Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

an exeis kapoio symbato s60 me bt, kai exei kai to pc sou bt, sou dinei thn dynatothta mesw bt na elegxeis px to winamp tou pciou sou apo to kinhto sou :) praktiko... an exeis bt ;)

και οχι μονο...μπορεις να κλεισεις ακομα και τον υπολογιστη σου με αυτο..:shifty: :X

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

και οχι μονο...μπορεις να κλεισεις ακομα και τον υπολογιστη σου με αυτο..:shifty: :X

 

τι πρακτικό.....? χαζομάρα είναι. Πρακτικό είναι να ελέγχεις το pc σου απο πολύ μακριά και όχι στα 10 μέτρα.

Link to comment
Share on other sites

τι πρακτικό.....? χαζομάρα είναι. Πρακτικό είναι να ελέγχεις το pc σου απο πολύ μακριά και όχι στα 10 μέτρα.

Δεν είναι πρακτικό;! Όταν βλέπω DVD το βράδυ πάντως εγω το βρίσκω ότι το πρακτικότερο! :D

 

Όσο για τον έλεγχο απο πολύ μακρυα, αν το θες πολύ βάλε linux στο pc σου και πέρνα στο κινητό σου το PuTTy. Και στην άλλη άκρη της γής να είσαι θα έχεις το pc σου στη παλάμη σου! :)

Link to comment
Share on other sites

[New] Best VideoRingtones for Series 60

http://shop.my-symbian.com/include/pictures/1205985/videoringtones60_h%20d.gifBest VideoRingtones by Smartphoneware enables you to create and play video-clips instead of usual ringtones. This means that you can set a video-ringtone depending on used profile or assign it to a contact through system Contacts application. VideoRingtones can use any video format supported by your phone (3GPP, MP4, etc). You can also record a video clip with your phone's camera and use this clip as video-ringtone.

http://my-symbian.com/7650/applications/applications.php?fldAuto=1619&faq=2

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

η Smartphoneware ειναι η πρωην Symbianware, δεν το ηξερα :X

δραστηριοποιειται και στα WM; ισως γι'αυτο :O

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι πρακτικό;! Όταν βλέπω DVD το βράδυ πάντως εγω το βρίσκω ότι το πρακτικότερο! :D

 

Όσο για τον έλεγχο απο πολύ μακρυα, αν το θες πολύ βάλε linux στο pc σου και πέρνα στο κινητό σου το PuTTy. Και στην άλλη άκρη της γής να είσαι θα έχεις το pc σου στη παλάμη σου! :)

Επειδή χρησιμοποιώ Linux, και έχω bluetooth adaptor στο P.C. θα με ενδιέφερε μια τέτοια εφαρμογή. Μπορείς σε παρακαλώ να γίνεις ποιό συγκεκριμένος όσο αφορά το όνομά της;;; Ψάχνω σε διάφορα sites για εφαρμογή PuTTy και δεν βρίσκω τίποτα.

Thanks.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή χρησιμοποιώ Linux, και έχω bluetooth adaptor στο P.C. θα με ενδιέφερε μια τέτοια εφαρμογή. Μπορείς σε παρακαλώ να γίνεις ποιό συγκεκριμένος όσο αφορά το όνομά της;;; Ψάχνω σε διάφορα sites για εφαρμογή PuTTy και δεν βρίσκω τίποτα.

Thanks.

 

Voila: PuTTY for Symbian OS .:)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Μα φυσικά sourceforge.net, πως κολλάει το μυαλό του ανθρώπου καμμιά φορά ε;;

Και να φανταστείς asymvivaste ότι αμέσως μετά το βρήκα εδώhttp://forum.burek.co.yu/index.php/topic,14782.105.html

Χίλια ευχαριστώ...

 

Edit: Ου γαρ έρχεται μόνον...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Τι λετε ρε παιδια? Δεν διαχειριζεσαι μονο το winamp, απλα μεσω ενος plugin που τρεχει μεσα απο το winamp,μπορεις να κανεις οτι θέλεις στον υπολογιστη. Μπορεις να βλεπεις την οθονη του υπολογιστη στο κινητο σου, να κουνας το ποντικι, να γραφεις με το πληκτρολογιο, ακομα και ταινιες μπορεις να βλεπεις ανετα και χωρις καθυστέριση

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

an exeis kapoio symbato s60 me bt, kai exei kai to pc sou bt, sou dinei thn dynatothta mesw bt na elegxeis px to winamp tou pciou sou apo to kinhto sou :) praktiko... an exeis bt ;)
σας ευχαριστω πολυ ρε παιδια για τις απαντησεις,μηπως, αν δεν σας κανει κοπο,μπορειτε να μου πειτε πως συνδεεται,γιατι τα εχω βαλει ολα αλλα δεν ξερω πως να ρυθμησω το υπολογιστη για να δει το κινητο,εχω ν70 και στον υπολογιστη το μα700 και το γουιναππ το 5,1.σας ευχαριστω εκ το προτερων
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, ξέρει κανείς αν υπάρχει εφαρμογή τύπου PhonePilot, BlackBaller κλπ, αλλά που να φαίνεται ότι το τηλέφωνο είναι απενεργοποιημένο και όχι κατειλλημένο??? (δηλαδή σε επιλεγμένες ομάδες/επαφές να βγαίνει το μήνυμα "η κλήση σας προωθείται..." κλπ)
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, ξέρει κανείς αν υπάρχει εφαρμογή τύπου PhonePilot, BlackBaller κλπ, αλλά που να φαίνεται ότι το τηλέφωνο είναι απενεργοποιημένο και όχι κατειλλημένο??? (δηλαδή σε επιλεγμένες ομάδες/επαφές να βγαίνει το μήνυμα "η κλήση σας προωθείται..." κλπ)

δε νομιζω οτι υπαρχει. ειχαν πει καποια παιδια μια ιδεα, να κανεις τα συγκεκριμενα νουμερα προωθηση σε κλειστο-μονιμα κινητο :p

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανεις εάν υπάρχει καμία εφαρμογή που να παίζει τραγούδια aac σε nokia 3650????ΤΟ PowerMP3 δεν δουλεύει γιατί είναι μόνο για Nokia N70 και πάνω....
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δε νομιζω οτι υπαρχει. ειχαν πει καποια παιδια μια ιδεα, να κανεις τα συγκεκριμενα νουμερα προωθηση σε κλειστο-μονιμα κινητο :p

 

Από τις ρυθμίσεις προώθησης κλήσεων έχω ελέγξει τον αριθμό στον οποίο προωθούνται οι κλήσεις όταν το τηλέφωνό μου είναι κατειλλημένο, εκτός δικτύου, απενεργοποιημένο, κλπ. Όλες οι προωθήσεις αναφέρονται στον ίδιο αριθμό (Σημείωση: έχω καρτοκινητό, μήπως αυτό παίζει ρόλο???)

 

Αυτόν τον αριθμό τον έχω εισάγει σε νέο προφίλ στο PhonePilot με rule "divert to..." βάζοντας αυτό τον αριθμό των προωθήσεων που βρήκα. Όμως τίποτα, παίρνοντας στο κινητό μου από ένα άλλο κινητό φαίνεται να κουδουνίζει μια φορά και μετά ακούγεται το σήμα: "η κλήση σας είναι σε αναμονή". Δηλαδή αντί να φαίνεται το τηλέφωνο κλειστό, φαίνεται ότι απλά "γείωσα" τον καλούντα, πράγμα όχι και ό,τι ποιο κομψό, αν θέλεις να αποφύγεις κάποιο συγκεκριμένο άτομο :p . Ο σκοπός μου είναι να φαίνεται το τηλέφωνο κλειστό.

 

@nikoskat: επειδή ξέρω ότι το ψάχνεις γενικά με εφαρμογές, αν βρεις κάτι σχετικό, plz γράψε σχετικό post :) . Thanx anyway

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανεις εάν υπάρχει καμία εφαρμογή που να παίζει τραγούδια aac σε nokia 3650????ΤΟ PowerMP3 δεν δουλεύει γιατί είναι μόνο για Nokia N70 και πάνω....

Ν70 και πάνω :confused: ;

Στο 6630 λειτουργεί κανονικότατα.

Link to comment
Share on other sites

@panosz75, με οσες τετοιες εφαρμογες εχω βαλει κατα καιρους στο 6600, υπαρχει παντα εστω και μια καθυστερηση στη λειτουργια που του εχεις βαλει. προωθηση δεν ειχα βαλει αλλα φανταζομουν οτι θα γινοταν κανονικα. :)

δυσκολο να βγει κατι τετοιο, πρεπει να ξεγελασει το κινητο οτι ειναι κλειστο και να βγαλει το σημα, πραγμα δυσκολο, και ειδικα για ενα νουμερο.

 

αν γινοταν απο το μενου του κινητου για ενα νουμερο, θα'ταν τζιτζι :)

Link to comment
Share on other sites

δε νομιζω οτι υπαρχει. ειχαν πει καποια παιδια μια ιδεα, να κανεις τα συγκεκριμενα νουμερα προωθηση σε κλειστο-μονιμα κινητο :p

εγω εχω αλλάξει σε άσχετο το νούμερο του τηλεφωνητή του cosmote και οταν με καλεί κάποιος που είναι στην blacklist ακούει " ο αριθμός που καλείτε δεν χρησιμοποιείται" :lol:

Στο 3230 όμως χτυπάει μια φορά. Στο 8020 όμως γειώνεται κατευθείαν. Ίσως φταίει ο ταχύτερος επεξεργαστής του qtek

Link to comment
Share on other sites

αυτό είναι ελεύθερο γιά την νόσο των πουλερικών

http://people.freenet.de/hskopp/eggclock.html

και αυτό demo Micro pool

http://www.dunaweb.hu/~gabor.fetter/MicroPoolDemo.html

Link to comment
Share on other sites

καθηστε βρε..το micro pool θυμαμαι το επαιζα οταν ακομα ειχα το 7610 μου..

 

τι διαφορα εχει με αυτο esykas :confused:

 

το πρωτο τι ειναι??αντιτροφη μετρηση??:p

δεν το πιασα..

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...