Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το κακο ειναι οτι χτες πηρα το κινητο και τις εφαρμογες τις εβαλα ολες μαζι την ιδια μερα...μηπως εχει προβλημα η βερζιον??
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

operation failed

not enough memory

 

αυτο ειναι το μηνυμα που μου βγαζει οταν προσπαθω να ανοιξω ενα αρχειο .pdf..:what:

Link to comment
Share on other sites

mobiola web camera spasmeno epitelous!!!!

Το δοκίμασα. Αρκετά καλό. Αλλά δεν μπόρεσα να το δουλέψω με bt. Το έχει καταφέρει κανείς ή δεν υποστηρίζει τέτοια σύνδεση?

Link to comment
Share on other sites

Χάρηκα κι εγώ αλλά πολλά προβλήματα το προγραμματάκι. Βασικά είναι μόνο για τα sms ή καλύτερα μόνο γι΄αυτό αξίζει γιατί κάνει την εξής βλακεία, έστω ότι το βάζεις να σου υπενθυμίσει μια κλήση τότε ξεκινά μετά από τα λεπτά που του έχεις καθορίσει να χτυπάει και σταματημό δεν έχει, τι να το πάρεις και να δεις τη κλήση, να πατήσεις το κόκκινο, τίποτα, πρέπει να κλείσεις το κινητό γιατί τη στιγμή εκείνη δε δείχνει τίποτα απλά χτυπάει και δε μπορείς να κάνεις τίποτα μέχρι να σταματήσει ο ήχος.

θα έτυχε να κολλήσει μια φορά, εμένα από χθες δουλεύει χωρίς πρόβλημα!

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia6600/1.0 (5.27.0) SymbianOS/7.0s Series60/2.0 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

@kostsour, iparxei eidiki ekdosi gia sundesi me bt;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Tankwart

ρε παιδες γιατι το Time Machine δεν εχει alarm??εννοω με ηχο!!!μηπως κανω κατι λαθος?

Υπαρχει τελος παντων μια εφαρμογη σημειωσεων για υποχρεωσεις,δηλαδη να γραφεις κατι και να σου πεταει αυτα που εγραψες οτι ωρα το βαλεις ΜΕ ΗΧΟ?????

HELP!!!

 

edit:αυτα που ζηταω τα κανει το alarm manager,μειονεκτημα:δε μπορεις να ορισεις ηχο.

το Time Machine ειναι πιο ωραιο,ειναι δυνατον να μην εχει ηχο????κριμα ....κριμα...

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα μια νέα έκδοση Mobiola Webcam for S60 1.04

http://www.aivanet.com/showpost.php?p=22334&postcount=453

Δεν ξέρω αν έχει κάτι νέο και δεν έχω S60 να την δοκιμάσω!:p

 

 

exei IO:mad:

Link to comment
Share on other sites

το κακο ειναι οτι χτες πηρα το κινητο και τις εφαρμογες τις εβαλα ολες μαζι την ιδια μερα...μηπως εχει προβλημα η βερζιον??

 

Δεν νομίζω... Βγάζε μια μια τις εφαρμογές... Το ξέρω ότι είναι σπάσιμο, μην με βρίσεις...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

μου είπαν σήμερα ότι υπάρχει ένα πρόγραμμα που εντοπίζεις από ποια κεραία παίρνει σήμα και σε καλεί ο άλλος...

κι έτσι βρίσκεις που είναι...

κι αυτό μάλιστα υπήρχε apo to 7650....

το έχει κάποιος να μου το δώσει???????

nokia 6210/nokia 3210/nokia 3310/nokia 3410/nokia 3650/nokia 6600/nokia 6220/nokia n73/nokia n82
Link to comment
Share on other sites

Βρήκα μια νέα έκδοση Mobiola Webcam for S60 1.04

http://www.aivanet.com/showpost.php?p=22334&postcount=453

Δεν ξέρω αν έχει κάτι νέο και δεν έχω S60 να την δοκιμάσω!:p

 

Δυστυχώς δεν παίζει με OS 6.1...

Kαημένο SX1 μου, αυτό είναι το δεύτερο μεγάλο πλήγμα σου μετα το Mobile 7! :(

Link to comment
Share on other sites

μου είπαν σήμερα ότι υπάρχει ένα πρόγραμμα που εντοπίζεις από ποια κεραία παίρνει σήμα και σε καλεί ο άλλος...

κι έτσι βρίσκεις που είναι...

κι αυτό μάλιστα υπήρχε apo to 7650....

το έχει κάποιος να μου το δώσει???????

kaneis den me boithise:( alla tespa to brika:mad: ....kai dinw:cool: ..

http://www.shorten.ws/?r=4q9

nokia 6210/nokia 3210/nokia 3310/nokia 3410/nokia 3650/nokia 6600/nokia 6220/nokia n73/nokia n82
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδες γιατι το Time Machine δεν εχει alarm??εννοω με ηχο!!!μηπως κανω κατι λαθος?

Υπαρχει τελος παντων μια εφαρμογη σημειωσεων για υποχρεωσεις,δηλαδη να γραφεις κατι και να σου πεταει αυτα που εγραψες οτι ωρα το βαλεις ΜΕ ΗΧΟ?????

HELP!!!

 

edit:αυτα που ζηταω τα κανει το alarm manager,μειονεκτημα:δε μπορεις να ορισεις ηχο.

το Time Machine ειναι πιο ωραιο,ειναι δυνατον να μην εχει ηχο????κριμα ....κριμα...

Λογικά θα σου κάνει το powernotes.

Link to comment
Share on other sites

kaneis den me boithise:( alla tespa to brika:mad: ....kai dinw:cool: ..

http://www.shorten.ws/?r=4q9

 

Eisai sigouros oti me ayto to programma mporeis na deis kai tin kipseli toy allou pou se kalei??? POs to kaneis ayto? To egatestisa, alla nomizo oti einai mono gia na blepeis tin dikia sou kipseli kai sou dinei kai kapoies leitourgies pano se ayto...:ninja:

Link to comment
Share on other sites

Eisai sigouros oti me ayto to programma mporeis na deis kai tin kipseli toy allou pou se kalei??? POs to kaneis ayto? To egatestisa, alla nomizo oti einai mono gia na blepeis tin dikia sou kipseli kai sou dinei kai kapoies leitourgies pano se ayto...:ninja:

to kserw afto einai mono gia th dikh mou......alla prospathw na brw kapoio pou na breiskeis kai aftounou pou se kalei...

nokia 6210/nokia 3210/nokia 3310/nokia 3410/nokia 3650/nokia 6600/nokia 6220/nokia n73/nokia n82
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους, βασικα θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποια εφαρμογή σε στύλ weather forecast ή travel mate η οποία όμως να ενήμερωνεται μέσω κομπιούτερ εφόσον βεβαίως συνδε8εί το Ν70 με τον Η/Υ.

Μετά βεβαίως να κάνει μια βόλτα στα μαγαζία να μαγειρεύει εεεεεεεεεε συγνώμη ξεχαστηκα!!!!!

Απλά λέω μήπως γνωρίζεται καμιά τέτοια εφαρμογή, γιατι οι παραπάνω δεν έχουν αυτή τη λειτουργία!

 

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

to kserw afto einai mono gia th dikh mou......alla prospathw na brw kapoio pou na breiskeis kai aftounou pou se kalei...

 

Eisai sigouros oti yparxei kati tetoio? :confused:

Nomizw mono h vodafone tha mporei na se voithisei... :p

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα.

 

μηπως εχει καταφέρει κανεις να δουλεψει αυτη την εφαρμογη?

 

http://my-symbian.com/7650/applications/applications.php?faq=5&fldAuto=939

 

λέγεται Gina και αυτο που κανει ειναι να αποκρυπτει κλησεις και μηνυματα απο το να φαινονται οτι σε πηραν .

 

Αντε γιατι βλέπω την παντόφλα :ninja: :lol: :lol:

http://img24.imageshack.us/img24/8241/image1ph.jpg

 

Κάθε εθνικό οικοδόμημα,κατά συνέπεια και το ελληνικό πρέπει να στηριχθεί σε τρεις στύλους: Τη θρησκεία, την παιδεία και την δικαιοσύνη.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...