σε ένα τόσο ωραίο κινητό...θα σου πρότεινα pouch.

http://cgi.ebay.com/Waterproof-Elastic-Case-Pouch-LG-Optimus-Black-P970-/390319358515?pt=PDA_Accessories&hash=item5ae0d8c233#ht_3192wt_1139

http://cgi.ebay.com/New-OEM-Android-Pouch-Case-LG-Optimus-Black-P970-/280678572410?pt=PDA_Accessories&hash=item4159bf217a#ht_2320wt_905

 

 

Eλλάδα λογικά θα αργήσουν να έρθουν τα αξεσουάρ αναλογως και την απήχηση του κινητού.Screen protector δεν έχω βάλει ποτέ μου σε κινητό και ούτε πρόκειται.Η hard case της LG super φαινεται και οικονομική.

 

φίλε μου θήκη pouch έχω ήδη σε άλλο touch κινητό και δεν με βολεύει καθόλου ιδίως στο αυτοκίνητο, ευχαριστώ για τις προτάσεις σου.

frastgr
Link to comment
Share on other sites

μια βοηθεια. πηρα χθεσ το κινητο . εχω ενα προβλημα οι επαφες μολις μπω μετα απο λιγο με πετανε εξω και μου γραφει αναγκαστικο κλεισιμο. εκανα μια επαναφορα εργοστασιακων και διαγραφικαν ολα αλλα παλι τα ιδια. τι αλλο μπορω να κανω; πιθανον να μην εχει καλογραφτει το firmware.
~~ΧΡΗΣΤΟΣ~~:X
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε να δεις αν κανει τα ιδια αφου αφαιρεσεις την καρτα μνημης.

 

τιποτα το ξαναεκανς. υπαρχει τροπος να ξαναπερασω το firmware εγω;

~~ΧΡΗΣΤΟΣ~~:X
Link to comment
Share on other sites

Τελικά η wind μέχρι σήμερα ήταν η προσφορά?Ξέρει κανείς? Το πήρα και εγώ με επιδότηση χτες αλλά θέλω να το πουλήσω !χαχα!
Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να μπορει να σου το ξαναπερασει το LG Mobile Updater, αν απο την "Υποστηριξη Πελατων" επιλεξεις "Διαδικασια Επαναφορας".

 

πηγα να το κανω αυτο αλλα εβαζα ιμει με τις παυλες οπως το εχει και s/n κανονικα αλλα μου βγαζε οτι δεν βαζω κατι σωστα μου βγαζει οτι ειναι λαθος το msn κατι τετοιο.

~~ΧΡΗΣΤΟΣ~~:X
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε ΙΜΕΙ χωρις κενα ή S/N που αναγραφεται στο κουτι.

 

το πετυχα αλλα με βαζει σε μια αναβαθμιση ελεγχει το τηλεφωνο και μου λεει στο τελος οτι δεν χρειαζετα;ι αναβαθμιση και δεν μου ξαναπερναει το λειτουργικο...

~~ΧΡΗΣΤΟΣ~~:X
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...