Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το fscaller τρώει κολλήματα αν η φωτογραφία που έχεις βάλει στην επαφή είναι μεγάλη.Οταν βάλω φωτογραφία 640*480 αντιμετωπίζω το ίδιο πρόβλημα με τον ήχο κλήσης στις ομάδες.Κάνε την φωτογραφία 176*208 pixels και είσαι οκ.Εγώ πάντως κάνω την φωτογραφία 160*120 με το image plus και δεν έχω κολλήματα.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από τον bbbb

 

το camera fx σε 3650 λειτουργεί μόνο στην μνήμη του τηλεφώνου.Εγώ πάντως χρησιμοποιώ το photographer 2.02.Θα το βρεις Eδώ

 

και εγω που το εχω στη καρτα γιτι λειτουργει??

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον bbbb

 

Το fscaller τρώει κολλήματα αν η φωτογραφία που έχεις βάλει στην επαφή είναι μεγάλη.Οταν βάλω φωτογραφία 640*480 αντιμετωπίζω το ίδιο πρόβλημα με τον ήχο κλήσης στις ομάδες.Κάνε την φωτογραφία 176*208 pixels και είσαι οκ.Εγώ πάντως κάνω την φωτογραφία 160*120 με το image plus και δεν έχω κολλήματα.

 

το ειχα διαβασει και παλιοτερα ...ποια εκδοση του image plus κανει μετατροπη στο μεγεθος της φωτο :confused:
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον tonisgr

 

Paidia pos apo ton Doris browser mporo na kano Copy-Paste ena kimeno?Exo tin V1.17.

Ginete?

 

Δυστυχώς δε γίνεται!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον xagios

 

το ειχα διαβασει και παλιοτερα ...ποια εκδοση του image plus κανει μετατροπη στο μεγεθος της φωτο :confused:

 

Έχω την version 1.2 και όποια φωτό επεξεργαστώ την κάνει save σε διαστάσεις 160*120 :geek:

Link to comment
Share on other sites

Μήπως υπάρχουν cracks για τα Task manager kai miniGPS?
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Διαπιστωσα το εξης ....βαζοντας μια εικονα στο image plus και χωρις επεξεργασια απλα αποθηκευση πατωντας..... το μεγεθος της εικονας γινεται πανω απο 21 + ΚΒ και ας ηταν πριν μονο 5,,,6,,,7ΚΒ :eek:
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από τον argi_7

 

και εγω που το εχω στη καρτα γιτι λειτουργει??

 

τοτε εχεις καλη καρτα και η δικια μου ειναι προβληματικη!!!!!ας μας πουν και αλλοι αν ολες οι εφαρμογες και τα παιχνιδια παιζουν στην καρτα η υπαρχουν και αλλες που παιζουν μονο στην μνημη!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Alexkass

 

ο netfront browser λέει τίποτα?

 

 

επίσης που μπορώ να βρώ σπασμένο τον Agile Messenger? :whistle:

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον lagoudakis

 

τοτε εχεις καλη καρτα και η δικια μου ειναι προβληματικη!!!!!ας μας πουν και αλλοι αν ολες οι εφαρμογες και τα παιχνιδια παιζουν στην καρτα η υπαρχουν και αλλες που παιζουν μονο στην μνημη!

 

 

Σ'εμενα παντως δουλευει το Camera FX στην MMC...

Ολες τις εφαρμογες και τα παιχνιδια τα βαζω στην MMC για να εχω παντα χωρο στην μνημη τηλεφωνου και μεχρι στιγμης δεν εχω αντιμετωπισει προβλημα...

 

Παλιοτερα υπηρχαν καποια που δεν τρεχανε στην MMC και τα ειχα γραψει επι εποχης Unwired αλλα τωρα δεν τα θυμαμαι... :worry:

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από τον sadiagraxa

 

Σ'εμενα παντως δουλευει το Camera FX στην MMC...

Ολες τις εφαρμογες και τα παιχνιδια τα βαζω στην MMC για να εχω παντα χωρο στην μνημη τηλεφωνου και μεχρι στιγμης δεν εχω αντιμετωπισει προβλημα...

 

Παλιοτερα υπηρχαν καποια που δεν τρεχανε στην MMC και τα ειχα γραψει επι εποχης Unwired αλλα τωρα δεν τα θυμαμαι... :worry:

 

αρα εχω προβληματικη καρτα :eek:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον bbbb

 

Το fscaller τρώει κολλήματα αν η φωτογραφία που έχεις βάλει στην επαφή είναι μεγάλη.Οταν βάλω φωτογραφία 640*480 αντιμετωπίζω το ίδιο πρόβλημα με τον ήχο κλήσης στις ομάδες.Κάνε την φωτογραφία 176*208 pixels και είσαι οκ.Εγώ πάντως κάνω την φωτογραφία 160*120 με το image plus και δεν έχω κολλήματα.

 

Ευχαριστώ! Θα το δοκιμάσω, αλλά..πού μπορώ να βρώ το image plus? :o

jparalias.blogspot.com Περί ανέμων και υδάτων (ενίοτε όμως ανεμοστροβίλων & πλημμυρών)... :p
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από τον jojo

 

Δεν ειναι απαραιτητα το προβλημα στη καρτα σου!!!

 

τι φταιει τοτε?αφου λενε οτι ολα παιζουν στην καρτα? :wacko:
Link to comment
Share on other sites

Κατεβασε και καποιο αλλο CameraFX και τσεκαρε το αν δουλευει στην καρτα σου... Που ξερεις μπορει να φταιει καποια εκδοση του προγραμματος !

 

Πληροφοριακα η καρτα μου ειναι 64Mb SanDisk αλλα και με την αυθεντικη της NOKIA δεν ειχα προβλημα...

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από τον sadiagraxa

 

Κατεβασε και καποιο αλλο CameraFX και τσεκαρε το αν δουλευει στην καρτα σου... Που ξερεις μπορει να φταιει καποια εκδοση του προγραμματος !

 

Πληροφοριακα η καρτα μου ειναι 64Mb SanDisk αλλα και με την αυθεντικη της NOKIA δεν ειχα προβλημα...

 

ισως!!πολυ πιθανο φιλε ;)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον jparalias

 

Ευχαριστώ! Θα το δοκιμάσω, αλλά..πού μπορώ να βρώ το image plus? :o

 

h**p://www.geocities.com/bikedriver2001/imageplus12.zip :cool:

 

Φίλε sadiagraxa ποια έκδοση του camera fx έχεις?Εγώ έχω την v1.31 cracked by 18plus και δεν τρέχεi στην mmc(sandisk 32mb) :worry:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον bbbb

 

h**p://www.geocities.com/bikedriver2001/imageplus12.zip :cool:

 

Φίλε sadiagraxa ποια έκδοση του camera fx έχεις?Εγώ έχω την v1.31 cracked by 18plus και δεν τρέχεi στην mmc(sandisk 32mb) :worry:

 

 

Κι εγω την 131 ειχα αλλα δεν την εχω πια... Χρησιμοποιω μονο την default εφαρμογη της καμερας...

 

Στειλε μου, αν μπορεις, στο anastanef@hotmail.com την δικια σου εκδοση να την δοκιμασω και να σου πω... Καλυτερα ετσι για να μην τεσταρουμε αλλες εκδοσεις :)

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...