Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 8,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μα πως να το ακους μονο εσυ αφου αυτο το σκοπο εχει το μπιπ να το ακουει ο αλλος που τον ηχογραφεις.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Εστω με μπιπ που το ακούω μόνο εγώ?

My assistant(στα αστερακια βαλε crαck(αγγλικα))

Power Dictaphone(στα αστερακια βαλε κeygen(αγγλικα))

 

Δεν ακουγεται τίποτα :p :D

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα τη γνώμη των ειδικών για την καλύτερη εφαρμογή σε N90 στον καθένα από τους παρακάτω τομείς:

 

 

4. Full screen caller ID (FsCaller??)

Δες στο thread του Ν90.

Ανέβασα τις προάλες το Power Call.

Link to comment
Share on other sites

Thanx a lot my friend_!!!!

I have also found 4 more apps for this prupose, i 'll check them and post.

why don't you write in greek? :p

if you can't, ok ;)

OFF TOPIC

Νίκο για να είμαι ειλικρινής, προτιμώ αγγλικά παρά greeklish (μου βγαίνουν τα μάτια κάθε φορά για να βγάλω τι λένε.)

κι εγω ;)

αλλα λεω μηπως μπερδευεται και νομιζει οτι ειμαστε ξενο φορουμ, ξερω γω :p

Link to comment
Share on other sites

why don't you write in greek? :p

if you can't, ok ;)

OFF TOPIC

Νίκο για να είμαι ειλικρινής, προτιμώ αγγλικά παρά greeklish (μου βγαίνουν τα μάτια κάθε φορά για να βγάλω τι λένε.):cry:

Link to comment
Share on other sites

kalhspera...

e3airetika shmantiko:

kapoia efarmogh pou na mporei na mou paei ta sms apo thn mnhmh tou thlefwnou sthn memory card??

h alliws.. exw ena backup, to opoio exei kai kati sms mesa.. pws 8a apo8hkeysw ta sms autou tou back up sthn memory card mou xwris na sbhsw oti sms exei mesa h karta??

eyxaristw poly opoion boh8hsei, einai poly shmantiko :O

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα

Έχω στόν υπολογιστή περασμένα τα προγράμματα για Α925 ΜΡΧ200 και χθές πέρασα και το Σουΐτ!! τώρα όλα τα ΣΙΣ που είχα γιά το Α925 τα βλέπει με το εικονίδιο του Σουίτ υπάρχει πρόβλημα;

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα

Έχω στόν υπολογιστή περασμένα τα προγράμματα για Α925 ΜΡΧ200 και χθές πέρασα και το Σουΐτ!! τώρα όλα τα ΣΙΣ που είχα γιά το Α925 τα βλέπει με το εικονίδιο του Σουίτ υπάρχει πρόβλημα;

 

Οχι δεν υπαρχει κανενα προβλημα απλα επειδη περασες τελευταιο το PC Suite αυτοματα αναγνωριζει αυτο σαν προγραμμα που ανοιγει τετοιου φορμα αρχεια.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν υπαρχει κανενα προβλημα απλα επειδη περασες τελευταιο το PC Suite αυτοματα αναγνωριζει αυτο σαν προγραμμα που ανοιγει τετοιου φορμα αρχεια.

 

thanks

Link to comment
Share on other sites

Θυμάστε πρόσφατα μια αναφορά που είχε γίνει στο PuTTy (εφαρμογή που επέτρεπε στο gprs κινητό να συνδεθεί αρχικά στον server και κατόπιν στο linux λειτουργικό μας σύστημα);;;

E... κάτι ανάλογο ετοιμάζει η gosymbian με τον FExplorer Professional.

http://www.gosymbian.com/FE_nextversion.html

Άς έχουν το νου τους αυτοί που θέλουν απομακρυσμένη πρόσβαση στο P.C. τους (μέσω internet) και δεν είναι διατεθιμένοι να ασχοληθούν με linux.

Link to comment
Share on other sites

Εχω εγκαταστησει το AppMan v1.06 στο nokia 7610 και θελω να προσθεσω καποιες εφαρμογες στην μεταβαση. Το εχει δουλεψει καποιος για να μου πει πως ακριβως γινεται γιατι εχω ψιλοχαθει (noob).
Link to comment
Share on other sites

Εχω εγκαταστησει το AppMan v1.06 στο nokia 7610 και θελω να προσθεσω καποιες εφαρμογες στην μεταβαση. Το εχει δουλεψει καποιος για να μου πει πως ακριβως γινεται γιατι εχω ψιλοχαθει (noob).

 

Λοιπόν, ενώ είσαι στο κεντρικό μενού που γράφει πάνω Summary, πατάς 4 φορές δεξιά ώστε να πας στο μενού που γράφει πάνω Installed Applications. Εκεί θα βρεις όλες τις εφαρμογές που υπάρχουν στο τηλέφωνό σου!

Σε όποια θες πατάς Options -> Add to favourites ;)

Link to comment
Share on other sites

My assistant(στα αστερακια βαλε crαck(αγγλικα))

Power Dictaphone(στα αστερακια βαλε κeygen(αγγλικα))

 

Δεν ακουγεται τίποτα :p :D

 

 

Είσαι σίγουρος πως δεν ακούγετε τίποτα;

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

kalhspera...

e3airetika shmantiko:

kapoia efarmogh pou na mporei na mou paei ta sms apo thn mnhmh tou thlefwnou sthn memory card??

h alliws.. exw ena backup, to opoio exei kai kati sms mesa.. pws 8a apo8hkeysw ta sms autou tou back up sthn memory card mou xwris na sbhsw oti sms exei mesa h karta??

eyxaristw poly opoion boh8hsei, einai poly shmantiko :O

 

Αυτό που θέλεις μάλλον δεν γίνετε γιατι υπάρχει ένα αρχείο που λέγετε Index και έχει αποθηκευμένες πληροφορίες για την θέση των sms το οποίο δεν μπορείς να κάνεις edit και αλλάξεις κάτι

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που θέλεις μάλλον δεν γίνετε γιατι υπάρχει ένα αρχείο που λέγετε Index και έχει αποθηκευμένες πληροφορίες για την θέση των sms το οποίο δεν μπορείς να κάνεις edit και αλλάξεις κάτι

 

ftou! :( :cry:

 

tespa, fxaristw poly titos18.. an kai mou eferes kaka nea, mou elyses thn aporia:p:)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θελω την βοηθεια σας επειγοντως.!!!! Κατεβασα απο το aiva την εφαρμογη sym_MS s60,antivirus ειναι, και το κινητο μου κολησε, 6630 εχω, δεν μπορω ουτε στο μενου να μπω και ουτε τηλ να παρω. Μπορει να με βοηθησει καποιος;ευχαριστω

 

Tι εγινε ρε παιδια; δεν εχει κανενας καμια συμβουλη για μενα;

:cool:B M W Power F1
Link to comment
Share on other sites

Παιδια θελω την βοηθεια σας επειγοντως.!!!! Κατεβασα απο το aiva την εφαρμογη sym_MS s60,antivirus ειναι, και το κινητο μου κολησε, 6630 εχω, δεν μπορω ουτε στο μενου να μπω και ουτε τηλ να παρω. Μπορει να με βοηθησει καποιος;ευχαριστω

 

Tι εγινε ρε παιδια; δεν εχει κανενας καμια συμβουλη για μενα;

 

Με λιγο υπομονη φιλε μου ολο και κατι μπορει να γινει.

Να εισαι σιγουρος οτι αν καποιος ξερει θα σου απαντησει.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

ftou! :( :cry:

 

tespa, fxaristw poly titos18.. an kai mou eferes kaka nea, mou elyses thn aporia:p:)

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1050640#post1050640 ;)

Tι εγινε ρε παιδια; δεν εχει κανενας καμια συμβουλη για μενα;
στην καρτα το εκανες εγκατασταση; αν ναι, βαλε την καρτα αφου ανοιξεις το κινητο και διεγραψε την εφαρμογη.
Link to comment
Share on other sites

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1050640#post1050640 ;)στην καρτα το εκανες εγκατασταση; αν ναι, βαλε την καρτα αφου ανοιξεις το κινητο και διεγραψε την εφαρμογη.

Aυτο ειναι που μου την δινει.Με την καρτα στο κινητο δεν μπορω να μπω στο μενου αλλα και χωρις αυτην παλι δεν μπορω να μπω στο μενου μου την εχει δωσει τι στο καλο συμβαινει;

:cool:B M W Power F1
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...