Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Aυτο ειναι που μου την δινει.Με την καρτα στο κινητο δεν μπορω να μπω στο μενου αλλα και χωρις αυτην παλι δεν μπορω να μπω στο μενου μου την εχει δωσει τι στο καλο συμβαινει;

sorry, επειδη ειδα οτι εβαλες το ΤΟΜΤΟΜ, οταν λες μενου, εννοεις γενικα στο μενου του κινητου;

δηλαδη την εφαρμογη την εβαλες στη μνημη τηλεφωνου.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

sorry, επειδη ειδα οτι εβαλες το ΤΟΜΤΟΜ, οταν λες μενου, εννοεις γενικα στο μενου του κινητου;

δηλαδη την εφαρμογη την εβαλες στη μνημη τηλεφωνου.

H εφαρμογη που εβαλα ειναι το προγρ. της symantec το antivirus που εχει που να μην το εβαζα. δεν μπορω να μπω στο μενου καθολου αλλιως θα μπορουσα να την διαγραψω.... δεν ξερω τι να κανω...

:cool:B M W Power F1
Link to comment
Share on other sites

H εφαρμογη που εβαλα ειναι το προγρ. της symantec το antivirus που εχει που να μην το εβαζα. δεν μπορω να μπω στο μενου καθολου αλλιως θα μπορουσα να την διαγραψω.... δεν ξερω τι να κανω...

να σου πω για φορματ; δε βλεπω αλλη λυση, εφοσον ειναι στη μνημη τηλεφωνου εγκατεστημενο :O

 

@druides, δουλεψε; nice :)

Link to comment
Share on other sites

να σου πω για φορματ; δε βλεπω αλλη λυση, εφοσον ειναι στη μνημη τηλεφωνου εγκατεστημενο :O

 

@druides, δουλεψε; nice :)

Θυμησε μου λιγο τον τροπο. τον κωδικο δηλ. ευχαριστω #7370# ειναι;

:cool:B M W Power F1
Link to comment
Share on other sites

Θυμησε μου λιγο τον τροπο. τον κωδικο δηλ. ευχαριστω #7370# ειναι;

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=102578 :cool:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια γεια σας

Γνωριζει κανεις που μπορω να βρω κι αλλα λεξικα (ιταλικο-ισπανικο-γαλλικο...) Slovo εκτος απο το αγγλικο. Εκανα μια προσπαθεια στο iphone αλλα δυστυχως δεν βρηκα τιποτα.:(

Ευχαριστω εκ των προτερων.

pappao
Link to comment
Share on other sites

αν δεν εχετε κατεβασει το Fexplorer 1.16b σπασμενο και ληγει τελος μαρτιου, μπορειτε να κατεβασετε την ανανεωμενη εκδοση που ληγει τελος απριλιου :)

 

http://www.gosymbian.com/dhscr/download/dwl_fe_beta.php?name=FExplorer

version : March 27st, 2006.

expiration date : end of april 2006.

 

και εχει αυτη την προσθηκη:

"the confirmation message before exiting FE is removed and replace by a 'splashscreen' during the initialization time"(03/27/2006)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, ενώ είσαι στο κεντρικό μενού που γράφει πάνω Summary, πατάς 4 φορές δεξιά ώστε να πας στο μενού που γράφει πάνω Installed Applications. Εκεί θα βρεις όλες τις εφαρμογές που υπάρχουν στο τηλέφωνό σου!

Σε όποια θες πατάς Options -> Add to favourites ;)

 

Πηγαινω στα installed applications παταω options αλλα οι επιλογες που εχω ειναι "start application" , "more" , "settings" , "misc" και "exit".Δεν υπαρχει καπου επιλογη για "add to favourites".Η εκδοση που εχω ειναι σπασμενη.Υπαρχει καποιο αλλο προγραμμα για να προσθεσω μια εφαρμογη στην μεταβαση;;;

Link to comment
Share on other sites

τυχαινει κατι πολυ περιεργο. ο clarco5 εχει δικιο, ειναι γνωστο οτι το appman εχει επιλογη για προσθηκη στην μεταβαση αλλα οταν το εβαλα χθες για να το δω μετα απο καιρο, διαπιστωσα οτι δεν εχει τετοια επιλογη :wacko: :wacko:

και δεν καταλαβαινω τι εγινε!

η τελευταια εκδοση παντως, νομιζω ειναι η 1.04 και οχι η 1.06.

 

εναλλακτικα μπορεις να βαλεις το smart fileman, της smartphoneware επισης ;)

Link to comment
Share on other sites

re pedia yparxi kanena programa gia 6680 to opoio na se afini na stelnis midi arxeia me bloutooth an nai poio einai ayto

Με το profimail μπορείς να κάνεις αυτό που θέλεις.

http://www.danasoft.com/sig-gre.jpg
Link to comment
Share on other sites

@druides, δουλεψε; nice :)

 

mhn to psaxneis to 8ema egine megalh lalakia (ekana mallon egw:X) :mad:

ekana back up olo to thl.. kai meta ekana restore ena palio backup kati mhnwn me skopo na epanaferw ta mnmt.. ok epanhl8an, alla mou esbhsan kai ta pio prosfata.. opote lew 8a ta 3anabalw apo to backup pou ekana prin ligo.. ela omws pou dn empainan..! e opote esbhsa kai ta palia kai arxizw apo thn arxh.. :mad:

 

einai ayto pou leme opoios 8elei ta polla xanei kai ta liga:lol::cry:

Link to comment
Share on other sites

παιδια γνωριζει κανεις το bloover?μου μιλουσε ενας φιλος μου γι αυτην την εφαρμογη..την εχει δοκιμασει κανεις?(τι ΑΚΡΙΒΩΣ κανει?)
Link to comment
Share on other sites

Παιδια γεια σας

Γνωριζει κανεις που μπορω να βρω κι αλλα λεξικα (ιταλικο-ισπανικο-γαλλικο...) Slovo εκτος απο το αγγλικο. Εκανα μια προσπαθεια στο iphone αλλα δυστυχως δεν βρηκα τιποτα.:(

Ευχαριστω εκ των προτερων.

Για register χρησιμοποιείς το ίδιο serial που έβαλες και στο αγγλικό.

http://nokia-6600-software.epocware.com/SlovoEd/Greek.html?Source_ID=SlovoEd_S60_Manual

Link to comment
Share on other sites

παιδια γνωριζει κανεις το bloover?μου μιλουσε ενας φιλος μου γι αυτην την εφαρμογη..την εχει δοκιμασει κανεις?(τι ΑΚΡΙΒΩΣ κανει?)

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=101243 :D

Link to comment
Share on other sites

παιδια γνωριζει κανεις το bloover?μου μιλουσε ενας φιλος μου γι αυτην την εφαρμογη..την εχει δοκιμασει κανεις?(τι ΑΚΡΙΒΩΣ κανει?)

ενα ψεμα ειναι αυτη η εφαρμογη

Link to comment
Share on other sites

Για register χρησιμοποιείς το ίδιο serial που έβαλες και στο αγγλικό.

http://nokia-6600-software.epocware.com/SlovoEd/Greek.html?Source_ID=SlovoEd_S60_Manual

 

Ευχαριστω πολυ Porfyra

Δουλεψε κανονικα:)

pappao
Link to comment
Share on other sites

why don't you write in greek? :p

if you can't, ok ;)κι εγω ;)

αλλα λεω μηπως μπερδευεται και νομιζει οτι ειμαστε ξενο φορουμ, ξερω γω :p

Δέν μπερδεύομαι, απλα είναι συνήθείο.(Απ' εδω & πέρα λοιπόν Ελληνικά)

Aσε που απεχθάνομαι τα greeklish κάθε φορά που διαβάζω κάτι γραμμένο σ' αυτά θέλω τον διπλάσιο χρόνο να τα καταλάβω.

Link to comment
Share on other sites

Ψέμα δεν είναι, απλά δουλεύει με παλίοτερες συσκευές, που το BT ηταν γεμάτο τρύπες. Για να δουλέψει με κάποιο νεότερο κινητό θα πρέπει να αποδεχθεί το εμφύτευμα το θύμα ή να είναι paired οι συσκευές οπότε ειναι ψιλομούφα.:(
Link to comment
Share on other sites

mhn to psaxneis to 8ema egine megalh lalakia (ekana mallon egw:X) :mad:

ekana back up olo to thl.. kai meta ekana restore ena palio backup kati mhnwn me skopo na epanaferw ta mnmt.. ok epanhl8an, alla mou esbhsan kai ta pio prosfata.. opote lew 8a ta 3anabalw apo to backup pou ekana prin ligo.. ela omws pou dn empainan..! e opote esbhsa kai ta palia kai arxizw apo thn arxh.. :mad:

 

einai ayto pou leme opoios 8elei ta polla xanei kai ta liga:lol::cry:

sorry for your loss.:(

Για μελλοντική χρήση_!

Πηγαίνεις μ'εναν file manager στo e->system->mail και διαγράφεις το αρχείο index.Έπειτα πάς menu->μηνύματα->επιλογές->ρυθμίσεις->άλλο->μνήμη σε χρήση & επιλέγεις την mmc.Επιστρέφεις στα μηνύματα & σε ρωτάει εάν θέλεις να αντιγραφούν όλα στην καινούρια τοποθεσία.:)

Link to comment
Share on other sites

toARISMANIA

Η κατάσταση σώζεται αναίμακτα μόνο εάν το έχεις εγκαταστήσει στην mmc(χρησιμοποίησε card reader,πήγαινε στο system->apps και διέγραψε την).

Link to comment
Share on other sites

Παιδία καλημέρα ξέρει κανείς που μπορώ να βρω το cubic mp3 player για το n70 μου? (Αν μπορούσε να μου το στείλει κάποιος στο dimitx5@hotmail.com)

Επίσης σκέφτομαι να εγκαταστήσω μια εφαρμογή απόρριψης κλήσεων και μηνυμάτων από ….ανεπιθύμητους, σκέφτομαι για το blackballer έχετε να προτείνετε κάποιο άλλο ?

Θα προτιμούσα να μου απάντηση κάποιος φίλος με n70 που το έχει στην συσκευή του και έχει άποψη..

Τέλος με τα περίφημα navigator τι προτείνετε? Route66 κάποιο άλλο?

 

Ευχαριστώ

D.T
Link to comment
Share on other sites

Επίσης σκέφτομαι να εγκαταστήσω μια εφαρμογή απόρριψης κλήσεων και μηνυμάτων από ….ανεπιθύμητους, σκέφτομαι για το blackballer έχετε να προτείνετε κάποιο άλλο ?

 

Μία καλή εφαρμογή, αντίστοιχη του blackballer, είναι το Phonepilot της Mobisophy. Τουλάχιστο στο 3230 το έχω δοκιμασμένο και δουλεύει μια χαρά. Λογικά θα δουλεύει και στο Ν70.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Παιδία καλημέρα ξέρει κανείς που μπορώ να βρω το cubic mp3 player για το n70 μου? (Αν μπορούσε να μου το στείλει κάποιος στο dimitx5@hotmail.com)

Επίσης σκέφτομαι να εγκαταστήσω μια εφαρμογή απόρριψης κλήσεων και μηνυμάτων από ….ανεπιθύμητους, σκέφτομαι για το blackballer έχετε να προτείνετε κάποιο άλλο ?

Θα προτιμούσα να μου απάντηση κάποιος φίλος με n70 που το έχει στην συσκευή του και έχει άποψη..

Τέλος με τα περίφημα navigator τι προτείνετε? Route66 κάποιο άλλο?

 

Ευχαριστώ

 

Το Cubix άστο καλύτερα... Στο λέω εκ πείρας, δοκίμασε το Alon Mp3 Dictaphone. To Route66 mobile 7.0.964 δουλεύει άψογα με το Ν70 αν σε ενδιαφέρει μόνο η Αθήνα...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...