Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 8,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

paidia 8elo na bro to office gia 6670

word excel ktl

 

pou mporo na bro

auto kanei?

http://www.dataviz.com/products/documentstogo/uiq/index.html

 

euxaristo polu!

 

Οχι φιλε μου αυτη ειναι η εκδοση για τα UIQ (P900,κτλ).Ψαξε να βρεις την εκδοση για τα Series 60. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Οχι φιλε μου αυτη ειναι η εκδοση για τα UIQ (P900,κτλ).Ψαξε να βρεις την εκδοση για τα Series 60. :)

psaxno alla den thn brisko.........mporeis na mou doseis kapoio link?

Link to comment
Share on other sites

psaxno alla den thn brisko.........mporeis na mou doseis kapoio link?

 

Check here : h**p://www.quickoffice.com/series60/ . :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

εχω την 2.05 και εχει οντως 1400, δεν τις μετρησα αλλα ειναι παρα πολλες. μονο για ελλαδα εχει 6! στο iphone το βρηκα full;)

 

Στο Ν70 δεν παίζει η full έκδοση - κάνει restart. Το δοκίμασε κανείς άλλος στο Ν70;

 

Ευχαριστώ...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει πώς περνάμε τα παιχνίδια που έχουν πολλά αρχεία class;; Πώς τα εγκαθιστούμε;;

 

 

Αν έχει ξαναπαίξει η ερώτηση με συγχωρείτε και αν μπορείτε παραπέμψτε με...

"Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better." Samuel Beckett
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει πώς περνάμε τα παιχνίδια που έχουν πολλά αρχεία class;; Πώς τα εγκαθιστούμε;;

 

 

Αν έχει ξαναπαίξει η ερώτηση με συγχωρείτε και αν μπορείτε παραπέμψτε με...

 

Ανοιξες zip αρχειο και τα βρηκες ? Mετονομασε το σε jar για να παιξει,ειναι java εφαρμογη ;)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Στο Ν70 δεν παίζει η full έκδοση - κάνει restart. Το δοκίμασε κανείς άλλος στο Ν70;

 

Ευχαριστώ...

Tα ίδια και στο Ν90.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Ανοιξες zip αρχειο και τα βρηκες ? Mετονομασε το σε jar για να παιξει,ειναι java εφαρμογη ;)

Εγώ πάλι, ποτέ μέχρι τώρα δεν κατάφερα να εγκαταστήσω jar-πρώην rar εφαρμογή. Να είμαι τόσο γκαντέμης και να πέφτω συνέχεια σε ασύμβατες εφαρμογές;

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

GEIA PAIDIA EIMAI KAINOYRGIOS STO FORUM.

THELO NA BRO THN EFARMOFH MOBIOLA WEB CAMERA(H MIA PAROMIA EFARMOFH) MAZI ME TO ***** THS H TO

SERIAL NUMBER.

 

MHPOS KSERETE POY THA THN BRO.EYXARISTO

V10 for Vendetta
Link to comment
Share on other sites

GEIA PAIDIA EIMAI KAINOYRGIOS STO FORUM.

THELO NA BRO THN EFARMOFH MOBIOLA WEB CAMERA(H MIA PAROMIA EFARMOFH) MAZI ME TO ***** THS H TO

SERIAL NUMBER.

 

MHPOS KSERETE POY THA THN BRO.EYXARISTO

 

Φιλε μου καλως-ηρθες . :)

Κανε μια εγγραφη στο iphone-forum.org ,ριξε μια ματια εκει και θα το βρεις.

 

Να εχεις υποψη σου οτι απαγορευεται συμφωνα με τους κανονες του myphone η

δημοσιευση αυτων που ζητας. :!:

 

ps: Παρακληση,μην γραφεις με κεφαλαια ,ειναι σαν να φωναζεις !

Καλο ειναι να χρησιμοποιουμε και Ελληνικα ;)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Στο Ν70 δεν παίζει η full έκδοση - κάνει restart. Το δοκίμασε κανείς άλλος στο Ν70;

 

Ευχαριστώ...

@kostakiss σε σενα παει αυτο :O :p.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι, ποτέ μέχρι τώρα δεν κατάφερα να εγκαταστήσω jar-πρώην rar εφαρμογή. Να είμαι τόσο γκαντέμης και να πέφτω συνέχεια σε ασύμβατες εφαρμογές;

οπως ποια δηλαδη δεν τα καταφερες; περιεργο μου φαινεται.

Link to comment
Share on other sites

οπως ποια δηλαδη δεν τα καταφερες; περιεργο μου φαινεται.

Έχω προσπαθήσει καμιά δεκαριά παιχνιδάκια. Χτες προσπάθησα το JokoCave, αλλά δεν άνοιγε καν το πρόγραμμα εγκατάστασης. Από τα υπόλοιπα θυμάμαι μόνο τον Plumber και το Athens2004.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθω να κανω το puppetmaster να δουλεψει εδω και καποιες μερες. Με το controlfreak δεν ειχα προβλημα εδω και μηνες αλλα το puppetmaster μολις παει να συνδεθει με το κινητο, αφου πλεον βρηκα τα com κλπ, πεταει μηνυμα unable to connect.

Αν και εχω κανει ολη την διαδικασια για "σωστη" εγκατασταση στον υπολογιστη με ολες τις αντικαταστασης αρχειων που ζηταει, το puppetmaster στο pc ειναι unregistered και λεω μηπως φταιει αυτο.

Γραφει άλλωστε οτι αν δεν το κανεις reg. μετα απο καποιες συνδεσεις θα αρνειται να συνδεθει.

 

Για πειτε καμια γνωμη. Οσοι το δουλευετε το εχετε κανει reg?

Όταν κουραστείς να κάθεσαι, σήκω.

Όταν κουραστείς να στέκεσαι, τρέξε.

Όταν κουραστείς να τρέχεις, σταμάτα...... στο κάτω-κάτω, σκάσε και κολύμπα

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθω να κανω το puppetmaster να δουλεψει εδω και καποιες μερες. Με το controlfreak δεν ειχα προβλημα εδω και μηνες αλλα το puppetmaster μολις παει να συνδεθει με το κινητο, αφου πλεον βρηκα τα com κλπ, πεταει μηνυμα unable to connect.

Αν και εχω κανει ολη την διαδικασια για "σωστη" εγκατασταση στον υπολογιστη με ολες τις αντικαταστασης αρχειων που ζηταει, το puppetmaster στο pc ειναι unregistered και λεω μηπως φταιει αυτο.

Γραφει άλλωστε οτι αν δεν το κανεις reg. μετα απο καποιες συνδεσεις θα αρνειται να συνδεθει.

 

Για πειτε καμια γνωμη. Οσοι το δουλευετε το εχετε κανει reg?

 

Πρέπει να το κάνεις reg...

 

Και πρώτα, θα πρέπει να κάνεις pair το κινητό με τον Η/Υ...

 

Ελπίζω να βοήθησα...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθω να κανω το puppetmaster να δουλεψει εδω και καποιες μερες. Με το controlfreak δεν ειχα προβλημα εδω και μηνες αλλα το puppetmaster μολις παει να συνδεθει με το κινητο, αφου πλεον βρηκα τα com κλπ, πεταει μηνυμα unable to connect.

Αν και εχω κανει ολη την διαδικασια για "σωστη" εγκατασταση στον υπολογιστη με ολες τις αντικαταστασης αρχειων που ζηταει, το puppetmaster στο pc ειναι unregistered και λεω μηπως φταιει αυτο.

Γραφει άλλωστε οτι αν δεν το κανεις reg. μετα απο καποιες συνδεσεις θα αρνειται να συνδεθει.

 

Για πειτε καμια γνωμη. Οσοι το δουλευετε το εχετε κανει reg?

Εγώ παιδεύτηκα αρκετά να το ξεκλειδώσω. Μην με ρωτήσεις να σου πω τον τρόπο, γιατί απλά δεν τον θυμάμαι. Κατέβασα 2-3 διαφορετικές σπασμένες εκδόσεις, έκανα ένα mix και μου βγήκε.

Πάντως γνώμη μου είναι, αν σε ενδιαφέρει μόνο η μουσική, συνέχισε με το Control Freak που δεν έχει προβλήματα ξεκλειδώματος και σύνδεσης.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

neo_com_3 το κινητο ειναι paired με το pc (btw happy birthday!!). Και υποτιθεται οτι η version που εχω γινεται reg με με οτι κωδικο θες, αλλα σε μενα δεν δεχεται κανεναν.

 

Aisopos, καλο το control freak αλλα θελω more control :) και λεγεται οτι το puppet master ελεγχει περισσοτερες εφαρμογες στο pc.

Όταν κουραστείς να κάθεσαι, σήκω.

Όταν κουραστείς να στέκεσαι, τρέξε.

Όταν κουραστείς να τρέχεις, σταμάτα...... στο κάτω-κάτω, σκάσε και κολύμπα

Link to comment
Share on other sites

neo_com_3 το κινητο ειναι paired με το pc (btw happy birthday!!). Και υποτιθεται οτι η version που εχω γινεται reg με με οτι κωδικο θες, αλλα σε μενα δεν δεχεται κανεναν.

 

Aisopos, καλο το control freak αλλα θελω more control :) και λεγεται οτι το puppet master ελεγχει περισσοτερες εφαρμογες στο pc.

Προσωπικά, τα προγράμματα αυτού του είδους τα θεωρώ βλακειούλες.

Πέραν του να διαχειρίζεσαι την μουσική, δεν νομίζω ότι αξίζει τον κόπο να ασχολείται κάποιος μ' αυτά. Προσωπική μου γνώμη πάντα.

Οι επιπλέον δυνατότητες που δίνει το Puppet Master, είναι να ανοίγει και τον Windows Media Player συν 2-3 ακόμα εφαρμογές του είδους. Μετακινεί το ποντίκι στην επιφάνεια εργασίας, αλλά 1-2 φορές που το έκανα, κόλλησε το πρόγραμμα. Μια άλλη λειτουργία που έχει, είναι να ψάχνει τα αρχεία του υπολογιστή όπως ο explorer, αλλά κι εκεί η μόνη πρακτική εφαρμογή που βρήκα σ' αυτό το χαρακτηριστικό, είναι πάλι να παίζω μουσική. Τι να το κάνω δηλαδή ν' ανοίξω το Power DVD, όταν δεν μπορώ να το βλέπω;

Mε λίγα λόγια δεν πιστεύω ότι αξίζει τον κόπο να αντικαταστήσεις το ποντίκι με το κινητό.

Κατανοώ πάντως την επιθυμία σου να ανακαλύψεις κάτι διαφορετικό :)

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Φιλε Aisopos, aν δεν υπηρχε πρακτικος λογος δεν θα ασχολιομουν παραπανω με το puppetmaster, αλλα λογω του οτι το controlFreak με βολεψε στο να ριχνω μια ματια στο τι κανει το pc μου στον επανω οροφο χωρις να τρεχω πανω κατω αν το μονο που χρειαζεται ειναι 2-3 κλικ, που τα κανω με το controlfreak. Ετσι, απλα θελω να δω μηπως το puppetmaster μου ειναι πιο χρησιμο.

Και εκτος των αλλων ειναι και θεμα αρχης.... πρεπει να το κανω να δουλεψει :) ;)

Όταν κουραστείς να κάθεσαι, σήκω.

Όταν κουραστείς να στέκεσαι, τρέξε.

Όταν κουραστείς να τρέχεις, σταμάτα...... στο κάτω-κάτω, σκάσε και κολύμπα

Link to comment
Share on other sites

Σε καταλαβαίνω :)

Πάντως έχε υπόψην ότι δεν φταίει που είναι unregistered το Puppet Master και δεν μπορείς να συνδεθείς. Παίξε λίγο με τα ports.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

χμ, δεν ειμαι σιγουρος φιλε μου... εχω την εντυπωση οτι το θεμα με τα πορτς το ελυσα, εννοω οτι βρηκα ποιο πορτ για ποιο τηλεφωνο... δεν ηταν ευκολο, εχω blue tooth, υπερυθρες και 2 διαφορετικες εκδοσεις pc suite για 2 τηλεφωνα....

Όταν κουραστείς να κάθεσαι, σήκω.

Όταν κουραστείς να στέκεσαι, τρέξε.

Όταν κουραστείς να τρέχεις, σταμάτα...... στο κάτω-κάτω, σκάσε και κολύμπα

Link to comment
Share on other sites

χμ, δεν ειμαι σιγουρος φιλε μου... εχω την εντυπωση οτι το θεμα με τα πορτς το ελυσα, εννοω οτι βρηκα ποιο πορτ για ποιο τηλεφωνο... δεν ηταν ευκολο, εχω blue tooth, υπερυθρες και 2 διαφορετικες εκδοσεις pc suite για 2 τηλεφωνα....

Έχεις κάνει το "Αdd device" (κι στην συνέχεια επιλογή του "Server for Symbian phones") στο "preferences" του Puppet Master;

Aν είσαι σίγουρος ότι έχεις βρει και την σωστή πόρτα, τότε το μόνο που σου μένει να κάνεις, είναι αναζήτηση από το bluetooth του κινητού σου και σύνδεση με τον υπολογιστή.

 

Το PC Suite δεν έχει να κάνει με την όλη διαδικασία.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Ναι την εχω κανει αυτη την διαδικασια, το pmaster περιμενει το κινητο να συνδεθει αλλα αμεσως μολις το κινητο συνδεθει με τον υπολογιστη πεταει μυνημα οτι δεν μπορει να συνδεθει το κινητο... ενω το blue tooth φαινεται συνδεδεμενο.

Θα πειραματιστω αυριο μια τελευταια φορα, θα περασω μια αλλη εκδοση puppet master και αν δουλεψει εχει καλως...

Όταν κουραστείς να κάθεσαι, σήκω.

Όταν κουραστείς να στέκεσαι, τρέξε.

Όταν κουραστείς να τρέχεις, σταμάτα...... στο κάτω-κάτω, σκάσε και κολύμπα

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...