Jump to content

[Επίσημο] LG Optimus Black / White (P970)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εγω πιστευω ειναι κατι σαν το desire περσυ στο γερμανο για κανα μηνα απο 499 στα 399....αλλα απο την τριτη μερα εξαφανιστηκαν ολα.....
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Review

http://www.androidcentral.com/lg-optimus-black-review

 

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=rKYxtwJPyLk&feature=player_embedded]YouTube - ‪LG Optimus Black‬‏[/ame]

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=vFrW4SgV0KU&feature=player_embedded]YouTube - ‪LG Optimus Black UI settings‬‏[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Επικοινωνησα με το Multirama, απο οπου ειχα αγορασει 2 κομματια πριν 10 μερες προς 399 το καθένα, και τους ζητησα να βρουν τροπο να απαλυνουν το "πιάσιμο" των 200 ευρω. Με κάλεσαν πριν λιγο και με περισσό θρασος υποννοησαν οτι την πατησα και δεν προτιθενται να κανουν τιποτε.

 

Να εχετε υποψη σας ολοι το πως χουφτωνει το Multirama τα θυματα που το επιλεγουν για τις αγορες τους. Αν το ειχα τσιμπησει απο το Saturn, θα ειχα το δικαιωμα να τα επιστρεψω και να παρω πισω τα χρηματα μου στο ακεραιο ενω αυτοι δε φιλοτιμηθηκαν ουτε μια δωροεπιταγη να προσφερουν!

 

εχω την εντυπωση πως εχεις δικαιωμα να το επιστρεψεις στην αρχικη του κατασταση μεσα σε 15 μερες ανεξαρτητου εμπορου..παρε τηλ τον ινκα να μαθεις...

οτι ποναει δεν σημαινει πως αξιζει κιολας.....
Link to comment
Share on other sites

Σκέτη συσκευή 299 ευρώ και βάζεις ότι sim θες;

Δώστε περισσότερα info γιατί αν ισχύει με βλέπω να το αγοράζω

Link to comment
Share on other sites

ωραία αύριο πάω να το πάρω :)

 

P.S Ε τα φαγε τα ψωμιά του και με το παραπάνω το diamond 2 μου και αυτό μου φαίνεται αξιόπιστη λύση και στα 299 είναι τζάμι :)

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα 299 όντως! Φοβερό φαίνεται πανάλαφρο και πολύ λεπτό. :)

Να ρωτήσω κάτι ξέρει κανείς στο sync (απτό gmail) πως βάζω μόνο το "my contacts" και όχι όλες τις επαφές από τα email;

Link to comment
Share on other sites

Μολις πηρα τηλ σε καταστημα της wind η τιμη του μου ειπε το παιδι ειναι 399 και ημουν ετοιμος να παω να το παρω με 299 τωρα 100 euro μεγαλη διαφορα

 

Τελικα δικιο ειχατε 299 εχει

Το τ κινητο ειναι στα χερια μου και φορτιζει για πρωτη φορα

Edited by ribenas
Link to comment
Share on other sites

299 κάνει φίλε! το πήρα το πρωί. Ίσως δεν ήξερε. Όταν το χτυπήσει στη μηχανή θα χρεώσει 299. Πήγαινε αν είναι και από κοντά αλλιώς ρώτα σε κάποιο άλλο κατάστημα κεντρικό κλπ(ανάλογα που είσαι)
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μολις πηρα τηλ σε καταστημα της wind η τιμη του μου ειπε το παιδι ειναι 399 και ημουν ετοιμος να παω να το παρω με 299 τωρα 100 euro μεγαλη διαφορα

 

Δυστυχώς έπεσες σε ανενημέρωτο υπάλληλο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

παιδια γραψτε τις εντυπωσεις σας απο αυτο το κινητο....

η τιμη ειναι ελκυστικη.

 

  • ποιοτητα κατασκευης
  • ακουστικο
  • καμερα
  • μπαταρια

 

πιστευετε οτι μπορει να συγκριθει με το samsung galaxy s

επισης γνωριζει κανεις για τη ram του κινητου;

Link to comment
Share on other sites

επειδη με ενδιαφερει η αγορα αυτου του κινητου για δωρο στη γηναικα μου. ειναι ευκολο να μου πει καποιος πως παει απο σημα τηλεφωνου και wifi ; και πω παει απο μπαταρια;

 

edit : αν ειναι ευκολο καποιος να μου απαντηση γρηγορα διοτι η αγορα πρεπει να γινει το απογευμα. ειμαι μεταξυ αυτου και του galaxy ace. ευχαριστω εκ των προτερων.

Edited by kopromax
~~ΧΡΗΣΤΟΣ~~:X
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
παιδια γραψτε τις εντυπωσεις σας απο αυτο το κινητο....

η τιμη ειναι ελκυστικη.

 

  • ποιοτητα κατασκευης
  • ακουστικο
  • καμερα
  • μπαταρια

 

πιστευετε οτι μπορει να συγκριθει με το samsung galaxy s

επισης γνωριζει κανεις για τη ram του κινητου;

 

Διάβασες καθόλου στα προηγούμενα post; :confused:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

επειδη με ενδιαφερει η αγορα αυτου του κινητου για δωρο στη γηναικα μου. ειναι ευκολο να μου πει καποιος πως παει απο σημα τηλεφωνου και wifi ; και πω παει απο μπαταρια;

 

edit : αν ειναι ευκολο καποιος να μου απαντηση γρηγορα διοτι η αγορα πρεπει να γινει το απογευμα. ειμαι μεταξυ αυτου και του galaxy ace. ευχαριστω εκ των προτερων.

 

φιλε αστο δεν σύγκρινετε με το samsing που αναφερεις σε σχεση με τα λεφτα του παντα

 

Τωρα απο μπαταρια εινςι ακομα αρχη.Απο χθες το πρωι που το πηρα το φορτισα στην αρχη σημερα το πρωι κ τωρα ειμαι στην μεση ςλλα με συνεχωμενη χρηση

 

Απο σημα δικτυου ειναι καλυτερο απο το P500 που ειχα

Link to comment
Share on other sites

φιλε αστο δεν σύγκρινετε με το samsing που αναφερεις σε σχεση με τα λεφτα του παντα

 

Τωρα απο μπαταρια εινςι ακομα αρχη.Απο χθες το πρωι που το πηρα το φορτισα στην αρχη σημερα το πρωι κ τωρα ειμαι στην μεση ςλλα με συνεχωμενη χρηση

 

Απο σημα δικτυου ειναι καλυτερο απο το P500 που ειχα

 

πολυ καλο αυτο. οποτε παω γιαυτο το απογευμα απο wind. σε ευχαριστω για την απαντηση.

~~ΧΡΗΣΤΟΣ~~:X
Link to comment
Share on other sites

<<<<<<<kopromax>>>>>>>

 

Το lg κατά την γνώμη μου. Είναι λεπτό, διακριτικό, καλή οθόνη, ελαφρύ, 1gh επεξεργαστη και όχι 800mh που έχει το Samsung,και Πολύ θετικά σχόλια για την μπαταρία και τιμή.

Το αγόρασε μια φίλη μου και είναι πολύ ευχαριστημένη αιδώ και 3 μέρες που το έχει, και εγώ που το κοίταξα αρκετά μου φάνηκε πάρα πολύ καλό αν και ήμουν προληπτικός στην αρχή.

keep flying
Link to comment
Share on other sites

εμενα παντος που εκανα ελεγχο μου λεει "Η συνδεση απετυχε λογω σφαλματος επαληθευσης ταυτοτητας." καμια ιδεα?
Link to comment
Share on other sites

οχι δεν αλλαξα.... την ιδια καρτα SIM εχω μεσα απο την αρχη.....δεν ξερω και με το LG Tool στο ΡC μου λεει οτι εχv την πιο προσφατη (10α εχω) αλλα στο ιστορικο μου βγαζει 10b....λες να φταιει οτι το εχω κανει root?????

 

ειναι γενικο προβλημα μπορει και αυριο να μην το κανει καθολου...τεσπα...αλλαξε σε 2.3 η ειναι απλος μικρη αναβαθμιση???

Edited by sakiss
Link to comment
Share on other sites

Σε τηλέφωνο πάντως στο κατάστημα Κομοτηνής είπαν 399€ και όταν ανέφερα το παραδειγμα πιο πάνω στην Αλεξανδρουπολη (αλλη τιμη στο συστημα) μου είπαν όχι, 399€ συσκευή.
Ericsson GH 688 --> Nokia 7110 --> Siemens SL45 --> Nokia 6510 --> Nokia 6600 --> Motorola MPx 220 --> Mitac MIO A701 --> Motorola RAZR V3 --> HTC Touch --> Motorola V525 --> iPhone 3G --> SE x10 mini --> LG P970 --> SGN i9250 --> i9505 --> iPhone 5s 16 GB --> iPhone 6 64GB --> iPhone 7 plus 256GB ---> iphone SE 128GB ---> iphone SE 2020 256 GB
Link to comment
Share on other sites

Μήπως δεν είναι κανονικό κατάστημα Wind και έχει απλά ΚΑΙ Wind; Αλλιώς πάρε στο 210-6158000 (κεντρικά wind) και ρώτα τους για το κατάστημα.

 

 

Έκανα και εγώ το update κανονικά..πένα το κινητό :)

Link to comment
Share on other sites

Μήπως δεν είναι κανονικό κατάστημα Wind και έχει απλά ΚΑΙ Wind; Αλλιώς πάρε στο 210-6158000 (κεντρικά wind) και ρώτα τους για το κατάστημα.

 

τι εννοείς κανονικό? κανονικό μου φαίνεται εμένα κάθε φορά που περναω:blink: και μόνο wind

Ericsson GH 688 --> Nokia 7110 --> Siemens SL45 --> Nokia 6510 --> Nokia 6600 --> Motorola MPx 220 --> Mitac MIO A701 --> Motorola RAZR V3 --> HTC Touch --> Motorola V525 --> iPhone 3G --> SE x10 mini --> LG P970 --> SGN i9250 --> i9505 --> iPhone 5s 16 GB --> iPhone 6 64GB --> iPhone 7 plus 256GB ---> iphone SE 128GB ---> iphone SE 2020 256 GB
Link to comment
Share on other sites

Σε τηλέφωνο πάντως στο κατάστημα Κομοτηνής είπαν 399€ και όταν ανέφερα το παραδειγμα πιο πάνω στην Αλεξανδρουπολη (αλλη τιμη στο συστημα) μου είπαν όχι, 399€ συσκευή.

 

Επεσες σε υπαλληλο που δν θα γνωριζε.Σου λεω κ στν βιτρινα ελεγε 399 κ μολις το χτηπησε εβγαλε 299.Πανε καλυτερα απο εκει

Link to comment
Share on other sites

Επεσες σε υπαλληλο που δν θα γνωριζε.Σου λεω κ στν βιτρινα ελεγε 399 κ μολις το χτηπησε εβγαλε 299.Πανε καλυτερα απο εκει

 

πήγα φίλε μου,το είδε και στον υπολογιστή και τίποτα.τέσσερα ακατέβατα

Ericsson GH 688 --> Nokia 7110 --> Siemens SL45 --> Nokia 6510 --> Nokia 6600 --> Motorola MPx 220 --> Mitac MIO A701 --> Motorola RAZR V3 --> HTC Touch --> Motorola V525 --> iPhone 3G --> SE x10 mini --> LG P970 --> SGN i9250 --> i9505 --> iPhone 5s 16 GB --> iPhone 6 64GB --> iPhone 7 plus 256GB ---> iphone SE 128GB ---> iphone SE 2020 256 GB
Link to comment
Share on other sites

πήγα φίλε μου,το είδε και στον υπολογιστή και τίποτα.τέσσερα ακατέβατα

 

εγώ από wind ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ (κανάρια) πήρα 2 στην αρχή δεν το πίστευε ότι του έλεγε 299 το σύστημα το διπλοτσεκαρε αλλά τα πήρα 299.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...